neděle 8. července 2018

Dlouhé čekání způsobuje deprese

Teoreticky by optimalizace a modernizace měla eliminovat dlouhé čekání, prakticky tomu tak není, heslem moderní doby je rychle a levně, jenže najednou je zde problém, který vytvoří dlouhé čekání, se kterým jsme nepočítali. 

Příkladů bych mohl uvést obrovské množství, a pokud půjdeme do hloubky příčiny, která způsobila dlouhé čekání, tak dospějeme k chybám v nás a okolo nás, chyby jsou, jako plevel který roste, aniž by jej někdo sázel, nechybují jenom lidi, chybují i programy. 

Nejvíce chyb je způsobeno inteligencí, inteligence je továrnou na chyby, čím více je někdo inteligentnější tím více i chybuje, moudrý se poučí z chyb druhých, a hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb. 

V moderní době je i moderní čekání, spustíte nějaký program a musíte dlouho čekat na to, až ten program udělá to na co je naprogramovaný, někdy je problém takový program vypnout, a cholerici tak restartují počítač. 

Jsou i politické programy, které spustí nějaká politická amatérská organizace, a je potom problém tento chybný sociální program vypnout, a mnoho lidí proto odcestuje jinam, kde neběží tento vadný politický sociální program, který pracujícím bere násilně peníze, a dává je nepřizpůsobivým příživníkům a jinému egoistickému ksindlu.

Romové pod GVKB mikroskopem

Abychom něco pochopili, musíme se k tomu přiblížit a tak použijeme obrazně mikroskop, abychom se přiblížili k cikánům, co se nedávno egoisticky přejmenovali v EU na Romy. Vše zde je jenom energie, hmota je jenom hologram a život to je inteligentní hologram, každý člověk je originální dočasný inteligentní hologram, složený z mnoha miliard hologramů, některé hologramy jsou hodnotné a jiné nemají žádnou hodnotu, cikáni patří do kategorie hologramů, co nemají žádnou hodnotu, protože o tento druh hologramů není na pracovním trhu zájem. 

Řešením je v EU zablokování rozmnožování u těchto hologramů pomocí sterilizace, u hologramů co mají schopnost se rozmnožovat. Všimněme si toho, že invazní druhy se velmi rychle rozmnožují díky tomu, že zde nemají přirozeného nepřítele, který by jejich počet udržoval na optimálním počtu. Ekonomicky podpoříme v EU inteligentní hologramy, co zde platí vysoké daně, díky tomu že mají vysoké vzdělání, jde zde jenom o optimální EU regulaci, která rozdělí hodnotné od nehodnotného, zalévat plevel a krmit parazity je přeci v EU chybou. Nejde zde v EU o diskriminaci a rasismus, jak si myslí subjektivně cikáni, jde zde o čistý demokratický EU kapitalismus.

Lidi dělají chyby a tak lidi nahradíme za roboty

Proč stát vyhazuje peníze z okna? Vše je o parazitování, nadbytek pro parazity vytváří nedostatek pro hostitele, z utrácení za luxus snadno odhalíme parazity, je zde jednoduché řešení, nahradíme egoistické lidi za inteligentní roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, lidi vždy měli sklony k egoismu, a s tím nejde nic udělat. Když něco nejde opravit tak se to nahradí něčím co je nové, vše je zde evolučně dočasně, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět roboty, lidi skončí v masových konzervách společně s kuřecími separáty. 

Moje koncepce je jednoduchá, modernizace a optimalizace, skončí období amatérismu, ve kterém se plýtvalo časem a penězi ve velkém, podívejme se do podnikání a obchodu, místo člověka který se staral o vratné lahve, je zde automat, místo pokladní která v obchodě seděla za pokladnou, je zde automat, máme zde bankovní automaty, co vám vydají peníze, když do nich dáte kreditní kartu, máme zde automatickou pračku, myčku na nádobí, myčku na auta, brzo zde budou taxíky bez lidského řidiče, atd. s příchodem umělé inteligence nastane dominový globální efekt výpovědí u velikého množství zaměstnanců, vše jde naprogramovat a automatizovat, práce za mzdu pro lidi nebude!

Může nám být líp díky politikům?

Podívejme se na to, jak dochází k tomu, že se lidi v nějakém národě mají líp, co je tou prioritní příčinou? Tou příčinou je modernizace a optimalizace, mohou politici zajistit u nás modernizaci a optimalizaci? Politici nemohou zajistit u nás modernizaci a optimalizaci protože jsou jejich možnosti limitované, kdo tedy může u nás zajistit modernizaci a optimalizaci díky které nám bude líp? 

Modernizaci a optimalizaci mohou zajistit jenom ti, co mají nadbytek peněz, a jsou ochotní a schopní u nás tyto peníze investovat do modernizace a optimalizace, před takovou investicí se dělá nejprve odhad toho, jestli se investice vyplatí a pokud ten odhad ukáže, že se investice nevyplatí, tak se hledá jiný národ, kde se investice vyplatí. 

Ano, jsme na černém seznamu míst, kde se investice do modernizace a optimalizace nevyplatí, je možné se nějak dostat z tohoto černého seznamu? Možné to je, ale to by znamenalo mnoho nepopulárních politických rozhodnutí, a takové nepopulární rozhodnutí politici neudělají, protože by si podřízli větev, na které sedí. 

Stát by musel snížit svoje veliké provozní náklady natolik, aby se mohli snížit; daně, cla, poplatky, atd. stát je ekonomicky negramotný a proto je tak zadlužený a tento dluh neustále narůstá. Dalším problémem je to, že jsme vše prodali levně cizincům a tak zisk z naší práce odchází logicky do ciziny, stát neustále vymýšlí něco co je už v cizině dávno vymyšlené a otestované praxí, stát nemá koncepce, které by vedli ke správným změnám, slepá vláda, zde vede slepý národ, to nemůže ekonomicky fungovat.

Ano, když na to nemáš, tak to nedělej

Vím jak být snadno a rychle bohatý? Je to jednoduché stačí se správně specializovat, a být lepší než je konkurence, je to jako ve sportu, kde vyhrají jenom ti, co jsou nejlepší, a tak jsou slavní a bohatí. Většina lidí hledá zázračné návody, ale v realitě tyto návody nefungují, realita je o konkurenci, která eliminuje to co je špatné, mnozí si pyšně myslí, že jsou profesionálové, ale když se setkají s konkurencí, poznají, že jsou amatéry. Konkurence nikdy nespí, a trpělivě čeká na vaše chyby, aby vás mohla eliminovat. 

Jde o to objevit v sobě talent a mnoho let ten talent rozvíjet až budete nejlepší, je to o prioritách, neúspěšní lidé mají chybné priority, komu není rady, tomu není pomoci! Nečekejte na to, že vám pomohou zadarmo k úspěchu druzí lidé, jak si to uděláte, takové to budete mít, je to tak snadné závidět a kritizovat druhé, ale je těžké druhým ukázat to, že jste lepší a že z vašeho díla poznají i tvůrce. Nejčastější chybou je neznat svoje limity a tím plýtvat časem a penězi, když na to nemáš tak to nedělej!

Levný a kvalitní fotoaparát na dovolenou

V současnosti je v doprodeji Canon EOS 1300D s tímto fotoaparátem budete na dovolené spokojení, je to kvalitní amatérská zrcadlovka za malou cenu. Veliký snímač vám umožní udělat kvalitní fotky i za špatného světa, výhodou zrcadlovek je to že vám baterie vydrží dlouho a můžete si v hledáčku prohlížet vše, a teprve v okamžiku snímku, se začne vybíjet baterie, navíc zrcadlovky jsou dobře vytvarované na držení. K zrcadlovkám je mnoho příslušenství jako; objektivy, blesk, stativ, filtry, atd. Dříve byli zrcadlovky veliké a těžké, to už se změnilo a zrcadlovky jsou malé a lehké, nejkrásnější snímky jsou tam, kde nejsou turisti, nebojte se vyrazit mimo turistické centra, a jistě se vám podaří udělat zajímavé snímky.

Co si myslíte o druhých?

To co si myslíte o druhých si jistě druzí myslí o vás, vše je zde divadlo, ve kterém každý hraje nějakou roli, jsme herci a obchodníci, z díla se nakonec pozná tvůrce. Vše je o prioritách, jsi tím, jaké máš priority, nejčastější lidskou prioritou je egoismus, dobrota je přeci žebrota a tak následkem je konzumní egoismus, není zde tedy; feudalismus, kapitalismus, socialismus, dogmatismus, atd. je zde jenom egoismus, vše se točí už milion let jenom okolo egoismu, všechny; kultury, ideologie, civilizace, organizace, hnutí, společnosti, atd. to je prioritně jenom o egoismu! 

Ponižujeme druhé neslušnými slovy, protože jsme všichni egoisti, naše duše to je náš egoismus, a proto se bojíme smrti, protože smrt eliminuje náš egoismus, a tím skončí tato egoistická hra o výhody a jistoty. Diktátoři odhalují v nahotě svůj egoismus a říkají, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, a miliony mrtvých lidí ve zbytečné válce, to je jenom statistika. Když ale zemře stářím v nemocnici diktátor, tak se to bere jako tragédie, a vyhlašuje se státní smutek, z hovna nikdo bič neuplete, ano, lidí je zde jako sraček a proto život bez peněz stojí za hovno.

Blázen z dálky vypadá jako normální člověk

Z dálky lidi vypadají hezky a z blízka jsou ošklivý, celý jejich systém je postaven na povrchnosti u těla a u jejich myšlení, povrch se snaží, jak mohou učinit hezkým, aby pod ním mohli ukrýt to, že jsou oškliví tělesně i duševně. Proto lidi dělají vše pro to, aby se k nim nikdo nemohl přiblížit a odhalit to že pod povrchem je mnoho ošklivosti, je to u nich přímo posedlost jak si ochránit to, co je pod povrchem a pokud někdo odhalí to, že jsou ubozí parazité, tak jsou schopní takového opovážlivce i umučit k smrti. 

Obzvláště ideologie a reklama je silně spojená s pokryteckou povrchností, vše u nich mají postavené na pyramidě z výhod a jistot, kde na vrcholu pyramidy je elita která má mnoho výhod a jistot a dole pod pyramidou je spodina co zde nemá žádné výhody a jistoty. Ti co jsou dole se snaží dostat nahoru, a ti co jsou nahoře, se bojí toho, že by mohli spadnout dolů do očistce, kde nejsou výhody a jistoty, sledoval jsem sny elity i sny spodiny, v lidských snech je ukázáno, co lidi nejvíce trápí a po čem touží. 

Každý je velikým zbabělcem a proto logicky milují veliké hrdiny a mnoho je uctívají, zajímavé je třeba to že nemají v ničem koncepci, a tak logicky mají mnoho problémů, pokud někdo přijde s nějakou správnou koncepcí, která by jejich problémy odstranila, považují jej automaticky za hlupáka a blázna. Jejich systém je postaven na tom vše soudit a nesnažit se nic pochopit do hloubky, proto používají mnoho sprostých slov, která odsuzují to, co se jim nelíbí a nedokážou pochopit co je příčinou toho, že se jim to nelíbí. 

Každý člověk je do něčeho veliký blázen a tak je logicky svět velikým blázincem, kde nikdo není normální, ale každý blázen si o sobě myslí, že on je normální a že blázen je ten druhý. Mnoho miluji hudbu a tak jí neustále poslouchám, k čemu je dobře naladěný nástroj, na který hraje rozladěný hudebník, jsme rozladění, protože si hrajeme na to, co nejsme!

Život je hra o hodnoty, a smrt to je konec hry

Naše konzumní civilizace, se snaží vše hodnotné násilně zakonzervovat, vysoké školy se tak stali továrnami, které zakonzervují v hlavách studentů hodnotné vědomosti, jenže je tu veliký problém, čas nejde zakonzervovat! Můžeme zakonzervovat informace a programy, jenže za nějaký čas zakonzervované informace a programy ztratí svojí hodnotu, klasickou ukázkou jsou peníze, které inflace eliminuje. Zhroucení všech kulturních civilizací a organizací, je následkem toho že čas nejde zakonzervovat! Tak jako se časem rozbije keramická nádoba, tak se časem rozbije i dogmatismus, který je nám svatý, vše je zde dočasně a trvale zde jsou jenom změny a smrt. 

Když se podíváme na starý film tak si myslíme, že je to zakonzervovaný čas, tak tomu ale není, zakonzervovali jsme jenom informace, které se stali v tom čase, ale čas běžel dále. Čas to je proudící energie, vše je zde jenom energie, hmota to je hologram, živá bytost to je inteligentní dočasný hologram. Život je hra o hodnoty, a smrt to je konec hry, po smrti nic není, víra v to že je po smrti převtělení, nebo ráj, vychází z toužení po nesmrtelnosti, jde tedy o psychickou drogu. Jsi zde jenom na dočasné návštěvě, a vše co máš, to ti smrt odebere, nahý jsi na svět přišel a nahý z tohoto světa zase odejdeš, hromadil jsi hodnoty pro dědice, nebo pro stát.

Volové, já jsem váš GVKB pastýř

Jakmile se z býků stali volové, díky ideologickému dogmatismu, tak vznikli evolučně i ideologičtí pastýři, co hlásali volům, co je správné a co je chybné, to vedlo ke konfliktům a válkám, protože si každý svatý pastýř myslel, že on je vyvolený Bohem. Komu není rady, tomu není už pomoci, když už měli volové dost náboženství, tak vznikla politika, političtí pastýři, se ale ukázali jako bezcharakterní kariéristi, kterým jde jenom o to si rychle nahrabat, a zanechat po sobě jenom potopu. Vše je zde jenom divadlo a obchod, každý kariérismus je zde dočasně, proč je zde všude tolik problémů s kariéristy co z nás dělají voly? 

Statistika jasně dokazuje to, že kariéristi jsou blbci, a jak každý ví tak nejhorší je srážka s blbcem, blbost je neochota se přizpůsobit druhým a snaha parazitovat na druhých, většina lidí v EU jsou blbci, co s tím uděláme? Hladit a vyhladit, zavedeme v EU každoroční testování od 6 let do 70 let na blbost, pokud test odhalí to, že je politik blbec, tak politik skončí v masové konzervě. GVKB umělá inteligence a GVKB roboti, nahradí blbce, co skončili v masové konzervě, čistit a vyčistit, o tom to je, jenom díky zlu, realizovat dobro možno je.

Znáte všechny normy a zákony?

Všichni lidé kdysi věřili, že existuje Bůh. Dnes věří, že žijí v demokracii. V prvním případě to byla pohádka. V druhém případě je to mediální reklama, kterou trpí celá populace. Položte si sami sobě otázku. Dokázali byste žít bez výhod a jistot? 

Kdo z vás se skutečně dokáže odpojit od tohoto konzumního systému a za jakou cenu? Kdo z vás vůbec chápe, jak tento konzumní systém funguje a co způsobuje? Přišel někdo z vás kvůli výhodám a jistotám o přítele, pohádal se s rodinou, partnerem? Slyšeli jste o člověku, který si vzal život kvůli výhodám a jistotám, nebo naopak vraždil kvůli nim? 

Otrokářská společnost oficiálně skončila, od té doby se konzumní systém změnil, ale princip otroctví zůstal stejný. Rozdíl mezi klasickým otrokářstvím a moderním je v tom, že v moderním otrokářském systému si musí ubytování, stravu, oděvy, služby, daně, clo, poplatky, atd. platit sám otrok. Může sice cestovat, ale musí mít na to peníze. Kdo ovládá peníze, ovládá ekonomicky otroky. 

Můžeme, či spíše musíme čekat revoluci nebo válku. S přibývajícím počtem otroků a rozvojem technologií klesá potřeba otrocké práce. Proto se moderní otroci od pásových linek přesouvají do sféry služeb. Velká část otroků pracuje v státní administrativě, kde často zbytečně eviduje, povoluje, zakazuje, sankcionuje každou otrockou činnost. 

Velká část pracuje ve finančním sektoru, kde netvoří nic, jen přesouvá různé papíry a eviduje veliké dluhy. Pokud je někde globálně práce otroků levnější, tak se výroba bezohledně přesouvá tam, peníze otrokářům nesmrdí. Navzdory různým přesunům produkce je naše činnost neefektivní a neekonomická. Plýtváme zdroji jako nikdy v historii. 

Zisk peněz je jediným principem i důvodem naší otrocké činnosti. Jsme závislí na penězích v různých formách. Platíme za všechno, i za veřejné záchody. Jediná objektivní spravedlnost na světě je smrt. Máme třídu bohatých otrokářů. Jsou nepostižitelní. 

Otroci v Číně musí mít kolem ubytoven sítě. Nezvládají totiž šílené tempo kapitalistické výroby a skáčou z oken. Existuje i střední třída, kde se mají otroci relativně lépe. Obávám se, že všude jsou otroci nespokojeni a každodenně se stěžují. Stále jim chybí peníze. Typické je, že otroci si to neuvědomují, nepřipouštějí, odmítají. 

Stejně jako otroci závislí na drogách. Stejně kdysi odmítali přijmout to, že Bůh je pohádková postava. Peníze ovládly naši mysl, naše životy. Všichni věří v jejich trvalou hodnotu, přestože žádnou trvalou hodnotu nemají. Všichni žijí ve svaté lži. Svatá lež je pro ně přijatelnější než objektivní pravda. Nikdo není více beznadějně zotročený jako ten, kdo si falešně myslí, že žije ve svobodě. 

Vysoké vzdělání se záměrně stává ekonomicky nedostupným a jeho úroveň rychle klesá. Otrokáři potřebují jen levnou, poslušnou a učenlivou pracovní sílu. Otroci se bojí moře zákonů, vyhlášek, nařízení, pravidel a nesmyslných paragrafů. Bojí se, že přijdou o otrockou práci. Listina práv a svobod otroků je jen překážející a nedodržovaný cár papíru. Může mít svobodný člověk strach? 

Není to strach, co zotročuje lidi? Je. A proto se strach šíří z masmédií. Není den bez krve, vraždy, zločinu. Moderní otrokáři mají; peníze, armádu, policii, soudy a politiky. Ve vlastních médiích tvoří iluzi konzumní demokracie, svobody, rovnosti. Člověk s obyčejným selským rozumem ví, že to tak není. A když budou chtít otrokáři snížit zdegenerovanou populaci otroků, politici a média naženou otroky do války za nějaké nové ideály. 

Dalším typickým znakem otrokářské společnosti je uzavřené společenské rozvrstvení. Nejvíce je samozřejmě nejjednodušších otroků s minimálními právy a možnostmi. Pak relativně svobodnější vrstva úředníků, obchodníků, lékařů, vědců a podobně. Mají více možností, ale jsou pevnou součástí otrockého systému. Čím výše stoupáte, tím méně lidí v rámci společenského rozvrstvení existuje, ale s více právy a většími zdroji. 

Nejlépe postavení otrokáři mají imunitu a státní ochranku, zákony a výjimky se připravují a upravují v jejich prospěch. Nebo si myslíte, že v parlamentu a senátu vládne vůle otroků?! Rozumíte zákonům, které otrokáři schvalují? Znáte všechny zákony, které předkládají? I soudci a advokáti se ztrácejí ve spleti paragrafů a výjimek. Lidé na světě žijí v iluzi, v závislosti a sebeklamu, ze kterého se nedokážou osvobodit. 

Nevěří pravdě a nechtějí si ji připustit. Jsou závislí na lži už několik generaci. Bez katastrofy, která jim ukáže pravou realitu, se situace nezmění. Budeme otrocky vyčerpávat neobnovitelné zdroje, kvůli zisku ničit přírodu, vodu, sami sebe. Budeme se držet starého systému, pokud ho evoluce nezničí. Nebude to trvat dlouho a místo lidí zde budou roboti, GVKB roboti budou vyrábět GVKB roboty a zbyteční otroci skončí v levných masových konzervách společně s kuřecími separáty.