čtvrtek 24. května 2018

Proč mají Němci třikrát větší mzdy?

Mzdy určuje pracovní trh, pokud zaměstnavatel sežene lidi, co jsou ochotní pracovat za malou mzdu tak mu to přinese veliký zisk, je to stejné, jako když si v obchodě koupíte zlevněné zboží. Zde se dostáváme k ochraně pracovního trhu, v Německu je pracovní trh ochráněn odbory a tak zde jsou vysoké mzdy, u nás není pracovní trh ochráněn pomocí odborů, které se nebojí vyhlásit stávky, a donutí zaměstnavatele k zvednutí mzdy, naše dobrota je příčinou naší žebroty. 

Diktatury a oligarchie jsou založené na likvidaci odborů, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, umění, filosofie, spravedlnosti, morálky, rodiny, psychiky, atd. nadbytek pro ty co jsou nahoře, je zde díky nedostatku, pro ty co jsou dole. Ti co jsou nahoře, egoisticky parazitují na těch, co jsou dole, pokud je těch parazitů už mnoho, tak následkem je zhroucení ekonomiky, a přichází revoluce nebo válka. 

Je to ubohost, se ptát uchazeče o místo, jakou chcete mzdu, když vám stejně nikde nadají stejnou mzdu, jakou má váš nadřízený! Dalším problémem je často to, že když se zvednou mzdy, tak se začnou zvyšovat ceny, následkem je inflace, která vede k znehodnocení vašich úspor, proto si lidi kupují zlato, nebo státní cenné papíry, aby jim inflace neznehodnotila peníze.

Dvacet nepopulárních zaměstnání

 1. Řidiči v MHD
 2. Pracovníci soukromé ochranky
 3. Kováři 
 4. Montážní dělníci
 5. Pomocní pracovníci
 6. Obchodní zástupci
 7. Svářeči
 8. Slévači 
 9. Řemeslníci
 10. Číšníci 
 11. Kuchaři
 12. Popeláři
 13. Úklidové práce
 14. Stěhovací práce
 15. Skladníci
 16. Telemarketing
 17. Roznášení pošty
 18. Roznášení letáků
 19. Poslíček s vysílačkou
 20. Toaletářka

Bere nám práci nejvíce modernizace

Současná ekonomika a politika, je založená na tom, že lidi po celý život pracují za dobrou mzdu, a najednou zde pro lidi není práce za dobrou mzdu, práce, za kterou není dobrá mzda, je sice dostatek, ale o takovou ubohou práci nikdo nestojí. Prý schází na pracovním trhu řemeslníci, kde je chyba? 

Odpovědí je že dělat řemeslníka je u nás chybou, protože za tuto práci není dobrá mzda, která by odpovídala vynaložené námaze tělesné a psychické. Navíc modernizace má za následek to, že ubývá práce pro řemeslníky díky polotovarům a návodům na internetu. Modernizuje se nejvíce v bohatých městech, kde je rozvinutá moderní doprava pomocí; železnice, dálnic, letišť, přístavů, jde dneska o to, aby vše fungovalo rychle a levně, toho lze dosáhnout jenom investicemi do modernizace a dopravy. 

Tím se ale roztáčí začarovaný kruh nezaměstnanosti, snaha o to využít po druhé světové válce; Čínu, Jižní Koreu, Japonsko, Tchaj-wan, atd. jako koncentrační pracovní tábor, který bude vyrábět pro celý svět levné zboží, se ukázala jako slepá ekonomická kolej, protože najednou zmizela většina práce v moderních ekonomikách, v zaostalých národech se začala nasazovat taky modernizace ve velkém, a tím se rozpoutala globální ekonomická válka, USA a EU se začíná ekonomicky potápět jako Titanic díky drahé nekvalitní práci.

Další problém nastal s dotacemi zboží určeného na export, tím se zlikvidovalo mnoho dobrých pracovních míst, v současnosti se už připravuje nasazení umělé inteligence a autonomních robotů, nastane dominový efekt, kdy budou krachovat, veliké nadnárodní organizace, a dojde i na státní bankroty. 

V takové krizové situaci, se vždy schyluje k veliké dlouhé válce, co se ale stane, pokud se do války nasadí roboti a dálkově ovládaná vojenská technika, nebo rakety s atomovými hlavicemi, nedojde zde k zániku naší lidské egoistické civilizace a zůstanou zde po nás už jenom autonomní kovoví roboti na dobíjecí baterky?

Globální digitální extremismus v EU

Vše se dneska globálně digitalizuje, a logickým následkem je logicky i globální digitální extremismus, o co jde? Je o to, že se moderní digitální systémy, využívají globálně k páchání extrémismu, nejvíce jsou ohrožené bohaté veliké státy, chudé malé státy s vlastním jazykem a vlastní kulturou, jako je třeba Česká republika, nejsou pro extrémisty prioritou, protože se zde digitální extremismus nevyplatí. 

Tak jako do EU z jihu pronikají invazně nepřizpůsobiví příživníci s tmavou pletí, co se zde chovají jako extrémisti, tak i do EU pronikají digitální extrémisté, pomocí digitálních systémů, jde prioritně o internet a televizi. Vše je zde o protikladech, a tak opakem normality je extremismus, ano digitální extrémisti jsou psychičtí ubožáci, co jsou psychicky nemocní a svoje psychické nemoci chytře utajují, abychom je nemohli přemístit do psychiatrické nemocnice. 

Je třeba využít umělou inteligenci napojenou na policii, která bude ohněm a mečem eliminovat nemilosrdně v EU digitální extremismus, vše se dneska točí okolo informací, strategie použití trojského koně je pro digitální extremismus nejvýhodnější, nejvíce jsou ohrožení ti, co jsou nezkušení a nechají se tak nalákat na výhodné podvodné nabídky. Pokud někdo nemá odbyt na zboží nebo služby tak řešením není drahá reklama, která obtěžuje konzumenty, řešením je být lepší než je konkurence, příroda funguje i bez ubohé reklamy, o tom to je.

Zapnutí komentářů na stránce?

Většina stránek má komentáře vypnuté nebo jsou sice zapnuté, ale většina komentářů se smaže jako závadné. Proč vlastně lidi píší závadné komentáře? Probléme je anonymita, které využívají a tak se chovají vandalsky, myslíme a konáme podle situace, pokud jsme dole, myslíme na to jak se dostat nahoru, a podle toho i jednáme, nechtějte násilím měnit svět a lidi, ale změňte situaci, ve které lidi žijí, pokud s lidmi jedná vláda jako s dobytkem, tak se nemůže divit tomu, že se lidi chovají potom jako dobytek. 

Vše co dáváme to i nazpět dostáváme, ten kdo dává nenávist a lež musí počítat s tím, že se mu to zpět i brzo jistě vrátí, lidová moudrost a příroda je ideálním učitelem a špatným učitelem jsou staré svaté knihy plné lží a nenávisti. Vše je zde jenom dočasný hologram, protože stvořitel všeho je napětí mezi protiklady, energie se vším pohybuje a ty se nepohybuješ, a tak degeneruješ.

Ano, jde o to zachytit všechny psychické nemoci brzo

Četl jsem velmi mnoho myšlenek sebevrahů na internetu, bavil jsem se osobně s mnoha sebevrahy, kterým se to nepovedlo a skončili tak v psychiatrické nemocnici, četl jsem i mnoho hodnotných cizích knih na téma sebevražda, atd. Sebevražda je někdy i správná (Eutanazie), ale jenom podle místních platných pravidel, je to jako s léky, které berete na doporučení lékaře. 

Je třeba zavést v EU konečně lékařkou specializaci na sebevraždy, obvodní lékař vás objedná do nemocnice ke specialistovi na sebevraždy, zde dojde k optimálnímu vyšetření a dlouhému pobytu v nemocnici, kde bude nemocný léčen, tak dlouho dokud nebude vyléčen.

Trháte si snad sami zuby, nebo si sami vyrábíte nábytek, vše se dneska dělá pomocí vědy a techniky, amatérismus jde použít třeba u fotografování mobilem na skládací tyčce (selfie), berte to léčení jako opravu v servisu.

Pokud bude někdo lehký případ, tak nebude muset být léčen v nemocnici, a jenom se mu napíší léky na prázdnou hlavu, bude jenom chodit pravidelně do nemocnice na kontroly a bude i chodit do zaměstnání nebo školy, jde o to zachytit všechny psychické nemoci brzo, aby nestačili v hlavě zakořenit, optimální by bylo v EU povinně od 15 let do 65 let chodit každý rok na kontroly psychického stavu do psychiatrické nemocnice, tak jako pravidelně chodíte k zubaři. 

Ano, starý prezident je výprodejový model

U fotoaparátů (Sony Alpha A7 ILCE-7) se běžně setkávám s tím, že u výprodejů cena může klesnout i na polovinu, většinou nové modely nemají zase tolik zlepšení, že by se vyplatilo do nich mnoho investovat. Jelikož jsme lakomí tak si nepořídíme novinku (Sony Alpha A7R III) za velikou cenu a pořídíme si výprodejový model. 

Je třeba s touto lakomostí skončit, zavedeme zde globálně povinnou recyklaci, všeho co je už staré, eliminují se staré; motorky, automobily, tramvaje, lokomotivy, letadla, lodě, fotoaparáty, televize, počítače, domy, mosty, železnice, továrny, lidi, ideologie, knihy, atd. Je třeba začít nejprve od toho co je nahoře a skončíme i toho co je dole, co bylo to bylo, nejsme tak bohatí abychom měli staré nemocné prezidenty.

Panasonic Lumix DMC-G7 Canon EOS M50 Olympus E-M10 III

Pokud nechcete sebou tahat těžké zrcadlovky, tak je nahradíte kompakty, u kterých je možné měnit objektivy, kvalita snímků bude stejná jako u zrcadlovek, vybral jsem populární modely; Panasonic Lumix DMC-G7, Canon EOS M50, Olympus E-M10 III, které si kupují nároční amatéři, co chtějí mít snímky stejně kvalitní jako profesionálové. Není v mých silách objektivně porovnat tyto fotoaparáty, každý má svoje výhody a svoje nevýhody já používám Canon EOS M50 a jsem s ním spokojen, protože mohu využít přes adaptér objektivy ze zrcadlovky a je zde veliký snímací čip. 

Vzhledově vypadá nejlépe Olympus E-M10 III díky vzhledu který napodobuje staré fotoaparáty, pro mě není vzhled fotoaparátu důležitý, mě zajímá spíše kvalita fotek. Panasonic Lumix DMC-G7 nabízí za malou cenu vysokou kvalitu a kvalitní příslušenství je to výprodejový model, který se už brzo přestane prodávat a výprodejové modely jsou velmi  levné, u tohoto fotoaparátu můžete okamžitě přejít na technicky vyspělejší profesionální drahý model Panasonic Lumix DC-G9 a tak využijete staré objektivy.

Ano, člověk je člověku příživníkem

Kontrolovat příživníky a tvrdě je pokutovat. Příživnictví se stalo pro většinu lidí na světě prioritním zdrojem jejich existence, člověk je z pohledu statistiky úspěšným invazním druhem, který se přiživuje pomocí výhod a jistot, na všem co se mu aktivně neustále nebrání, člověk je člověku příživníkem. Z díla poznáme příživníky, dílem příživníků je deprese u; náboženství, politiky, ekonomiky, filosofie, umění, podnikání, školství, zdravotnictví, dopravy, rodiny, psychiky, atd. 

Aktualizujete Windows a po aktualizaci vám program, nebo ovladač k tiskárně nefunguje, proto mnohde jsou správcem podnikové sítě aktualizace uživatelům zakázané, co na tom, že je tak tento operační systém zastaralý. Ti co jsou nahoře, neustále mění pravidla a limity, následkem je to, že ti co jsou dole, neustále chybují, a tak mají blbou náladu a konzumují slivovici a kouří cigarety. 

Veliké dlouhé války, v nahotě odhalují to, že jsme jenom egoistická zvířata, co si hrají na lidi, kde je prioritní zdroj našich lidských problémů? Tím prioritním zdrojem je paměť, pamatujeme si, co dříve bylo, a porovnáváme to s tím co je, stroje takto nefungují, stroje fungují podle programu, kterému důvěřují, a nepochybují o tom, že je program správně naprogramovaný. 

Blahoslavený chudý duchem je ten, kdo slepě těm co jsou nahoře důvěřuje a neporovnává současnost s minulostí, je třeba zavést pravidelné měsíční vymazávání lidské paměti, tak jako uklízíme odpadky, abychom zde měli pořádek tak i uklidíme lidem v hlavě odpadky tím, že jim z hlavy vymažeme každý měsíc staré informace, a staré programy, taky lidem dáme nové jméno a přestěhujeme je do jiného města, a zde jim dáme jinou specializaci, pomocí které zde budou získávat peníze. 

Tím zmizí konečně trvale ze světa pyšná a lakomá elita, protože za jeden měsíc, nikdo nedokáže nahromadit moc a bohatství. Tak jako zmizí elita tak zmizí i bezdomovci a nepřizpůsobivý příživníci, vyčistíme to zde od nenávisti a lží, a tak zde pravda a láska zvítězí globálně na věčné digitální časy.

Ano, dokonalost je iluze

Vše je zde evoluční dočasný experiment, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, podívejme se z blízka na energii, díky které zde vše existuje, co je to vlastně energie, je to napětí mezi protiklady, pokud by zde nebyli protiklady, tak by logicky zaniknul vesmír a tím i život. Protikladem života je smrt, tím že nezabíjíme nepřizpůsobivé příživníky, tím si podřezáváme větev, na které sedíme, v přírodě se nepřizpůsobiví příživníci zabíjejí, dobrota je přeci žebrota. 

Na smrti není nic zlého, vše je zde dočasně, to co je zde hodnotné, o to se dobře staráme, a to co je zde nehodnotné, to eliminujeme, práva má to co si plní svoje povinnosti, a nepřizpůsobivý příživníci, si zde neplní svoje povinnosti. Prevence je základem pro funkčnost systému, jak se narodí nepřizpůsobivý příživník, tak jej musíme okamžitě optimálně ekologicky recyklovat, jsou věci, na kterých nelze šetřit. 

Lidí je na světě už jako much a následkem jsou krize a války, vše zde jsou příčiny a následky, člověk se stal invazním druhem a řídí se heslem po mě potopa, komu není rady, tomu už není pomoci. Zapnete počítač s Windows a on vám ukáže modrou obrazovku smrti, kde je jádro problému, že k něčemu takovému neustále všude dochází? Ano, dokonalost je iluze! 

Jak je zde něco složité, tak u toho dochází k chybám, cestou je optimalizace, která složité zjednoduší, proč bychom nemohli nahradit lidi za stroje a počítače, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, pokud se robot rozbije tak jej nahradí jiný robot, roboti budou opravovat roboty, roboti budou vyrábět roboty, co budou dělat lidi. Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, roboti označí všechny lidi za nepřizpůsobivé příživníky, a potom je eliminují. Pokud bude GVKB robot prezident starý, tak se recykluje, život je o tom, že nové nahrazuje staré, staré je mrtvé, ať žije to co je nové.

Ano, znám optimální cestu k lepšímu životu všech lidí

Je snadné soudit a je těžké pochopit vše v nás a okolo nás, máš problém a tak se snaž pochopit příčinu problému, řešením není extrémní řešení, máš hlavu a ruce na to abys je používal k tomu, že si poradíš s problémy, věř tomu, že vše co je zde živé to má i problémy. 

Nejčastějším problémem je zde nedostatek; času, peněz, lásky, pravdy, štěstí, atd. hodnotu má zde to co potřebujeme a je toho veliký nedostatek, ekonomika a politika je věda, která řeší komplexně problémy s nedostatkem hodnot tím, že hledá způsoby jak minimalizovat chyby, co dělají lidi a systémy. 

Podívejme se na řidiče, co porušují na silnici pravidla provozu a tím způsobují problémy, to je optimální ukázková situace, problém je v prioritách, hlava řidiče se rozhodla, že pravidla provozu na silnici nejsou prioritní, a že je prioritní spěch nebo něco jiného. Má potom smysl učit lidi správná pravidla a správné limity, když jejich pyšná hlava se rozhoduje nakonec stejně podle egoistických priorit? 

Když hraji šachy s počítačem, tak počítač nedovolí porušení šachových pravidel, v tomto řešení spatřuji cestu k lepšímu životu lidí, do všeho se instalují kontrolní inteligentní systémy, a ty zablokují lidem možnost, porušit pravidla a limity. Dostanete v zaměstnání chuť na cigaretu nebo pivo, ale kontrolní systém vám zablokuje možnost v zaměstnání kouřit cigarety a pít pivo, dostanete chuť lhát a krást ale kontrolní systém vám to zablokuje.