středa 20. června 2018

Já jsem dobrý a ty jsi zlý

Tam kde je život tam je i egoismus, vše co končí na ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus) to je egoistický dogmatismus, nadbytek pro ty co jsou nahoře, je zde díky nedostatku, pro ty co jsou dole. Lhář zde hodní lháře, zloděj zde honí zloděje, myslíme a konáme podle situace, a tak v případě existenční nouze, se může hodný člověk proměnit ve zlého člověka. Jsme od narození do smrti pod existenčním tlakem a stačí málo, a je zde syndrom vyhoření. Proč bych ti měl dělat radost, když ty se máš přeci dobře, a nic nepotřebuješ, tak uvažujeme protože jsme egoisti, altruista to je jenom egoista, který si pokrytecky hraje na altruistu. 

Když nefunguje humálnní socialismus tak jej nahradíme bezcitným kapitalismem, co se změnilo? Změnil se povrch, ale pod povrchem je pořád egoistický dogmatismus, emancipace je utopie, funguje jenom mocenský systém pyramidy, kdy pro ty co jsou nahoře je zde ráj, a pro ty co jsou dole, je zde pekelný očistec. Už mnoho tisíciletí mezi sebou válčíme a ve válkách se zabíjíme, v době míru je zde zase ekonomická válka, následkem je deprese u; politiky, nábožensví, ekonomiky, filosofie, umění, vědy, rodiny, atd. Egoistické závody z lidí udělali egoistické blázny, navíc přichází umělá inteligence a roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět roboty, každý člověk nakonec logicky skončí v rezervaci nahý a hladový. 

Přípravek na hubení nepřizpůsobivých příživníků

Nedávno jsem ležel ve vaně a rovnal si myšlenky a napadlo mě, naše konzumní kultura je o tom, abychom dosahovali cíle rychle a levně, podívejme se na Amazon který prodává pomocí internetu ve velkém malé konzumní zboží rychle a levně, zde optimalizace dosáhla vrcholu a z agenturních zaměsnanců Amazonu se stali levní a rychlí roboti. Nestačíš tempu máš smůlu nahradí tě někdo kdo zvládne vysoké pracovní tempo, zvládnul jsi veliké pracovní tempo, protože jsi mladý a zdravý a už dlouho pracuješ u Amazonu ale pořád jsi chudý, kde je chyba? 

Nejsi placen za práci ale jsi placem podle toho jakou hodnotu máš pro konzumní ehomomiku, je zde mnoho lidí co mají velikou hodnotu pro konzumní ekonomiku jako třeba majitel Amazonu, a tak je on nejbohatším člověkem na světě, i když on vůbec nepracuje, a veškerou práci za něj udělají jeho podřízení, podle hesla rozděluj a kraluj. Možná tě napadlo, že bys chtěl být taky bohatý jako majitel Amazonu, ale nevíš jak to máš realizovat? 

Vše je dneska o přípravě, podívej se na školy které tě připraví do života, podívej se na přípravky na hubení hmyzu, atd. zaostalost je tam kde není připravenost, jsou zde problémy s nepřizpůsobivými příživníky, tak se vyrobí přípravek na hubení nepřizpůsobivých příživníků, jsou zde problémy s nadbytkem státních zaměsnanců, vyrobíme přípravek na hubení státních zaměsnanců, jak si to uděláme takové to máme, je třeba se připravit na budoucnost tím, že budeme mít na každý problém optimální levný a rychlý přípravek. 

Ano, není možné aby byli všichni bohatí

Humanismus je ekonomický podraz, vše je zde divadlo, pokryteky hlásáme humanismus a myslíme a jednáme jako egoisti, pod maskou anděla je ukryt čert. Z pohledu vědy a statistiky jsme jenom programy a databáze, hmota a život to je jenom holografická iluze která vypadá reálně, z nuly vše vzniká a v nuly se to zase navací, veliké nuly zde kralují malým nulám. 

Neustále se zde setkávám s pyšností u prezidentů a ředitelů, na co jsou pyšní, vždyť to jsou nuly s nulovou hodnototou, z díla poznáme tvůrce, a jaké je dílo prezidenta nebo ředitele, jejich dílem jsou jenom ekonomické podrazy, nadbytek je zde díky nedostatku, aby zde mohl mít ten co je nahoře bohatsví, tak ten co je dole musí mít bídu, není možné aby byli všichni bohatí. Je třeba zavést globální měsíční certifikaci kvality člověka od 6 let do 70 let.

Ten kdo neuspěje u cetifikace skončí v konzervách pro ubožáky, vše se bude recyklovat, ubožáci mají hlad a tak dostanou konzervy ve kterých je maso z ubožáků upravené tak aby bylo zdravé a chutné, jak si to uděláme takové to i budeme mít, stát a podnikatelé nejsou dojnou krávou pro lenochy a prazity. Nebudou zde pro nikoho vyjímky a imunita i prezident a ředitel skončí jistě v konzervě, protože zdraví je zde dočasně. Když jsou levné masové konzervy plné levných náhražek a separátů, tak se tam už lidské maso zcela ztratí. 

Ano, svět bez podrazů to je utopie

Každý to zažil mnohokrát že se setkal s podrazem, jsou dokonce lidi co se specializují na podrazy, a my jim říkáme podrazáci. Podrazit se ale mohou i podniky nebo národy, mnoho nemocí je taky podrazem, se kterým jsme nepočítali. Podrazy nejsou jenom u lidí, podívejme se na masožravé rostliny, co požírají hmyz, i to je podraz, nebo se podívejme na pavouky a klíšťata.  

V rozhlase prezident republiky Antonín Zápotocký řekl měnová reforma nebude, a potom byla měnová reforma 1.6.1953, státy mezi sebou uzavírají mnoho smluv, a ty potom porušují, a tím se podrážejí. Ideologie slibují zázraky po smrti nebo po volbách, reklama slibuje zázraky po nákupu zboží nebo služby, sliby se slibují, a naivní lidé poznávají, že je podrazáci zase škodolibě podrazili. Vůbec se už nedivím tomu že vzniknul Český klub skeptiků co uděluje bludné balvany, máte taky chuť udělit někomu bludný balvan, protože je to podrazák?