středa 9. května 2018

Digitální systémy vše optimalizují

Evoluce je o skládání zkoušek, to co složí zkoušky, postoupí dále, to platí jak pro subjekty, tak i pro objekty, končí zlá doba, ve které lidi věřili na to, co si neověřili, dobrota a naivita nakonec vedla jistě k žebrotě a depresi. Ekonomika je věda o tom jak amatérsky nechybovat, není ekonomické zalévat plevel a krmit parazity, jak si to uděláme, takové to máme.

Pokud jsi psychicky nemocný, tak ber optimální léky na psychické nemoci, a nesnaž se amatérsky léčit svoje psychické nemoci pomocí slivovice a kouřením cigaret. Veliká konzumace drog, jasně ukazuje to, že veliké množství lidí by mělo být psychicky léčeno a vyléčeno v psychiatrické nemocnici, aby zde nebyli s nimi už problémy. 

Nejmodernější léčení lidské psychiky je pomocí GVKB čipů v hlavě, GVKB čip nahraje do centrálního nervového systému GVKB operační systém a GVKB databázi, tím se optimalizuje komunikace mezi lidmi, už zde nebude; extremismus, vandalismus, egoismus, dogmatismus, atd. 

Z lidí se stanou hrdinové, co budou pokorně sloužit digitálním systémům tak, aby zde vše optimálně fungovalo, a tak láska a pravda, zvítězila nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy. Zájem jednice se podřídí zájmům celku, skončí kult mocné osobnosti, a přestane se vyrábět luxusní zboží pro elitu, nebudou zde kariéristické závody, mezi psychopaty, co bylo to bylo, budoucnost je o GVKB digitálních systémech.