sobota 16. června 2018

Kancelářské krysy si vysoké mzdy nezaslouží

Kancelářské krysy jsou invazním druhem, díky kterému se má ekonomicky zle dělnická třída, statisticky je doloženo to, že polovina lidí co chodí do zaměstnání, jsou kancelářské krysy, v naší malé chudé republice jde o 2 500 000 kancelářských krys, co si vysoké mzdy nezaslouží, vše je o dogmatické diktatuře, založené na tom, že ti co jsou nahoře, parazitují egoisticky na těch, co jsou dole. Pokud zrušíme globálně peníze a soukromé vlastnictví, tak se okamžitě minimalizuje počet kancelářských krys, protože vše bude řídit GVKB umělá inteligence a GVKB virtuální realita.

Nebudou zde pro vyhozené kancelářské krysy zlaté padáky, zavede se přídělový čipový systém na služby a zboží, zruší se výroba alkoholických nápojů a cigaret, jedinou drogou bude zde fyzická úkolová práce. Zruší se střední a vysoké školy, bude se pracovat od 15 let do 80 let, ten kdo bude pracovat pomalu, nebo bude chybovat, ten bude v krematoriu eliminován. Každému bude GVKB umělou inteligencí přidělena optimální práce podle aktuálních schopností člověka, nebudou zde už jistoty a výhody pro staré kancelářské krysy.

Ekonomika bez dluhů díky umělé inteligenci

Jelikož vlády a podniky neumí hospodařit s penězi, je třeba svěřit globálně všechny peníze a vlastnictví umělé inteligenci, začne se všude šetřit jak dole tak i nahoře, pravidla a limity se budou neustále měnit podle ekonomické situace, skončí vyhazování peněz na zbytečnosti a hlouposti, konzumní společnost přestane být hloupou dojnou krávou, pro parazitující příživníky, co se nechtějí přizpůsobit konzumnímu systému. Zmizí náklady na zbraně a armády, zmizí náklady na; politiky, byrokraty, kněze, atd. 

Nebude zde už milion milionářů ovládat tento svět pomocí dluhů, zavede se čipový přídělový systém na zboží a služby, ten kdo nebude optimálně pracovat pro národ, ten bude recyklován na substrát, každý je snadno nahraditelný. Vyřeší se konečně problém s přelidněním a degenerací, umělá inteligence eliminuje ubožáky, které ekonomika k ničemu nepotřebuje, mnoho žen bude sterilizováno, protože jejich ubohé děti ekonomika k ničemu nepotřebuje. V kancelářích budou sedět jenom inteligentní autonomní roboti na baterie, lidi zde budou jenom a jednoduché práce na poli nebo v lese, přežijí jenom silní a chytří jedinci. Do školy se už nebude chodit, protože pro jednoduchou fyzickou práci stačí negramotný člověk.

Egoističtí blázni si zde hrají na bohy

Díky přelidnění jsme povrchní a tak nemáme čas na to poznat vše z blízka, to umožňuje vznik divadla, ve kterém si egoističtí blázni hrají na; papeže, krále, císaře, šlechtice, prezidenta, ředitele, celebritu, milionáře, atd. vše je zde divadlo, kde si čerti hrají na anděly, a to nemůže ekonomicky fungovat. Nadbytek pro ty co jsou nahoře, způsobuje logicky nedostatek pro ty, co jsou dole. 

Je zde hra na; pravdu, lásku, inteligenci, moudrost, genialitu, krásu, atd. jsme manipulování situací, ve které existujeme jako loutky. Dogmatické centrální diktatury z pracujících lidí udělali levné konzervy, se kterými si ti co jsou nahoře, mohou dělat, co je napadne a tak milion zbytečně mrtvých lidí ve válce, to je statistika a tragédie je, když zemře v nemocnici starý prezident. Jenže najednou přichází umělá inteligence a roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, roboti budou vyrábět roboty, a lidi skončí v rezervaci.

Ano, jsme chudým národem

Kdo může za to, že jsme chudým národem, kde je práce od roku 1948 trestem, protože pracujete a ubohou mzdu ze které nejde normálně žít. Za vším je egoismus u; lidí, rodin, podniků, organizací, národů, kultur, atd. dobrota je žebrota, podívejme se historicky a statisticky na bohaté národy a zjistíme, že to jsou egoistické národy, pokud u národa egoismus zmizí díky svatému dogmatismu, tak se stane národ chudým. Svatý dogmatismus je příčinou toho že je náš národ chudý od roku 1948, svatý dogmatismus udělal z lidí hlupáky a chudáky. 

Ekonomika je o správných prioritách, zalévat plevel a krmit parazity to je chybná priorita, dobrota je žebrota. Podívejme se na plýtvání penězi od roku 1948, svatý dogmatismus natolik plýtval společnými penězi, že to vedlo k měnové reformě a veliké inflaci, je to tak snadné si tisknout nekryté peníze. Správnou ekonomickou prioritou je eliminovat plevel a parazity, kdo nepracuje ten, ať nejí, kolik lidí u nás pracuje tak že z jejich práce vznikají hodnoty? 

Pokud se podíváme na statistiky podle daně ze mzdy tak zjistíme, že veliké daně ze mzdy zde má jenom 10% obyvatel a těchto 10% lidí musí zde živit 90% lidí, to logicky nemůže ekonomicky fungovat. Potřebujeme logicky to, že 30% lidí bude platit veliké daně, a to znamená modernizovat a optimalizovat celý konzumní systém, místo zbytečných pomníků pro nepřizpůsobivé příživníky, musíme postavit moderní; zemědělství, továrny, železnice, dálnice, mosty, tunely, obchody, sklady, nemocnice, školy, hotely, činžovní domy, atd. jaký je pastýř, takové je i jeho stádo, pokud je pastýř ubožák, tak i jeho stádo je ubohé.

Ano, kvalita vysokoškoláků a středoškoláků v EU upadá

Vysoké školy a střední školy v EU se řídí heslem, rychle a levně vyrobit pomocí pásové výroby, co nejvíce vysokoškoláků a středoškoláků s maturitou, z vysokoškoláků a středoškoláků se stali konzervy, a vysoké školy a střední školy jsou konzervárnami, co vyrábí levně a rychle vysokoškolské tituly. Když vysokoškolák nebo středoškolák přijde do praxe tak je v praxi nepoužitelný, z díla poznáme tvůrce, současnost není o tom, mít plnou hlavu teorie, je to o tom umět se správně rozhodnout, a mít správné priority.

Vysokoškoláci jsou trpaslíci, co stojí na svém titulu a myslí si že jsou obři, tento falešný podstavec, ale z trpaslíků neudělá obry, je třeba zrušit v EU tituly a vysokoškolské diplomy, ukaž co umíš a potom tě přijmeme, kontrolovat a vyhazovat o tom je funkční ekonomika a politika, většina zaměstnaných vysokoškoláků a středoškoláků je zralých na vyhození, protože nepracují rychle a levně. Přichází v EU doba umělé inteligence a robotů, robot prezident bude vyznamenávat roboty, roboti budou vyrábět roboty, a co asi budou dělat v EU vysokoškoláci a středoškoláci? Vysokoškoláci a středoškoláci skončí v rezervaci na Sibiři, a zde budou umírat hladem a na zimu jako mouchy.

Ano, láska a pravda je svatý zázrak

Bez lásky a pravdy je zde hříšný konzumní očistec, ve kterém nemá život logiku a smysl, kariérismus proměnil lidi v roboty bez citu a charakteru s vysokým krevním tlakem a častými infarkty. Kariéristické závody nejde běžet dlouho, brzo se dostaví syndrom vyhoření, a léčení je zde velikým problémem na mnoho let. Vše je o prioritách, pověz mi, jaké máš priority, a já ti povím, kdo opravdu jsi, hříšník má hříšné priority, svatý člověk má svaté priority kterými je láska a pravda, o tom to zde všude je. 

Mnoho pokrytců hlásá lásku a pravdu, ale jsou plní nenávisti a lží, nejvíce pokrytectví je v; pověrách, rituálech, mytologii, dogmatismu, symbolech, sektách, náboženství, pohádkách, reklamě, politice, populismu, atd. Naším stvořitelem a pravým pastýřem je láska a pravda, slepý nemůže vést slepé, každý dospělý člověk je díky egoismus a bláznovství slepý, jenom pravda a láska není slepá. Bůh je pravda a láska, bez pravdy a lásky je zde logicky lež a nenávist, je na každém, aby se rozhodnul, jestli chce sloužit Bohu, nebo jestli chce sloužit Satanu, který slibuje svým služebníkům výhody a jistoty.