sobota 26. května 2018

Čistý kapitalismus nepotřebuje politiku

Politika způsobuje to, že kapitalismus optimálně nefunguje, politici chtějí být za každou cenu populární, a tak házejí kapitalismu klacky pod nohy, a tím vytvářejí socialismus, který zabíjí kapitalismus. Když Andrej Babiš prohlásil, že náš stát nejde řídit jako soukromá firma, tak tím vlastně řekl to, že zde je pořád ještě socialismus! 

V socialismu jsou amatéři na místech, kde by měli být profesionálové, a následkem je to, že je zde každý socialismus dočasně! Slepý nemůže přeci vést slepé, o tom je prioritní rozdíl mezi kapitalismem a socialismem, pokud jsme zakázali Nacismus tak musíme i zakázat konečně politiku, a vše zde budou řídit jenom peníze, stát tak už nebude dojnou krávou pro lenochy a parazity, co se vyhýbají poctivé práci a placení daní. 

Nepotřebujeme stavět zbytečné památníky na místě, kde byl vepřín, nepotřebujeme zde církve a sekty, nepotřebujeme zde mnoho zbytečných sociálních organizací, co žijí jenom ze státní podpory. Kdo nebude v EU pracovat, ten nebude v EU ani jíst, vyčistíme to v EU od nepřizpůsobivých příživníků, nastane v EU hon na lenochy a parazity. 

Státy v EU se stanou akciovými firmami, a bude běžné to, že špatný stát zkracuje a akcionáři přijdou o svoje peníze. Státy se konečně naučí ořezávat svoje náklady na kost, nebudou se už vyhazovat státní peníze na luxus a zbytečnosti, nebudeš mít peníze na drahého lékaře, tak zemřeš, to je čistý kapitalismus.

V budoucnosti zde nebude možnost lhát

Veškerou lidskou komunikaci bude kontrolovat globální umělá inteligence, pokud řeknete lež tak bude tato lež opravená nebo smazaná. Naše komunikace bude probíhat jenom přes GVKB čipy v hlavě a cenzura to bude imunitní systém s umělou inteligencí, tím že lidi nebudou moci lhát tak nebudou ani moci krást a parazitovat, to povede k proměně naší kultury a naší psychiky. Zavede se testování lidí na kvalitu a roční certifikace kvality člověka, ten kdo v testech neuspěje každý rok, ten bude recyklován na substrát. 

Narodí se dítě a bude otestované, pokud v testech neuspěje tak bude recyklované, pravdou je že nekvalitní člověk problémy společnosti způsobuje a tak recyklace správná je. Zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, na které je spolehnutí, a tak kvalitní zaměstnance i dostanou, nepřizpůsobivý příživníci, budou logicky recyklováni, nebude zde ani problém s ekonomickou emigrací a přelidněním. 

Nebudeme už potřebovat ani vězení a soudy, místo vězení zde bude recyklace na substrát, náklady na lenochy a parazity budou eliminované, ten kdo bude pracovat pomalu, ten bude recyklován. Na místa většiny lidí nastoupí roboti, lidi budou pracovat jenom na poli nebo v lese, protože do města bude lidem vstup zakázán.

Bůh vypadá jako Bůh

Stvořitelem všeho je napětí mezi protiklady, a jak vypadá energie, která zde se vším pohybuje. Energie není subjekt, který bychom mohli spatřit nebo vyfotografovat, je to fyzikální jev, způsobený napětím mezi protiklady, tvrzení dokud Boha neuvidím, tak na jeho existenci neuvěřím, je ukázkou lidské zaostalosti. Proč je Bůh často prezentován jako subjekt, který má nějakou nám blízkou podobu, a nějaké nám blízké vlastnosti? 

Snažíme se upravit to, čemu nerozumíme do toho, čemu rozumíme. Z toho je jasně patrné, že žijeme ve světě kde je nadbytek lží, a veliký nedostatek pravdy, je třeba uklidit všechny lži, aby zde byla pro lidi konečně pravda, bez pravdy zde nikdy nebude lidem líp, pravda musí zvítězit, i kdybychom měli všechny lháře, prohlásit za hříšné kacíře, a upálit je na hranici.

Jak zabezpečit EU před nepřizpůsobivými příživníky?

EU dluh narůstá, a je třeba začít škrtat v EU, kde se dá, EU není dojnou krávou pro nepřizpůsobivé příživníky, práce je v EU dost, a kdo chce, ten si práci v EU najde, nepřizpůsobiví příživníci se v EU stali invazním druhem, který se naučil tomu, jak úspěšně parazitovat, na sociálním systému v EU. 

Pomoci je třeba těm, co tuto pomoc opravdu nutně potřebují, a je chybou pomáhat těm, co tuto pomoc nepotřebují, nejde zde o diskriminaci a rasismus, jak vykřikují mediálně nepřizpůsobiví příživníci, jde zde o ekonomickou spravedlnost.

Spatřuji optimální řešení v tom, že si bude muset každý pracující člověk v EU založit rizikový účet pro případ, že bude; nemocný, nezaměstnaný, starý, atd. EU nebude už nikomu vyplácet; podpory, sociální dávky, důchody, příspěvky, atd. ten kdo nebude pracovat, ten nebude mít ani peníze, na svém soukromém rizikovém EU účtu, jak si to uděláš, takové to i budeš mít. 

EU zde není od toho, aby pomáhala nepřizpůsobivým příživníkům, EU je zde od toho, aby zajistila lidem jistoty a výhody, nutné k slušnému životu pro ty, co profesionálně pracují. Společné peníze umožňují parazitům parazitování, dobrota je žebrota, je třeba ukončit naivní období společných peněz v EU.

Jak se stát úspěšným trollem

Klasický troll je psychicky nemocný člověk, který se na schůzi přihlásí a naruší schůzi natolik, že schůze předčasně skončí, dneska v době anonymního internetu se troll přihlásí do veliké sociální sítě, jako je Facebook nebo Twitter, a zde systematicky narušuje uživatelům jejich existenci, a škodolibě parazituje na tomto sociálním systému. Jde o to nekrmit trolly, tím že na ně budeme reagovat, to vede trolly k tomu, že se zdokonalují tak abychom nepoznali, že jde o trolly, v mnohém tak troll připomíná bezcharakterního kariéristu, který se zde chce egoisticky stát prezidentem nebo ředitelem. 

Problém trollování vždy řešila cenzura a černé listiny, v diktatuře nemají trollové žádnou šanci na trollování a tak odcházejí do ciziny, a zde píší knihy, o tom že je jejich diktatura pro lidi špatná. Vše je o manipulaci, pomocí které lze dosáhnout výhod a jistot, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázané těm co jsou dole, není ten, co by se zavděčil všem, čím více něco zde znamenáte, tím více je zde trollů, co se budou snažit vás škodolibě poškodit, a udělat z vás nulu. Ten druhý je psychicky nemocný troll, o tom to je že sebekritika vyšla u trollů z módy. Tak jako lidi zápasí fyzicky, a snaží se druhého položit na lopatky, tak lidi i zápasí na internetu psychicky, a při těchto zápasech se často porušují pravidla a limity.

Proč je zde prezident dočasně?

Vše co vzniklo to i zanikne, vše je zde v pohybu a tak je zde vše i dočasně, trvale je zde jenom napětí mezi protiklady a tato energie zde se vším pohybuje a evoluce staré novým nahrazuje. Naše snahy něco zakonzervovat, jsou marné a naivní, i to co zakonzervujeme, je zde dočasně! Nejsou zde dočasně jenom prezidenti, dočasně zde jsou i planety a slunce, vesmír není stabilní, i on prochází procesem změn, můžeme se snažit uniknout před realitou do světa iluzí, pomocí drog nebo svaté ideologie, ale i tento zbabělý únik je zde dočasně, a následuje zase deprese z ubohé reality. 

Neustále zde jsou chytří bezcitní podvodníci, co nám slibují zázraky, ale brzo poznáme, že jsme naivními hlupáky, a že zázraky jsou jenom ve snu a v pohádce, v realitě je vše ovládáno reálnými pravidly a reálnými limity, s tím se musíme konečně smířit a přestat věřit; politice, náboženství, reklamě, umění, módě, snům, pohádkám, atd. ano jsi zde dočasně, z prachu jsi byl evolucí stvořen a brzo se v krematoriu v prach navrátíš, nemáš prachy, protože nemáš správné vědomosti, o tom jak mít snadno a rychle zde prachy. Miliony mrtvých lidí ve zbytečné válce to je statistika, smrt starého prezidenta to je tragédie, starý prezident je mrtev, ať žije nový mladý prezident.

Konzervatismus stvořil kariérismus

Aby se něco nezkazilo, tak to zakonzervujeme, jenže každá akce má zde i reakci, tím že jsme zde mnohé násilně zakonzervovali, tím jsme stvořili kariérismus, kdy dochází k tomu, že slepý vede slepé a následkem je blbá nálada. Změny zde už umožňuje jenom smrt nebo válka, teprve když je zde klesnutí na dno tak nám dojde, že se musí konečně něco zde změnit aby se chyby neopakovali, komu není rady tomu není ani pomoci, nepřizpůsobivý příživníci si našli chytré strategie jak na zakonzervovaném systému ekonomicky parazitovat, a následkem zde jsou problémy. 

Náboženství je zde tak dlouho, protože zde jde o dokonale zakonzervovaný ideologický svatý systém, monopolní politika se časem promění v náboženství, a tak zakonzervuje ideologický systém na dlouhou dobu. To co nesoutěží a nebojuje o hodnoty to degeneruje a následkem jsou problémy, co je to srážka s blbcem, je to konflikt s člověkem který má ideologicky zakonzervovaný mozek, a tak není schopný dialogu. Vysoké školy se stali továrnami na levné konzervy a titul určuje to co v konzervě je, teorie bez praxe je jako život bez lásky, nepotřebujeme zde hlupáky s tituly, potřebujeme zde geniální profesionály, co nejsou slepí k problémům, které mají ti, co zde pracují.

Klíčem k úspěchu jsou správné vědomosti

Většina lidí na světě touží marně po úspěchu po celý život, a má blbou náladu a deprese z toho, že nemůže úspěchu dosáhnout, i když se vytrvale snaží dělat vše, co by mělo vést k jistému úspěchu. Mnoho lidí vystuduje vysokou školu, a přesto v životě nedosáhnou úspěchu, kde je chyba? Vědecky a statisticky jsem mnoho let vyhodnocoval příčiny úspěchu i subjektů a objektů, nakonec jsem dospěl k tomu, že klíčem k úspěchu jsou správné vědomosti, to je priorita, kterou se musíte řídit, pokud chcete být v životě úspěšní, komu není rady tomu není ani pomoci. 

Teoreticky by vám měla vysoká škola poskytnout správné vědomosti, prakticky vám ale vysoká škola poskytuje nesprávné vědomosti, a dělá z vás idioty s titulem, což dokazují ubohé diplomové práce. V životě je vše o tom jak uspět ve veliké konkurenci, tam jde, je možné získat výhody a jistoty tam je i konkurence, je to jako ve sportu, v první lize jsou ti, co mají správné vědomosti, a tyto správné vědomosti i správně využívají. Správné vědomosti jsou v přírodě a lidové moudrosti, v Bibli nenajdete správné vědomosti, zde jsou jenom chybné velmi staré vědomosti. 

Ekonomika a politika je o tom mít správné vědomosti, ten kdo myslí, ten i chybuje, a tak z něj zde i ubožák je. Poučte se z chyb, které dělají druzí a nikdy se nepoučujete z vlastních chyb, principy a limity jsou u všeho podobné, základním principem je zde příčina a následek, jak si to uděláš takové to i máš, snadná je cesta z vrchu dolů a těžká je cesta ze spodu nahoru. Neustále zde slyšíme pyšné prohlášení o tom, že něco zde bude na věčné časy, netrvá to ale dlouho, a ukáže se, že ty sliby byli jenom chyby! 

Zde není kapitalismus, zde je konzervatismus, vše jsme násilně zakonzervovali, aby nám to dlouho vydrželo, a tak se nic neměnilo, podívejte se na ty, co jsou mocensky a ekonomicky dlouho nahoře, jak se snaží vše násilně zakonzervovat, a ten kdo se jim drze postaví (Jan Křitel, Ježíš Kristus, Jan Hus, Mahátma Gándhí, John Fitzgerald Kennedy, Vit Kouba), musí počítat s tím, že se z něj stane mučedník, kterého zabijí, aby nahnali jeho stoupencům strach. Násilí je snadno dostupné, ale násilí nic nevyřeší! 

Je třeba restartovat konzumní civilizaci tak že zmizí konzervatismus a místo něj zde bude objektivismus, kdy dáme konečně lidem objektivní vědomosti díky kterým se lidi budou konečně mít zde lépe, stvořitelem všeho je zde napětí mezi protiklady a následkem zde je evoluce která nahrazuje staré novým, jde o to, aby konečně zvítězila zde; pravda nad lží, láska nad nenávistí, čistota nad špínou, aktivita nad pasivitou, moudrost nad hloupostí, atd.

Ano, život v konzumní civilizaci je trestem

Jakmile lidi díky egoismu a inteligenci poznali co je pro ně výhodné, tak začali si pro sebe vytvářet egoisticky jistoty, logicky se pro hříšníky stal jejich konzumní život zde trestem, ostatně začátek svaté Bible, na to upozorňuje v příběhu, o vyhnání prvních lidských hříšníků z přírodního ráje, do civilizačního očistce, protože hříšníci porušovali svatá pravidla a svaté limity, které platili v přírodním ráji, kde kraloval svatý Stvořitel. 

Vše je hra, která má svatá pravidla, ten kdo nehraje podle svatých pravidel, je za to brzo jistě potrestán, jak si to každý udělá, takové to on zde i má. Ráj je zde jenom pro hloupé altruisty a pekelný očistec je zde pro inteligentní egoisty, je na každém aby se rozhodnul o tom, jestli chce žít v ráji nebo v očistci, nejde sloužit současně více pánům, jednomu pánu se zavděčíte, a jiného pána tím rozzlobíte, není ten, co by se zavděčil všem. Jsi tím, jaké máš priority, pokud je tvojí prioritou parazitování, tak jsi parazit, o tom to je, že dobrota žebrota je.

Ano, štěstí lakomcům nesmrdí

Už bylo zde dost lží a krádeží, je třeba ukončit egoistickou strategii, rozdělní lidských parazitů, na ty co jsou nahoře, a ty co jsou dole. Lidi jsou egoistický invazní druh, který se řídí egoistickým heslem po mě potopa, štěstí parazitům nesmrdí, ten druhý je parazit! Vše je zde založeno na egoistickém parazitování, ti co jsou nahoře, parazitují na těch, co jsou dole. Konflikty a války v nahotě odhalují to, že jsme jenom paraziti, co milují výhody a jistoty, dobrota je přeci žebrota. 

Nejdříve srazíme konkurenty na dno, a potom jim nabízíme veliké půjčky, aby se mohli dostat nahoru, vše je zde jenom pokrytecké divadlo, a tak máme blbou náladu a deprese. Už velmi dlouhou dobu mají lidi problémy s politikou a ekonomikou, dříve měli problémy s otroctvím a násilím, lidi musí padnout na dno, aby pochopili to, že se musí něco konečně změnit k lepšímu, protože žít v očistci to nejde dlouho vydržet. 

Ano, bude líp, pokud zde nebudou lidi, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi už problémy, z čertů anděly nikdo neudělá, o tom to zde je! Naskenujeme lidi pomocí dotazníků, co budou na internetu a získané informace a programy využijí inteligentní autonomní roboti na dobíjecí baterie, zaměstnavatelé potřebují moderní zaměstnance, co makají levně a rychle jako roboti. 

Starý robot prezident, bude vyznamenávat mladé roboty, lidi budou už ke spatření, jenom v zoologické zahradě za sklem, protože zde bude pro roboty heslo, hladit lidi ocelovou tyčí tak dlouho, až je globálně vyhladíme. Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, jaké s nimi máme veliké problémy, plevel nemůžeme zalévat, parazity nemůžeme krmit, o tom to zde je! Kdo neplatí veliké daně, ten je nepřizpůsobivý příživník, láska a pravda, je zde přeci v konzumní egoistické společnosti, už jenom za peníze.