sobota 2. června 2018

Zabedněnci milují internet

Internet umí vše levně a rychle monitorovat, a tak máme k dispozici objektivní statistiky o tom, kolik zabedněnců se na internetu vyskytuje, a kde je jich nejvíce. Tak jako semeno potřebuje k růstu optimální existenční zdroje tak i zabedněnci potřebují ke svojí existenci zdroje. Zabedněnce poznáte podle toho, že není možný s ním dialog, on nestojí o vaše subjektivní názory, zabedněnci hrají svoje egoistické role, které se dlouho učili, a očekávají, že budou úspěšní, protože jsou dobří herci. 

Z díla se pozná zabedněnec, a proto se zabedněnci vyhýbají tomu, aby na internetu zanechali nějaké dílo, ideální jsou pro ně sociální sítě jako je Facebook a Twitter. Většina zabedněnců k návštěvě internetu používá mobilní telefon v zaměstnání, nebo když někde na něco musí čekat, doma koukají zase na televizi. Zabedněnci vyrostli v rodině zabedněnců, tyto rodiny mají většinou hodně dětí, naopak rodiny kde nejsou zabedněnci, mají jedináčky.

Zabedněná zpovědnice

Kdysi pradávných virtuálních dobách, (rok 1999) kdy jenom málo lidí používalo u nás internet, vznikla zabedněná zpovědnice na internetu, vytvořil jí zabedněný programátor, na principu, že do této virtuální zpovědnice bude mít demokratický přístup každý virtuální hříšník, bez nutnosti registrace. Anonymita vedla k tomu, že se porušovala svatá pravidla, a svaté limity, netrvalo to dlouho a došlo k zabednění zpovědnice, tím že se začali blokovat IP adresy zabedněným hříšníkům, mazat zpovědi zabedněných hříšníků, mazat profily zabedněných hříšníků, atd. Čím více byla zpovědnice zabedněná, tím méně tam chodilo zabedněnců a tím to tam upadalo, a zůstávali tam jenom vytrvalí zabedněnci, a vytrvalí zabednění moderátoři. Proto jsem vytvořil dokonale zabedněnou zpovědnici, ve které nelze moje články komentovat a tím je zde klid od zabedněných hříšníků.

Ano, vysokoškoláci jsou jenom prototypem a finálním produktem je robot

Mluvit umí každý, kdo ale ví co je správné? K čemu je nám mluvení, když ti co pořád mluví, neví co je správné a co je chybné? Mluvit má ten, kdo ví, k těm, co neví, mlčet má ten, kdo neví, když hovoří ten, kdo ví, mnoho těch co neví, si zde, ale hraje na ty, co ví, a to je veliký problém. 

Není zde kapitalismus, je zde humanismus, humanismus je ekonomickou rakovinou, a tato rakovina z lidí udělala zabedněné hříšníky. Veliké války v nahotě odhalují to, že nám vládnou zabednění hříšníci, nemá smysl chodit k demokratickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí zabednění hříšníci. 

Všechny svaté knihy sepsali zabednění hříšníci a stejně tak sepsali zabednění hříšníci i politické programy, vše začíná pohádkami, které sepsali zabednění hříšníci a končí to reklamou, co vytvořili zabednění hříšníci.

Nelze už nikam před zabedněnými hříšníky uniknout, protože ten druhý, je zabedněný hříšník. Vše jistě směřuje k tomu, že zde místo zabedněných hříšníků budou inteligentní autonomní roboti na baterie, vysokoškolák byl jenom prototypem a finálním produktem je robot.

Ano, mrtvoly nepotřebují sex a lásku

Ten kdo není zdravý, ten je nemocný, a tak je zde mrtvolou na dovolené, a mrtvoly nepotřebují sex a lásku, svět onemocněl díky tomu, že jsme stvořili globální humánní civilizaci, která je velikou nemocnicí, kde nemocný léčí nemocné. Srazili jste se zase s blbcem a jste z toho vykolejení, věřte tomu, že ten blbec byl psychicky nemocný člověk, který je díky psychické nemoci zabedněný. Pokud existuje test inteligence, měl by logicky i existovat test psychického zdraví, kde bychom mohli použít bodování jaké je u testů inteligence. 

Vzhledem k nedostatku zdravých zaměstnanců jsou zaměstnavatelé nucení zaměstnávat; počítače, stroje, roboty, automaty, atd. náklady na nemocné a staré lidi narůstají, co s tím budeme dělat? Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, nahradíme lidi za roboty, člověk to byla jenom testovací verze, finální verzí je robot. Čistit a vyčistit, pomáhat a chránit, nelhat a nekrást, bojovat a vyhrávat, vědět a nechybovat, atd. vše je zde o pravidlech a limitech, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole, z prachu vše vzniklo a v prach se to navrátí, každý člověk je zde jenom na dočasné evoluční návštěvě.

Ano, prezident Miloš Zeman má 28 září 2018 74 let

Ano, 28 září 2018 má prezident 74 narozeniny, je obdivuhodné, v jeho věku a s jeho špatným zdravotním stavem, že on dělá zde prezidenta, když je zde mnoho lidí, co by to zvládli lépe, protože jsou mladí a zdraví. Není funkce prezidenta republiky zbytečný luxus, co by se stalo, pokud bychom tuto funkci trvale zrušili.

Vládla by zde jenom umělá inteligence místo politiků a byrokratů, je třeba začít škrtat veliké náklady na zbytečné státní staré zaměstnance. Stát nemůže být dojnou krávou pro lidi, co neuspěli v tvrdé konkurenci, je třeba ukončit období humanismu, ve kterém všemu kralovala jenom lež a nenávist, díky tomu že v EU bude už brzo všemu kralovat umělá inteligence tak konečně zvítězí zde láska a pravda nad nenávistí a lží. 

Otázkou je, co v EU uděláme s ekonomickými ubožáky, pro které zde nebude zaměstnání? Z prachu vše vzniká a v prach se to v krematoriu zase navrací, postavíme moderní EU krematoria a zde se ubožáci eliminují, vše co je živé, to je zde evolučně dočasně, a jenom smrt je zde jistá. 

Pro EU umělou inteligenci bude každý obyvatel EU jenom statistické číslo, místo výpovědi zde bude poukaz do krematoria. Logicky ostatní národy převezmou systém, co bude mít EU a tak zde už nebudou problémy s; nezaměstnaností, degenerací, přelidněním, ekonomickou migrací, vandalismem, extremismem, humanismem, atd. jak si to uděláme takové to i budeme zde mít.

Ano, jsi tím, čemu nejvíce věříš

Pokud věříš na hlouposti tak jsi hlupák, pokud nechceš už být hlupákem tak musíš přestat věřit konečně na hlouposti jako je; náboženství, politika, zprávy plné lží v televizi, reklama, pohádky, sliby, lásku, atd. Nauč se tomu jak poznat, v co je možné věřit, nemohu ti dát univerzální optimální rady, protože každý člověk je originál, v originální situaci, která se neustále mění, jedinou jistotou je zde smrt, takový je život. Všeho zde zkus a toho nejlepšího se drž, nevěř tomu, co lidi říkají a co je napsáno na papíru nebo na internetu, lidi dělají chyby a mnozí lžou, jako když tiskne. Je to obrazně jako praní špinavého prádla, které očistí tvoje myšlení, od hloupostí, ve které jsi dosud věřil, dobrota je příčinou tvojí deprese, nezalévej plevel a nekrm parazity. 

Vše se točí okolo vítězství nad problémy a konkurenty, je to obrazně jako ve sportu, pomalu se stoupá nahoru do první ligy a rychle se padá dolů do poslední ligy, nepouštěj se, proto do toho kde nemáš šanci na úspěch, a hledej si specializaci, ve které budeš úspěšný. Nejlepší je si najít vzory a ty kopírovat, dej si ale veliký pozor na falešné vzory, které slibují rychle a levně zázraky. Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. To je tvoje svatá modlitba, která ti pomůže na cestě k tomu, být tím čím jsi, a tak se mít zde dobře.