pátek 1. června 2018

Ano, pod svícnem nemůže být v EU tma

Vysokoškoláci jsou zabednění. Každý vysokoškolák se mnoho věnuje jenom svojí úzké specializaci a vše co je mimo jeho specializaci to jej už nezajímá, nejhorší je situace u vysokoškoláků kterým je více než padesát let, tragédie nastává, pokud se vysokoškolák kterému je více než padesát let dostane vysoko nad ostatní a dostane k dispozici sekretářku a služebního řidiče. 

Podívejme se statisticky na to kolik lidí v EU co má sekretářku a služebního řidiče je ve věku kdy je jim více než padesát let, je to 92% lidí v EU. Podívejme se na sport, jaký je průměrný věk sportovců co jsou nejlepší a tak vyhrávají a jsou v první lize, jejich věk je v EU 25 let, naše tělo a náš mozek je výkonově na vrcholu v 25 letech, logicky by zde tedy neměli mít sekretářku a služebního řidiče lidi kterým je více než padesát let. 

Je třeba v EU zavést pro vysokoškoláky roční licence na jejich titul, je třeba skončit s tím, že nějaký starý důchodce v EU dělá prezidenta nebo ředitele. Pod EU svícnem nemůže být tma, kázat veliké nároky na ty co jsou dole, ale pro ty nahoře už najednou nejsou potřebné veliké nároky. Vše je zde už dneska jenom divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, nejsme tak bohatí, abychom mohli šetřit na kontrole vysokoškoláků, kdy EU kontrola, vyřadí z vysokých funkcí, zabedněné staré parazity.

Vysokoškoláci zde jsou díky humanismu

Tam kde není humanismus, tam nejsou potřební vysokoškoláci, zde si lidi vše vyřeší i bez vysokoškoláků jednoduše a rychle, humanismus je půdou, ze které nám zde vyrůstají vysokoškoláci, co si zde hrají na to, co nejsou. Vše zde jsou následky příčin, humanismus je obrazně rakovinou a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, morálky, filosofie, umění, módy, vědy, techniky, rodiny, atd. 

Pomáhat se má tomu kdo si pomoc zaslouží a u koho se tato pomoc i vyplatí, nemůžeme zalévat plevel a krmit parazity ve jménu humanismu. Pokud je někdo na tom zle, tak se musí snažit o to, aby se měl zde dobře, jak si to každý udělá takové to má, za problémy s ekonomickou migrací a nepřizpůsobivými příživníky může humanismus, který stvořil vysokoškoláky.

Mocní mediálně lžou, jako když tisknou Pravdu

Dneska je zde výročí kdy prezident Antonín Zápotocký lhal, že měnová reforma nebude, je to právě 65 let co mocní soudruzi, ve velkém stylu u nás okradli bezmocnou pracující třídu, a nikdo je za to nepotrestal! Mocní mohou; lhát, krást, vraždit, mučit, vydírat, parazitovat, atd. oni se nemusí mát toho, že by je mohl někdo za jejich zločiny potrestat. 

Mocní házejí na veliká města atomové bomby, vraždí civilisty po milionech ve velikých plynových komorách, atd. naše dějiny jsou o tom, že mocní ubližovali bezmocným, muselo zde protéct mnoho krve, než si lidi uvědomili, že je třeba skončit s tím, že mocným je zde vše dovoleno, a nikdo je nemůže potrestat za jejich nelidské zločiny. 

Zdrojem všech zločinů proti lidskosti je zabedněnost mocných, podívejme se na problém s parazitujícími příživníky, co se odmítají přizpůsobit pravidlům a limitům v EU a stává se z nich invazní druh, který chce zničit barbarsky moderní civilizaci. My jsme tady v EU doma, a nebudeme s vámi jinověrci mít žádné smilování.

Budeme vás průmyslově recyklovat na EU substrát, a ten EU substrát odešleme v kontejnerech do míst, odkud jste do EU přišli jako invazní parazitující druh. Pro cizince zde jsou drahé hotely, nejsou zde v EU pro ně pracovní místa, práce je v EU málo, sami máme málo dobré práce a tak jí nebudeme nabízet jinověrcům a jiným parazitům. Čistit a vyčistit, pomáhat a chránit, vědět a nemyslet, nekrást a nelhat, léčit a vyléčit, bojovat a vyhrávat, atd. o tom to zde, přeci v EU je!