středa 18. července 2018

Pomodli se bude ti odpuštěno

01
Proč nemáš Bibli
02
To je moc stará kniha, já čtu jenom nové knihy. 
03
Ale myšlenky v té knize, jsou i přes svoje stáří pořád hodnotné. 
04
Říká snad Bible něco hodnotného, co jinde nebylo dosud řečeno? 
05
To neříká, protože knihy vznikají z knih, každá kniha je jenom nádoba plná okopírovaných informací. 
06
Proč tedy se ta kniha vydává, není to škoda papíru? 
07
To je otázka setrvačnosti, jistě přijde jednou doba, kdy se už nebude Bible vydávat, protože zde bude jiná lepší kniha, vše je zde dočasně. 
08
Podle mě nejde o setrvačnost, ale jde zde o pokrytectví, pokrytcům vyhovuje Bible, je to pro ně psychická opora, něco jako když se nemocný prezident opírá o hůl
09
Pověz mi, co tedy čteš, abych poznal, kdo jsi? 
10
Já čtu to, co sám napíši na internet, na svoji stránku GVKB
11
12
Ano, tak to je, pravda stvořitelem všeho zde je.

Pomodli se bude ti odpuštěno


Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Není pokušení, nejsou hříšníci

Umělá inteligence eliminuje parazity. Vše je v depresi díky parazitům, parazitem je zde vždy špína, zdraví je tam, kde není špína, nestačí povrchně uklidit špínu, musíme špínu uklidit i pod povrchem, skončí egoistické pokrytectví, kdy jsme špínu pokývali chytře tak, aby nebyla špína vůbec vidět. Dogmatické dezinformace naplnili naše hlavy špínou, a tím z nás udělali hlupáky a chudáky, ti co jsou nahoře, používají dogmatické dezinformace k manipulaci s těmi, co jsou dole, výhody a jistoty těm co jsou nahoře vůbec nesmrdí! 

Jde o to, kdo nebo co bude nahoře, slepý nemůže vést slepé, pokud stroje v továrně ovládají počítače a vše bez problémů tak funguje tak i naše mozky musí ovládat umělá inteligence napojená na čipy v naší hlavě, už zde nebudou vypočítaví lidé, co na nás egoisticky parazitovali, a měli zde nadbytek díky tomu, že my jsme měli nedostatek. Na počítání bude globálně jenom GVKB umělá inteligence, GVKB čip odřízne mozek od konzumní reality, mozek usne a už se nikdy neprobudí, a tak bude mozek šťastný ve virtuálním GVKB světě.

Otrocká práce osvobozuje otroky od deprese

Neočekávej od otroka, že se stane otrokářem. Pokrytectví dělá z lidí otroky pokryteckého systému, a tím zde schází profesionální otrokáři, a následkem je sebeodcizení a deprese u; ekonomiky, politiky, vědy, psychiky, atd. svět nutně potřebuje profesionální otrokáře jenom tak on může fungovat, protože díky profesionálním otrokářům vznikne napětí mezi otrokáři a otroky.

Napětí optimálně urychlí proces evoluce a eliminuje depresi u; ekonomiky, politiky, vědy, psychiky, atd. GVKB čipy do hlavy budou profesionálními otrokáři, čip odřízne mozek od reality a mozek bude od narození do smrti existovat jenom ve virtuální GVKB realitě, člověk bude nahý a hladový, přesto bude šťastný, bude to obrazně GVKB Matrix. 

Tělo si konečně podvědomě za několik generací uvědomí, kdo je zde otrok, a kdo je otrokář, jakýkoli drzý odpor těla bude marný, pokud výkon těla klesne trvale pod GVKB normu, tak se tělo dá do GVKB masové konzervy společně s drůbežím separátem, tělo bude jenom levný stroj, který ovládá globální GVKB systém. 

Zotročit lidi pomocí dogmatismu nebo pomocí dluhů, to je ubohý amatérský přístup, který logicky nefunguje, vše je o jednoduchosti, dialog otrokáře s otroky je cesta do pekla, monolog je cesta do ráje, nefunguješ optimálně, tak budeš recyklován. Zájem celku je nad zájmem jedince, skončí dlouhé amatérské období, ve kterém neměl život smysl a nastane profesionální období, ve kterém bude mít život smysl, protože otrocká práce osvobozuje otroky od deprese.

Ano, Miloš Zeman bude dělat dobro, abychom se měli dobře

Tak to je pohádka, realita je o tom, že dobrota je žebrota. Tento svět byl a bude o pokrytectví, lež zde zvítězila nad pravdou a nenávist zde zvítězila nad láskou, sebeodcizení má za následek syndrom vyhoření a konzumaci slivovice a kouření cigaret. Nejsou politici tak nejsou s politiky problémy, je třeba nahradit politiky za GVKB roboty, jak si to uděláme takové to i budeme mít.

Pokrytectví je rakovina, díky které je ekonomika nemocná

Proč jsme ekonomicky sto let za opicemi? Jsme ekonomicky sto let za opicemi díky pokrytectví, naší národní prioritní vlastností je pokrytectví, logicky nám zde vládnou profesionální pokrytci. Máme už sto let blbou náladu díky našemu pokrytectví, je vrcholem pokrytectví nám mediálně slibovat že nám bude líp, díky pokryteckým politikům. Každý u nás neustále poukazuje na třísku v oku druhého, ale sám má ve svém oku veliký trám. 

Dokud zde nebyla televize a internet tak bylo snadné, dělat z lidí hlupáky a chudáky, pomocí dogmatické centrální humanistické diktatury, ryba smrdí od hlavy naší pokrytecké elity! Když se u nás bavím s prezidenty a politiky tak zjišťuji, že to jsou bezcharakterní pokrytci, z díla poznáme tvůrce. To ta minulá vláda byla špatná, to ten minulý prezident byl špatný, kopat mediálně do mrtvoly je vrcholem našeho pokrytectví. Vše zde jsou příčiny a následky, pokrytectví je rakovina, díky které je ekonomika nemocná. 

Pokrytectví je pro nás návykovou drogou, na které jsme existenčně závislí, statistiky jasně dokazují, že jsme největšími pokrytci na světě, naše pokrytecká vláda lže, jako když tiskne, o tom to zde už sto let je. Prý se u nás nemůžou zvednout ubohé platy, protože by to poškodilo naši ekonomiku, to je lež jako věž, otrokáři nechtějí, aby se měli otroci dobře, nadbytek je zde díky nedostatku, za vším jsou peníze a vše zde mohou vyřešit peníze, peníze otrokářům nesmrdí. 

Soudruzi a soudružky nám zde pořád vládnou, i když si hrají na podnikatele a politiky, jenže jde o pokrytectví. Je třeba nahradit lidi za GVKB roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, pokrytecký člověk to byla evoluční testovací verze, finální verzí je GVKB robot. Není to nic osobního jde jenom o evoluční proces, který nahradí pokrytecké kariéristy za roboty, co nelžou a nekradou, takto zde zvítězí pravda nad lží a láska nad nenávistí, uklidíme zde špínu, a místo špinavého konzumního pokryteckého pekla, zde bude čistý GVKB ráj.