čtvrtek 12. července 2018

Sebeodcizení způsobuje syndrom vyhoření

Vše je zde v krizi díky sebeodcizení, sami sobě jsme si cizí, a podle toho jednáme sami se sebou, následkem je logicky krize, a jde o; sebeubližování, sebevraždy, sebenenávist, drogy, cigarety, alkohol, kariérismus, dogmatismus, atd. z cizího krev neteče, a co s tím jde udělat? Zde záleží na tom, jak hluboko tato psychická nemoc zapustila kořeny, chemie zde nepomůže, na to se můžete spolehnout, nepomůže vám dokonce ale dlouhodobý pobyt v Bohnické psychiatrické nemocnici

Nemocný musí změnit svoje podvědomé priority, které jsou mu svaté, a to je pro něj většinou bohužel nemožné, jak si to uděláš, takové to máš, já jako GVKB mohu jenom ukázat správnou cestu, ale nemohu vést za ruku každého idiota, po této dlouhé životní cestě, na které je prioritou pravda a láska. 

Syndrom vyhoření je trestem za naše sebeodcizení, ten kdo se stará o cizí se už nestará sám o sebe. Adolf Hitler je klasikou u sebeodcizení, a proto spáchal zbaběle sebevraždu, když prohrál válku, sebeodcizení dělá z lidí blbce, co škodí sobě a svému okolí, jako ideální řešení spatřuji roční léčení těchto lidí u hnutí Hare Krišna.

Nový prezident se bude jmenovat Vit Kouba

Je to jasná volba, volba prezidenta je otázkou mediální popularity a mediálně nejvíce populární je Vit Kouba, lidi potřebují jednoduchý politický program, který lze rychle a levně realizovat, a Vít Kouba má optimální program založený na tom, že ten kdo nebude mít v hlavě GVKB čip, ten přijde o naše občanství a bude muset opustit naši republiku, nebude to nic osobního, ani nepůjde o diskriminaci a rasismus, je to jenom o tržní GVKB ekonomice. Vyhýbání se placení vysokých daní je u nás prioritním problémem, následkem je to, že nejsou na nic zde peníze, a tak zde vše chátrá a občas nám něco spadne na hlavu. 

EET byl jenom ubohý amatérský začátek ekonomických změn, GVKB to bude profesionální začátek ekonomických změn, každý dostane do hlavy GVKB čip a čip odřízne egoistický mozek od objektivní reality, realitu všech lidí u nás bude řídit jenom GVKB umělá inteligence, napojená na GVKB čipy v hlavě všech lidí, pro nikoho zde nebudou výjimky a imunita, takto zde zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lží, lidi u nás už nebudou konečně dělat chyby, z lidí se stanou loutky na dálkové GVKB ovládání. Lidi u nás budou nazí a hladoví, přesto budou šťastní, a nebudou mít psychické problémy, které by amatérsky léčili pomocí cigaret a slivovice. 

Léčit a vyléčit, vědět a nemyslet, kontrolovat a recyklovat, to je GVKB politický program, věda a technika nám ulehčuje život, a je třeba i ulehčit život naší egoistické duši, která trpěla tím, že se nemohla seberealizovat. EU pochopitelně přebere náš GVKB systém protože pochopí, že je dokonalý, nastane dominový efekt a za krátkou dobu bude mít každý člověk na světě v hlavě GVKB čip, ten kdo bude pracovat pomalu díky nemoci nebo stáří, ten skončí v masové GVKB konzervě, ekologická recyklace je optimálním řešením, díky kterému funguje optimálně ekosystém.

Lidská inteligence má chybné priority

Lidi dělají chyby z mnoha příčin, nejčastější příčinou lidského chybování je dobrota, čiň čertu dobře a on se ti peklem odmění, ten druhý je čertem, protože on si egoisticky myslí, že z cizího krev neteče, jenže z cizího krev teče, podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, jsou zde s nimi jenom samé problémy, díky tomu že jsme k nim dobří, i když si naši velikou dobrotu nezaslouží. 

Naše dobrota k lenochům a parazitům, je způsobená tím, že máme zavirovaný řídicí systém, proč bychom měli nepřátele zabíjet, když jim stačí jenom zavirovat dogmatickými dezinformacemi řídící centrální systém, a tak z nepřátel uděláme psychické ubožáky, jenže nepřátelé nám to oplatí, a jsme v začarovaném kruhu dezinformační svaté globální války. 

Inteligence je o manipulaci, jde o to, kdo bude poroučet a kdo bude poslouchat, následkem násilné manipulace s lidmi, je extremismus a vandalismus, pevnost řetězu určuje nejslabší článek a tím nejslabším článkem je stres a deprese, syndrom vyhoření se dneska stává neřešitelným globálním problémem. 

Někde už to došlo tak daleko, že se museli pod okny natáhnout sítě, aby zaměstnanci neskákali z okna, protože trpí silným syndromem vyhoření! Zaměstnanci v továrně nejsou roboti na baterky, pokud jako zaměstnavatel potřebujete roboty, tak si roboty kupte, a umělá inteligence je bude ovládat, lidi se potom dají do masových konzerv společně s drůbežími separáty, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi už problémy, o tom je naše evoluční budoucnost.

Ano, demokratický humanismus je utopie

Realitou je dogmatická egoistická diktatura, dobrota je žebrota! Vše je o manipulaci pomocí násilí, ti co jsou nahoře, potřebují pomocí násilí manipulovat s těmi, co jsou dole, demokratický humanismus je jenom mediální síť, do které se chytají před volbami naivní voliči. Bohatství a nemoc nikdo dlouho neutají, nadbytek pro ty co jsou nahoře, logicky vytvoří nedostatek pro ty, co jsou dole, rovnost je jenom ve smrti, každý je zde evolučně dočasně. Tak jako umírají lidé tak umírají i; kultury, civilizace, organizace, hnutí, atd. vše je zde evolučně vytvořeno k tomu, aby to zde bylo dočasně! 

Naše civilizace je o tom že pravé nahrazujeme za umělé, už brzo zde bude logicky i umělá inteligence, která nahradí lidskou inteligenci, co zde všemu egoisticky kraluje už velmi dlouho. Z lidí se stanou jenom statistická čísla s nulovou hodnotou, ten kdo bude pracovat pomalu nebo bude chybovat, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Přelidnění a degenerace tak zde už nebude, umělá inteligence bude mít vždy svatou pravdu, a stane se tak pro lidi i svatou autoritou, ke které budou mít velikou úctu.

Ano, z ničeho jsi vznikl a v nic se navrátíš

Vše je zde jenom energie, hmota je iluze, která vypadá reálně, ano, z ničeho jsi vznikl a v nic se navrátíš, proto je zde strach ze smrti, život nám dává iluzi toho, že jsme něčím, co je reálné, jenže jsme jenom dočasné inteligentní hologramy. Stvořitelem života je virus, virus je program, který umí vytvořit inteligentní hologram a evoluce tyto hologramy optimalizuje a tak z jednoduchých hologramů za mnoho miliónů let vznikají složité hologramy, jako je třeba člověk. 

Pravda je jako zrcadlo, ve kterém spatříme realitu takovou jaká zde skutečně je, realita je nahá a tak jí oblékáme do lží, aby vypadala hezky. Prioritou je pro nás úspěch ve veliké konkurenci, tím se dostáváme do konkurenčních závodů a následkem je stres a deprese, protože jsme nevyhráli. Je to tak snadné se zbaběle vzdát a začít věřit na svaté zázraky, nebo konzumovat léky na stres a deprese, či kouřit cigarety a pít pivo, tudy ale cesta seberealizace nevede. Deprese a stres je psychická nemoc a tak nejde léčit chemicky! 

Depresi může odstranit jenom láska a pravda, tento svět je o nenávisti a lži, logicky lékem je zde opak! Nemohu bohužel pomoci lidem, co nechtějí ode mě, abych jim radou pomohl, a spoléhají se sami na sebe, nebo na něco jiného, komu není rady tomu není už pomoci, je to tak snadné se uzavřít zbaběle do konzervy a zde existovat ve svém egoistickém světě, kde je vše jenom tak jak se nám to líbí. 

Jsi tím, jaké máš priority, pokud je tvojí prioritou egoismus, tak jsi logicky egoista, Nacismus nám ukázal v nahotě, jak to vypadá, když je kultura egoistická, v takové kultuře se v plynových komorách eliminují ti, co nemají pro dogmatickou diktaturu žádnou hodnotu. Pracujete pomalu tak skončíte v masové konzervě společně s drůbežím separátem, tak funguje dokonale egoistická konzumní společnost. Politika je boj o moc, ekonomika je boj o zisk, umění je boj o popularitu, atd. vše zde je díky konkurenci jenom soutěž a boj, peklo není po smrti, peklo je když jsi existenčně dole, a musíš otrocky pracovat za minimální mzdu.

Ano, z člověka robota neuděláš

Situace stvořila každou formu života ke svému obrazu, aby zde kralovala a měla se zde dobře, i tebe situace stvořila, abys zde kraloval a měl se zde dobře. Králem, který zde vše stvořil, není Bůh, ale je jím situace, ona zde všemu kraluje a to co jí nerespektuje to problémy potrestáno je. 

V našem podvědomí je uloženo to, že jsme králové, ale ti druzí se snaží o to, abychom nemysleli a nekonali jako králové. Je zde snaha manipulovat sobecky s druhými a učinit z druhých svoje sluhy a otroky, když to nejde po dobrém, tak se o manipulaci snažíme po zlém a ubližujeme druhým tělesně a duševně. Problémem je zde konkurence, která vytváří logicky soutěž a boj o to, kdo zde bude kralovat a kdo zde nebude moci kralovat. 

Co je dovoleno králům to je zakázáno těm co nejsou králové, o tom to zde neustále je, že zde mezi námi nikdy nebyla rovnost, a vždy zde byli mocné autority, které vyžadovali uctívání a poslušnost. Přelidnění vedlo ke vzniku dezinformací a pravda o tom že každý člověk je zde králem od narození do smrti, byla lidem zatajena, aby s nimi mohli autority snadno manipulovat. Ten kdo poznal pravdu, že je zde králem a snažil se podle toho i myslet a žít, se logicky dostal do konfliktu s autoritami, a tyto autority, se snažili, jak mohli o to, aby tohoto nového krále zabili nebo uvěznili. 

Vyžadování poslušnosti je zdrojem všech našich problémů a následkem jsou zde vždy krize, které nám dělají ze života očistec a tak máme deprese a konzumujeme léky na deprese. Když jedu autobusem všimnul jsem si, že nejlepší místa v autobuse jsou okamžitě obsazená, to jasně dokazuje to, že v každém člověku je král, který chce sedět na nejlepším místě, ale ty nejlepší místa jsou už obsazená! Pokud se někdo v dětství rozhodne, že bude bojovat o to, aby mohl vždy sedět jako král na královském trůně, tak brzo pozná, že konkurence je tak veliká, že uspět v ní je nemožné. 

Čím větší míra konkurence zde je tím více je zde i deprese, protože není pro nás možné zde být králem a mít zde svoje soukromé veliké království, kde jsme spokojení a šťastní. Mnozí si naivně myslí, že budou šťastní, když budou bohatí, jenže i bohatý člověk má kolem sebe mnoho bohatých lidí co mu konkurují! Konkurence je všude, a ona nás jako stín všude pronásleduje a není možné před ní utéci. 

Mnohdy je zde logicky snaha násilně konkurenci pomocí monopolu zlikvidovat, konkurence ale nezmizí, jenom se okamžitě změní na jinou formu konkurence! Všechny ideologie se snaží o to zlikvidovat násilně všechnu konkurenci a nahradit jí centrálním byrokratickým monopolem, kde v centru budou mocní a bohatí a králové, jenže to nikdy nefungovalo a nikdy to fungovat nebude. 

Bez konkurence se zastaví soutěž a boj, což má za následek bídu a nezaměstnanost, po mnoho století neustále v pravidelných cyklech, dochází k velikému násilnému potlačení konkurence a následkem je vždy bída a nezaměstnanost. Je vůbec možné nějak tento problém s konkurencí správně vyřešit, jak jsme poznali, tak monopol zde není správným řešením. 

Správným řešením je odstranění přelidnění tak, aby zmizela konkurence, a byla zde místo ní solidarita a spolupráce. Čím méně bude na světě lidí, tím lépe se lidem zde i bude žít, jiné cesty zde není, dokud si to neuvědomíme, do té doby se nám zde bude zle žít. Ideálním řešením je nahradit lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, z člověka robota neuděláš, proto dáme lidi globálně do masových konzerv, společně s drůbežím separátem.

Ano, ochráníme vaše děti

Vše je o ekonomice, pokud se něco dělá ve velkém tak je to ekonomické, proto se o ochranu všech dětí v EU postará armáda, armáda vychová z dětí vojáky, co jsou silní a inteligentní, jak si to uděláme takové to i budeme mít, v EU se zřídí veliký armádní systém na výchovu dětí v EU, děti geneticky nevhodné pro vojenskou tvrdou výchovu, skončí v EU masové konzervě, společně s drůbežím separátem. Na výchovu se použijí jenom inteligentní GVKB roboti, těžko na cvičišti a lehko na bojišti.

Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, vojenské výchově se podrobí i ženy, je přeci v EU emancipace! Výcvik bude ukončen v 21 letech a tak zaměstnavatelé v EU dostanou dokonalé zaměstnance, na které je 100% spolehnutí, aby nemuseli být ženy v EU zbytečně těhotné, tak se v EU geneticky podprůměrné ženy, sterilizují pomocí podvázání vaječníků. Takto se v EU eliminuje degenerace a přelidnění, zájem evoluce je nad egoistickým zájmem subjektu, co bylo, to bylo, dneska je zde nová GVKB doba, ve které se už nelže a nekrade.

Ano, soudruzi a soudružky

Prý zde už je kapitalismus a socialismus zde už není, z dálky to možná tak vypadá, ale z blízka spatříte, že je zde pořád ještě socialismus a všemu kralují soudruzi a soudružky. Některé veliké systémové změny, bohužel vyžadují veliké množství času, a veliké množství peněz, takový je život! Je snadné změnit povrch a je těžké změnit to co je pod povrchem, vše zde je ovládáno pravidly a limity, jsi jenom loutkou, kterou ovládají pravidla a limity, s tím nejde nic dělat. 

Díky soudruhům jsme chudí a tak musíme pracovat za malé platy, kapitalisti jsou díky kapitalistům bohatí, a tak pracují za veliké platy, pokud by zaměstnavatel nabídl zaměstnanci v kapitalismu malý plat, tak by mu za něj odmítl bohatý zaměstnanec pracovat, v tom je příčina toho, že je u nás dosud ještě v rovině ekonomiky socialismus. 

Socialismus je ekonomická utopie, která ekonomicky nefunguje, protože dobrota žebrota je, socialismus totiž zalévá plevel a krmí parazity, je tedy ekonomicky negramotný. Ke strojům se vlastníci chovají lépe než k lidem, strojům nelze dát výpověď, protože jsme si ty stroje museli draho koupit, a pokud drahé stroje vyhodíme, tak budeme mít velikou ekonomickou ztrátu! 

Tím že pracujeme za malou mzdu, jsme se ocitli v začarovaném kruhu, naše hodnota na pracovním trhu je časově omezená a my si nemůžeme z malé mzdy vytvořit veliké úspory, díky kterým bychom mohli žít dlouho bez práce. Pro náročné zaměstnavatele můžete pracovat deset let, a potom jste vyhození, protože zde jsou mladí zaměstnanci, co pracují rychle a levně. Mládí je pryč, a do důchodu je daleko, co s tím v kapitalismu uděláme?

Idiote, neber si to osobně

Čiň idiotům dobře, a oni z tebe idiota udělají. Není zde člověk a lidi, jsou zde jenom idioti, a i ty jsi idiot, druhá světová válka spojená s plynovými komorami a atomovými bombami, v nahotě odhalila to, že zde nejsou lidi, ale jsou zde jenom idioti, z díla se pozná tvůrce, stvořitelem člověka byl božský svatý idiot, a proto myslíme a chováme se jako idioti. Je to zde jenom marnost, se snažit změnit sebe, nebo změnit druhé, z nuly číslo nikdo neudělá! 

Ano, bude líp, my na tom usilovně pracujeme, tak tomu dneska už věří jenom idioti, jak nám může být líp, když zde místo lidí, jsou jenom samí idioti? Výhody a jistoty udělali z lidí idioty, to co nebojuje, to degeneruje, milion milionářů zde vlastní většinu světového bohatství, a tak kraluje ekonomicky tomuto konzumnímu světu, díky tomu, že zde jsou samí idioti. 

Vybrali jsme na vysokou funkci ministra spravedlnosti podvodníka, který získal vysokoškolský titul pomocí opsané diplomové práce, předseda vlády je bývalý agent tajné policie, prezident je bývalý soudruh, politika to je dneska už jenom boj mezi kariéristickými idioty, o státní vysoké funkce. Prý stát nefunguje jako podnik, jak tedy náš stát vlastně funguje, když jsou státní zaměstnanci jenom idioti? Náš stát funguje jako hnutí Hare Krišna, v roce 1992 jsem byl ve Francii devět měsíců u tohoto hnutí Hare Krišna jako GVKB na jejich zámku, větší idioty na světě už nikde nenajdete! 

Idioti se stali invazním druhem, který napadl ekosystém a řídí se heslem po mě potopa, je třeba tento problém s idioty konečně vyřešit optimálně, nejsou idioti tak nejsou s idioty problémy, dáme všechny idioty do masových konzerv společně s drůbežím separátem, a v civilizaci zde místo idiotů budou jenom GVKB roboti na baterky, vše je zde dočasně, vše má zde svoje limity které nelze překročit, když idioti už nejdou zdokonalit, tak se nahradí za roboty, idiote, neber si to osobně, není to nic osobního, je to jenom evoluční proces, který nejde zastavit.