středa 18. dubna 2018

Ano, vše je zabitý čas

To není pesimismus! To je realismus! Odpověď na otázku vesmíru a života zní, vše je zabitý čas! Pokud se na cokoli podíváme vědecky a statistiky, musíme dojít nakonec k závěru, že vše je zabitý čas, zajímavé na tom je to, že i když je vše zabitý čas, tak je čas pořád zde s námi, jak je to proboha možné? Energie je nezničitelná, a čas existuje díky tomu, že je zde energie. 

Energie vzniká díky napětí mezi protiklady, a proto je energie nezničitelná a věčná, Bůh to je energie, podívejte se na vlastnosti boží a vlastnosti energie jsou stejné, ten kdo je bez energie, věří v boha, protože potřebuje ke svojí existenci mnoho energie, vše je zde na dobíjecí baterky. O mnohém si lidi myslí, že to není zabitý čas, příčinou je to, že nemají dostatek správných informací, a věří dezinformacím a dogmatům, komu není rady, tomu už není pomoci. 

Existujeme od narození v bludišti, a tak zabíjíme čas, není možné nijak se z tohoto existenčního bludiště dostat, smrt ukončuje naše bloudění, při kterém zabíjíme čas. Je snadné říci, takový je život, nemá smysl řešit to, co nejde vyřešit, stejně bychom tím jenom zabíjeli čas. Je třeba přejít k používání antikoncepce, život zde nemá koncepci, protože vše v životě je jenom zabitý čas.

Místo lidí zde budou jenom roboti a robotům bude už jedno, to že veškerá jejich aktivita, to je jenom zabitý čas. Podívejme se na války, zde se zabíjíme, a neuvědomujeme si to, že zabíjení lidí to je zabíjení času. Je zde sice mnoho populárních knih o tom, jak nezabíjet čas, jenže to jsou jenom teoretické rady, které v praxi nefungují, už tím že takovou zbytečnou knihu čteme, tak tím zabíjíme čas. Nejlepší bude ukončit předčasně svoji zbytečnou existenci zde, protože stejně bychom jenom zbytečně zabíjeli čas, ano, vše je zabitý čas!

Ano, Romové nečtou knihy

Je třeba s tím něco udělat, ten kdo nečte knihy je hlupákem a hlupáky nemá nikdo rád, proto navrhuji zřídit pro Romy organizaci, která zajistí to, že Romové budou číst mnoho knihy, cestou bude stimulace, ten kdo nebude číst knihy, ten nedostane jídlo a bude v přeškolovacím ročním táboře hladovět, každý Rom bude muset být jeden rok v tomto táboře, kde jej naučí číst knihy, půjde o hodnotnou světovou literaturu, která se mnoho let dobře všude na světě prodává. 

Bude zde zkoušení toho, jak Romové porozuměli knize, kterou přečetli a co jim kniha dala. Pokud někdo nesplní tvrdé normy na čtení a pochopení toho co přečetli, tak bude muset v tom táboře být o to déle, může dojít i k tomu že místo jednoho roku zde bude Rom nebo Romka i deset let, jsou věci, na kterých nesmíme v EU šetřit, tábory budou rozděleny podle; pohlaví, věku, inteligence, atd. aby zde nebyli problémy, které by Romy zdržovali od čtení knih, v táborech bude vojenský režim a Romové budou nosit vojenské uniformy. 

Tyto tábory budou pro Romy od 15 let do 30 let, bude to projekt, na který nám přispěje EU, protože se tím v EU vyřeší problémy s hloupými Romy, co mnoho chybují a tím EU problémy způsobují. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, Romové co mají maturitu nebo vysokou školu, nebudou muset být dlouho v tomto táboře, protože se jedná o moudré Romy, to bude nutit logicky Romy k tomu, aby si udělali maturitu, a tak se vyhnuli velmi dlouhému pobytu v tomto táboře, kde se z hloupých Romů pomocí čtení knih, dělají Romové, co nejsou už hloupí.

Ano, Romům bude líp

Tak jako si lidi pořizují psa, aby jim nebylo smutno, tak si GVKB inteligentní roboti pořídí Romy, aby jim nebylo smutno, aby mohli roboti ovládat Romy, tak jim dají do hlavy GVKB  čipy a tak budou moci Romové na dálku komunikovat s GVKB  inteligentními roboty a nebudou muset být na vodítku a mít náhubek. GVKB  roboti budou mnoho pracovat, a tak přijdou do svého domu jednou za měsíc, a tak bude Rom měsíc čekat na to, až přijde jeho milovaný GVKB pán a proto bude Rom pečovat o veliký dům, aby byl jeho pán spokojený. Romové budou mezi sebou komunikovat díky GVKB čipům v hlavě o tom, jak co nejlépe pečovat o dům a zahradu, to bude smyslem jejich života, neustále budou vše uklízet, aby bylo vše čisté, každý den umyjí v domě okna, postarají se o pokojové květiny a skleník. Romové budou žít jako Džinisté. Základní myšlenkou džinismu je nenásilí (ahinsá). Jeho projevem je respektování veškerého života: lidí, zvířat, rostlin. 

Učení je praktického rázu, kdy se člověk skládá z:

džívy − individuální, oživená duše, ve které jsou vlohy k vševědoucnosti, mravní dokonalosti a věčné blaženosti,
adžívy − neoduševnělé hmoty; materialistická část pro chod organismu (vnější)
a karmány − pojítka mezi džívou a adžívou, prostřednictvím nichž se zdokonalujeme a zároveň je nutné udržovat adžívu a džívu v souladu.

Základní 4 sliby džívy:

nebrat, co není darováno − Asteja
nelhat (nevést nepravdivé řeči) − Satya
zříci se světské rozkoše − Brahma-Čarjá
nezabíjet nic živého, tj. nezabít ani neobtěžovat žádné zvíře − Ahinsá