neděle 24. června 2018

Optimální politický a ekonomický GVKB program

Umožníme lidem se rozhodnout, jestli se mají narodit nebo se nemají narodit, před narozením každý spatří celý svůj život a dostane i informace o tom jaké klady a zápory měl jeho život, život je obchod a divadlo, proč by měl někdo brát špatný život plný utrpení a bídy. Ze světa tak zmizí ubožáci, co by měli zde jenom ubohý život, mnoho rodin bude najednou neplodných a začnou vymírat chudé a zaostalé národy. 

Podle mě je to podraz se narodit a mít zde ubohý osud, je to obyčejná dogmatická diktatura, nová doba lidem přinese konečně svobodu už v okamžiku před narozením, mnozí namítnou, že něco takového je naivní utopie a že něco podobného zde nikdy nebude. 

To samé se tvrdilo v minulosti o mnohém, evoluce postupuje dneska velmi rychle dopředu, vše jde, když se chce, spermie dorazí do vajíčka a bude informována o svém osudu a bude se moci rozhodnout, bude to, jako když přijdete k politickým volbám a zde se rozhodujete o vaší budoucnosti, někdo ani k volbám nejde, protože ví to, že všichni naši politici jsou kariéristický dobytek, co se po volbách jenom pere o státní veliká koryta.

Ano, obchodník s iluzemi je zde celebritou

Ano, bude líp,… ano, po smrti je pro věřící ráj a pro hříšníky peklo…, ano, po vystudování vysoké školy se budete mít dobře…, atd. ten kdo prodává, chválí a ten kdo kupuje, skepticky slibům nedůvěřuje, o tom život zde je. Vše je zde obchod spojený s divadlem, nejlépe se zde mají ti, co jsou na vrcholu existenční pyramidy, jako obchodníci s iluzemi (král, šlechtic, papež, prezident, ministr, poslanec, senátor, diplomat, ředitel, podnikatel, obchodník, celebrita), na vrcholu je ten, kdo se nemusí bát výpovědi za maličkosti! 

Kontrolovat digitálně podřízené, a podprůměrné zaměstnance levně a rychle eliminovat, o tom je konzumní digitální kultura, najednou zde máme všude kariéristické závody o výhody a jistoty, ti co neuspějí, mají většinou syndrom vyhoření, a končí na okraji konzumní kultury jako ubožáci. Následkem je deprese u; politiky, náboženství, filosofie, umění, ekonomiky, rodiny, zdravotnictví, atd. ve zkratce je třeba vědět, co je správné dělat, a je chybou myslet, protože nevíme, co je správné dělat, myšlení to je amatérismus, a vědění to je profesionalita. 

Už dlouho zde vše ovládá globálně milion milionářů to je skutečný vrchol evoluční pyramidy, státní tajné služby slouží těmto milionářům, a dodávají jim tajné informace o tom, jak mají zde kralovat a nechybovat, za vším jsou už tisíc let jenom peníze a vše zde mohou vyřešit vždy jenom peníze, protože láska a pravda je zde jenom za peníze. Peníze jsou zde používány k manipulaci s lidmi, krize a války jsou následkem nedostatku peněz nutných k manipulaci s lidmi.