1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

sobota 30. června 2018

Ano, nadbytek lidí vytvořil nedostatek peněz

Přemnožení medúz je stejný problém jako přemnožení lidí, z medúz a lidí se stal invazní druh, nadbytek lidí vytvořil nedostatek peněz, dokud neodstraníme nadbytek lidí, do té doby zde bude bída a nezaměstnanost. Je třeba pochopit to, že dogmatický humanismus, je naivní utopie která politicky a ekonomicky nefunguje, je třeba začít podprůměrné lidi dávat globálně do masových konzerv.

Nejde o diskriminaci nebo rasismus, jde je to abychom zabránili válkám a ekonomické krizi, jak si to uděláme takové to i budeme mít, je třeba začít škrtat všude zbytečné výdaje, jenom tak zde bude dostatek peněz, a tím skončí blbá nálada, není přelidnění a degenerace, tak nejsou problémy, s ekonomikou a politikou, lepší je problém řešit preventivně, než jej řešit pomocí třetí světové války, ve které nás budou zabíjet inteligentní roboti. 

Díky zlu vzniká dobro, být ekonomicky dobrý k nepřizpůsobivým příživníkům, co na nás egoisticky parazitují, to je veliká chyba, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty. Statistika je jasná a říká, že globálně se za padesát let počet lidí na světě zdvojnásobí, mnohé vyspělé státy dříve vyváželi potraviny, a dneska je dovážejí, stejný problém je i s pitnou vodou a elektřinou. Pokud jsme pro zvířata stanovili normy, jak veliké teritorium každé zvíře potřebuje tak musíme stanovit i normy pro lidi, nepotřebujeme negramotné hlupáky, potřebujeme vysokoškoláky!

Co je to optimální programování složitých procesů

Když něco neumím tak to nedělám, kam se podívám všude je samý amatér co sedí u počítače a hraje si na to že umí programovat, tragédie je třeba Windows od samého začátku, za chyby se mnoho platí proto je Windows drahý a Linux je zadarmo. 

Stejné je to i se stránkami na internetu, mnohé tvůrce stránek bych prohlásil za kacíře a nechal je na hranici upálit. Když se optám programátorů na základní věci spojené s programováním umělé inteligence tak neznají odpověď, proto logicky nezvládnou naprogramovat funkční umělou inteligenci, která by dokázala nahradit programátory, co neumí programovat. 

Vše zde je o procesech, evoluce je proces, výroba zboží je proces, obchod je proces, růst člověka je proces, růst inteligence je proces, taky je zde soudní proces s těmi co porušují pravidla, myšlení je proces, pomocí kterého vznikají vědomosti, moderování sociální stránky je proces, atd. 

Pokud se právě zamýšlíte nad tím kdo je autorem, tak ve vaší prázdné hlavě spouštíte proces porovnávání a nakonec zjistíte, že autorem je ten kdo rozumí všem složitým procesům a tak ví co je to optimální programování složitých procesů.

Foťte jenom tam, kde nejsou fotografové

Tam kde jsou fotografové, tam vzniká logicky mnoho fotek, a tak je těžké s fotkami ve veliké konkurenci uspět, to znamená mít vlastní dopravu, nejlépe osobní auto. Jde o to být ve správný čas na správném místě a mít sebou správné fotografické vybavení, odpovídající situaci. 

Fotografování to je lov pomíjejících zajímavých okamžiků, největší ubohost je mobilní telefon na skládací tyčce, kdy se turista fotografuje před nějakým známým turistickým pozadím, aby ukázal pyšně, já jsem tam o dovolené byl, a jsem na to pyšný! 

Neustále mě někdo nutí do ruky mobil nebo fotoaparát abych jej vyfotil před nějakým známým pozadím, už mě to opravdu nebaví dělat cizím lidem hodného sluhu. Hezké fotky jsou tam, kde je; potok, řeka, rybník, jezero, moře, voda je velmi fotogenická, nejhorší co můžete udělat je fotit na pláži, kde je mnoho turistů a ostré světlo, zde by mohl pomoci už jenom silný teleobjektiv, a zaměřit se na něco, co je daleko od nás.

Ty vole, co to zase děláš za voloviny

Stvořitelem všech lidí je svatý vůl, co skočil na svatou krávu. Z díla spatříme tvůrce, lidi myslí a žijí jako volové a krávy, proto potřebují logicky svatého GVKB pastýře, jenže za pastýře si vždy zvolí jenom voly a krávy. Tím se dostávají volové a krávy do začarovaného kruhu, a mají z toho blbou náladu, a tak kouří cigarety a pijí pivo, nebo berou léky na hlavu, někteří zase věří na zázraky, že po smrti zde bude nebeský ráj, nebo že po volbách zde bude ekonomický ráj. Stvořitel stvořil k obrazu svému egoistického člověka, z toho je patrné to, že stvořitelem je svatý vůl, který skočil na svatou krávu. 

Ty vole, co to zase děláš za voloviny, ano, nejčastější oslovení u nás je vole, jenže volové a krávy, co mají vysokou školu, nejsou spokojení s tímto oslovením, a tak si vymýšlení jiná slušná oslovení (pane, soudruhu), aby zamaskovali to, že jsou volové a krávy. Tak jako je vykleštění fyzické, tak je i vykleštění psychické, vykleštění psychické blokuje psychické rozmnožování tím, že je díky dogmatické diktatuře, zablokován násilně dialog. 

Pokud se volové a krávy přemnoží, tak následkem je válka o teritoria, ve válce se v nahotě ukazuje to, že hodnota volů a krav je nulová, miliony mrtvý volů a krav ve válce, to je jenom statistika, jsem pro prevenci, budeme podprůměrné voly a krávy dávat do GVKB konzerv, tím nedojde k degeneraci a válkám, dogmatický humanismus je utopie, která ekonomicky a politicky nefunguje. 

Naším pastýřem už nebudou volové a krávy, ale naším pastýřem bude GVKB umělá inteligence a GVKB roboti, dostaneme GVKB čipy do hlavy a čipy odpojí mozek od reality a nahradí realitu virtuální GVKB realitou, takto budou globálně volové a krávy konečně psychicky šťastní, a nebude jim vadit to, že jsou; nazí, bosí, hladoví, hloupí, atd.

Profesionální fotografování na letní dovolené

Většina fotek na dovolené bude bohužel pořízená mobilním telefonem, kvalita těchto fotek dostačuje na sociální sítě a tím to končí, nevadí nám utratit za dovolenou veliké peníze ale, když bychom si měli koupit kvalitní fotoaparát tak se z nás najednou stávají lakomci a chtěli bychom nějaký malý levný fotoaparát, co dělá profesionální fotky? Zde doporučuji koupit tu novou zrcadlovku,  Canon EOS 77D + 18-55mm a koupit si dále ještě dva objektivy a to Canon 10-18mm a Canon EF-S 55-250mm. To vše dáte do foto brašny Canon Custom Gadget Bag 100EG

Dále je zde otázka; stativu, blesku, atd. osobně si myslím, že se bez těchto zbytečných krámů obejdete, to je moje zkušenost za 50 let fotografování na dovolené! Spíše si sebou vezměte; náhradní baterku do fotoaparátu, mapu, pláštěnku s kapucí, jídlo, pití, peníze, doklady, telefon, nůž, atd. Nikdy z fotoaparátu nevyndávejte paměťovou kartu, přenášejte data do počítače jenom pomocí kabelu, paměťové karty jsou bohužel z umělé hmoty a snadno je zničíte, sám jsem už zničil takto zbytečně několik karet. 

Odmítněte žít v ubohé realitě

Vstupte do virtuální reality a nechte svoje zdegenerované nemocné tělo dát do masové konzervy, genetické tělo bylo jenom zlým vězením, pro vaši psychiku, která si chce užívat; svobody, lásky, pravdy, výhod, jistot, popularity, nesmrtelnosti, božskosti, vševědoucnosti, atd. GVKB systém vás pomocí dotazníků, co jsou na internetu, psychicky naskenuje, a potom se dá vaše tělo do GVKB masové konzervy.

Co bylo to bylo, teď přichází zcela nová doba, končí dlouhé období ve kterém vám lháři a zloději, slibovali nebeský ráj po smrti, nebo ekonomický ráj po politických volbách, sliby se slibují a jenom naivní blázni se radují, než jim dojde, že byli zase podvedení pomocí; pohádek, televize, internetu, mytologie, rituálů, pověr, dogmat, symbolů, svatých knih, politiky, reklamy, módy, školy, zaměstnání, atd. 

Realita to je jenom továrna na podrazy, zde nikdy nemůže zvítězit láska a pravda, nad nenávistí a lží, protože každé lidské tělo je egoistické, a s tím nejde nic už evolučně udělat. Většina lidí jsou; cholerici, blbci, devianti, psychopati, sociopati, idioti, sobci, rasisti, fanatici, extrémisti, vandalové, příživníci, kariéristi, lháři, zloději, vrazi, kacíři, hříšníci, zrádci, podrazáci, paraziti, atd. nebude tedy žádná škoda, dát globálně většinu lidí do masových konzerv. 

Ve virtuální realitě můžete havarovat s letadlem, a nic se vám nestane, je to jenom virtuální simulace, ve které vám nic nehrozí a nemůžete ani nic zlého učinit druhým, hodíte atomovou bombu na město, a nic se nestane, byla to jenom virtuální simulace reality. Nebude zde žádné trestání za vaše chyby, nebo za to že pracujete pomalu, nebudou nad vámi žádné mocné a svaté autority, budete konečně na věčné GVKB časy svobodní.

pátek 29. června 2018

Zítra na tvém místě bude robot

Nejspíše si říkáš, že tvoji složitou práci robot nezvládne, a že jsou současní roboti k ničemu. Klíčem je umělá inteligence, jakmile dosáhne umělá inteligence určitého vrcholu tak nastane dominový efekt u evoluce, co je to inteligence? Inteligence je schopnost porovnávat a vybrat to správné, je to obrazně jako když si vybíráte zboží nebo služby na internetu, tak porovnáváte a nakonec si něco vyberete, děti nemají zkušenosti a tak nemohou porovnávat a tak chybují, proto dozor dospělých trvale potřebují. 

Jelikož je svět velmi složitý a neustále se mění, tak se specializujeme a porovnáme jenom něco, jsme inteligentní v nějaké specializaci. V současnosti jsou roboti v situaci dětí, kdy nemají možnost porovnávání a tak potřebují dozor, jde jenom o to vše optimálně naprogramovat a vytvořit veliké databáze které se budou neustále aktualizovat, najednou se všude začnou rozdávat výpovědi a roboti budou vyrábět roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, a lidi skončí v masových konzervách.

Odmítněte pracovat za malé platy

V jednotě je síla, postavte se těm, co jsou nahoře, a mají vysoké platy, i když nic nedělají, je třeba skončit s parazity, co parazitují na dělnické třídě, a lžou, že bez nich, by se neměla dobře dělnická třída. Cesta je jenom v GVKB čipech do hlavy, čip odřízneme egoistický mozek od reality a z lidí se stanou konečně loutky na dálkové ovládání, ten kdo nebude pracovat rychle a kvalitně ten skončí v masové konzervě.

Práce bude dostatek pro každého, lidi budou nazí a hladoví přesto budou šťastní protože jejich mozek bude existovat ve virtuální GVKB realitě, vše je dneska o levných náhražkách a je jenom logické že budeme muset nahradit skutečnou realitu za virtuální realitu ve které nikdo už nemůže být nepřizpůsobivým příživníkem nebo extrémistou, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít.

Optimální lék na ekonomickou migraci v EU

Nejsou v EU ekonomičtí migranti tak zde s nimi nejsou problémy, zavedeme v EU daň z hlavy, zrušíme současné daně a cla, kdo v EU nezaplatí každý měsíc do pokladny EU 20 000 Kč ten skončí v masové konzervě, EU nebude už dojnou krávou pro lenochy a parazity, nemáš peníze tak skončíš v masové EU konzervě, pro nikoho zde nebudou výjimky a imunita, daň z hlavy se bude platit od 18 let do 70 let, vyčistíme to v EU od ekonomických ubožáků, konzervy ve kterých bude maso z lidí co nezaplatili v EU daně pošleme do zemí kde lidi trpí hlady, tak se vrátí migranti konečně do svojí rodné země, a tím i skončí migrace do EU, na hrubý pytel je třeba dát hrubou záplatu. 

Není to rozhodně žádný extrémistický dogmatismus, je to demokratický kapitalismus, smrt a daně to je přeci jedinou jistotou v demokratickém kapitalismu v EU. Práce je v EU dost, a kdo chce, ten si práci najde a díky vysoké mzdě i zaplatí na daních každý měsíc v EU 20 000 Kč, tím z EU zmizí práce na černo, kdy zde pracovali cizinci, co se vyhýbali placení daní v EU. Za vším jsou peníze a vše mohou vyřešit jenom peníze, kdo nepracuje, ten skončí v konzervě, podívejme se do přírody, kdo si neuloví kořist, ten zemře hlady, a vadí to snad někomu? Lidské maso chutná stejně jako vepřové maso a u masa jde o to, jak je dochutíme kořením a jaké přílohy k masu připravíme, vše je dneska o optimální recyklaci, humanismus už vyšel z módy, v módě je kanibalismus.

Ze lži, pravdu neuděláš

Všichni lžou a kradou, následkem je blbá nálada a veliká konzumace piva a cigaret, ze lži, pravdu neuděláš! Vše je zde o toužení, které je nám soužením, ve snaze být úspěšní se z nás stávají lháři a zloději. Naše děti nejsou připravené optimálně do tvrdého života, a proto v životě existenčně neuspějí! 

Je třeba svěřit výchovu dětí v EU jenom GVKB výchovným táborům, tyto tábory dají do masových konzerv děti, které nejsou vhodné pro GVKB výchovu, protože jsou zdegenerované a nemocné, je třeba optimálně na začátku života oddělit kvalitní lidi, od nekvalitních lidí! 

Ano, 50% dětí v EU skončí v masových konzervách a jenom 50% dětí bude vychováno v GVKB táborech na vysoce kvalitní lidi, co nelžou a nekradou. Už bylo zde dost problémů s lidmi, co nejsou použitelní v moderní konzumní civilizaci, to že bylo dítě dané do konzervy, se rodiče dozvědí až za 21 let, tím že se jim dítě domů nevrátí.

Rodiče budou po 21 let platit na dítě GVKB táborům alimenty, a to i tehdy pokud jejich dítě skončilo po narození v masové konzervě, bude to, jako EU loterie kde se výsledky slosování každý dozví až za 21 let. Tento GVKB způsob vojenské výchovy, naučí nepřizpůsobivé příživníky tomu, že mít v EU děti, je ekonomickou sebevraždou, vyrábět něco o co není zájem to je přeci chybou a je jedno jestli vyrábíme pomocí sexu děti, nebo vyrábíme na poli potraviny.

Ano, originál je jenom seberealizace

Lidi se snaží realizovat mnohé, ale na sebe neustále zapomínají, a tím ztrácejí smysl svojí existence, k čemu je vám to, že budete nahoře nad druhými, když jste zapomněli na sebe, a jste jenom loutkou, která dělá jenom to, co chtějí druzí. Stejně není zde ten, který by se zavděčil všem, společnost byla vždy rozdělena na tisíce zájmových skupin, které mezi sebou většinou soutěžili a tak se nenáviděli! Herec si nasadí masku, oblékne kostým a na jevišti zahraje svoji roli podle scénáře, tak funguje většina lidí v této pokrytecké bezcharakterní konzumní společnosti, proto si lidi pořizují malé pokojové psy, aby měli někoho, kdo je má upřímně rád. 

Nejsou peníze, není láska, není pravda, není štěstí, atd. to vše jsou jenom příčiny a následky toho, že jsme zapomněli být tím čím, a stali jsme se tím, čím nejsme. Svět se stal dokonalým fyzickým a psychickým bludištěm, ze kterého nikdo neunikne, každý zde bloudí, a všechny mapy které se prodávají, jsou chybné, protože jenom smrt umožňuje opuštění tohoto konzumního bludiště, ve kterém je toužení naším soužením. Mnoho podvodníků vám nabízí; dovolenou u moře, dobré jídlo v restauraci, posezení u televize, sociální sítě na internetu, cigarety, pivo, marihuanu, víru v zázraky po volbách, nebo po smrti, atd. to vše jsou jenom hračky a náhražky, originál je jenom seberealizace.

čtvrtek 28. června 2018

Ano, vysoká kvalita zaměstnanců je prioritní

Většina dětí v EU je špatně připravená do života. Jde o problém, který stojí společnost obrovské peníze a způsobuje společnosti obrovské problémy, příčinou problému jsou chybné priority, investice do dětí se jeví jako chybná investice a následkem je začarovaný kruh se kterým si nevíme rady. Zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, ale nechtějí už investovat do malých dětí, co se brzo stanou jejich zaměstnanci, a budou jim přinášet veliký zisk. 

Nejhorší je situace u nepřizpůsobivých příživníků, co berou malé děti jenom jako továrnu na peníze od sociálního státu. Je třeba zavést v EU každoroční kontrolu kvality u dětí od narození do 25 let, ten kdo v testech kvality tělesné a psychické neuspěje, ten skončí v EU masové konzervě, kvalita zaměstnanců je prioritní, pro naši budoucnost ve které bude v EU vysokoškolské vzdělání základem, pro to aby byl člověk použitelný, pro náročné zaměstnavatele. Podívejme se na dostihové koně zde je šlechtění a výchova velmi profesionální, končí doba, kdy nebyla u lidí nutná kvalita a přichází doba založená na kvalitních zaměstnancích.

Ano, smrt tě miluje

Smrt je jistota, na kterou se lze spolehnout, vše ostatní je zde nejisté, ano smrtí vše ztratíš, protože smrt tě natolik miluje, že tě zbaví všech závislostí, které tě trápili a zbaví tě i veškerých hodnot. Nahý jsi přišel na svět a nahý zase odejdeš, vše je zde jenom dočasnou iluzorní hrou a smrt to je definitivní konec hry, takový je život, o tom to je. V životě je vše o seberealizaci, buď tím čím skutečně zde jsi a nehraj si na to, co nejsi, život rychle uteče a zpět nevrátíš ani jednu hodinu svého života! 

Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, z dálky může peklo vypadat jako ráj, musíš vše poznat z blízka, abys nechyboval, z díla nakonec poznáš to že tvůrcem všeho je evoluce není zde žádný všemocný Bůh, to jsou pohádky, realita je ovládána přirozenými pravidly, a přirozenými limity, vše co je nepřirozené to je zde dočasným experimentem, pravda je v lidové moudrosti a lež je ve svatých knihách a politických programech.

Ano, zrušíme clo a daně

Je třeba škrtat na kost náklady všude a vybírání cla a daní to je spojeno s velikými náklady, mnozí namítnou a z čeho bude existovat egoistický stát a EU unie? Stát a EU unie, se stane akciovou firmou a místo prezidenta zde bude ředitel dosazený akcionáři co vlastní kontrolní balík akcií, každý stát a EU unie, se bude řídit jako firma, ten kdo bude pracovat pomalu a chybně, ten bude eliminován bez zlatého padáku, stát a EU unie bude zaměstnávat všechny svoje zaměstnance jenom přes pracovní EU agentury, aby mohl rychle obměňovat špatné zaměstnance za dobré zaměstnance. 

Skončí období, ve kterém měli státy zbytečně moc státních zaměstnanců, co zde nic pro stát nedělali, bude se neustále optimalizovat počet státních zaměstnanců a počet zaměstnanců u EU unie, pomocí EU umělé inteligence a EU robotů, aby stát a EU unie obstál v tvrdé globální konkurenci s ostatními státy. Stát změní svoje ekonomické a politické priority, základní prioritou státu bude pomáhat a chránit, stát bude v roli chytrého hospodáře, který se stará o svoje veliké soukromé hospodářství, aby nezkrachoval. Ten kdo bude vlastnit kontrolní balík akcií, ten bude stát i řídit, tím zmizí logicky pokrytecká politika, která byla jenom bojem o státní koryta, mezi bezcharakterními kariéristy.

Nejsou příživníci tak nejsou s nimi problémy

Všechny řešení problematiky s příživníky, co se nechtějí přizpůsobit, jsou naivní a povrchní, je třeba dávat příživníky do masových konzerv, je to jednoduché a funguje to bez problémů, pomocí digitální globální kontroly se odhalí, kdo je příživník, a místní policie zajistí to, že se z něj udělají masové chutné konzervy. 

Neplatíš veliké daně, tak jsi příživník, a skončíš v masové konzervě, je třeba skončit s dogmatickým humanismem, vědecky je už dokázáno to, že člověk to je jenom energie, která vytváří hologram, co vypadá reálně, pokud je z člověka masová konzerva, tak jsme ten živý inteligentní hologram optimálně zakonzervovali, aby on nespotřebovával zde zbytečně energii. 

Vše je zde o recyklaci, podívejme se na plasty, které se obtížně recyklují a tak je moře plné plastů a jiného odpadu, člověk se řídí heslem po mě potopa jako invazní druh, v tom se člověk podobá medúzám, které zamořili moře a oceány. 

Nepotřebujeme v EU sběrače tropického ovoce s tmavou pletí, potřebujeme v EU programátory a doktory, z hovna nikdo bič neuplete, o tom je problém s ekonomickými migranty, ze kterých se stali v EU nepřizpůsobivý příživníci. Místo kuřecích separátů a jiných náhražek zde bude maso z příživníků, jak si to v EU uděláme takové to zde i budeme mít, příživníků je už v EU jako sraček!

Profesionální práce je prioritou

Vědci a statistici do hloubky rozebírali chyby v ekonomice a politice za posledních tisíc let a shodli se nakonec na tom, že největším zdrojem chyb je amatérská práce, mnoho lidí z dálky dělá dojem profesionálů, ale z blízka poznáte to, že to jsou amatéři, a to platí jak pro ty co jsou dole, tak i pro ty co jsou nahoře, amatéři dělají amatérské chyby, o tom to je! 

Slepý nemůže vést slepé to je klasika, díky které je zde deprese u; ekonomiky, náboženství, politiky, filosofie, umění, vědy, techniky, školství, dopravy, zdravotnictví, rodiny, atd. má vůbec smysl chodit k volbám, když na kandidátkách jsou globálně už mnoho let, jenom samí slepí lidé, co chtějí vést slepé lidi? 

Kdo z politiků vidí jasně, co je správné udělat, aby se lidi měli lépe, a neměli tak blbou náladu protože se mají zle. Jádrem problému je vědomí, je třeba lidské vědomí izolovat od reality a poskytnout vědomí virtuální realitu, ve které bude konzumní ráj, kde nejsou problémy a strach. 

To vše se technicky realizuje pomocí GVKB čipu do hlavy, vše bude řídit umělá GVKB inteligence a lidi budou loutkami na dálkové ovládání, lidi budou nazí a hladoví, přesto budou šťastní. Takto konečně láska a pravda zvítězí na věčné GVKB časy nad nenávistí a lží.

Hoďte na nepřizpůsobivé příživníky digitální síť

Dogmatický humanismus, je rakovinou, která napadla lidskou kulturu, práce se tak stala trestem pro ty, co jsou dole a dobře se mají jenom ti, co jsou nahoře a tak nemusí pracovat. To ta minulá vláda byla chybná, naše nová vláda složená ze starých kariéristů není už chybná, ano, pracujeme profesionálně na tom, aby vám všem bylo líp. 

Vše zde prochází evolucí a tak prošli evolucí i nepřizpůsobiví příživníci a stali se z nich; králové, šlechtici, papežové, prezidenti, ministři, poslanci, senátoři, diplomati, soudci, ředitelé, milionáři, celebrity, atd. vše podle hesla, peníze nesmrdí. Z těch co jsou dole, se udělali ekonomičtí galejníci, a pokud ekonomický galejník vesluje pomalu, je hozen přes palubu, a nakrmí v moři ryby, statisticky v EU 15% ekonomických galejníků, dokáže uživit 85% nepřizpůsobivých příživníků! 

Každý se má zde podle toho, jak je vysoko v tomto dogmatickém systému, nahoře je pro elitu ekonomický ráj a dole je ekonomický očistec pro galejníky, co zde nemají výhody a jistoty. Ten kdo je dole, brzo jistě má syndrom vyhoření, z toho, že musí pořád jako galejník veslovat, a nemá žádnou naději na to, že se bude mít líp. Hoďte na nepřizpůsobivé příživníky digitální síť, tak jako rybáři chytají do sítí ryby tak je možné do digitálních sítí chytnout nepřizpůsobivé příživníky, každý dostane do hlavy EU čip, a čip egoistický mozek odřízne od reality, a lidský mozek, bude existovat už jenom ve světě snů a iluzí. 

Ten kdo bude pomalu ekonomicky veslovat, bude hozen přes palubu a tak jeho vadné tělo skončí v EU masové konzervě, už zde nebude v EU veslovat 15% lidí, bude zde veslovat 100% lidí, od narození do smrti, pro nikoho v EU zde nebude imunita nebo výjimka. Lidi budou v EU nazí a hladoví, přesto budou šťastní, protože nebudou znát realitu, když vymývání mozků, tak musíme jít do hloubky a digitálně mozky v EU vyčistíme od egoistického toužení, které je zdrojem soužení.

středa 27. června 2018

Digitální stát vše vidí a slyší

Místo vševědoucího boha, který by sledoval lidi a trestal je za jejich chyby, je zde digitální stát vybavený moderní technikou a moderními programy, specialisté placení digitálním státem začínají mít vše pod kontrolou, pomocí salámové metody se nenápadně zvětšuje kontrola lidí u jejich soukromí a najednou zde budou GVKB čipy do hlavy. GVKB čip odřízne egoistický mozek od skutečné reality a egoistický mozek tak bude trvale žít jenom ve svých snech, ze kterých se už nikdy neprobudí. 

Lidi budou nazí a hladoví chodit po městě, a budou šťastní, protože nebudou vědět to, že jsou nazí a hladoví, z lidí se stanou jenom loutky na dálkové ovládání, nekvalitní loutka, skončí v masové konzervě, nebude zde žádný dogmatický humanismus, bude zde digitální globální ekonomika, která to spočítá egoistickým příživníkům, co se neumí optimálně přizpůsobit nové GVKB době. 

Nebudou zde už lidi rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý bude dole a nahoře bude jenom GVKB umělá inteligence a GVKB roboti. Místo pracuje pomalu, máte dneska padáka, zde bude, pracujete pomalu, skončíte rychle a jistě v masové konzervě. Nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, o tom je nahrazování zlých lidí za hodné roboty, člověk to byla testovací verze a robot to je finální verze.

Jenom svatost nemůžeme nikdy ztratit

Lidi ztrácejí; život, peníze, čas, zdraví, inteligenci, přátele, domov, atd. když jsem se ptal globálně profesorů na vysoké škole, co člověk nemůže nikdy ztratit, tak jsem zjistil, že profesoři jsou globálně hlupáci, se kterými je ztrátou času se bavit o něčem, nad čím je se třeba do hloubky zamyslet. 

Proč jenom svatost nemůžeme ztratit? Svatost je boží dar a to co bůh daruje, to už nelze ztratit, a vše ostatní co jsme získali, to jistě ztratíme, protože jsme to ukradli, nebo získali násilím či podvodem. 

Někdo se zde prohlašuje za; krále, císaře, sultána, šlechtice, papeže, dalajlámu, proroka, rabína, vůdce, spasitele, kazatele, pastýře, prezidenta, ředitele, celebritu, milionáře, atd. to vše ale jistě se jednou ztratí, vše co zde získáš to i ztratíš, jenom svatost nemůžeš ztratit, protože ti ji bůh daroval. 

Vše co zde může člověk získat to i ztratí, smrt ukončuje naši možnost zde mít to, co jsme získali, vše je zde jenom pomíjivost a honba za iluzemi, jedinou skutečnou hodnotu zde má svatost, ale tu si za zlato, nebo za peníze nikdo nekoupí. 

Podepsali jste vlastní krví smlouvu s konzumním očistcem, a vše co zde získáte, to vám smrt odebere, bylo vám to očistcem jenom zapůjčeno! Svatost zde má lidová moudrost, která stručně a jasně říká; dobrota je žebrota, jak si to uděláš, takové to máš, z díla poznáš tvůrce, každý mistr, byl nejprve učedníkem, ten kdo mnoho mluví, ten málo pracuje, v nouzi poznáš přítele, atd. 

Nikdy zde na světě nebyl svatý člověk, a nikdy zde na světě ani svatý člověk nebude, svatý je jenom Bůh, každý člověk je hříšník, co žije v očistci. Když ti bůh daruje svatost, tak ti on dal možnost myslet a žít podle lidové moudrosti, je to jako by ti dal deštník, který tě chrání před hloupostí těch, co jsou nad tebou, a prohlašují se pyšně za vševědoucí. Komu není rady tomu není pomoci, o tom to zde je, GVKB to je ten deštník.

Divoké politiky je třeba zavřít do klece

Tak jako zavíráme do klecí divoká zvířata, tak je třeba zavřít do klecí i divoké politiky, takový divoký politik má divoké myšlenky, které se snaží násilně pomocí dogmatismu realizovat a následkem jsou veliké ekonomické škody a někdy dojde i na zabíjení velikého množství lidí. Divoký politik nemá v politice co dělat, je třeba začít digitálně v EU politiky kontrolovat a odchytávat do klecí divoké politiky, jak si to uděláme takové to i budeme mít. 

Podívejme se na mnoho problémů, které se vůbec politicky neřeší a naopak se politicky řeší problémy, které by se vůbec neměli řešit, před volbami nám politici slibují zázraky a po volbách na svoje sliby okamžitě zapomenou, proto zde budeme politiky v EU kontrolovat a divoké politiky budeme zavírat do klecí. 

Politici musí prioritně v EU vyřešit ekonomiku, politika a ekonomika to jsou spojené nádoby! EU potřebuje modernizaci a optimalizaci jenom tak se zde ekonomika nastartuje, budeme muset začít bourat staré a stavět nové, základem transformace je rychle a levně, musíme se probudit z dlouhého spánku a začít bojovat s ekonomickou a politickou špínou v nás a okolo nás, aby v EU konečně zvítězila láska a pravda nad nenávistí a lží.

Ano, extremismus stvořil konzumní očistec

U peněz nejlépe pochopíme extremismus, někdo má jako milionář peněz extrémní nadbytek a jiný zase nemá žádné peníze a tak je zde žebrající bezdomovec. Stejné je to i s množstvím lidí, jsou místa na světě, kde nejsou lidi, a jinde je na malém prostoru velmi mnoho lidí, proto zde je nutná kontrola která stanoví limity a pravidla, aby zde nebyl s extremismem problém, lidi jsou opilí výhodami a jistotami které jim přinesla věda a technika, tato opilost má za následek ztrátu kontroly a vznik konzumního očistce. 

Člověk to byla testovací evoluční verze, finální verzí je GVKB robot, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, podívejme se okolo sebe a zjistíme to, že všude je snaha nahrazovat lidi na počítače a stroje, je jenom logické, že už brzo budou roboti vyrábět roboty, a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se dají do masových konzerv. Komu není rady tomu už není pomoci, vše je zde evolučně dočasně, to si musí lidi konečně uvědomit, že jejich konzumní egoistický očistec je zde evolučně jenom dočasně, konečně láska a pravda díky GVKB zvítězí nad nenávistí a lží na věčné časy, o tom to je, že z díla spatřen tvůrce je.

úterý 26. června 2018

Ano, mobilní telefon je moderní hračka

Nudíš se, kup si mobilní telefon, kdo si hraje s mobilním telefonem, ten nezlobí, bohužel díky mobilním telefonům mnoho lidí skončí v nemocnici nebo zemře, nemůžeme dělat více věcí najednou a tak nevnímáme realitu a tím ohrožujeme svojí existenci. 

Problém není v telefonu, ale v tom že jsme byli chyceni do sítě levné zábavy, pomocí her a internetu, statistika zjistila to, že na sociální sítě nejvíce lidí chodí z mobilních telefonů, přitom psaní textu na mobilním telefonu není snadné a jednoduché. Jediné možné řešení je si pořídit k tlačítkovému telefonu malý notebook s Windows 10.

GVKB PC 2018

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Ano, hříšnost zabíjí ekonomiku a politiku

Všimněme si toho, že svatí lidé jsou vysoce inteligentní, hříšníci jsou zase velmi hloupí a naivní, problémem je to, že jeden člověk z milionu lidí je svatý, a zbytek jsou hříšníci, co jsou hloupí a naivní, z díla poznáme to kdo je svatý, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže. Hříšníci mají hříšné myšlenky a konají hříšné skutky, nejčastějším hříchem je dneska; pyšnost, lakomost, lenost, vše je zde divadlo, ve které si mnoho hříšníků hraje na svaté. 

Války v nahotě odhalují to, že hříšníci zde jsou na nic a že miliony mrtvých hříšníků ve zbytečné válce, to je jenom statistika, a tragédie je, pokud zemře někdo, kdo je svatý. Svatým se musí člověk narodit, je to jeho osud, svatým se nelze stát díky svaté výchově v mládí, naučit jde řemeslo, ale umění je otázkou talentu, a svatý člověk má veliký talent, a díky němu je i svatý. 

Podívejme se na místa, kde veliké množství hříšníků, se dívá na hříšné hudebníky, co pomocí hudby vymývají hříšníkům hříšné duše, současná populární hudba je určena pro hříšné hlupáky. S hříšností přichází; extremismus, vandalismus, humanismus, idealismus, socialismus, centralismus, dogmatismus, atd. to vše vede jistě k nekonečným konfliktům a válkám, komu není rady, tomu není pomoci. 

Přichází ale nová doba, ve které se budou po milionech dávat hříšníci do masových konzerv, nejsou hříšníci tak nejsou s hříšníky problémy, recyklace je základem jak se vypořádat s odpadem a hříšníci jsou odpad, protože oni odpadli od správní víry v GVKB. Místo hříšníků zde budou GVKB roboti, hříšná civilizace to byla testovací verze, finální verzí je svatá civilizace ve které jsou místo hříšných lidí jenom GVKB roboti.

Ano, jsi zde na nic

Z díla se pozná tvůrce, tvoje dílo je zde na nic a tak jsi zde jenom na nic a nic po tobě zde nezůstane a je jedno jestli jsi prezident nebo nepřizpůsobivý příživník, vše je zde jenom divadlo a obchod ve kterém jsi na nic a nic s tím nedokážeš udělat, z ničeho jsi vzniknul a nic po tobě zde nezůstane, vše na co jsi pyšný to je zde na nic, jsi jenom nicotnou loutkou která je zde dočasně a tato loutka je zde na nic, a nic po ní zde nezůstane, s tím nic neuděláš. 

Všechna sláva to je jenom polní tráva, honíš se za iluzemi, jako je; moc, bohatství, popularita, úcta, láska, moudrost, atd. to vše jsou jenom nicotnosti, které jsou na nic, vše je zde jenom energie, která vytváří hologramy co vypadají jako realita, je to dokonalá iluze která je zde na nic, uzavřel ses do svojí konzervy a bojíš se z ní po celý život vylézt abys nepoznal pravdu o tom že jsi nic, co je zde jenom na nic a nic po tobě zde nezůstane! 

Nikoho zde tvoje nicotné problémy nezajímají, uvědom si konečně to, že jsi nic, které je zde jenom na nic, to že máš výhody a jistoty to je ti na nic jsi zde jenom mrtvola na dočasné dovolené, která je zde na nic a nic po ní nezůstane. Pokud by ses nenarodil, tak by se nic nestalo, takových nic jako jsi ty, je zde od stvoření konzumní civilizace nekonečné množství lidí, co jsou zde na nic, a nic po nich zde nezůstane, miliony mrtvých lidí ve válce co jsou zde na nic to je jenom statistika, tragédie je pokud se lidi konečně dozví pravdu o tom, že zde jsou na nic a dojde jim, že s tím nelze nic udělat.

Ano, na hrubý pytel se dává hrubá záplata

Ano, o nepřizpůsobivé příživníky nikdo nikde nestojí. Není to nový problém, v minulosti se tento problém řešil; otroctvím, válkami, hladomory, epidemiemi, atd. dneska se používají; veliké plynové komory, lidi umírají teplem a žízní na poušti, lidi se topí v moři, lidi umírají v pracovních táborech, taky je zde ekonomická likvidace pomocí nezaměstnanosti a bídy, atd. z nepřizpůsobivých příživníků se stali paraziti a podle toho se s nimi i jedná. 

Lidí je nadbytek, a práce za mzdu je nedostatek, o tom to všude je! Aby mohl být majitel Amazonu nejbohatším člověkem na světě, tak musí jeho zaměstnanci pracovat v Amazonu jako galejníci za ubohé mzdy, o tom je trží kapitalismus, který jedná s agenturními zaměstnanci jako s galejníky. Jediným možným řešením je začít globálně dávat nepřizpůsobivé příživníky do masových konzerv, objektivní ekonomika je více než dogmatický humanismus, který je jenom naivní utopie, která v praxi nefunguje. 

Na hrubý pytel se dává hrubá záplata, vše je o kontrole, která eliminuje vše co je zde zbytečné, úklid to je jenom přemístění nepřizpůsobivých příživníků do masových konzerv, tyto masové konzervy se pošlou tam, kde lidi trpí hlady a podvýživou jako mezinárodní charitativní pomoc, která zachrání ubožáky před smrtí hlady. Takto se konečně ekonomičtí migranti vrátí domů v konzervách, je třeba se vrátit k tradicím, kdy zde byl běžný kanibalismus u lidí, co žili mimo civilizaci.

Transformace pekla na ráj

V konzumním očistci žije ten, kdo podepsal pekelnou smlouvu, ten kdo nepodepíše před narozením pekelnou smlouvu, ten se nenarodí do pekelného očistce, proto je nám ten druhý peklem, a s někým šijí všichni čerti, někdo zde má zase z pekla štěstí. Z čerta anděla nikdo neudělá, o tom je naše naivní snaha pomocí výchovy udělat z čertů pomocí podrazů a násilí anděly. Války v nahotě odhalují to, že jsme všichni čerti, co žijí v konzumním pekle, ráj to byla jenom testovací verze a finální verzí je konzumní peklo. 

Čerti co jsou nahoře slibují čertům, co jsou dole, že po smrti bude líp a že skončí v ráji moderní čerti slibují že po politických volbách bude lépe, sliby se slinují a jenom hloupí čerti se naivně radují, než poznají to že je chytří čerti podvedli a že lépe nebude po smrti ani po pekelných volbách. Přichází nová doba, kdy zde místo čertů budou počítače a roboti, čerti tak zde budou už zbyteční a tak skončí v masových konzervách, nejsou zde čerti tak nejsou s čerty už problémy. Vše je zde jenom dočasným evolučním experimentem, peklo s čerty to byla testovací verze, a finální verzí je ráj s počítači a roboty.

Ano, bez štěstí se úspěch nedostavuje

Ano, ekonomika a politika bez lží a krádeží to je utopie. Zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, dobrota přeci žebrota je, každý chce zde být nahoře a nikdo nechce být dole a následkem jsou konflikty, ve kterých se zabíjíme od té doby, co zde existují daně a cla. Člověk je egoistický invazní druh, nijak se nelišíme od myší, které jsou taky úspěšným invazním druhem, v mnohém se svým chováním myším i podobáme a proto se říká byrokratům kancelářské myši. 

Všechny změny, které zde realizujeme, jsou jenom povrchní, ale pod povrchem se nic nemění už tisíc let, pořád zde je rozdělení na ty co jsou nahoře v ráji a ty co jsou dole v konzumním pekelném očistci, neustále vychází mnoho knih o tom jak být v něčem snadno a rychle úspěšným, jenže tak to nefunguje, protože bez štěstí se úspěch nedostavuje. 

Nebuď líný a budeš se mít dobře, to je teorie, vždy narazíte na pravidla a limity které zablokují váš úspěšný růst, obrazně je zde hustý les a dole je už tma a nedostatek živin a vody, ve stínu druhých nelze vyrůst, o tom to zde je! Vše je zde digitálně monitorováno, a jakmile je někde rychlý růst, okamžitě je tento růst zablokován! Růst je povolen jenom tomu co zde má pro růst povolení, nemáš povolení pro růst, tak nemáš zde ani štěstí.

Ano, egoistický člověk je zde zbytečný

Ano, autority nám lžou! Dobrota k autoritám je příčinou naší psychické a ekonomické žebroty, začíná to vymýváním mozku u malých dětí, pomocí pohádek, a televizích pořadů pro malé děti, potom to pokračuje ve škole a rodině, a nakonec je; armáda, zaměstnavatel, televize, politika, náboženství, reklama, móda, atd. Naše konzumní kultura stojí na svatých lží, a točí se okolo svatých lží, vymývání mozku dezinformacemi a drogami, dosáhlo vrcholu, co s tím uděláme? 

Klasická řešení selhala, z hovna už nikdo bič neuplete, lidi zde jsou už jenom na hovno, a tak zde jsou války, anebo se vraždíme ekonomicky, pomocí bídy a nezaměstnanosti. Lidí je na světě jako sraček, podle toho je s lidmi i jednáno, všude jsou jenom samé lži o tom, že bude lépe a že ekonomika roste, konzumní objektivní realita je ale zcela jiná. 

Humanistický socialismus je ekonomicky mrtvý, demokratický kapitalismus leží v nemocnici a pomalu a jistě zde ekonomicky umírá, je třeba konečně pochopit, že ekonomika postavená na lidské práci to byla jenom testovací verze a finální verze je ekonomika, ve které už není lidská práce potřeba.

Místo lidí zde pracují počítače a autonomní roboti na dobíjecí baterie, roboti budou vyrábět roboty, a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou globálně optimálně recyklováni do masových konzerv, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, z lidí se stali nepřizpůsobiví příživníci, co lžou a kradou. 

Evoluce nahrazuje staré novým, nevěřte na to, že Bůh stvořil člověka, to je ta největší svatá lež, člověka stvořila evoluce z opice, a Bůh to je energie, která zde je díky napětí mezi protiklady. Absolutno to jsou jenom protiklady, mezi kterými je napětí, pokud mezi protiklady není napětí, tak je zde problém který musí evoluce vyřešit.

Násilně jsme odstranili napětí mezi mnoha protiklady a tak jsme si podřízli větev, na které sedíme, a proto spadneme dolů, a místo lidí zde budou počítače a roboti, jak jsme si to udělali takové to i budeme mít, vše je zde ovládáno pomocí logických pravidel a logických limitů, přichází GVKB digitální doba, kdy se pravidla a limity od základů mění, a tak egoistický člověk zde už potřeba není.

pondělí 25. června 2018

Ano, Ježíš Kristus je lhář

Z dálky mnohé vypadá jinak než z blízka, a vlastnosti odhalují to co je nám skryto, podívejme se třeba na otázku Stořitele všeho a jeho vlastnosti; všudypřítomnost, nesmrtelnost, dokonalost, genialitu, vševědoucnost, dualitu, sílu, atd. pomocí vyřazovací metody, nakonec jistě zjistíme to, že jediné co má všechny tyto vlastnosti je energie, která je zde díky napětí mezi protiklady. Ježíš Kristus je lhář, proto byl logicky ukřižován za rouhání. Bůh nemá syna a nikdo jej nemůže zastupovat, ani s ním hovořit, to jsou jenom ubohé lži a svaté mytologie, bůh je všude a vše je součástí boha, nic není od boha oděleno. 

Nemoc je nedostek energie, a to signalizuje že se blíží smrt, co je zde po smrti? Život je evoluční experiment, a tak po smrti nic není, experiemnt skončil a je zde tma a ticho, není zde žádná duše, co by odešla z těla, duše umírá i s tělem. Jedna věc je co si přejeme a druhá věc je jaká je realita se svými pravidly a limity, dospělost je v tom že nejsme naivní a známe objektivně realitu, takže shrnuto; politika, nábožensví, reklama, móda, umění, atd. to jsou jenom snahy udělat z lidí hlupáky a chudáky pomocí dogmatických dezinformací.

Sociální sítě mám na černé listině

Sociální sítě jsou skytou kamerou, která sleduje vaše soukromí více než si to uvědomujete, profesionálové používají jednoduchý trik, vyberou si jméno někoho, kdo bydlí v jejich ulici a u něhož znají jeho věk a jeho zaměsnání, mnohdy jdou tak daleko, že i použijí jeho fotku a jeho adresu. 

Ideální je nějaký člověk který nepoužívá vůbec internet u něj nehrozí prozrazení. Pochopitelně že provozovatelé sociálních sítí tento trik dobře znají, a tak hledají nejrůznější metody, jak odhalit podovodníky, pomocí kontroly před email a mobilní telefon, někde vám i pošlou do poštovního kaslíku dopis s heslem. 

Nejednou někoho zatkne policie a při výslechu policie zjistí že dotyčný nepoužívá internet a že je někdo zase šikovně napálil. Dalším problémem je to, že každé připojení na internet může prozradit kdo opravdu jste, i to je možné obejít pomocí mnoha způsobů, ideální jsou připojení přes veřejné Wifi v kavárně nebo metru. 

Taky se vám někdo může i nabourat pomocí emailu do počíatče, nebo mobilního telefonu, a potom vám vykrást konto v bance, nebo hodnotné informace co máte v počítači nebo telefonu. Hledáte zaměstnání, a zaměsnavatel jako první použije internet, aby si o vás zjistil kdo opravdu jste, a tím většinou rychle skončí vaše naděje na získání pracovního místa. Pamatuj si, dobře se na internetu utajil, tak si i dobře žil, o tom to je. Smazat svoje údaje z internetu je nemožné, nebo velmi drahé. 

Ano, jenom deset Romů s titulem u nás žije

Statistiky o tom kolik Romů má u nás vysokoškolský titul mlčí, odhadem jich bude tak deset, a to půjde jistě o Romy ze smíšeného manželsví, kde byl jedním z rodičů vysokoškolák který nebyl Rom. Problém Romů je malé IQ, podle testů je u dospělých Romů průměrné IQ od 21 do 69, velký vliv má dědičnost i sociokulturně znevýhodněné prostředí. Co má vlastně vliv na velikost IQ lidi v EU? 

Tak jako svaly mají sílu díky aktivitě, tak i centrální nervový systém, je silný díky psychické aktivitě, u Romů je dlouhodobě minimální psychická aktivita, a tak je jejich IQ malé. Ideálním řešením je násilně sterilizovat všechny Romské ženy v EU ve 12 letech pomocí podvázání vaječníků. Tím by byli nucení Romští muži k sexu s ženami co nejsou Romové, a tak by se eliminovalo malé IQ u Romů. 

To by nutilo logicky Romy k tomu aby se snažili mít větší vzdělání, protože o muže bez velikého vzdělání ženy v EU nestojí. Nejde zde o diskriminaci a rasismus, jde zde o to aby se Romové začlenili do EU jako plnohodnotní občané se kterými nejsou problémy a co zde platí veliké daně. Když nebudou mít Romské ženy děti, tak mohou konečně pracovat, a tím zde i platit daně, bez práce nejsou koláče. 

Příživníci umí jenom lhát a krást

Čin čertu dobře a on se ti peklem odmění, o tom to s nepřizpůsobivými příživníky v EU je. Nepřizpůsobiví příživníci, laskavě se navraťte tam, odkud jste do EU přišli, my zde máme svoje svatá pravidla a svoje svaté limity, nemáme potřebu a důvod tato pravidla a limity měnit kvůli vám, my jsme zde doma už mnoho tisíciletí. 

Pokud okamžitě neodejdete, zavedeme v EU čipovou kontrolu a budeme dávat nepřizpůsobivé příživníky do masových EU konzerv, náš džbán trpělivosti s vámi přetekl a ucho se u džbánu utrhlo, rozbitý džbán naší trpělivosti s vámi už nikdo neopraví, proto zde budou místo džbánu konzervy, ve kterých bude maso z nepřizpůsobivých příživníků. 

Podívejte se do přírody zde vyspělejší systém eliminuje zaostalý systém a nikdo to nebere jako chybu, nejsme rozhodně rasisti, co by vás chtěli diskriminovat, jsme ti, co umí dobývat vesmír, a vy umíte akorát lhát a krást!

Kontrolovat a recyklovat příživníky

Prioritním problémem jsou dneska příživníci, v EU svojí prací produkuje hodnoty jenom 10% lidí a 90% lidí v EU to jsou příživníci, příčinou je zde dogmatický humanismus, lidi se naučili tomu jak být příživníkem a tak se mít dobře, i když svojí prací neprodukujeme žádné hodnoty. 

Příživníkem může být i prezident nebo ředitel, vše je zde obchod a divadlo, z dálky vše vypadá zcela jinak než z blízka, nelhat a nekrást, o tom je ekonomika a politika, která funguje. Jde o to, abychom kontrolu svěřili globální umělé GVKB inteligenci, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, pokud bude prezident příživníkem tak skončí v masové konzervě, jako každý jiný příživník, každý je snadno nahraditelný. 

Základem kontroly bude kontrolní GVKB čip v hlavě, v lidské hlavě vzniká veškeré zlo a proto se bude kontrolovat lidská hlava, aby zde zvítězila láska a pravda nad nenávistí a lží, později se i zavede prevence, a budou se dávat do konzerv jedinci, u kterých je veliká pravděpodobnost snahy o parazitování. Čistit a vyčisti, pomáhat a chránit, vědět a nemyslet, o tom bude nový GVKB konzumní svět, ve kterém se nelže a nekrade.

Kariéristické závody o výhody a jistoty to je politika

Nejsi placen za to, co v zaměstnání děláš, ale jsi placen za to, jak vysoké máš zde ve společnosti postavení, nadbytek peněz pro ty co jsou nahoře jako elita, je zde díky nedostatku peněz pro ty co jsou dole, a jako ubožáci pracují za ubohé mzdy. Pokud nám zde přibývají v EU milionáři je logické, že nám i přibývají ubožáci a bezdomovci. 

USA se snaží rozpoutat třetí světovou válku, aby na této válce vydělalo hodně peněz, vyvraždí se zase mnoho miliónů lidí, zbourá se mnoho měst a továren, a USA na tom vydělá obrovské peníze, válka je velmi ziskový obchod co na tom že zde bude mnoho mrtvých lidí a z mnoha lidí se stanou žebráci, peníze USA nesmrdí. 

Všimněme si toho, že se neválčí tam, kde je bída a zaostalost, z toho je jasné kde se bude válčit ve třetí světové válce, ano, válčit se bude zase v Evropě a Asii, v; Americe, Africe, Indii, Austrálii, se válčit zase nebude, pochopitelně Švýcarsko bude zase neutrálním pozorovatelem a na všem vydělá.

Příživníci jsou v EU stejný problém jako myši

V divoké přírodě mají myši mnoho přirozených nepřátel, které udržují jejich početní stavy na přirozené úrovni, člověk ale vytvořil v EU pro myši optimální podmínky a tak došlo k tomu, že jsou myši pro člověka problémem, se kterým si neví už mnoho tisíciletí rady. Proč pracně získávat hodnoty, když je možné je získat bezpracně díky příživnictví, ten kdo nepracuje i když by mohl pracovat, ten je příživník, práce je v EU dost pro všechny, problém je to, že o špatné práce nemají příživníci zájem. 

Jádrem problému je náš dogmatický humanismus, k příživníkům nemůžeme být humánní, s příživníky nelze mít smilování, buď se přizpůsobíš konzumní kultuře optimálně, nebo skončíš ke konzervě, ano, budeme dávat nepřizpůsobivé příživníky do EU konzerv, ekonomika je o tom neplýtvat hodnotami, a pokud do EU konzerv dáváme drůbeží separáty a náhražky, tak tam můžeme dát logicky i příživníky. 

Jak si to v EU uděláme, takové to zde budeme i mít, vše je dneska o ekonomice a politice, dávat do konzerv nepřizpůsobivé příživníky to je ekonomické a politické optimální EU řešení, současné ekonomické a politické krize v EU, nejvíce dneska ekonomičtí příživníci směřují do Německa, protože je tam pozvala naivní Angela Merkelová, tak teď Německo zase postaví velikou konzervárnu, kde se moderně levně a rychle zpracují do konzerv nepřizpůsobivý příživníci, z celého EU.

Ano, já jsem GVKB pastýř následujete mě do virtuálního ráje

Budoucnost je o tom, že s lidi digitalizují, a bude zde virtuální kultura, ve které nebudou nemoci a smrt, budeme se moci přemisťovat rychlostí světla a budeme moci měnit svůj vzhled a svoje nastavení a pravidla, taky se budeme moci naxeroxovat, pokud bychom něco sami nezvládli. Logicky priority se restartují, toužení po úspěchu nebude mít smysl, smyslem bude být tvůrcem nového, nebudeme už otroky konzumního systému, co žili vyděláváním peněz a jejich utrácením. 

V současnosti jsme otroky svého egoismus, egoisti mezi sebou kariéristicky závodí a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, umění, filosofie, podnikání, obchodu, psychiky, atd. Jenom virtuální kultura dokáže eliminovat náš egoismus, skončí období, kdy všemu kralovali lháři a zloději. Konečně láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné časy, špinavé peklo se promění v ráj, ve kterém je všude čistota. Dosud jsme jenom opice, co si hrají na lidi, jakmile nebudeme už mít genetická těla tak se z nás stanou andělé.

neděle 24. června 2018

Optimální politický a ekonomický GVKB program

Umožníme lidem se rozhodnout, jestli se mají narodit nebo se nemají narodit, před narozením každý spatří celý svůj život a dostane i informace o tom jaké klady a zápory měl jeho život, život je obchod a divadlo, proč by měl někdo brát špatný život plný utrpení a bídy. Ze světa tak zmizí ubožáci, co by měli zde jenom ubohý život, mnoho rodin bude najednou neplodných a začnou vymírat chudé a zaostalé národy. 

Podle mě je to podraz se narodit a mít zde ubohý osud, je to obyčejná dogmatická diktatura, nová doba lidem přinese konečně svobodu už v okamžiku před narozením, mnozí namítnou, že něco takového je naivní utopie a že něco podobného zde nikdy nebude. 

To samé se tvrdilo v minulosti o mnohém, evoluce postupuje dneska velmi rychle dopředu, vše jde, když se chce, spermie dorazí do vajíčka a bude informována o svém osudu a bude se moci rozhodnout, bude to, jako když přijdete k politickým volbám a zde se rozhodujete o vaší budoucnosti, někdo ani k volbám nejde, protože ví to, že všichni naši politici jsou kariéristický dobytek, co se po volbách jenom pere o státní veliká koryta.

Ano, obchodník s iluzemi je zde celebritou

Ano, bude líp,… ano, po smrti je pro věřící ráj a pro hříšníky peklo…, ano, po vystudování vysoké školy se budete mít dobře…, atd. ten kdo prodává, chválí a ten kdo kupuje, skepticky slibům nedůvěřuje, o tom život zde je. Vše je zde obchod spojený s divadlem, nejlépe se zde mají ti, co jsou na vrcholu existenční pyramidy, jako obchodníci s iluzemi (král, šlechtic, papež, prezident, ministr, poslanec, senátor, diplomat, ředitel, podnikatel, obchodník, celebrita), na vrcholu je ten, kdo se nemusí bát výpovědi za maličkosti! 

Kontrolovat digitálně podřízené, a podprůměrné zaměstnance levně a rychle eliminovat, o tom je konzumní digitální kultura, najednou zde máme všude kariéristické závody o výhody a jistoty, ti co neuspějí, mají většinou syndrom vyhoření, a končí na okraji konzumní kultury jako ubožáci. Následkem je deprese u; politiky, náboženství, filosofie, umění, ekonomiky, rodiny, zdravotnictví, atd. ve zkratce je třeba vědět, co je správné dělat, a je chybou myslet, protože nevíme, co je správné dělat, myšlení to je amatérismus, a vědění to je profesionalita. 

Už dlouho zde vše ovládá globálně milion milionářů to je skutečný vrchol evoluční pyramidy, státní tajné služby slouží těmto milionářům, a dodávají jim tajné informace o tom, jak mají zde kralovat a nechybovat, za vším jsou už tisíc let jenom peníze a vše zde mohou vyřešit vždy jenom peníze, protože láska a pravda je zde jenom za peníze. Peníze jsou zde používány k manipulaci s lidmi, krize a války jsou následkem nedostatku peněz nutných k manipulaci s lidmi.

sobota 23. června 2018

Čas strávený na internetu vám nikdo nezaplatí

V minulosti lidi zabíjeli čas čtením knih a novin, potom přišla televize a dneska je zde internet, problém není v tom, že věnujeme čas; knihám, televizi, internetu, atd. problém je jaký budeme mít užitek z takto investovaného času? Je to jako s filmem, který jsme už viděli a koukat se na něj znova to je ztráta času, vše se opakuje a informační systémy nám jenom ukazují to, co už známe a není zde nic nového, co by nás nějak mohlo obohatit ekonomicky a psychicky. 

Je obchod, ve kterém je snaha nabízet to co nemá hodnotu, když čtu velmi staré knihy, uvědomuji si to, že v minulosti nebyli čtenáři tak nároční, jako jsou dneska, ano naše nároky narůstají velmi rychle, ale kdo naše nároky dokáže uspokojit? Podle mě je jediná možnost v umělé inteligenci, člověk už nemůže překročit svoje psychické limity, umělá inteligence umožní vytvoření globální virtuální reality, ve které budeme trávit mnoho času, a tento čas nám i virtuální systém zaplatí.

Deprese je trestem za chybné priority

Jak si to uděláš takové to i máš, tvoje deprese je trestem za chybné priority, neustále každý slyší druhé, jak mluví o svojí depresi a když jim řeknete a proč nezměníte priority tak se setkáte s nepochopením. 

Nejčastější chybnou prioritou je lenost a pyšnost, jakmile se z někoho stane pyšný lenoch tak jeho osud je zpečetěn a je obtížné mu pomoci. Vše je zde hra a smrt to je konec hry, pokud v nás není pokora a pracovitost tak neuspějeme v konkurenci a tím budeme mít deprese. Z díla spatříme tvůrce, o tom je to, kdo jsi, také jsi vytvořil trvalé dílo? 

Je těžké vytvořit trvalé dílo, vše je zde rychle pomíjivé, většina naší práce je kolektivní v kolektivu je každý většinou jenom nulou, kterou nikdo nezná. Pokud se z lidí stává stádo tak od stáda nikdo neočekává, že v něm budou hodnotní jedinci, po kterých by zde zůstalo hodnotné dílo. 

Dalším problémem je že se vše v nás a okolo nás neustále rychle mění, dnešní novinka bude za krátkou dobu vyhozená do popelnice, dneska jsi nahoře, a zítra bude z tebe prach, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, vše je zde dočasně a vše se recykluje. Neustále je zde mnoho knih o tom, co je správné a jak být rychle v cíli po kterém toužíme, jenže tato teorie v praxi nefunguje, každý zde má svůj osud a s tím nejde nic udělat.

Pravý obchodník se svatými odpustky

Pokud může být tělesná láska na prodej tak i boží láska může být na prodej, žijeme v nové době, ve které vše co má hodnotu to je i prodáváno za peníze, vše je o tom sloužit a nechat si za svoji službu zaplatit, dobrota je přeci žebrota a peníze nikomu nesmrdí, za poděkování si nikdo nic nekoupí. 

To že hříšně myslíme a hříšně konáme je běžné a tak jako si běžně kupujeme věci a služby tak si můžeme i koupit svaté odpustky. Tak jako jsou pravé a falešné peníze tak jsou i pravé a falešné odpustky, z díla poznáte tvůrce, je to jako s uměním a řemeslem, umění má velikou hodnotu a řemeslo má malou hodnotu. Základem pravých odpustků je modlitba, která uzdravuje, falešné svaté odpustky nabízejí falešnou modlitbu, která vás psychicky neuzdraví a nezbaví vašich hříchů. 

Správná modlitba


Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. 


Chybná modlitba


Otče náš, jenž jsi na nebesích, posvěť se jméno tvé. Přijď království tvé. Buď vůle tvá jako v nebi, tak i na zemi. Chléb náš vezdejší dej nám dnes. A odpusť nám naše viny, jako i my odpouštíme našim viníkům. A neuveď nás v pokušení, ale zbav nás od zlého. Amen. 

Bůh je vaše Ego

Není to nějaký všemocný subjekt v nebeském ráji, kde jsou andělé, to jsou jenom pohádky, které dělají z dětí a dospělých hlupáky. Všechna svatá náboženství, sekty, hnutí, atd. to jsou zločinecké organizace, které vymývají dogmatickými dezinformacemi věřícím lidem mozek a dělají z lidí hloupé ubožáky. 

Poznáte je po ovoci, dobrý strom má dobré ovoce a špatný strom nemá dobré ovoce. Všechny svaté knihy by se měli hodit do ohně, protože je sepsali lháři a zloději, pravda je v lidové moudrosti a přírodě.

Ano, příroda je továrna na smrt

Ano, GVKB umělá inteligence eliminuje příživníky. Pomocí globální kontroly nad utrácením hodnot odhalí GVKB umělá inteligence příživníky a potom je eliminuje, nikdo nebude zde mít imunitu a výjimku, budou globálně eliminováni; králové, šlechtici, papežové, rabíni, guru, prezidenti, ministři, senátoři, poslanci, soudci, celebrity, ředitelé, milionáři, nezaměstnaní, lenoši, podvodníci, vandalové, extrémisti, atd. 

Zavede se globální každoroční certifikace na to, že nejsi příživník, ten kdo nedostane GVKB certifikaci, skončí v masové konzervě jako potrava pro ty co mají hlad. Skončí problémy s degenerací a přelidněním, kontrolovat a dávat do masových konzerv příživníky.

O tom bude nový GVKB konzumní svět a každý neřád skončí v masové konzervě, kde nahradí drůbeží separáty a jiné levné náhražky. Nejsou příživníci, tak nejsou s příživníky už problémy, buď se přizpůsobíš, nebo skončíš v konzervě, je to jednoduchá GVKB politika a ekonomika. 

Dogmatický humanismus vede akorát k; extrémismu, vandalismu, drogám, prostituci, válkám, atd. člověk je evoluční experiment a nemá smysl ekonomicky podporovat experiment, který se evolučně nepovedl a umožnit mu aby měl potomstvo, které je evolučně chybné. V přírodě je eliminování nepovedených evolučních experimentů naprosto běžné a přirozené, příroda je továrna na smrt!

Ano, špatné práce je u nás dostatek

Naše inteligence umí rozlišit dobré od špatného, z dobré práce je nám dobře a ze špatné práce je nám špatně, dobrá práce je i dobře zaplacená, pokud tedy hledáte dobrou práci, ptejte se nejprve na to, jak bude práce zaplacená, zde narazíte většinou na neochotu zaměstnavatele, vás objektivně informovat, jak bude vaše práce zaplacená. 

Obrazně si představte pyramidu, na vrcholu pyramidy je dobrá čistá práce pro malou elitní skupinu profesionálních parazitů (král, papež, guru, prezident, ministr, ředitel, podnikatel, celebrita, milionář, mafián), a dole v základech pyramidy, je jenom špatná špinavá fyzická práce za špatnou mzdu. 

Věda a technika mění ekonomiku a politiku tím že ubývá práce, na dveře už klepou inteligentní autonomní roboti, co milují práci a tak najednou práce za mzdu globálně rychle všude zmizí, nebude práce dobrá ani špatná, když nebude práce, nebudou mít lidi peníze, bez peněz není možné v civilizaci existovat, a tak lidi odejdou z konzumní civilizace, do míst kde není civilizace, a zde většina lidí rychle zemře hlady, nebo jiným způsobem. 

Nejprve zmizela práce v zemědělství, potom zmizela práce ve stavebnictví a těžkém průmyslu, většina lidí dneska pracuje v; dopravě, obchodě, službách, organizacích, lehkém průmyslu, atd. jenže i zde začne rychle práce mizet, vše jde automatizovat a naprogramovat! Přichází virtuální globální realita s umělou inteligencí.

Pomocí virtuální reality, budete moci vykonávat jakoukoli složitou specializaci za několik minut, a tím jsou specialisti s vysokou školou na odstřel, sami si vše opravíte a vyrobíte! Právě probíhá nenápadný globální sběr informací a programů pro GVKB umělou inteligenci, jakmile bude sběr ukončen, tak bude i ukončena vaše možnost existence v GVKB civilizaci.

Ano, smrt eliminuje problémy

Smrt řeší dokonale všechny problémy. Kde není život, tam není ani problém. Život je postaven na egoismu, egoismus je továrnou na problémy, je naivní se snažit převychovat násilně egoisty na altruisty, z čerta nikdo anděla neudělá! Jenom Stvořitel je altruistou, vše co je živé to je egoistické, stvořitelem všeho je evoluce, z malého vzniká veliké a veliké se rozpadá na malé, to je život v neustálém evolučním procesu, ve kterém se vše ekologicky recykluje. To co je evolučně úspěšné, to se většinou stává invazním druhem, který násilně eliminuje vše, co mu konkuruje. 

Evoluční úspěch je vždy založen na rychle a levně, díky použití moderní vědy a techniky můžeme rychle a levně produkovat zboží a služby, následkem je to že je nedostatek dobré práce, špatné práce je dostatek. Syndrom vyhoření je následkem toho, že egoistický cholerik neuspěl v kariéristických závodech o dobrou práci, v depresi je dneska; politika, náboženství, filosofie, umění, podnikání, obchod, ekonomika, školství, atd. to musí mít jistě prioritní příčinu? Tou příčinou je dogmatický humanismus, lidi mají mnoho výhod a jistot, které si nezaslouží, je třeba ukončit dogmatický humanismus, a nahradit jej objektivním egoismem. 

Postavíme v EU továrny na konzervy a budeme podprůměrné lidi dávat do konzerv, zavede se u lidí v EU certifikace nadprůměrnosti, ten kdo každý rok, od 6 let do 60 let, neuspěje v testech certifikace nadprůměrnosti, ten skončí v EU konzervě, průmyslové recyklování je naprosto přirozené, a nejsme v EU tak bohatí, abychom v EU neinvestovali do recyklování podprůměrných lidí. Mnozí namítnou, že je to vražda, není to vražda, protože vraždit mohou jenom lidi, ale zde to vše bude mít globálně na starosti GVKB umělá inteligence a GVKB roboti. Čistit a vyčistit, vědět a nemyslet, kontrolovat a recyklovat, vyrábět a prodávat, bourat a stavět, atd. to budou hesla nové GVKB doby, ve které už nebudou lidi lhát a krást.

pátek 22. června 2018

Poslední válka

Všechny války jsou následkem lidského egoismu, pokud lidský egoismus zanikne tak zaniknou logicky i války, mnozí z vás si řeknou, že lidský egoismus nemůže logicky zaniknout? Lidský egoismus zanikne díky umělé inteligenci, která nahradí globálně vysokoškoláky, co zde měli výhody a jistoty. Zanikne tak; politika, byrokracie, podnikání, obchod, školství, armáda, policie, soudy, atd. 

Z lidí se stanou jenom čísla v globální statistice a ten kdo nebude optimálně plnit rozkazy umělé globální inteligence každý den v roce, ten bude zpracován průmyslově do masové konzervy. Nastane logicky naivní pokus se postavit hrdinsky umělé inteligenci a robotům, tento pokus ale skončí tím, že jej lidi prohrají, a to bude jejich poslední veliká válka.

Nároky na lidi budou rychle narůstat díky tomu, že lidem budou konkurovat roboti a tak se rychle začne počet lidí na světě snižovat, až poslední člověk skončí v masové konzervě. Člověk byl jenom testovací evoluční verzí a finální verzí se stane GVKB robot, vše je zde evolučně dočasně.

Ano, daně a smrt to je v EU jediná jistota

Končím s podnikáním, díky dani z volného času, to je obyčejný podraz na podnikatele, muset dávat v EU vysoké mzdy zaměstnancům, copak si ty peníze tisknu? Ty to nechápeš, podnikatelé a obchodníci v EU zkracují, a všichni skončí ve vězení, a zde budou makat zadarmo, jelikož jim EU vězení naúčtuje veliké náklady na pobyt ve vězení, takže když z vězení vyjdeš, tak se tam za měsíc zase jistě vrátíš, a pořád budeš bez peněz. Jenom státní zaměstnanci v EU budou mít dobře zaplacené zaměstnání, daně a smrt to je jediná jistota. 

Ale to je obyčejná dogmatická EU diktatura! Ano, tak to je, ve jménu dobra vždy bylo spácháno nejvíce zla, z lidí se stanou statistická čísla a miliony mrtvých vězňů, co v EU vězení zbytečně zemřeli na syndrom vyhoření, to bude jenom EU statistika, tragédie bude, když zemře starý prezident nebo stará celebrita. 

Takže jde o to, kam utéci z EU? To není tak jednoduché, protože daň z volného času, se stala všude rychle politicky populární a všude se na tento systém přechází, jedině snad utéci daleko od civilizace, ale zde podle mě dlouho nikdo nedokáže přežít. Kdo takovou pitomost proboha vymyslel? Prý to byl nápad od GVKB, ale on je už dávno mrtvý.

Daň z volného času

Je chybou zatěžovat daněmi čas kdy vyděláváme peníze, správné je zdanit čas kdy nevyděláváme peníze, jde o náš volný čas, ten kdo má hodně volného času, ten bude platit veliké daně a pokud je nezaplatí, tak skončí ve vězení. Daně mají lidi trestat za chyby, a mít volný čas to je velikou chybou, člověk byl evolučně stvořen k tomu, aby pracoval za mzdu a neměl žádný volný čas. Mít volný čas, bude veliký luxus, který si budou moci dopřát jenom ti, co jsou velmi bohatí. Práce je v EU dost, a kdo chce, ten si práci v EU najde, za práci se uzná jenom taková práce, která je dobře zaplacená, práce která je špatně zaplacená, se nebude uznávat jako práce a bude se brát, jako volný čas, který se musí vysoce zdanit. 

Každý si uvědomí to, že pracovat za špatně zaplacenou práci, se mu vůbec nevyplatí, abych to nějak převedl do současné EU reality tak hranicí zde bude měsíční hrubá mzda 50 000 Kč, vycházím z toho, jaké mzdy se berou v Německu. Potřebujete skladníka v Amazonu, tak mu dejte za normální hodiny hrubý základ 51 000 Kč měsíčně, pokud by skladník bral 49 000 Kč měsíčně tak by musel zaplatit měsíční daň 40 000 Kč z volného času, a to by se mu logicky vůbec nevyplatilo. Vyděláš hodně tak nebudeš platit daň z volného času, vyděláš málo tak zaplatíš velikou daň 40 000 Kč, a když jí nezaplatíš, bude zde exekuce a skončíš ve vězení. Ve vězení se všem lidem logicky zajistí tolik fyzické práce, že nebudou muset vězni platit daň z volného času. Nemáš na to, dát zaměstnancům veliké mzdy, tak odejdi z EU, a skus to jinde, nebo použij roboty a počítače místo lidí.

Jistota udělala z příživníků parazity

Dlouho jsem se zamýšlel nad tím, proč je dogmatický humanismus utopie, konečně jsem našel prioritní příčinu, a tou příčinou je to, že jistota udělala z příživníků parazity. Proč je práce vysoce zdaněná? Práce je zde pro hlupáky, a ti co jsou chytří, ti se zde stali parazitující příživníky, co si žijí v ekonomickém ráji, kde jsou bez práce sladké koláče. Optimalizace a modernizace dokázala to, že 10% lidí v EU dokáže svojí prací uživit 90% lidí, mnoho lidí sice chodí ráno z domova někam, ale z jejich aktivity, nevznikají reálné hodnoty, které by mohli uživit druhé, dělnická práce se stala trestem a život dělníků je tak očistec. 

Ideologie lze rozdělit na ideologii výhod pro všechny, to je demokratický socialismus, nebo na ideologii výhod pro elitu to je egoistický kapitalismus. Minulost nám ukázala, že demokratický socialismus je ekonomická utopie, která v praxi nefunguje, ekonomický problém s nepřizpůsobivými příživníky v EU je následkem demokratického socialismu, pokud v EU nahradíme demokratický socialismus za egoistický kapitalismus, tak zmizí okamžitě problém s nepřizpůsobivými příživníky. 

V egoistickém kapitalismu jsou jasná pravidla, která říkají, že pracovat nemusí jenom chytrá elita, a ostatní musí pracovat za malé mzdy a žít v bídě. V egoistickém EU kapitalismu, nejsou žádné daně ze mzdy, ale jsou jenom daně z prodeje zboží a služeb, danit mzdu, to je možné jenom v demokratickém socialismu. Nezaměstnanost je následkem toho, že je v EU daň ze mzdy, a že zde jsou minimální ubohé platy, plat každého zaměstnance musí určovat EU nabídka a poptávka, není možné to, aby si politici v demokratickém EU socialismu, odhlasovali zvýšení platů a samé výhody a jistoty, když má každý stát v EU díky hloupým politikům veliký dluh, který neustále narůstá.

Velký třesk eliminuje dogmatický humanismus

Na evoluční dveře už klepe velký třesk, který eliminuje dogmatický humanismus, a tak vznikne objektivní egoismus, vše je zde dočasně a tak jako skončila víra v to, že po smrti je ráj a peklo tak skončí i politika založená na dogmatickém humanismu, sliby jsou chyby a lidi už mají dost chybného centrálního systému, který dělá z pracujících lidí ubohé hloupé chudáky, aby se zde mělo dobře, milion milionářů, co mají většinou imunitu, a tak mohou beztrestně na nás egoisticky parazitovat. 

Ryba smrdí od hlavy, a to musí už skončit! Zavede se globální čipový přídělový systém kontrolovaný umělou inteligencí, ten kdo nebude dodržovat limity a pravidla optimálně ten skončí v konzervě jako levná potrava, z lidí se stanou jenom statistická čísla, skončí dogmatický kult osobnosti, kdy si nuly hráli na veliká čísla. Ten velký třesk spustí umělá inteligence, najednou zde bude GVKB robot prezident který bude vyznamenávat GVKB roboty a roboti budou vyrábět roboty, lidi skončí nazí a hladoví v rezervaci daleko od civilizace. Člověk to byla levná amatérská testovací evoluční verze, GVKB robot to je finální profesionální verze, která nelže a nekrade.

Manuál jak eliminovat optimálně ekonomickou krizi

Veliké parazituje na malém. Vše je zde o tom jak parazitovat a mít se dobře, dobrota je žebrota, elita která zde má moc a bohatství, to jsou profesionální paraziti, co mají imunitu a chrání je soudy a policie! Vše je založeno na dogmatickém direktivním centralismu, elita pomocí dogmat z centra parazituje na dělnické třídě.

Nadbytek pro ty co jsou nahoře, je zde díky nedostatku pro ty, co jsou dole. Co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole, nahoře je pro elitní parazity ráj a dole je pro ubohé hostitele pekelný očistec, ze kterého nelze utéci a tak mají čerti blbou náladu a kouří cigarety a pijí slivovici. 

To ta minulá vláda byla špatná, tak to není, každá lidská vláda je špatná je třeba začít s optimalizací, kdy zde budou místo ubožáků GVKB  roboti, nejsou ubožáci tak nejsou s ubožáky problémy, ubožáci se dají do EU konzerv, aby se neplýtvalo hodnotnými surovinami.

Místo kuřecího separátu a ubohých potravinových náhražek, zde bude EU kvalitní lidské maso se zeleninou a kořením v EU konzervě. Ubožáků je v EU jako much a pokud podprůměrné lidi v EU dáme do konzerv, tak eliminujeme optimálně rychle a levně krizi v EU. Místo nefungujícího humanismu, zde bude v EU jenom fungující egoismus.

Ano, Windows je náročný na údržbu

Většina lidí má špinavý disk, na kterém jsou systémové staré soubory, protože neví, že mají v počítači s Windows program na vyčištění disku, a zde je možnost zapnout vyčistit systémové soubory. Já na to vše používám dlouho program Glary Utilities a nemám tak s počítačem problémy.

Jak si to nastavíte takové to máte, obzvláště děti a důchodci mají počítače ve špatném stavu a jenom se vymlouvají na to, že tomu nerozumí. Pokud je počítač optimalizovaný, tak vám může dobře sloužit mnoho let bez problémů, nebojte se začít s optimalizací a odinstalujte z počítače chybné programy a chybné databáze. 

Velmi pomůže notebooku nahrazení mechanického disku za elektronický disk, moderní malé počítače už nemají mechanické disky a tím jsou rychlé a úsporné. Tak jako dbáte o svoje tělo a svojí psychiku tak je třeba dbát i o počítač. 

Pokud používáte Linux nebo Mac OS, tak vám tyto servisní problémy odpadají, nejlepší Linux je pro začátečníky distribuce Lubuntu. Tuto distribuci doporučuje i Německo, které rozdávalo kdysi dávno zdarma instalační disky s Lubuntu, pro ty co neradi končili s Windows XP.

čtvrtek 21. června 2018

Je Miloš Zeman chyba v programu?

Vše je zde jenom program, který používá databázi, hmota je jenom hologram, vesmír to je jenom energie vzniklá z napětí mezi protiklady není zde žádný osobní Stvořitel vše je stvořeno evolucí a vše jsou jenom programy, ve kterých jsou chyby, veliké programy se skládají z malých programů, a každý inteligentní program je zde dočasně, trvale zde jsou jenom jednoduché programy bez inteligence jako je třeba program příčiny a následku. Je Miloš Zeman chyba v programu? 

Ano, každý člověk na světě je od narození do smrti chybou v evolučním programu, nikdo z lidí není bez chyby! Náboženství používá jako vzory svaté literární postavy, v minulosti nenajdete; Ježíše Krista, Mojžíše, Buddhu, atd. a jiné svaté celebrity, to je jenom svatá mytologie, která není vědecky fakty doložená, papír se nečervená, když nám lže. Vše je zde hra o výhody a jistoty, z díla poznáme tvůrce, jaké je dílo mocné a bohaté elity která zde mnoho století kraluje? Tím dílem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, vědy, atd. ti co jsou nahoře, se snaží z těch, co jsou dole, udělat loutky na dálkové ovládání.

Ano, na věčné časy je zde jenom smrt

Ano, pochováme vás rychle a levně. Nikdo tě nemá rád, nikdo tě nepochová, zavolej nám, my tě pochováme rychle a levně v naší EU továrně na masové konzervy, místo ubohých EU kuřecích separátů a jiných náhražek co nejsou k jídlu, použijeme jenom kvalitní lidské maso, které dochutíme kořením a zeleninou, podívejme se do přírody, zde je ekologická recyklace, přirozeným základem pro funkčnost ekosystému. 

Vše je zde dočasně, protože vše je evoluční experiment. Vše je dneska o polotovarech a taková dobrá masová EU konzerva je důležitou součástí lidské stravy, lidí je v EU jako much a tak je jenom logické že budeme nepotřebné lidi dávat do konzerv, peníze EU nesmrdí, o tom je politika a ekonomika v EU, dogmatický humanismus vyšel v EU už z módy, v módě je egoistická diktatura, která nemá slitování s ubožáky, co neplatí v EU veliké daně a ještě by chtěli drze od EU velikou sociální podporu! 

Zavedeme v EU měsíční digitální certifikaci kvality lidí od 2 let do 90 let, ten kdo nedostane EU certifikaci, skončí v EU konzervárně jako maso do konzervy, práva má ten kdo platí veliké daně, ten kdo veliké daně trvale neplatí, nebude mít v EU žádná práva, která by mu existenčně pomáhala. Vyčistíme to v EU od špíny, se kterou zde jsou jenom samé problémy, období ve kterém byla EU pro ubohé ekonomické migranty zaslíbenou lokalitou skončilo, vše je zde dočasně, na věčné časy je zde jenom smrt.

Ano, bez lásky a pravdy se neobejdeme

01
Také jste si všimli, že slovo láska a pravda prakticky zmizelo z našich slovníků? Jako by bylo něčím tak nepodstatným, že ani není třeba o lásce a pravdě mluvit. A mnozí si navíc řeknou: K čemu bychom měli mít lásku a pravdu? Svaté zázraky jsme ze svých pyšných hlav vystrnadili už dávno. Měli bychom se s láskou obracet k něčemu, co nás přesahuje, převyšuje či dokonce podmiňuje? 
02
Na to už přece taky nevěříme a navíc, co by nás, mělo asi převyšovat? Máme globální emancipaci, tak jaképak převyšování, pomocí ubohých kultů osobnosti. Tak k čemu bychom měli mít lásku? Ke kariéristickým bezcharakterním politikům, nebo k nenažraným podnikatelům? Nebo máme jenom milovat; peníze, sex, drogy, atd. jistě, ale přiznat si to a otevřeně a veřejně se k tomu taky hlásit? 
03
To tak, ještě by nás možná někdo považoval za egoistické blázny! Jako kariéristická společnost zkrátka žijeme v dogmatické představě, že se bez lásky a pravdy obejdeme. Mohou najít děti lásku a pravdu, v kariéristické společnosti bez lásky a pravdy? Ale přece jen někdy na veřejnosti narazíme na slovo “láska a pravda“ když mluvíme třeba o malých dětech. U nich se nedostatek lásky a pravdy projevuje viditelně, a pokud jsme autoritami pro děti, pak taky nepříjemně. 
04
Děti by lásku a pravdu mít v sobě měly, na tom se shodneme. Pak ale otázka otázek zní: Kde se v nich ta láska a pravda vezme? Kdo ji do nich vloží, když ne kariéristická společnost, pro kterou je láska pravda něčím, co nemá tržní hodnotu? 
05
Naprogramuje je snad egoistický stát? Ten to může udělat jen prostřednictvím učitelů a rodičů. Učitelé a rodiče ale nejsou svaté bytosti z ráje, kde se nelže a nekrade, jsou stejní hříšní čerti, jako jsme my! Jak se tedy ta láska a pravda v dětech, jednou konečně zjeví? 
06
Prostou vylučovací metodou dojdeme snadno k tomu, že bez GVKB inteligentních robotů to vážně nepůjde. Láska a pravda se může k dětem dostat jen od GVKB inteligentních robotů. Což znamená, že si musíme projít dost bolestnými otázkami, včetně těch nejbolestivějších: Víme vůbec, co je to láska a pravda? Tušíme, kde a jak ji najít? A pokud ano, jsme ochotni klopotně hledat a učit se něčemu, co jsme už dávno zapomněli, protože jsme egoističtí blázni. 
07
Každý sám, každý z nás, komu není lhostejná budoucnost, by si měl na tyto otázky odpovědět. Jistěže, spousta lidí raději věnuje energii na hledání výmluv, proti nutnosti hledat lásku a pravdu. Ale pokud má být budoucnost lepší, pak jinou možnost nemáme, než hledat lásku a pravdu. Bez lásky a pravdy nemáme šanci najít žádné velké, opravdové, vznešené životní hodnoty. Ty se odhalí jen těm, kdo hledají lásku a pravdu. 
08
Bez lásky a pravdy se všechno hroutí. Spravedlnost bez lásky a pravdy se promění v chladný a tupý nelidský zákon. Přátelství bez lásky a pravdy degeneruje na občasnou vzájemnou výpomoc. Krása bez lásky a pravdy zešedne. Touha po dobru je bez lásky a pravdy, je jen čirým šílenstvím. Bez lásky a pravdy se rozpadá naše lidskost, stávají se z nás z hlediska skutečných lidských hodnot jen egoističtí blázni. 
09
Bez lásky a pravdy se můžeme klidně vsadit o cokoli, že zlé mediální scénáře, se stanou ve třetí světové válce už brzo realitou. Bez lásky a pravdy se náš konzumní svět propadne do věčné pekelné temnoty. Není proto v dnešní době snad nic důležitějšího, než hledat v sobě lásku a pravdu. 
10
Člověku samotnému je často těžké hledat lásku a pravdu, proto k věcem nejpotřebnějším a nejdůležitějším patří; seznamování, propojování, sbližování, setkávání, povídání lidí, kteří chtějí společně hledat lásku a pravdu. A pokud k tomu sbližování společenstva hledajících lásku a pravdu alespoň malinko přispěje, pak není zbytečné bojovat za to, aby láska a pravda zvítězila díky GVKB robotům, nad nenávistí a lží.

Ano, bez pravdy a lásky jsi jenom nulou

01
Tento svět to jsou jenom nuly a čísla, někdo je nulou a jiný je číslem, vše zde je o protikladech, život je hra a smrt je konec hry, každý úspěch v této hře je dočasný, trvale je zde jenom smrt. 
02
Toužení je zdrojem soužení, pochopte to, že každý nemůže být nahoře někdo musí být dole a zde je na tom zle, aby se ti co jsou nahoře měli dobře.
03
Humanismus je utopie, stvořitelem všeho je energie, která se vším manipuluje, ano jsi loutka, kterou mnohé ovládá, existuješ podle pravidel a limitů která jsou pro tebe prioritní.
04
Byl jsi evolucí vyroben a výchovou nastaven, abys konal to co je zde potřeba vykonat, a potom budeš evolučně fyzicky a psychicky recyklován. 
05
Vše se zde opakuje a recykluje, něco vzniká z něčeho, dneska jsi žák a zítra budeš učitel, dneska jsi dítě a zítra budeš důchodce, atd. 
06
Abychom mohli rozdávat musíme nejprve brát z cizího, lhář zde honí lháře a zloděj zde honí zloděje, dobrota žebrota je, jak si to každý udělá takové to má. 
07
Z díla poznáme kdo je nula a kdo je veliké číslo, slepý nemůže vést slepé, to je nejčastější problém lidí, že nehledají někoho, kdo není slepý, aby je on vedl tam, kam potřebují dovést. 
08
Můžete násilím dosáhnout rychle úspěchu, ale vše co jste násilím rychle získali, o to brzo přijdete, nekonejte druhým to, co nechcete, aby druzí konali vám.
09
Nikdo zde neunikne spravedlivému trestu, nechtějte změnit druhé, chtějte změnit sebe, vše je o pokoře, bez pokory jsi jenom nulou která to má v hlavě vynulovaný.
10
Hlupák se neumí poučit ani z vlastních chyb, moudrý se umí poučit z cizích chyb, lidi dělají chyby, o tom to je, komu není zde moudré rady tomu už není zde ani pomoci, ve jménu dobra se zde spáchalo nejvíce zla, nechtějte proto dobro, chtějte čistotu a eliminujte špínu v sobě a okolo sebe, jenom tak se změní špinavé peklo v čistý ráj.

Tajemství úspěchu je v tom myslet a konat jako virus

Statistika a věda jasně dokazuje, že se bohatá elita chová stejně, jako se chovají viry v přírodě nebo na internetu, virus je úspěšný parazit, který ke svojí existenci potřebuje egoistické parazitování. Místo starého, člověk člověku vlkem, bychom měli říkat moderně, virus viru virem, dobrota je přeci žebrota, hostitelem virů jsou neúspěšné viry. 

Veliké války v nahotě ukazují to, že se lidi chovají jako invazní virus, který se řídí egoistickým heslem po mě potopa. Zajímavé je to, že viry nejsou univerzální a vždy se specializují, vyspělé viry se umí i přizpůsobit změnám a tak překonají překážky, které by jim mohli bránit v parazitování na hostiteli. 

Stvořitelem života a člověka jsou viry z vesmíru, tím je jasně dáno, kdo zde všemu kraluje, a o nás bez nás egoisticky rozhoduje, prezidenti a ředitelé, to jsou evolučně vyspělé viry, co jsou na vrcholu mocenského systému, problém je v tom, že není možné to, aby dělal prezidenta nebo ředitele člověk, který není virem, každý z nás je egoistický virus! 

S příchodem umělé inteligence, bude genetický virus nahrazen počítačovým virem, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v rezervaci jako virový systém, který už nepatří do digitální virové civilizace.

Ano, viry patří na černou listinu

Vše je o tom, kdo je přítel a kdo je nepřítel, kdo nejde s námi, ten jde proti nám, a bude tak na černou listinu dán, dobrota je žebrota. Máme u nás velmi mnoho cizinců, a jenom s cikány zde jsou problémy mnoho století, z hovna nikdo bič neuplete, ano cikáni zde jsou ekonomicky na hovno, a tak je dáme na černou EU listinu a odstříhneme je od EU výhod a jistot, které jim poskytuje EU humanistická kultura. Nejde zde o EU rasismus a diskriminaci, pokud se cikánům nebudou v EU líbit změny, mohou odejít do rodné Indie, která je jejich pravou rodnou vlastí, co je už dokázáno geneticky a jazykově. 

To že se v EU někdo narodí, neznamená to že do EU patří, vše je zde hra která má EU pravidla a limity, kdo svévolně porušuje EU pravidla a limity, ten je ze hry vyloučen, tak to funguje v zaměsnání a v přírodě, statistika jasně říká, že cikáni na EU parazitují a většina lidí ve vězení jsou u nás cikáni. Z hlediska internetu jsou cikáni trojským virem který napadá počítače které nejsou optimálně zabezpečené, s trojskými viry nelze mít smilování a trojské viry patří na černou listinu a to že se zlí cikáni v EU maskují na hodné Romy, to jim už nepomůže!