neděle 13. května 2018

Ano, máme jenom to o co se dobře staráme

Statistiky mohou odhalit mnoho chyb které nám způsobují problémy, podívejme se na problematiku zdraví, proč jsou některé skupiny lidí zdravé a jiné jsou nemocné? Jde zde o psychiku a o péči o tělo a to co jíme, máme jenom to o co se dobře staráme, vzhledem k tomu že hodnota lidí díky přelidnění a degeneraci poklesla tak následkem je to že je zde i špatná péče o lidi, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. 

Druhá světová válka v nahotě ukázala to že člověk je dneska už jenom číslo ve statistice, lidí je všude jako much, a tak je likvidujeme jako mouchy pomocí chemie, nebo ekonomicky. Z lidí se stali konzervy a na každé konzervě je napsána hodnota a obsah, vše jsme zakonzervovali aby se nám to nezkazilo a následkem je blbá nálada. Pokud poukážete na chyby tak narazíte na to že vám řeknou, my o těch chybách víme, ale jsme omezení mnoha limity, a tak ty chyby nemůžeme odstranit. 

K čemu je drahé léčení, když po vyléčení je člověk uvržen zase do situace, ve které brzo onemocní? Tak jako každá pokojová rostlina potřebuje optimální; světlo, zalévání, živiny, květináč, atd. tak i každý člověk potřebuje, aby vše v jeho životě bylo optimální. Podívejme se na to co je na internetu, statisticky je 99% obsahu internetu bez informační hodnoty, protože tento obsah vytvářejí amatéři co spěchají. 

Je zde neschopnost něco pochopit do hloubky a tak jsou všude jenom povrchní informace s nulovou hodnotou, nejhorší je situace u významů slov, které běžně používáme, většina lidí neví co je to; láska, pravda, čas, inteligence, smrt, život, atd. lidské myšlení nemá základy a tak neustále padá, základem je poznat význam běžných slov. Láska je citový vztah, pravda je pravidelnost které věříme, čas je doba mezi začátkem a koncem, inteligence je zde díky vědomostem v nějaké specializaci, smrt je konec hry o hodnoty, život je dočasný evoluční experiment, atd.

Ano, myšlení je zdrojem všech problémů

Myšlení to je psychická práce, pomocí které se snažíme dosáhnout nějakého cíle, tak jako pracují naše svaly tak i pracuje náš mozek a namáhavá práce je spojená s únavou protože vyčerpáme zdroje. Tam kde je život tam je i práce, vše co je živé to zde i pracuje, u práce je běžná manipulace spojená s odměnou a trestem, jde o to, abychom chybovali co nejméně díky tomu, že se na něco dlouho specializujeme, a tak máme o tom i mnoho vědomostí, a tak i málo chybujeme. 

Zde je zakopaný pes v tom, že jsme nuceni k tomu, abychom byli povrchní, a je nám bráněno se na něco trvale specializovat, naše dobrota je příčinou naší žebroty, nikdo nemůže dobře sloužit mnoha prioritám, každý si musí zvolit pro sebe jednu optimální prioritu. Je to jako s velikými drahými telefony co mají operační systém, zde jsou pořád nějaké problémy a tak si lidi pořizují jednoduché levné telefony, bez operačního systému. 

Podívejme se na rozmnožování a výchovu lidí v rodině a ve škole, zde je počátek našich existenčních problémů, rozmnožují se mnoho lidi, co jsou geneticky nekvalitní a dětem je poskytována nekvalitní výchova v rodině a nekvalitní školství, jsou věci, na kterých nelze šetřit, zavedeme EU certifikaci na plození dětí, pokud otěhotní žena, co nemá platnou EU certifikaci, tak půjde na potrat a zaplatí velikou pokutu a náklady na potrat. 

Vše se bude v EU certifikovat a bude se kontrolovat, jestli nedochází k porušování pravidel EU, ve škole se bude každý od 6 let na něco úzce specializovat, aby v 15 letech mohl zde dělat; učitele, ekonoma, lékaře, právníka, programátora, atd. jak si to v EU uděláme takové to zde i budeme mít, nestojíme v EU o lidi, co se chovají jako divoká zvířata.

Ano, bude líp díky GVKB

Ano, drogy jsou zlo. Každý to ví, že jsou drogy zlo, ale nikdo už neví, jak toto zlo eliminovat ze života lidí, je to marnost říkat neber drogy je to zlo, komu není rady, tomu není ani pomoci, je třeba využít moderní vědecké a technické metody, pomocí kterých zabráníme lidem, aby brali drogy. Dáme lidem do hlavy GVKB čipy a nahrajeme do mozku GVKB operační systém, takto dokonale odstřihneme lidi od možnosti závislosti na drogách. 

Ano, bude líp díky GVKB, jádrem problému je strach, a pokud bude mít každý v hlavě GVKB čip, tak už nebude mít strach, a tak zde nebude na světě zlo, díky kterému jsme se měli zle. Vše bude řídit GVKB umělá inteligence a pokles výkonu a kvality u jedince, bude znamenat to, že vadný jedinec bude ekologicky optimálně eliminován na substrát. 

Na malé zlo platí jenom veliké zlo, zájem celku je nad zájmem jedince, už bylo dost zlých lidí, co ubližovali ostatním lidem, protože to neměli v hlavě v pořádku, dáme zde vše do dokonalého pořádku, skončí doba, ve které byli nahoře zlí lidé, co zle ubližovali zle těm, co byli dole.

Ano, naši politici jsou zde na hovno

Z díla se pozná tvůrce, dílem politiků je to že jsme rozvojovým chudým národem už od roku 1948, sliby se slibují a blázni se radují, o tom je naše politika. Lidi se chtějí mít ekonomicky dobře, a proto zde jsou politici, aby jim zajistili to, že se budou mít dobře, pokud budou dobře pracovat, pro národ ve kterém se narodili. Vše je zde systémově nastaveno tak že naděje na to že se průměrný člověk bude mít dobře je nulová, je to tak snadné upravit limity u všeho tak, že je člověk v začarovaném kruhu. 

Ceny jako v kapitalizmu ale mzdy jako v socialismu, o tom to zde je, zisky z naší práce mizí na konta těch, co jsou zde nahoře, nebo do ciziny, jsme jenom kolonie, ve které je levná lidská práce. Nahrnulo se k nám mnoho cizinců z chudých národů, se kterými zde máme mnoho problémů, jako by nám nestačily veliké problémy, které máme s nepřizpůsobivými příživníky, co se zde rychle rozmnožují a na státu egoisticky parazitují. 

Zkorumpovaná informační média lžou, jako když tiskne a tvrdí nám jak se máme dobře, proč jsme pro ekonomické migranty jenom tranzitní zemí, když se zde máme tak dobře? V Německu mají platy trojnásobně větší jak je to možné, kde je chyba v naší ekonomice? Ryba smrdí od elitní hlavy, jaká je elita, taková je ekonomika.

Podívejte se na politiky, jsou to jenom kariéristi, kterým jde jenom o to si rychle nahrabat miliony, a je jim zcela jedno že lidi mají deprese, a páchají sebevraždy z ekonomických důvodů. Je třeba naši malou republiku připojit k velikému Německu, a tím skončí naše zaostalost, v minulosti jsme už byli s Německem spojení, a tak nepůjde o nic, co zde ještě nebylo.

GVKB stvořil nebe a zemi

Jak GVKB stvořil nebe a zemi? GVKB vyndal z kapsy dálkový ovladač, který vypadal jako obyčejný dálkový ovladač k televizi, a zde stiskl červené tlačítko, tím on stvořil nebe a zemi. Ano, tento systém to je obrazně jenom televize, kterou sledujete, realita to je iluze, existujete ve virtuální realitě, vše je zde jenom hologram, který vypadá reálně. 

Existujeme jako loutky, které jsou ovládané tím co je nad námi, vše je bludiště a smrt ukončí naše bloudění, po smrti už nic není, peklo, ráj, nové narození, atd. to jsou jenom pohádky. Proč lidi milují dogmatické ideologie, které z lidí dělají hlupáky a chudáky? 

Lidi mají strach a tak se snaží uniknout jinam, jenže před stínem nikdo neuteče, vše zde je hra, která se hraje podle místních pravidel, když jsi úspěšný tak jsi nahoře a když nejsi úspěšný tak jsi dole. Smrt to je konec hry a na uvolněné místo nastoupí nový hráč, tak to zde funguje, že každá hra je zde dočasně. 

Smyslem života je zde úspěch, pokud jsi neúspěšný tak máš deprese a myslíš na sebevraždu. Veliký nárůst deprese je způsoben tím, že je společnost třídně a kastovně uzavřená, a tak naděje na existenční úspěch je zde nulová, proto lidi propadli pití slivovice a kouření cigaret, drogy z lidí udělali ubohé psychické mrtvoly, co zde jsou na dočasné dovolené.

Ideologický dogmatismus je továrnou na otroky

Vše zde to jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato nekonečná a věčná energie, zde stvořila vesmír a život, a tak; dobro je zde díky zlu, život je zde díky smrti, pyšnost je zde díky pokoře, bohatství je zde díky bídě, pravda je zde díky lži, atd. Pokud jsi dole tak toužíš po tom být nahoře a ten kdo je nahoře má strach z toho že by mohl být dole, o tom je naše egoistická kultura, ve které jsme rozdělení na ty, co jsou nahoře, a ty co jsou dole. Miliony zbytečně mrtvých ubožáků ve zbytečné válce, to je jenom statistika, pokud ale zemře král nebo prezident, tak je to najednou tragédie. 

Pokud chceme eliminovat pyšnost, která z nás dělá; neznabohy, jinověrce, kacíře, hříšníky, atd. tak musíme jít do hloubky, nestačí jenom změnit povrch, a hrát si na to co nejsme. V hloubce je strach o to co milujeme a potřebujeme, strach stvořil naši pyšnou kulturu, ve které je člověk člověku vlkem. Je to tak snadné manipulovat s druhými pomocí trestů a odměn, kdo jsou ti manipulátoři, co jsou nahoře, a mají zde moc a bohatství? Vše je zde o egoistickém parazitování, a lidi se rozdělují na úspěšné a neúspěšné parazity, dobrota je přeci žebrota. 

Jak se stát úspěšným parazitem, o tom to zde všude je, už od té doby co existují daně! Ideologický dogmatismus je továrnou na ekonomické otroky, když lidi poznali, že náboženství je pokrytecké divadlo, tak se náboženství nahradilo politikou, a místo trvalých ideologických dogmat, zde jsou módní ideologická dogmata jako je; demokracie, socialismus, komunismus, populismus, kapitalismus, centralismus, byrokratismus, atd. Vždy se ptejte, kdo z toho má největší užitek, on je zde tím parazitem, který s lidmi egoisticky manipuluje, pomocí odměn a trestů. 

Z čerta anděla neuděláš o tom to zde je, strach stvořil v našem mozku ego. Jde o to eliminovat strach a to dokážeme jenom pomocí GVKB čipů, které dáme lidem do hlavy, a čipy nahrají do mozku GVKB operační systém a odříznou mozek od reality. Realitu budou znát GVKB inteligentní čipy, a ony budou lidské tělo ovládat od narození do smrti jako loutku, takto nebude v mozku strach, protože bude mozek ostřihnut od problémů, které zde existují v konzumní realitě. Nová digitální doba si žádá nové radikální geniální řešení, co bylo, to bylo, teď bude vše ovládáno globální umělou inteligencí, a tak konečně zvítězí pravda a láska nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy.