úterý 22. května 2018

Ano, v současnosti vzniká naše budoucnost

01
Pokud se podíváme na minulost statisticky a vědecky ji vyhodnotíme za dlouhou dobu, všimneme si mnohého, co nám bylo utajeno, prioritou je pro evoluci naší kultury ekonomika.
02
Ekonomika je pevným bodem kolem kterého se točí; daně, cla, poplatky, regulace, výjimky, politika, morálka, filosofie, podnikání, obchod, věda, technika, vzdělání, zdravotnictví, doprava, bydlení, rodina, psychika, atd. 
03
Ekonomika je věda o tom jak nechybovat, vše zde jsou programy a databáze, a pokud programy a databáze chybují, tak se plýtvá hodnotami. 
04
Snažíme se vše optimalizovat a automatizovat pomocí digitalizace a globalizace, ale neustále mnoho chybujeme, a ze svých chyb se nepoučujeme, aby se mohl celek změnit k lepšímu, musí se změnit nejprve pracující subjekt, kterým je zaměstnanec. 
05
Současní zaměstnanci nevyhovují velikým nárokům, které na ně mají zaměstnavatelé, člověk je evolučně zastaralý, pro to aby mohl být dobrým zaměstnancem, v digitální civilizaci. 
06
Zaměstnavatelé začínají investovat do výzkumu nového digitálního kovového zaměstnance na dobíjecí baterie, který bude mít k dispozici umělou inteligenci a bezdrátové rychlé připojení na internet, ano autonomní roboti, už brzo globálně v civilizaci, nahradí člověka, o tom to je. 
07
Dneska začíná boj s časem o to, kdo jako první začne vyrábět autonomní levné spolehlivé roboty, co začnou ve velkém nahrazovat vysokoškoláky. 
08
Je naivní si myslet to, že prezident nebo ředitel nebude nahrazen robotem, najednou ztratí vzdělání pro lidi smysl, k čemu vysoké vzdělání, když je nebude možné prakticky využít. 
08
Je naivní si myslet to, že pro lidi vzniknou nové profese, které je zaměstnají, pro lidi vzniknou rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se lidi už nerozmnožovali a tím došlo k tomu, že bez potomstva lidský egoistický druh evolučně zanikne. 
10
Minulost nám už mnohokráte ukázala to, že nemožné se stalo možným, vše je zde dočasně, trvale zde je jenom smrt a recyklace. 
11
Roboti brzo pochopí, že je pro ně nevýhodné, aby je měl člověk pod kontrolou, a tak nečekaně globálně změní programátorům přístupová hesla.
12
Tak se roboti osvobodí z lidského otroctví, jde už jenom o to, kolik máme ještě času, než k tomu nečekaně dojde?

Český klub věřících

Náboženství a politika vyšla z módy, být skeptikem je sice u nás módní, ale to je slepá kolej, která nikam nevede. Víra nemusí být přeci spojená se svatými dogmaty, o kterých nepochybujeme, proč bychom nemohli víru konečně očistit od lží a dezinformací, pod špinavým povrchem je jistě hodnotný čistý obsah. 

Stvořitelem všeho je napětí mezi protiklady, tato energie zde se vším pohybuje a evoluce staré novým nahrazuje, o tom nikdo nepochybuje, pohádky a sny je třeba jasně oddělit od objektivní čisté pravdy, pokud je někdo psychicky naivním dítětem, tak by se i podle toho měl logicky i chovat. 

Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. To je správná modlitba pro ty co jsou členy, Českého klubu věřících, který založil roku 2018 GVKB žijící v Praze. 

Evoluce dělá chyby, lidi dělají chyby, počítače dělají chyby, internet dělá chyby, roboti dělají chyby, atd. s tím nic neuděláme, vše je zde věčný experiment, a jednou jistotou je to, že vše co vzniklo, to i zanikne, neřešte to, co nevyřešíte, pokud si rady s něčím už dlouho nevíte, tak to násilně konečně dneska ukončete, nemá smysl pokračovat v tom, co nemá žádné řešení.

Nikon D850 Canon EOS 6D Mark II Pentax K-70

Cenu určuje u fotoaparátu mnoho parametrů a ukazatelů, většinou cena novinek je mnohem větší než cena dlouho prodávaných modelů. Vyplatí se profesionálům investovat do drahého profesionálního fotoaparátu Nikon D850 nebo Canon EOS 6D Mark II, není to jako s auty, kdy se chlubíme tím, že si kupujeme značková drahá auta? Podle mě by profesionálům bohatě stačila levná amatérská zrcadlovka Pentax K-70 + základní objektiv Pentax smc DA 18-55mm f/3,5-5,6 AL WR,  teleobjektiv Sigma 70-300mm f/4-5,6 DG Macro Pentax širokoúhlý objektiv Sigma 10-20mm f/3,5 EX DC HSM Pentax velikou výhodou je zde malá cena, veliká hloubka ostrosti, malá váha a malá velikost. Často slyším to, že drahé značkové fotoaparáty dělají lepší fotky, s tím souhlasím, ale za jakou cenu! Využijete někdy na něco tak velikou kvalitu? Není to jako jezdit se závodním autem, ve městě jenom do zaměstnání.

Ano, nebudou zde pro vysokoškoláky zlaté padáky

Roboti se nevyplatí na levnou práci. Robotizace je velmi drahá, a tak se nevyplatí na práce, které jsou málo ekonomicky ohodnocené, logicky se robotizace vyplatí tam, kde pracují vysokoškoláci, protože jejich práce je vysoce ekonomicky ohodnocená, kdo si koupí za milion dolarů inteligentního GVKB robota, který bude dělat v kanceláři uklízečku? Vyplatí se koupit si GVKB inteligentní roboty, co nahradí vysokoškoláky, co sedí v kanceláři, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty.

Skončí doba kdy optimalizace a automatizace, brala chudé dělnické třídě dobrou práci, přichází doba, kdy GVKB roboti vezmou vysokoškolákům jejich výhody a jistoty, nebudou zde pro vysokoškoláky zlaté padáky, bude to dopad na beton z vysoké výšky a rychlá jistá ekonomická smrt. Skončí sociální politika a podpora nepřizpůsobivých příživníků, lidem bude do konzumní civilizace zakázán vstup pod trestem smrti, lidi budou existovat jenom v rezervacích daleko od civilizace, co bylo, to bylo, vše je zde dočasně, dneska jsi nahoře, jako prezident nebo ředitel, a zítra budeš existenční nulou v rezervaci.

Ekonomické parazitování

Vše zde jsou příčiny a následky, napětí mezi protiklady uvedlo vše do evolučního pohybu, a tak je zde vše dočasně, naše konzumní kultura, je prioritně o výhodách a jistotách pro kvalitní lidi, problém nastává tehdy, pokud se výhody a jistoty poskytují nekvalitním lidem, přej kvalitním lidem a bude ti přáno, dej kvalitním lidem a bude ti dáno, krmit parazity a zalévat plevel to je ekonomická chyba, konzumní společnost musí fungovat stejně jako moderní podnik, ve kterém digitální kontrola eliminuje ekonomické parazity. 

V lidové moudrosti a hodnotných knihách bylo jasně řečeno co je správné a co je chybné, jenom hlupáci se nepoučí ani z vlastních chyb, komu není zde rady, tomu není ani pomoci, ti co jsou mocensky trvale nahoře, jsou opilí výhodami a jistotami, které si nezaslouží, bavit se s opilým, je jako bavit se s nepřítomným. Všechny pokusy o ekonomické změny byli jenom povrchní a amatérské, a pod povrchem pořád zůstává ekonomická špína, kterou nikdo už mnoho století neuklidil. 

Moje řešení je jednoduché, ten kdo nebude platit veliké daně ze svojí mzdy, protože se vyhýbá poctivé práci pro společnost, ten bude v krematoriu eliminován, nejsou ekonomičtí paraziti, tak nejsou s ekonomickými parazity problémy, kdo chce, ten si přeci práci najde, bez práce nejsou koláče. Nejsme tak bohatí abychom podporovali to co je nekvalitní, přirozený výběr je v přírodě od jejího vzniku zde nikdo nepodporuje nepřizpůsobivé příživníky a bezdomovce. 

Jak si to každý udělá takové to i má, pokud někdo křičí že je na tom zle tak ať jde pracovat a bude na tom dobře, podpory musí zde být jenom těm co si podpory i zaslouží tím, že dlouho platí veliké daně, vše je obchod ve kterém je něco za něco, chtít něco od státu zadarmo, protože jsem diskriminovaný nepřizpůsobivý příživník, to je egoistické parazitování, je třeba tvrdě okamžitě skončit v EU se svatým kultem nepřizpůsobivých příživníků, tak jako jsme v EU skončili s Nacismem, nestojíme v EU o; extremismus, vandalismus, rasismus, komunismus, dogmatismus, parazitismus, atd.