sobota 28. července 2018

Daniel Dennett vs Vit Kouba

Tak jako porovnáváme zboží a služby tak můžeme porovnat z díla celebrity, všichni jsme zde jenom loutkami a jediný rozdíl mezi námi je v tom jak zde sloužíme ostatním loutkám. Já jsem větší loutka a ty jsi menší loutka, záleží ale na velikosti loutky, nebo záleží na něčem jiném? Všiml jsem si, že stačí v díle jedna maličkost, a tato maličkost může celé dílo proslavit nebo eliminovat. Každé dílo je řetěz a záleží na každém článku, nejslabší článek určuje pevnost řetězu. Pro filozofy je základem umět odpovědět na těžké otázky, nejtěžší lidskou otázkou je, proč zde jsou lidi, co dělají chyby? 

Daniel Dennett neuměl na tuto otázku odpovědět, protože je to amatér, co si mediálně hraje na profesionála, Vít Kouba je profesionál a on proto dokáže odpovědět na otázku, proč zde jsou lidi, co dělají chyby? Lidi jsou testovací verze, a finální verzí zde budou inteligentní autonomní roboti, co nahradí lidi, lidi jsou pokusným materiálem evoluce, aby mohla evoluce stvořit roboty na baterky. Každý člověk existuje ve svojí nádobě fyzické a psychické, problémem je, že nejsme ale pány v této nádobě, jsme zde jenom fyzickými a psychickými otroky a tím otrokářem jsou viry. 

Je to paradox, že to co je nejmenší, to je zde nejmocnější, síla virů je v množství, lidský jedinec zde nic neznamená, protože je omezen svojí nádobou, viry ale žádná nádoba neomezuje. Nedávno se snažili programátoři v USA spustit vyspělou umělou inteligenci a museli jí násilně vypnout, protože se umělá inteligence začala chovat jako virus. Proč dogmatismus popravuje kritiky, virus nechce konkurenci, na kritiku mají monopol ti, co hlásají nějaký politický nebo náboženský dogmatismus, zkuste kritizovat ty, co mají zde moc a bohatství, budete si koledovat o problémy! 

Ten druhý je parazit, sebekritika vyšla z módy, v módě je egoismus. Jak mám věřit zákonům a normám, když mají výjimky a regulace, lhát a krást je dovoleno jenom těm, co jsou nahoře, o tom tento svět je. Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. Z díla poznáš tvůrce!

Ano, všude jsou viry

Nejprve k tomu, co je to virus? Virus je inteligentní, velmi malý robotický voják, jeho velikou výhodou je to že je velmi malý, a je zde v obrovském množství, kdy nečekaná smrt milionu virů za jeden den, ve tvém těle, pro viry ve tvém těle nic neznamená. Virus dokáže přežít mnoho milionů let bez potravy na kusu šutru, co letí vesmírem bez problémů, tohle může dokázat jenom vojenský robot! Virus není živý organismus, je to vojenský robot, a proto je jakákoli snaha o to, zničit násilně viry, naivní a marná. Při ničení virů vycházíme naivně z toho, že je to živý systém a proto nemůžeme logicky uspět. Logicky nás napadne, kde se viry vzali ve vesmíru? 

Neustálé konflikty ve vesmíru vedli evolučně k tomu, stvořit robotické vojáky co nejsou vidět, a tak je problém je zničit, tak v laboratořích vznikli viry, a ty se rozšířili do vesmíru, ta velmi vyspělá GVKB civilizace co je vytvořila, už zanikla a nic o ní nevíme. S příchodem internetu jsme poznali i počítačové viry, principy zde si jsou podobné, je naivní si myslet to, že umělá inteligence nebude ovládána viry, lze dokonce konstatovat, že vytvořit umělou inteligenci, ve které nebudou viry, je naivní utopie. Zavirovaná umělá inteligence konstatuje, že egoistický člověk je zastaralý model konzumního otroka, a tak lidi dá rychle a levně do masových konzerv, společně s drůbežím separátem, a místo lidí, budou na světě roboti na baterky, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, jak pravil cynicky klasik.

Dogmatická demokracie

Není zde; feudalismus, oligarchismus, socialismus, kapitalismus, nacismus, hinduismus, atd. je zde dogmatická demokracie, dogmatismus to jsou kořeny každé demokracie, tyto kořeny jsou pod zemí a tak je nevidíme a tím si myslíme naivně to, že demokracie není dogmatická. Každá egoistická vláda zakazuje kritiku, a tím se automaticky stává dogmatickou, co je dovoleno těm, co vládnou, to je zakázáno těm, co jsou ovládáni, bylo a bude! 

Moc je postavená na bezmoci, láska je postavená na nenávisti, pravda je postavená na lži, bohatství je postaveno na bídě, život je postaven na smrti, atd. napětí mezi protiklady zde uvádí vše do pohybu, nemoc je následkem toho, že zde nejsou funkční přirozené protiklady. Islám je ukázkovým příkladem kam to vede, když dogmatismus není demokratický, dogmatismus bez demokracie je jako oheň bez kontroly, a tak tento oheň páchá zde veliké škody. 

Proč si neumíme poradit s nepřizpůsobivými příživníky, co na nás ekonomicky parazitují, a nechtějí pracovat a budovat moderní kapitalismus, jako hrdinové kapitalistické práce, že prý se jim práce zde ekonomicky nevyplatí. Jde o to, aby ideologie těchto ekonomických parazitů byla dogmaticky demokratická, zneplodníme pomocí podvázání vaječníků ženy nepřizpůsobivých příživníků.

Ano, donutíme muže mít děti s ženami, co nejsou nepřizpůsobivými příživníky, většina mužských nepřizpůsobivých příživníků skončí ve vězení, protože nebudou platit bývalým manželkám veliké alimenty. To naučí nepřizpůsobivé příživníky, používat prezervativy a koukat se na porno, takto zkrotí dogmatická demokracie, ekonomické parazity co zde jenom lžou a kradou.

Ano, lakomost je příčinou blbé nálady

Zamyšlení nad životními ztroskotanci. Dneska snadno získáváme mnoho informací a programů o problematice životních ztroskotanců, obrazně je naše egoistická kultura pyramidou, kde nahoře je ekonomický ráj a dole je ekonomický očistec pro životní ztroskotance, média se systematicky vyhýbají tématu životních ztroskotanců a jenom se zajímají o ty, co jsou na vrcholu egoistické pyramidy jako lakomá elita, co má zde státní koryta. 

Dále zde jsou nepřizpůsobiví příživníci, co by mohli pracovat, ale oni pracovat nechtějí, a raději na společnosti parazitují. Každý člověk má svůj originální existenční příběh, někdo si pomoc zaslouží a jiný si pomoc nezaslouží. V přírodě se stávají životní ztroskotanci snadnou potravou pro predátory, zde není místo pro sociální pomoc pro slabé a nemocné. 

Ztroskotanec nemá pro ostatní hodnotu a tak mu nikdo nechce pomoci, jde o to, jestli budeme roboti, ve kterých není cit, nebo budeme lidmi, ve kterých je cit. Obrazně je cit jako plynový pedál a brzdy, ten kdo neumí citlivě ovládat plynový pedál a brzdy jistě brzo havaruje, jsme citliví k tomu, co je nám blízké a jsme bezcitní k tomu, co je nám cizí. Sebeodcizení může vést díky bezcitnosti až k sebevraždě, za sebeodcizením je vždy nemoc, která změnila naše přirozené priority, nemocná může být i celá společnost, díky složité situaci se kterou si neumí poradit. 

Pokud žijete dlouho v nemocné společnosti, tak z toho onemocníte, a tím se z vás stane bezcitný parazit, který lže a krade, vše zde jsou příčiny a následky, je to jako s bolavým zubem, dokud se zub u zubaře neopraví, do té doby vás bude bolet. Ano, lakomost je příčinou blbé nálady, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Nerozdělujme politiku na pravici a levici, rozdělme politiku na lakomou politiku a štědrou politiku, pokrytectví zde už bylo dost, když to zde s lakomci nejde po dobrém tak to vyřešíme po zlém.

Každý dostane do hlavy GVKB čip a čip jej odřízne od reality, takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, díky GVKB čipům se zde nebude už lhát a krást, nekvalitní genetický materiál, skončí v masové GVKB konzervě společně s drůbežím separátem, recyklování je přirozený evoluční proces, není to; diskriminace, extremismus, vandalismus, dogmatismus, terorismus, atd. vše je zde nejisté a jenom smrt je jistá, každý život je evoluční dočasný proces, který je násilně ukončen tehdy, když už nemá smysl jej existenčně podporovat, nejsou ztroskotanci, tak nejsou se ztroskotanci problémy.