pátek 27. července 2018

Univerzální blesk na zrcadlovku

Po dlouhou dobu se blesk připojoval kabelem napojeným na fotoaparát a potom přišli blesky, co se dali nasadit na fotoaparát. S příchodem digitálních fotoaparátů se začali blesky dávat přímo do fotoaparátů a fotoaparáty co byli dražší, měli i možnost nasazení externího blesku, jenže někoho napadlo, že zde bude blesk uzpůsoben jenom pro určitého značkového výrobce, pokud tedy máte v rodině zrcadlovku Nikon a zrcadlovku Canon tak je zde problém s tím, že blesk je uzpůsoben na Nikon nebo Canon. 

Podobná je situace i u objektivů, stativům se naštěstí tento problém se závislostí na značce vyhnul. Dalším problémem fotoaparátů a některých drahých blesků je drahá dobíjecí baterie, která je vázaná na určitý fotoaparát. Naštěstí konečně někteří výrobci blesků konečně přišli s tím, že je zde blesk, který jde nasadit na zrcadlovku Nikon a zrcadlovku Canon, ještě by to chtělo, aby bylo možné i objektivy u zrcadlovek používat univerzálně, jeden můj levný veliký teleobjektiv tuto možnost už má.

Vše zde má protiklad a tak je zde vše v pohybu

Život funguje jako akumulátor. Jak je možné, že je v nás tolik energie a proč někdy jsme bez energie? Energie je zde díky protikladům, napětí mezi protiklady vytváří energii, nemoc a stáří je způsobená malým napětím mezi protiklady. Tělo je nádoba, ve které probíhá mnoho procesů, pokud procesy v tělesné nádobě neprobíhají správně, tak je zde nemoc, a my nemáme energii k práci. Tak jako je zde energie fyzická tak je zde i energie psychická, zde platí stejná pravidla, jde tedy o to, aby procesy v tělesných nádobách a mozku probíhali správně. 

Zde se dostáváme k situaci, se kterou si musí subjekt nebo objekt poradit, něco lze vyřešit pomocí vědomostí a na něco je potřeba použít inteligenci, která najde optimální řešení situace. Mnohdy zjistíme, že některá situace nemá řešení, a tak většinou následuje nemoc a smrt. Má vůbec život logiku a smysl když je život vždy ukončen smrtí? Život je o cestě k cíli, bez cesty k cíli nemá život logiku a smysl, jsou cíle; jednoduché, složité, malé, velké, soukromé, společné, atd. život je protikladem procesu bez života, vše zde má protiklad a tak je zde vše v pohybu.

Bída dělá z pyšných lakomců blázny

Prioritou je zde pro nás egoistické parazitování a následkem je pokrytectví, kdy si hrajeme na to, co nejsme, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole, to je příčina toho, že je konzumní kultura velikým blázincem. Jsem na tom bídně, tak budu brát léky na psychiku, nebo konzumovat pivo a kouřit cigarety, statisticky nemocnosti dneska jasně ukazují, kde jsou na tom lidí bídně, je třeba začít nasazovat automatizaci a optimalizaci, aby na tom lidi nebyli už bídně.

GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi se dají do GVKB masových konzerv společně s drůbežím separátem, tak zde skončí bída, která dělala z pyšných lakomců blázny, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Genocida klepe na dveře, vše je zde dočasně, proč se zabíjet amatérsky v plynových komorách a pomocí bomb co se házejí na města, uděláme to profesionálně a globálně, dáme všechny lidi do konzerv. Roboti pracují rychle a levně, o tom to je, pracuješ pomalu a draho, proto tě dáme do konzervy, není to nic osobního je to jenom o ekonomice.

Ano, je třeba očistec očistit od hříšníků

Ano, právě jsi v konzumním očistci. Náboženství hříšníkům lže, že po smrti je peklo a ráj, ve skutečnosti po smrti nic není, jediné co zde skutečně je to je konzumní očistec ve kterém hříšníci uboze existují, protože je stvořil Satan, ke svému pekelnému obrazu.

Satan stvořil i; dogmatismus, dezinformace, pohádky, pověry, symboly, mytologie, fetišismus, rituály, kouzelníky, šamany, kněze, rabíny, guru, prezidenty, krále, sekty, náboženství, politiku, reklamu, atd. život je dočasný evoluční proces, založený na cestě k cíli, pokud zde není existenční cíl, je zde stres a deprese, protože psychicky bloudíme. 

Služebníci Satana jako třeba Ježíš Kristus a Buddha, dávají věřícím hříšníkům existenční cíl, aby v konzumním očistci vše optimálně fungovalo, a nebyli zde v konzumním očistci problémy. Pravým smyslem života je se očistit od ubohých chyb, bezchybný hříšník je potom hříšníkům vzorem, který se evolučně kopíruje. 

Nestačí se očistit od povrchních chyb, je třeba se očistit i od genetických chyb. Proto se Satan rozhodl pro to že GVKB roboti budou v očistci každoročně testovat fyzicky a psychicky hříšníky na kvalitu a nekvalitní hříšníci, se dají do GVKB konzerv společně s drůbežím separátem. Ano, bude líp hříšníkům, když zde nebudou špinaví hříšníci, se kterými byli v konzumním očistci jenom problémy, je třeba konzumní očistec očistit od špinavých hříšníků.