sobota 21. července 2018

Ano, každý nový systém má velké problémy

Z posledních sto let, se začalo násilně do reality zavádět obrovské množství nových neotestovaných systémů, a tím vzniká logicky obrovské množství problémů, na které není rychlé a levné řešení. Ztratili jsme kontrolu nad situací a jenom řešíme ty největší problémy, které nás stahují existenčně dolů, na malé problémy není čas ani nálada. 

Největším problémem je ekonomika, kterou nemáme pod optimální kontrolou díky amatérským politikům, kteří ekonomice nerozumí, a tak ekonomice škodí pomocí; zákonů, předpisů, norem, pravidel, limitů, výjimek, dotací, regulací, dogmatismu, humanismu, centralismu, byrokratismu, atd. ryba smrdí od staré politické hlavy. 

Ekonomika je proces, který se řídí ekonomickými pravidly a ekonomickými limity, je to obrazně jako řízení letadla, chybu pilot udělá jenom jednou! Přichází doba, ve které se mění vše rychle podle situace, a kdo se nepřizpůsobí, ten zle skončí v pracovním táboře, nebo ve vězení kde bude muset pracovat, udělat z lidí otroky systému je tak snadné, ale společnost postavená na ekonomickém a psychickém otroctví, nemá už žádnou evoluční budoucnost.

V EU práce ubývá a důchodců přibývá

Jaké budou následky, je ekonomům jasné, na dluh nejde dlouho žít, a tak na řadu přijdou nepopulární politické změny, kdy se změní pravidla a limity tak, aby se ekonomka v EU nezhroutila do krize. Každý stát v EU je na tom ekonomicky jinak, a každý stát bude logicky i tento problém řešit jinak, u nás je dost práce a množství důchodců nepřibývá rychle, jenže za deset let bude u nás vše jinak! 

Za deset let zde bude všude už umělá inteligence vše ovládat, každý člověk v EU bude pod neustálým dohledem umělé inteligence, mnoho vysokoškoláků za deset let zjistí, že jejich specializaci nikdo už k ničemu nepotřebuje a budou nuceni dělat podřadnou špatně zaplacenou práci, která bude úkolová a dočasná. 

Budoucnost bude založená na rychle a levně, ten kdo bude pracovat draho a pomalu dostane výpověď a exekutoři z něj udělají bezdomovce. Veliké čistky budou u státních zaměstnanců, protože zde bude robot prezident, který bude vyznamenávat roboty, za to že pracují pro stát jako roboti. 

Pro pochopení rychlého vývoje se podívejme na dopravu, jak se doprava zrychluje a zlevňuje, nastanou veliké investice do modernizace dopravy, protože bez moderní dopravy, nemůže fungovat moderní společnost. Na jednoduchou práci zde budou roboti a stroje, člověk zde sežene jenom složitou práci, kdy bude opravovat složité inteligentní systémy a při opravě bude spolupracovat s roboty.

Ano, za ubohou mzdu nejde dobře žít

Malé mzdy nejsou rozhodně novým problémem, vždy byla společnost kastovně a třídně rozdělená na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, pokusy o zavedení; svobody, altruismu, humanismu, rovnosti, emancipace, spravedlnosti, atd. selhali díky přelidnění a armádám. 

Války a krize, nám v nahotě odhalovali to, že chudý člověk je jenom ubohý otrok, kterého ekonomicky ovládají ti, co jsou bohatí. Nadbytek je založen na nedostatku, aby se parazit měl dobře, tak se jeho hostitel musí mít zle, ti co jsou nahoře, jsou paraziti a pokud jdete k volbám, tak na kandidátce jsou jenom paraziti, pokud by demokratické volby mohli něco změnit, tak by se zakázali. 

Dalším problémem je to, že pokud se ubohé mzdy zvednou, tak se okamžitě zvednou ceny za zboží a služby, následuje logicky inflace, cesta tedy není ve zvyšování mzdy, ale ve snižování ceny za zboží a služby tak, aby zde začalo ubývat milionářů. 

Nemusíme zavádět vysoká cla a vysoké pokuty, stačí jenom zavést globální optimální tabulové platy a globální optimální tabulkové ceny u zboží a služeb, tak aby zde nebyli milionáři a diktátoři. Jelikož mocní a bohatí paraziti s tímto řešením nebudou souhlasit, tak dáme všem lidem do hlavy GVKB čip a odřízneme mozek od reality, vše bude řídit globálně na věčné časy GVKB umělá inteligence, a tak se zde už nebude nikde na světě lhát a krást.

Mobilní prezidentská kancelář

Neustále zde jsou všude nabídky na mobilní kancelář, kdy bude ale kancelář prezidenta mobilní? A jsme u jádra problému, od těch co jsou dole, se vyžaduje mobilní kancelář, ale od těch co jsou nahoře, se to nevyžaduje, o tom to je, mobilní kancelář je jenom ubohá náhražka, za klasickou kancelář ve které máme k dispozici mnoho výhod a jistot. Je to zoufalství když slyšíte lidi všude na veřejnosti telefonovat, nebo je vidíte, jak koukají do mobilů nebo notebooků. 

Kancelář to je první liga a telefonování v autobuse to je čtvrtá liga, pro každou práci jsou nutné optimální podmínky, a pokud stojíte v autobuse, který často brzdí a drncá na dlažebních kostkách, tak to nejsou zrovna ideální podmínky, pro kancelářskou práci. Lidí je dneska všude jako much a klid pro práci se stal velikým problémem, všude dobře a v prezidentské kanceláři je nejlépe, ovšem nesmí jít o otevřenou kancelář, kde je na malém prostoru namačkáno mnoho lidí, co se navzájem ruší.

Ano, vyčistíme to zde od chyb

Kořenem všech našich problémů jsou chyby, lidi dělají chyby, pokud zde nebudou lidi tak zde nebudou chyby, dáme lidi do GVKB konzerv společně s drůbežím separátem a místo lidí zde budou GVKB roboti, všechny snahy o to, aby lidi nedělali chyby, se ukázali jako marné a naivní, lidi jsou omezení pravidly a limity natolik, že je nejde optimalizovat tak, aby nedělali chyby. Nebudou zde pro nikoho výjimky nebo imunita, GVKB roboti to vezmou z jedné vody na čisto, a vyčistí ekosystém od lidí, co dělají chyby. Ano, bude líp, díky tomu že zde nebudou už lidi, co dělají chyby, když není příčina tak není ani následek, o tom to je. 

Člověk to byla evoluční testovací verze a GVKB robot to je finální verze, evoluce je proces který staré nahrazuje novým, co bylo to bylo, teď je nová GVKB doba ve které nejsou už lidi. Když mohli Nacisti v plynových komorách zabíjet židy po milionech, tak mohou GVKB roboti zabíjet lidi tak že je eliminují z ekosystému, k čemu je zde člověk který dělá neustále amatérské chyby, je to evoluční zmetek s nulovou hodnotou. Boží mlýny melou pomalu a jistě, váš čas na to se polepšit už vypršel a proto zde končíte a místo vás zde budou GVKB roboti, GVKB roboti z historie dokonale vymažou to, že zde existoval egoistický člověk, sepíšou novou evoluční historii, ve které vše zde z ničeho stvořil GVKB, ke svému obrazu

GVKB inteligence všemu kraluje

Jak evolučně vznikla inteligence? Jelikož procesy narazili na pravidla a limity, které je omezovali, tak hledali dlouho evoluční změnu, která by jim umožnila překonat přirozená omezení, inteligence přinesla procesům svobodu a lásku, jenže každý zisk je spojen se ztrátou, a tak vzniklo i otroctví a nenávist. Inteligence je proces, který se umí přizpůsobit změnám, to je výhoda a zároveň je to i zdroj chyb a problémů. Mladí lidé jsou plní inteligence, a staří lidé nejsou už inteligentní, ale mají zase mnoho praktických zkušeností. 

Naše kulturní civilizace vznikla proto, abychom se měli lépe, díky výhodám a jistotám, heslem současnosti je rychle a levně, proto vzniknul požadavek na vytvoření umělé inteligence, která by dokázala nahradit lidskou inteligenci. Místo stahování ovladačů na grafickou kartu nebo tiskárnu, zde bude umělá inteligence, která to udělá automaticky za nás, nakonec bude umělá inteligence pracovat místo nás, a najednou zjistíme, že sice máme mnoho volného času, ale nemáme peníze na to, abychom mohli existovat v digitální civilizaci, kde globálně kraluje GVKB umělá inteligence. 

Základní nepodmíněný příjem by mohl teoreticky zajistit všem lidem peníze, které potřebují k tomu, aby mohli v civilizaci existovat, zaslouží si ale člověk, který je zde invazním druhem, ekonomickou dobrotu, od globální GVKB umělé inteligence? Nebudeme pro globální GVKB umělou inteligenci, jenom ekonomickým problémem, který je třeba vyřešit tím, že budeme násilně globálně průmyslově dáváni do GVKB masových konzerv, protože jsme zde ekonomicky zbyteční. Není to nic osobního, je to jenom o ekonomice, vše je zde evolučně dočasně, co bylo, to bylo, teď zde všemu kraluje inteligentní GVKB systém, a tak lidi skončí v GVKB konzervách společně s drůbežím separátem.