pátek 15. června 2018

Ano, za vším jsou peníze a vše mohou vyřešit peníze

Proč 99% lidí na světě v životě existenčně neuspěje, a stanou se z nich ubožáci, co mají deprese a tak konzumují léky na hlavu, drogy, věří na svaté zázraky, atd. příčinou je nemocné tělo a nemocná psychika, pro existenční úspěch je nutné zdraví, mnozí si myslí, že jsou zdraví, ale to je iluze, pokud se vybírá někdo na velmi náročné dobře zaplacené povolání, tak jenom 1% přihlášených uspěje a zbytek má smůlu! Všude je veliká konkurence nedělejte si naděje na to, že si najdete nějakou specializaci, kde není veliká konkurence, a tak se budete mít dobře. 

Navíc žijeme v době, ve které se vše rychle mění díky moderní vědě a technice, to co dneska vypadá, jako perspektivní to zítra už nebude perspektivní, navíc přichází snaha snížit počty zaměstnanců pomocí modernizace a optimalizace, přežijí jenom ti nejsilnější a nejchytřejší, podobné je to i v soukromém podnikání. 

Nejsi placen za práci, ale jsi placen za to, jakou máš hodnotu pro zaměstnavatele, tvoje hodnota může stoupat, nebo může klesat, to záleží na situaci. Následkem jsou kariéristické závody, nebo zde jsou ekonomické závody mezi podnikateli a obchodníky. Prezidenti jsou jenom loutky, které ovládá milion milionářů, za vším jsou peníze a vše mohou vyřešit peníze.

Sladký život je zde díky hořkému léku

Vše je zde o protikladech, pokud někdo chce vstoupit do psychického ráje, musí nejprve projít psychickým očistcem, kde se očistí od psychické špíny, to lidem nevyhovuje tak hledají náhražky a následkem je dostanou i náhražku psychického ráje, rychle nabyl a rychle i pozbyl. Vše je zde divadlo a obchod, ve kterém je originál drahý a náhražka je levná. 

Humanismus je levnou náhražkou objektivismu, objektivismus je originál, který je jako zrcadlo a odráží realitu objektivně a okamžitě, všechny centrální dogmatické systémy, které z lidí dělají ubohý dobytek, jsou postaveny na humanismu, jenže každý člověk to je egoistický blázen a proto nemůže humanismus ekonomicky a politicky fungovat! Blahoslavený je ten kdo neuznává humanismus a uznává objektivismus, humanismus je utopie, která v realitě nefunguje, z hovna nikdo bič neuplete. 

Tím hořkým lékem je zrcadlo, ve kterém každý spatří egoistického blázna, cizí lidi lze oklamat, ale zrcadlo neoklameš. Rychle a levně to je začarovaný kruh konzumní kultury, stavíme obrazně levné domy bez drahých základů a potom se divíme tomu, že nám domy padají. Proč zaléváme plevel a krmíme parazity? 

Příčinou je humanismus, který z lidí udělal egoistické blázny, nepotřebujeme lidi, co nezvládnou náročný život v moderní civilizaci, je třeba s každým člověkem zacházet podle toho, jakou má objektivní hodnotu pro ekonomiku, pokud je někdo trvale nepřizpůsobivým parazitem, tak jej musíme optimálně rychle recyklovat na substrát. 

To není rozhodně diskriminace menšin, to je objektivismus, ve kterém není humanismus. Ubožáků je na světě už jako much, a na mouchy je potřeba použít moderní vědecké a technické metody, které si s nimi optimálně poradí.

Ano, vládnou nám zabednění soudruzi

Na hradě každý náš prezident vyvěšuje prapor, na kterém je napsáno, že pravda vítězí, nebylo by tam lepší pověsit veliké červené trenýrky? Vládnou nám přeci zde od roku 1948 soudruzi a oni milují červenou barvu a nosí tak červené trenýrky, a červené pionýrské šátky. Se socialistickými státy jsme přátelé na věčné časy, a tak rozčilujeme logicky kapitalistické státy. Socialismus je starý humanismus v novém módním převleku, ten druhý je egoistický blázen, není zde člověk a lidi, jsou zde jenom egoističtí blázni! Pokud budete zkoumat vědecky a statisticky lidi do hloubky tak ve veliké hloubce najdete egoistického blázna, veliké války v nahotě dokazují to, že jsme egoističtí blázni. 

Jak došlo k tomu, že se opice evolučně proměnila na egoistického blázna? Příčinou jsou dogmatické diktatury, které jsou továrnami na egoistické blázny, vše co dáváme to i nazpět zase dostáváme, každý je tím do čeho se on egoisticky zblázní, nikdo není normálním altruistou, jsou zde jenom samé egoističtí blázni, co si zde pokrytecky hrají na; krále, papeže, šlechtice, prezidenta, ministra, předsedu vlády, diplomata, celebritu, ředitele, atd. z díla ale poznáme, že to jsou egoističtí blázni. Naštěstí už brzo dojde k tomu, že nám bude vládnout globální umělá inteligence a v kancelářích budou místo vysokoškoláků roboti, lidi skončí v rezervaci na Sibiři, protože jsou to egoističtí blázni.

Ano, je to marnost toužit v očistci po štěstí

Vše je zde divadlo a obchod, jak si to uděláš takové to i máš, z díla je spatřen tvůrce, lidová moudrost a příroda ti odpoví na všechny tvoje otázky, dej si pozor na sliby, sliby jsou sítě, do kterých se chytají naivní hlupáci. 

Egoista považuje druhé za egoisty a blázen považuje druhé za blázny, ano ten druhý je egoistický blázen, tento svět je o tom že se nikdo nechce podívat sebekritiky na sebe, aby si přiznal, že on je egoistický blázen, sebekritika nebyla zde nikdy v módě protože, každý člověk je egoistický blázen. 

Pravda je jako cibule, nutí nás k pláči a tak jsme pravdu nahradili lží, následkem je to že všichni marně touží po štěstí, tam kde jsou všichni egoističtí blázni, tam není nikde pro nikoho štěstí. Ano, je to marnost toužit v očistci po štěstí, ve jménu lásky a pravdy jsme stvořili konzumní očistec, ve kterém není láska a pravda, jak je to možné? 

Vše je o pravidlech a limitech, pokud stvoříme chybná pravidla a chybné limity ve jménu pravdy a lásky tak jsme stvořili konzumní očistec, správná pravidla a správné limity jsou jenom v lidové moudrosti a přírodě, z vlka nikdo ovci neudělá o tom to je! 

Pokud idiot vede idioty, tak je nikam nedovede, proč si volíte za svoje svaté vůdce jenom idioty? Demokratický humanismus je rakovinou, která stvořila konzumní očistec, není zde člověk a lidi, jsou zde jenom egoističtí blázni, a podle toho musíme upravit pravidla a limity globálně, na vrcholu mocenské a ekonomické pyramidy jsou největší egoističtí blázni.

Následkem jsou logicky; ekonomické krize, konflikty, revoluce, války, epidemie, hladomory, dogmatické diktatury, atd. každý se do něčeho egoisticky zbláznil, je to tak snadné se zabednit ve svém subjektivním světě a považovat ty druhé za egoistické blázny, ano, jsi zabedněný egoistický blázen, běž se podívat do krematoria, ať víš, co tě bude brzo jistě čekat.