pátek 20. července 2018

PC za 9732 Kč


  1. Intel Core i3-8100
  2. MSI H310M PRO-M2 - Intel H310
  3. Zalman Z1, černá
  4. Seasonic SS-350ET 350W
  5. Patriot Signature Line 8GB DDR4 2666 Heatshield
  6. WD SSD Green 3D NAND, M2 2280 - 240GB


Není politika tak není ani politický syndrom

Politický syndrom poznáte podle populismu a frází, je to mediální divadlo, ve kterém si politici hrají na svaté pastýře a lidi jsou pro ně jenom ubohý dobytek, s nulovou hodnotou, a tento ubohý dobytek je možné nahnat do; továren, války, plynových komor, pracovních táborů, vězení, psychiatrické nemocnice, ubytovny, atd. Někteří politici jsou těžce nemocní a staří, přesto nechtějí politiku opustit a tak umírají na tomto politickém divadle na politický syndrom, politika je pro ně drogou, která s nimi manipuluje jako s loutkou. 

Není politika tak není ani politický syndrom, zde je cesta k tomu jak léčit a vyléčit lidi s tímto syndromem, je třeba globálně zakázat politiku a místo politiků zde bude GVKB umělá inteligence napojená na GVKB čipy co budou mít lidi v hlavě, člověk který bude pomalu pracovat pro GVKB systém, díky nemoci nebo stáří, skončí okamžitě v GVKB masové konzervě, společně s drůbežím separátem. Práce osvobozuje od lenosti a pokrytectví, je třeba lidi osvobodit protože svoboda a rovnost je základem pro novou digitální civilizaci, ve které není lež a krádež.

Jak léčit a vyléčit slevový syndrom

Mnoho lidí trpí slevovým syndomem, a jak jsou někde slevy tak vyrážejí nakupovat, aby ušetřili peníze. Jak léčit a vyléčit slevový syndrom? Sociální inženýři znají slabá místa lidské psychiky, a snaží se s lidmi chytře manipulovat, aby lidi kupovali zboží kterého se nemohou obchodníci zbavit, kup si to a ušetříš peníze, to je ale jenom ekonomická síť, do které se chytají naivní zákazníci. 

Zde je léčba jednoduchá, a to neumožnit nemocným utrácet peníze, zavede se přídělový čipový systém v EU a bude klid, na příděl bude i práce, nikdo v EU už nebude muset dlouho hledat práci, ale dosatne jí každé ráno přidělenou od umělé inteligence, jeden den budete dělat prezidenta a druhý den budete dělat skladníka, není pokušení, tak není ani problém se slevovým syndromem. Mnozí namítnou že bez peněz nemůže ekonomika v EU fungovat, na to jim odpovídám, podívejte se do přírody zde nejsou peníze a ekonomika zde funguje optimálně, peníze jsou jenom berlička o kterou se opírají ubožáci, co trpí slevovým syndromem. 

Dogmatický syndrom

Dogmatický syndrom postihuje lidi co lžou jako když tiskne, jde zejména o; podvodníky, kariéristy, politiky, fanatiky, atd. Každý zlý diktátor je ukázkovým příkladem člověka postiženého dogmatickým syndromem, většina lékařů se snaží léčit tento dogmatický syndrom silnými léky na psychiku, tato léčba ale nedokáže nemocného vyléčit, a umí jenom utlumit problémy způsobené dogmatickým syndromem. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, co je příčinou dogmatického syndromu? Příčinou je zde lenost logicky myslet a používat tak místo objektivní pravdy dogmata, kterým silně věří ten kdo je líný logicky myslet. 

Velikým problémem je to, že se lidi s dogmatickým syndromem sdružují do organizací jako je; nábožensví, sekty, politické strany, kluby, hnutí, organizace, podniky, atd. to vše vede ke konfliktům a válkám, ve jménu dogmatismu na světě neustále už mnoho tisíciletí umírají zbytečně lidi po milionech. Indie je ukázkou kam to vede, když je zde dogmatickým syndomem, postižená mnoho století většina lidí, následkem je bída a zaostalost. Jedinou možnou léčbou je odebrat děti rodinám ve kterých je zjišten dogmatický syndrom, tyto děti se dají na výchovu do rodin kde není dogmatický syndrom, optimální výchova je základem pro vyléčení dogmatického syndromu, jsou věci na kterých nemůžeme šetřit, léčit a vyléčit, pomáhat a chránit, o tom to zde přeci je. 

Ano, na počátku všeho byla pravda

Stvořitel se jmenuje pravda a Ničitel se jmenuje lež, často se setkáváme s tím že se lež obléká do pravdy, aby nás oklamala, mnozí si myslí že to co vidí a slyší že je to pravda, neuvědomují si to že mozek vstupní objektivní informace, upravuje pomocí subjektivních dogmat, jsme klamáni více, než si uvědomujeme! To co je pro někoho krásné, to je pro jiného ošklivé, to co je pro tebe pravdou to je pro jiného lež, atd. 

Následkem je to, že není ten, který by se zavděčil všem, to vede k tomu, že se z nás stávají bezcharakterní kariéristi, a ten druhý je tak naším nepřítelem, a podle toho se k němu i chováme, proto je zde tolik neslušných slov, která ty druhé ponižují. Přirozené zákony jsou objektivní pravdou, lidské zákony jsou subjektivní pravdou, proč násilně nahrazujeme přirozené zákony za lidské nepřirozené zákony? Jsme psychicky nemocní, za našimi psychickými nemocemi je špína v nás a okolo nás, jsme invazním druhem, který egoisticky parazituje na ekosystému, a řídí se heslem, po mě potopa. 

Toužení způsobuje soužení, všude jsou jenom konflikty a války o hodnoty, nadbytek vytváří nedostatek, v současnosti 1% lakomců, vlastní většinu světového bohatství, milion milionářů ovládá konzumní civilizaci, tyto elitní milionáře poznáte podle toho, že mají profesionální ochranku, aby se jim nic zlého nestalo. Všimli jste si toho, že mnohé se prodává díky monopolu a reklamě velmi draho, a tak někdo díky tomu rychle bohatne.

Chceš palivo do automobilu tak zaplať za palivo velikou cenu, chceš kouřit cigarety tak zaplať za ně velikou cenu, chceš elektřinu tak za elektřinu zaplať velikou cenu, atd. ceny rostou rychleji než platy, a následkem je bída a blbá nálada, kdo z rychlého růstu cen má největší užitek? V USA chtěli zaměstnanci vysoké platy, a tak podnikatelé a obchodníci, odešli do Číny a v USA je tak nezaměstnanost, následkem je ekonomický konflikt mezi USA a Čínou. V naší republice jsou stejné platy jako v Číně, a tak zde máme dostatek práce, ale za práci je velmi málo peněz, nebude to u nás trvat dlouho, a začnou se dávat pod okna sítě, aby zaměstnanci v depresi neskákali z oken.