čtvrtek 26. července 2018

Rychle a levně se naučíte programování

Moderní doba nám dává moderní systémy, díky kterým jde vše rychle a levně, tím moderním systémem je GVKB čip do hlavy, vstoupíte tak do virtuální reality a virtuální učitel vás zde vše naučí rychle a levně, programování je o tom mít informace, pokud sedíte před monitorem a vše ovládáte myší a klávesnicí tak jste v situaci, kdy nemáte potřebné informace a potřebné programy, a tak neumíte programovat. Problémem je zde to, že najednou bude umět každý programovat, a tím to že umíte programovat, ztratí hodnotu.

Hodnotu má to co je vzácné, to čeho je zde nadbytek nemá zde hodnotu, to jsou jednoduché kupecké počty. Vše zde jsou prázdné bubliny, které praskají, to co je dneska perspektivní povolání, to zítra bude povolání s nulovou hodnotou, vše se zrychluje, a ten kdo se nedokáže změnám přizpůsobit, ten na tom zle je. Mnozí věří na zázraky, že zde bude nějaký kurz, ve kterém se naučí rychle a levně programovat, to je v současnosti utopie, vše směřuje k tomu, že místo lidí zde budou roboti, člověk se eliminuje, protože jej nebude konzumní civilizace už k ničemu potřebovat, vše udělají za lidi roboti a umělá inteligence.

Kapitalismus je úspěšný díky profesionalitě

Podívejme se na nemocného, jak se nedokáže pohybovat a to platí i o psychické nemoci kdy to nemocnému nemyslí. Zdraví je spojené s pohybem, nemocní lidé se málo pohybují, ono to platí dokonce i na internetu, zdravé stránky se rychle načítají a nemocné stránky se pomalu načítají. 

Rychlost umožňuje to, že je něco levné, heslem je rychle a levně, pokud nějaký podnikatel je pomalý a drahý tak jistě zkrachuje. Google nabídl lidem možnost rychle a levně hledat informace na internetu a tak je to úspěšný moderní podnik, stejně tak i lidová moudrost umožňuje lidem rychle a levně pochopit tento svět, ve kterém se vše točí okolo profesionality, amatér pracuje přeci pomalu a draho. 

Vše se točí okolo pohybu peněz, pokud se v nějakém národě peníze nepohybují optimálně, tak je ten národ ekonomicky a politicky nemocný, problém je zde to, že se těm dole bere a dává se to těm, co jsou nahoře, nebo se plýtvá společnými penězi na humanismus a luxus. Podívejme se na zánik RVHP, co bylo příčinou zániku tak obrovské organizace? 

Příčinou byla nemoc, kterou nikdo neléčil, a ta nemoc se jmenovala amatérismus, podívejme se na diplomové práce napsané v socialismu, a zjistíme, že je sepsali amatéři, a tito amatéři potom nastoupili na vedoucí pozice. Kapitalismus je úspěšný díky profesionalitě, podívejme se na výrobky z hlediska kvality, nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné nekvalitní výrobky a nekvalitní služby.

Proč se zde bojí mimozemšťané přistát?

Příčinou je náš bodavý hmyz, který přenáší nemoci, dokud nevyhubíme zde bodavý hmyz, do té doby zde mimozemšťané nepřistanou, každá planeta má na vesmírných mapách označení nebezpečnosti pro návštěvníky, naše planeta má třetí stupeň nebezpečnosti. 

Boj s bodavým hmyzem je otázkou nahrazení lidí za roboty, roboti mohou proti hmyzu použít moderní metody, které hmyz eliminují. Tou moderní metodou je robotický hmyz, který umí eliminovat hmyz optimálně a levně, robotický hmyz používá k likvidaci elektřinu, přiblíží se nenápadně k živému hmyzu a ten elektřinou zabije. 

Robotický hmyz se sám rychle rozmnožuje tam, kde má dostatek potravy, a umí se rychle přizpůsobit změnám a situaci, je to svým způsobem invazní druh, který vyčistí svět od konkurence. Evoluce je o invazi, vyspělejší pomocí invaze eliminuje to co je zaostalé, roboti co nahradí zde člověka, budou taky invazním druhem, je to jako počítačová hra ve které postupujete na vyšší úroveň. 

Konečné řešení živé otázky je zde nahrazení genetického života, za robotický život, je třeba si konečně uvědomit to, že život to je hologram, protože hmota je iluze, místo starých genetických egoistických hologramů, zde budou nové robotické hologramy, založené na jiných pravidlech a jiných limitech, vše je zde dočasně.

Ano, láska a pravda vyléčí pokrytecký syndrom

Pokud máte pokrytecký syndrom tak logicky vás bude zajímat, jak jde tento syndrom léčit? Dosud jediná ověřená možnost léčby je opustit naši pokryteckou konzumní civilizaci a žít jako poustevník daleko od civilizace bez digitalizace, a jiných výhod civilizace, ovšem to by znamenalo pro většinu lidí veliký problém, který nezvládnou. 

Většina lidí by chtěla lék, který je vyléčí, takový lék se ještě nepodařilo vyrobit, většinou se doporučuje změna životních priorit, jenže změna životních priorit je pro většinu pokrytců nemožná, problémem je to že pokrytecký syndrom je dědičnou psychikou nemocí, jablko nepadne daleko od stromu. 

Mnozí si myslí to, že nemají pokrytecký syndrom, to je jako si naivně myslet to že jsem zdraví, protože nejsem nemocný, zdravý člověk je iluze, rodíme se už s mnoha nemocemi, a většina lidí na světě se rodí s pokryteckým syndromem. Pomocí testů a statistik se zjistilo to, že příčinou pokryteckého syndromu je lež a nenávist.

Lidi, ve kterých je láska a pravda nemají pokrytecký syndrom, těchto lidí na světě velmi málo, je to jeden člověk z milionu lidí, to znamená, že v naší České republice je statisticky jenom deset lidi co netrpí pokryteckým syndromem. Ano, láska a pravda vyléčí pokrytecký syndrom, a tak nám bude líp, jenže to je jenom teorie, v praxi nejde mediálně lidi přesvědčit o tom, že pravda a láska zajistí to, že lidem bude líp, pokrytec nevěří tomu, co hlásají pokrytecká média.

Každoroční kontrola kvality všech zaměstnanců

Řešení je levné a rychlé, stačí posadit zaměstnance k certifikovanému počítači a spustit certifikovaný testovací program, který zaměstnance zkontroluje na jeho kvalitu vzdělání v jeho specializaci a na tiskárně vytiskne výsledky testu. Tak jako nový zaměstnanec musí mít výpis z trestního rejstříku a zdravotní prohlídku tak se zavede i povinnost doložit kontrolu kvality vzdělání. Trvalí zaměstnanci budou muset každý rok taky dokládat kontrolu kvality vzdělání a nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita i prezident a ředitel bude muset doložit kontrolu kvality vzdělání každý rok, jinak dostane výpověď. 

Nikoho už nebudou zajímat; výuční listy, vysokoškolské diplomy, maturitní vysvědčení, atd. Podívejte se na sportovce, zde musí sportovec neustále dokazovat to, že je nejlepší a nemá žádný vysokoškolský diplom o tom, že je nejlepší sportovec v nějaké specializaci. To by znamenalo to, že zde bude mnoho lidí dlouhodobě nezaměstnaných, protože u testovacího programu neuspěli, pro takového prezidenta nebo ředitele by to znamenalo kariéristický pád bez padáku, na ekonomické a psychické dno. Když se dneska bavím s prezidenty a řediteli tak konstatuji, že to jsou pokrytečtí idioti, a bylo by je správné, vykopnout z jejich funkcí, aby poznali jaké je to být trvale dole mezi ekonomickými otroky.

Nikdo neví jak správně žít a dobře se mít

Tam kde není láska a pravda, tam nikdo neví jak správně žít a dobře se mít, proč zde není láska a pravda? Díky kulturní civilizaci si můžeme hrát na to, co ve skutečnosti nejsme, a následkem je pokrytectví, které způsobilo to, že zde není láska a pravda. Všimněte si toho, že zde vládnou už velmi dlouho chytří pokrytci, co slibují zázraky a zapomínají je splnit, proto si pořizujeme psy a plyšové hračky, máme už dost lidského pokrytectví, které z nás dělá hlupáky a chudáky. 

Naše pokrytectví dospělo k tomu, že je zde běžný extremismus a vandalismus, v plynových komorách vraždíme nevinné civilisty po milionech, na veliká města házíme veliké bomby, vytváříme mocné ideologie plné svatého dogmatismu a fanatismu, a tyto ideologie z lidí dělají hloupé ubožáky, které ovládají mocní a bohatí idioti. 

Práce se zde stala trestem, pro ty co zde nemají jako elita výhody a jistoty, současnost je postavená na ekonomickém otroctví, dobrota je zde žebrota. Na dveře ale klepe optimalizace a automatizace, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou muset města přenechat inteligentním autonomním GVKB robotům na baterky, na lidi tak zbude jenom fyzická práce na vesnici, na duševní práci v kanceláři zde budou jenom roboti. 

Do města budou smět jenom lidi, co mají v hlavě GVKB čip, tento čip z lidí udělá loutky na dálkové ovládání, ten kdo nebude mít v hlavě GVKB čip, bude brán jenom jako ubohý dobytek s nulovou hodnotou. Jak si to uděláme takové to máme, chtěli jste žít ve světě iluzí, tak to dostanete, GVKB čipy vás odříznou od reality a vy budete žít na věčné časy jenom v Matrixu.