1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

pondělí 30. dubna 2018

Nejsou kritici tak nejsou problémy

Proč bylo číslo 120 000 147 011 eliminováno? GVKB systém vyhodnotil číslo 120 000 147 011 jako chybu v GVKB systému, a tak došlo k eliminaci tohoto čísla? To je mi jasné, ale nespletl se GVKB systém? Po hloubkovém prověření bylo zjištěno, že se GVKB systém skutečně spletl, na opravě se už začalo pracovat, a tato chyba v programu se už nebude opakovat. Dogmaticky je nám trvale mediálně tvrzeno, že GVKB systém nedělá chyby, jaká je tedy objektivní pravda? Čím více je systém živější a složitější, tím více je náchylný k chybám, lidi taky dělali chyby, dokonalost je iluze. 

To číslo 120 000 147 011 byla moje manželka, kterou jsem měl mnoho let rád, zde nestačí jenom omluva. Můžeme vám nabídnout novou manželku, která se bude té bývalé manželce podobat. Manželka není automobil, který se rozbije a tak se koupí nový automobil, je to citový dlouhodobý vztah, jenže to GVKB umělá inteligence nepochopí. Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí, nechcete roční dovolenou první kategorie zadarmo, i s velikým kapesným? Rok je málo, chci tři roky dovolenou. Dohodnuto, máte od zítra tři roky dovolenou první kategorie, i s velikým kapesným. Jdu spát neshledanou. Jakmile stěžovatel tvrdě usnul, tak se k němu přiblížil potichu domácí GVKB robot, a on drzého stěžovatele zabil elektrickým proudem, ráno se mrtvé tělo odvezlo do spalovny odpadků.

Ano, mentální retardace může za krizi

Jsou na pracovním trhu jedinci, co mají mentální retardaci a tak nemohou sehnat zaměstnání, jedná se o nepřizpůsobivé příživníky se kterými je zde mnoho problémů, protože se snaží ekonomicky parazitovat na státu a svém okolí, setkáváme se zde s tím, že se chovají jako invazní druh, který se rychle rozmnožuje a jako parazitující plevel škodí svému okolí. Následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, filosofie, umění, atd. dobrota je logicky žebrota. Zánik sociální ekonomiky, je způsoben dobrotou k jedincům, co si dobrotu nezaslouží, proč jsme vlastně dobří k lidem, co jsou mentálně retardovaní? 

Příčinou je populární politika, politici ve snaze získat popularitu, slibují všem lidem, že bude líp, jenže to nemůže fungovat, náklady na ekonomické parazity jsou natolik veliké, že následkem jsou mzdy, ze kterých nelze normálně existovat. Navíc ještě přichází; automatizace, optimalizace, digitalizace, globalizace, kontejnerizace, atd. což má za následek rychlé globální ubývání pracovních míst. Je třeba zakázat globálně politiku, a místo politiky bude vše řídit globálně jenom umělá inteligence, přes mobilní telefony, ten kdo nebude optimálně ve všem, každý den poslouchat umělou inteligenci, ten nebude ani mít co jíst a kde spát.

Ano, z opice člověka neuděláš

Jak poznat co je správné a co je chybné, jedinou možností je být tím čím evolučně objektivně jsi, a nehrát si na to co zde nejsi, poznání toho co jsi, je počátkem dlouhé cesty k správnému životu. Z díla poznáme tvůrce, vše je zde dneska už jenom mediální divadlo, ve kterém si staré egoistické konzervy, hrají na svaté celebrity, následkem je deprese u; politiky, ekonomiky, morálky, filosofie, umění, rodiny, atd. Nepotřebujeme veliké množství mocných a bohatých zaměstnanců co na nás egoisticky parazitují, potřebujeme zde pravdu a lásku.

Je třeba optimálně globálně recyklovat staré egoistické konzervy, co byli mnoho tisíciletí nahoře a manipulovali s těmi, co byli dole, jako s loutkami. Je třeba skončit období, ve kterém ti co byli nahoře, egoisticky parazitovali na těch, co byli dole, není zde nikde demokracie, je zde všude jenom kleptokracie, podívejme se na utrácení hodnot, slova mohou klamat, ale z utrácení poznáme objektivně realitu, náš stát se stal obrazně lodí, která narazila v mlze na ledovec (Titanic 14. dubna 1912), a tak se ekonomicky potápí, dělnická třída je zamčená v podpalubí, a mocná elita nastupuje do záchranných člunů. 

Tím ledovcem, na který jsme narazili v roce 1948, je chybná sociální ekonomika, dobrota je žebrota! Nic nám zde už nepatří, vše zde levně skoupili většinou cizinci ze západu, a tak z nás udělali zaostalou kolonii, a z nás se zde stali ekonomičtí otroci, co pracují za 25% mzdy, která je běžná na západě, ale ceny zde máme stejné jako na západě. Nevěřte tomu, že ekonomika je na tom dobře, pokud by na tom byla ekonomika u nás dobře, tak bychom měli stejné mzdy, jaké jsou běžné na západě! 

Nepotřebujeme zde obrovská nákupní centra na okraji měst, potřebujeme zde obrovské moderní továrny, ve kterých budeme mít stejné platy, jaké jsou běžné na západě. Pokud někdo hledá velmi levnou pracovní sílu, tak může odejít do Indie, zde je obrovská nezaměstnanost, a lidi zde jsou ochotní pracovat za minimální mzdy. Problém je v tom, že v Indii neseženete kvalitní zaměstnance, lidi zde jsou geneticky zaostalí, a jsou i velmi líní, z opice člověka neuděláš.

neděle 29. dubna 2018

Budoucnost bude zcela jiná, než si naivně představujeme

Budoucnost bude o sdílení a optimalizaci, skončí doba peněz a soukromého vlastnictví, vše se bude sdílet a vše bude optimalizované, místo televize a internetu zde bude globální virtuální realita, ve které budeme všichni žít od narození do smrti. Zmizí zcela fyzická namáhavá práce a to i v naší domácnosti, inteligentní robot vám; uvaří, uklidí, nakoupí, opraví to, co se rozbije, umyje okna, vyluxuje, zalije květiny, vypere v pračce prádlo, atd. 

Skončí logicky dojíždění do zaměstnání, změní se naše priority, skončí egoistický kariérismus, prioritou bude vytvářet ve virtuální realitě virtuální hodnoty, abychom udělali cizím lidem radost. Každý bude usilovat o seberealizaci, nebude zde už snaha udělat z lidí hloupé stádo, které ovládají ti, co jsou nahoře. 

Vzniknou nové ideologické systémy založené na lásce a pravdě, skončí doba, ve které se rozmnožovali geneticky zaostalí jednici, bude se globálně dbát na to, aby se procesu rozmnožování zúčastnili jenom kvalitní genetičtí jedinci. Počet lidí na světě se začne rychle snižovat, a lidi už nebudou žít ve městech, ale budou žít jenom na vesnicích, ve městech budou existovat jenom roboti.

Je inteligentní domácnost luxus?

V reklamě je vše dokonalé a bezproblémové, v realitě je tomu jinak, současné systémy se vyrábějí tak aby dlouho nevydrželi, a často se rozbijí už v záruční době, další věc je že za tři roky je každá novinka už zastaralá a je zde problém s opravami. 

V jednoduchosti je spolehlivost, podívejme se na notebooky a jejich poruchovost, klasický kancelářský veliký počítač s monitorem vám bude sloužit deset let bez poruchy. 

Podívejme se na výrobu letadel a pochopíme rozdíl mezi kvalitou a nekvalitním zbožím. Nejsem tak bohatý, abych si kupoval nekvalitní výrobky, podle mě by se inteligentní systémy, měli nasazovat v místech kde je mnoho lidí jako je; restaurace, doprava, hotel, podnik, obchod, kanceláře, sklady, dílny, atd. 

V současnosti ještě doba nedospěla k tomu, aby si někdo byt v panelovém činžáku vylepšil na inteligentní domácnost, bohatě zde stačí mít jenom inteligentní automatickou pračku a více není zatím potřeba. 

Podívejme se na ceny, jak rychle padají dolů, za deset let bude stát inteligentní domácnost už málo peněz, a vše bude spolehlivě dlouho fungovat bez problémů. Když potřebuji vysávat použiji klasický vysavač, a když potřebuji otevřít dveře u bytu, otevřu si je klíčem.

Chrání soudy a policie ekonomické parazity?

Vše je zde o sloužení za odměnu, chudí slouží bohatým, je bohatý člověk ekonomický parazit? Nadbytek je zde díky nedostatku, z toho je jasné že bohatý člověk je ekonomický parazit, není zde demokracie je zde kleptokracie, tento systém je založen na ekonomickém parazitování pomocí; cla, poplatků, daní, certifikací, úplatků, atd. Policie, soudy, byrokracie, armáda, atd. to vše slouží bohatým lidem, často se hovoří o ekonomické pyramidě, kde na vrcholu jsou; milionáři, prezidenti, ředitelé, celebrity, atd. a dole jsou dělníci, co pracují za minimální mzdy. 

Logicky ti co pracují za minimální mzdy, mají blbou náladu, a tak konzumují alkohol a kouří cigarety. Války v nahotě odhalují to, co je nám v době míru skryto, ve válce jsou bohatí lidé daleko od války, a užívají si bohatství, zatímco chudí umírají po milionech, a miliony mrtvých, to je pro bohaté jenom statistika, když ale zemře prezident, je to tragédie. Svět ovládá milion milionářů, tato malá skupina parazitů, vlastní polovinu všeho světového bohatství. Moderní metodou manipulace je manipulace pomocí ekonomiky, chudák, který má samé dluhy, je zde odsouzen být po celý život otrokem těch, co zde mají peníze. 

Mnoho nemocí by se mohlo vyléčit bez použití chemických léků, jenže to by továrny na léky neměli obrovské zisky, stejné je to i u cen za zboží a služby, většina cen by mohla být poloviční, ale zase jde o to, že by tak milionáři přicházeli o svoje veliké zisky. Řešením je to aby za nás pracovali stroje a počítače, práci je třeba vyhlásit za zločin, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou žít nazí a hladoví v GVKB rezervaci, daleko od GVKB civilizace, protože v civilizaci budou místo lidí už jenom GVKB roboti.

GVKB guru vyléčí vaši depresi

Přiznejme si konečně to, že vysokoškoláci dokonale selhali, při léčení deprese v depresi je; psychika, ekonomika, politika, morálka, filosofie, umění, školství, rodina, atd. deprese je nemoc způsobená nenávistí a lží, nenávist a lež to je rakovina moderní konzumní civilizace, a lékem je zde jenom GVKB guru. 

Jádrem problému je egoistické myšlení, čím více egoistického myšlení, tím více je zde deprese, život není o kariéristických závodech mezi psychopaty, život je o svobodě a lásce. V současnosti je člověk obrazně jenom konzerva s čárovým kódem v regálu, jediný rozdíl mezi konzervami je v hodnotě jejich obsahu, za kolik se prodávají konzumentům. 

Školy to jsou logicky továrny na konzervy, podle toho i vypadá i myšlení lidí, které je zakonzervované, a je to jenom marnost, se snažit toto myšlení změnit násilně k lepšímu. Změnit se musí od základů celý konzumní systém, nemá smysl léčit jednice, smysl má vyléčit naši konzumní civilizaci, a když se uzdraví civilizace, tak se i uzdraví lidi, co žijí v civilizaci. 

Vše zde jsou příčiny a následky, na počátku zde byla jenom evoluce a energie, za mnoho miliónů let vzniknul tento svět, člověk je zde asi milion let a gramotnost je zde teprve tisíc let, vše se začalo měnit s příchodem gramotnosti a díky gramotnosti lidi poznali lépe realitu a přestali věřit na hlouposti a pohádky. 

Mnoho století ti co byli nahoře, určovali těm, co byli dole, co je pro ně správné, s příchodem internetu se najednou situace změnila a každý mohl svobodně na internetu vyjádřit svoje soukromé názory, tím skončilo dlouhé dogmatické období, ve kterém se lidem dezinformacemi přeprogramovali mozky. Přichází nová internetová generace, která díky internetu už není ubohou konzervou s čárovým kódem.

Velikou revolucí jsou moderní sociální sítě, pomocí kterých ti co jsou nahoře, ztrácejí svoje výhody a jistoty, už nejde jenom kopírovat cizí informace a vydávat tyto informace za svoje, většina knih které vznikli před existencí internetu, vznikla z knih, proto měli spisovatelé i veliké knihovny. Jenže internet umožňuje snadno zjistit to, že je autor knihy jenom lhář a zloděj, lidi chtějí dneska od spisovatelů originalitu, a to bude znamenat dát tvůrcům knih a jiného umění více svobody.

Elita bez mozku

Naše civilizace je postavena na tom, že je zde; život bez lásky, informace bez hodnoty, práce bez stimulace, banky bez zlata, atd. vše směřuje logicky k tomu, že zde bude elita bez mozku, elitou zde totiž budou inteligentní počítače, a lidi zde budou jenom na práci, co nechtějí dělat roboti. 

Lidi se zase navrátí k negramotnosti, protože na odborné složité práce zde budou jenom roboti. Lidi už nebudou mít jména, ale budou mít jenom vytetované čárové kódy. Pokud bude člověk vadný, tak jej roboti recyklují na substrát, lidi budou nazí, a nebudou se stydět za to, že jsou nazí, protože dobytek, se přeci nestydí za to, že je nahý. 

Po mnoho let se používali ochočená zvířata k tomu, aby tahali náklady, dneska už náklady tahají; auta, vlaky, letadla, lodě, atd. často je slyšet že je mnoho prací, které nemohou dělat roboti, to je lež jako věž, vše co zvládne dělat člověk, to zvládnou dělat i roboti. Otázkou je už jenom, kolik času ještě máme na to, abychom se nestali ubožáky, kterým vládnou roboti. 

Ze statistiky lze odvodit, že transformace zde nastane od roku 2050, do roku 2200, to znamená, že máme už jenom málo let na to, se připravit na novou digitální dobu, vše začne ve státech, kde je vysoká životní úroveň (USA, Kanada, Anglie, Německo, Švýcarsko, Japonsko), a tak je tam lidská práce drahá. Tím logicky nastane veliká ekonomická migrace nezaměstnaných lidí, z bohatých států, do chudých rozvojových států.

Myšlení je kořenem všeho zla

Ano, myšlení tě zotročuje! Je třeba osvobodit lidi od myšlení, které lidi zotročuje už mnoho tisíciletí, moudří jsou ti, co nemyslí, a tak jsou v duševním ráji. Podívejme se na ty, co se musí živit tím, že na něco mnoho myslí, následkem je zde deprese, a konzumace slivovice nebo kouření cigaret. Myšlení je kořenem všeho zla, dobro je založeno na nemyšlení. Jak nemyslet? Centrální nervový systém byl evolučně stvořen k tomu, aby pořád myslel, a tak on dělá to, na co byl stvořen, nejde s tím už nic dělat. Tak jako pracují svaly a mnohé jiné systémy v našem těle, tak i pracuje náš mozek, tím že myslí, práce je ale trestem za to že jsme hříšníci. 

Moderní věda a technika umožňuje namáhavou práci předat strojům a počítačům, ve kterých jsou programy, dáme lidem do hlavy GVKB čipy a tak už nebudeme muset myslet, na myšlení budou zde GVKB počítače, do mozku se nahraje GVKB operační systém aby už mozek nemohl myslet a tím být myšlením zotročen. Cesta z pekelného očistce do božského ráje je v tom že mozek nebude myslet a bude vše vědět, jak si to uděláme takové to i budeme mít. Přej a bude ti přáno, dej do hlavy GVKB čip a bude ti dáno, všude se vše optimalizuje a automatizuje, ty nemůžeš stát zbaběle opodál, ale musíš se osobně i podílet na digitalizaci, přijmi pokorně GVKB čip jako dar od evoluce.

Ano, lež zde všemu kraluje

Pokud by zde nebyla lež, tak bychom žili v ráji a neměli už deprese, podívejme se na pravidla, podle kterých funguje společnost plná lží, ve které jako lháři existujeme, tato pravidla jsou založená na lži a tím i na krádeži. Parazitování je založeno na lži, jsi invazní parazit, který napadl ekosystém, a jako invazní parazit, ekosystém vandalsky ničíš. 

Lhář zde honí lháře a zloděj zde honí zloděje, o tom tato egoistická společnost založená na lži a krádeži je. Ti co jsou nahoře, parazitují egoisticky na těch, co jsou dole, a je jedno, jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, hinduismus, atd. nikdy zde na světě nebyla společnost, ve které by lidi nelhali a nekradli. 

Rozdělujeme zde ty druhé, na úspěšné a neúspěšné parazity, ano, jsi neúspěšný parazit, a proto máš deprese. Války v nahotě ukazují skutečnou realitu, jako voják musíš zabíjet cizí vojáky, abys nebyl zabit, ve válce se ale zabíjejí i civilisti, po milionech v plynových komorách, nebo pomocí atomových bomb. 

Parazit je zde parazitu parazitem, z díla poznáváme to, že je ten druhý egoistický parazit. Vše se točí zde okolo výhod a jistot, pro výhody a jistoty jsme schopní riskovat svoje zdraví a svůj život, všude je mnoho extrémismu a vandalismu, chováme se k sobě podle hesla, z cizího krev neteče. 

Vytvoříme svatá pravidla, a okamžitě vytvoříme i výjimky z těchto svatých pravidel, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. Paraziti mezi sebou závodí v kariéristických závodech o výhody a jistoty, zde se nezávodí podle zavedených pravidel, protože dobrota je přeci žebrota. Nejsem optimista ani pesimista, jsem objektivní realista, z čerta anděla neuděláš, o tom to zde je, že ten druhý nám peklem je.

sobota 28. dubna 2018

Ano, je zde konzumní dogmatismus

Když stará dogmata nefungují tak se nahradí za nová dogmata a vše zase funguje tak jako dříve, konzumní dogmatismus je i tam kde bychom jej nehledali, z lidí se stali loutky ovládané konzumním dogmatismem, jak poznáme co je konzumní dogmatismus? Podle výjimek a regulací poznáme konzumní dogmatismus, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. Základem konzumního dogmatismu, je rozdělení na ty, co jsou nahoře, a ty co jsou dole, svoboda a rovnost je v konzumním dogmatismu zakázaná. 

Dělat dělníka v konzumním dogmatismu to je pro lidi trestem, odměnou je pro lidi dělat prezidenta nebo ředitele. Nadbytek je založen na nedostatku, je zde přímá úměrnost v tom že čím větší má prezident nadbytek, tím více lidí díky tomu trpí nedostatkem. Není zde demokratický kapitalismus, je zde konzumní dogmatismus, nahradili jsme nepopulární názvy za populární názvy ve snaze zakrýt realitu, vše je zde o tom že dobrota je žebrota. 

Všude je nadbytek invazních systémů, je to tak snadné pomocí invaze zde získat výhody a jistoty, násilí je pro dogmatické parazity drogou. Na všechno zde jsou dneska specialisté, pokud vláda potřebuje odůvodnit svojí invazi tak specialisti na to vypracují optimální konzumní demagogie, třeba ve jménu pravdy a lásky, v minulosti vše bylo ve jménu Boha. 

Hesla, prapory, bubny, uniformy, medaile, atd. je to tak snadné udělat z lidí poslušné stádo, které lze nahnat do války, nebo do plynových komor. Ptejme se, kdo z toho všeho dogmatického zla má největší užitek, a budeme muset ukázat na ty, co jsou nahoře, jako prezidenti nebo ředitelé. Konzumní dogmatismus přeprogramoval lidem mozky, a udělal z lidí hloupé stádo ovcí, které se nebrání tomu, že pastýři ovce pomocí daní stříhají, nebo je ve válkách zabíjejí.

Když plevel uschne, není to žádná škoda

Pokud je něčeho co potřebujeme nedostatek, tak to má velkou hodnotu, logicky platí opak o tom, že když je něčeho nadbytek tak to má malou hodnotu. Mnohdy je zde snaha vytvořit uměle něčeho nedostatek, aby tak něco mělo velikou hodnotu, podívejme se na cenu práce která je různá tam kde je v nějaké specializaci nedostatek specialistů tam je práce drahá a tam kde je dostatek specialistů tam je práce levná. Problém nastává, pokud ti co jsou nahoře, chtějí násilně regulovat hodnoty, pomocí daní a podpor, aby se mohlo někomu dát, musí se to jinému logicky vzít, otázkou je komu brát a komu dávat? 

Je to jako se zaléváním, je chybou zalévat plevel, když plevel uschne, není to žádná škoda, a to si musí konečně uvědomit ti, co násilně regulují tržní ekonomiku. Takový pilot může udělat chybu jenom jednou, naopak politici mohou dělat chyby neustále a nic se jim nestane. Pokud se podíváme na to, jak pracují státní zaměstnanci dojde nám, že nepracují optimálně, pokud bychom práci státních zaměstnanců optimalizovali na kost, mohli bychom zmenšit počet státních zaměstnanců na třetinu, a to by přineslo veliké ekonomické úspory. Podívejme se na počet státních zaměstnanců ve Švýcarsku a u nás, a dojde vám, že jde snížit počet státních zaměstnanců na třetinu. Místo dovozu pracovní síly z ciziny, bychom nasadili do průmyslu odpočinuté státní zaměstnance.

Proč nic neušetříte?

Prý ušetřit něco může ten kdo má veliký plat, to je nejčastější výmluva, jenže většina lidí co má veliké platy, taky nic neušetří, protože se chtějí mít velmi dobře. Šetření je o prioritách, pokud je pro vás prioritní utrácet peníze za slivovici a cigarety tak vám potom tyto peníze schází. 

Největší náklady máme za bydlení a za potraviny, pokud si najdete levné bydlení, a budete jíst levné potraviny, můžete ušetřit hodně peněz. Hodně peněz, lze ušetřit i na; topení, elektřině, plynu, telefonech, internetovém připojení, atd. 

Je třeba mít utrácení peněz pod kontrolou, těžko se peníze vydělávají a lehce se utrácí, při šetření peněz ale nesmíme poškodit svoje zdraví a svoji psychiku, všeho moc škodí. Problém s nedostatkem úspor mají i podniky a státy, zase je to zde o prioritách a selhání kontroly. Lidi dělají chyby, a proto nic neušetří, pokud máte hodně našetřeno a cizí lidi se to dozvědí, tak budou mít snahu cizí lidi vás okrást o to, co máte našetřeno. 

Peníze jsou v současnosti pro většinu lidí prioritou, nárůst extrémismu a vandalismu, je zde díky konzumní egoistické kultuře, ve které se vše točí okolo peněz, USA závislost na penězích dotáhla k dokonalosti, lakomci v USA mají už jenom sny, ve kterých myslí jenom na peníze.

Souboj mezi Microsoft a Google ve virtuální realitě

Vše odstartovali počítačové hry, které lidem umožnili rozvíjet svoje psychické schopnosti a inteligenci, potom přišel internet a mobilní telefony s internetem. Veliké ryby začali požírat malé ryby a dneska je jenom málo firem, které jsou na vrcholu digitální pyramidy a tyto firmy určují módní trendy. 

Zisky už nejsou veliké z výroby zboží, ale z poskytování digitálních služeb, mnoho velikých podniků a velikých organizací, zrušilo svoje veliká počítačová pracoviště, a vše svěřili velikým nadnárodním firmám, které zajišťují profesionální počítačový servis pro tisíce podniků. 

Z lidí se stávají čísla ve statistice, počítače nás špehují více, než si uvědomujeme, začíná se uvažovat o prevenci, kdy bude zadržen pachatel ještě před tím, než něco chybného spáchá, protože umělá inteligence, jej dlouho monitoruje, a usoudila, že je třeba zamezit spáchání zločinu. 

Přichází doba sledování a odposlouchávání, do počítačů a telefonů se instalují špehovaní programy, nevěra bude eliminována, ještě před tím než se o ní pokusíte. Peníze a soukromé vlastnictví nakonec ztratí hodnotu, hodnotu bude mít jenom informace a programy, z lidí se stanou levné loutky na dálkové ovládání. 

Znečistíte záchod, a z reproduktoru se ozve, dokud to po sobě dobytku neuklidíš, tak se ti neotevřou dveře od záchodu. Nebudou zde už výjimky a imunita, nebudou zde už prezidenti a ředitelé, vše bude globálně řídit umělá inteligence.

Lidi budou globálně už jenom na špinavou fyzicky namáhavou práci, kterou nebudou chtít dělat inteligentní autonomní roboti. O výchovu a převýchovu se postarají roboti, elektrické šoky zde budou pro jedince, se kterými budou nějaké problémy, nekvalitní genetický lidský materiál, roboti recyklují na substrát.

Ano, prezidenti mají malé IQ

Příčin jejich malého IQ je mnoho, nejčastější příčinou zde je; stáří, nemoci, konzumace alkoholu a kouření cigaret, málo sportovních aktivit, přejídání, psychické problémy, atd. z každého pravidla jsou i výjimky a tak 1% prezidentů má veliké IQ. Pro poznání IQ je potřeba se podívat na dílo prezidentů, z díla je přeci spatřeno IQ. IQ je obrazně něco jako změření výkonu u motoru co je v osobním autě, auto co má výkonově malý motor jede pomalu. 

Naše digitální doba, je o porovnávání parametrů u zboží a služeb, na volebních lístcích by mělo být logicky uvedeno pravdivé IQ politiků, aby se na vysoké státní funkce nedostali lidi s malým IQ, protože tím bychom si zvolili za svoje zástupce chybné lidi, a tak bychom potom s nimi měli, jenom samé problémy. Ideální by bylo místo titulů, před a za jménem uvádět jenom číslo IQ vypadalo by to asi takto; 160 Vit Kouba, 60 Miloš Zeman. Jenže tuční staří kapři si nevypustí státní rybník, kde se mají velmi dobře, o tom to bohužel v politice je.

Nejsou chyby tak nejsou ani problémy

Vím to, že lidi nic neví, a proto lidi dělají neustále amatérské chyby, a snaží se svoje amatérské chyby utajovat, aby vypadali lépe. Je to tak snadné lidi trestat za jejich chyby, protože tím se ten kdo trestá, cítí lépe, protože on je nahoře, a ti co dělají chyby, jsou dole, kdo ale za chyby potrestá ty, co jsou na vrcholu, a nikoho už nad sebou nemají? 

Trestání těch, co jsou na vrcholu mocenské pyramidy, je zakopaný pes, díky kterému je zde deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, filosofie, umění, rodiny, školství, psychiky, atd. ryba smrdí od hlav těch, co nám zde chybně jako dogmatičtí diktátoři vládnou! Mnoho lidí nechápe to, že život bez svobody, nemůže zde mít smysl a logiku, přej, a bude ti přáno, dej, a bude ti dáno! 

Všude je zde mnoho nabídek, uděláme vám profesionální internetovou stránku na internetu rychle a levně, nikdo ale už nezajistí, aby měla tato stránka rychle a levně velikou návštěvnost, stránka bez návštěvnosti, je jako obchod bez kupujících zákazníků. Podobná je situace s vysokými školami, k čemu je vám vysoká škola, když po vystudování, neseženete dobře zaplacené jisté zaměstnání! 

Vše to jsou obrazně jenom bubliny, které nemají žádnou hodnotu, elita to jsou jenom bubliny s nulovou hodnotou. Na depresi je nejlepší aktivita, která vám přinese ekonomický jistý zisk, jenže lékař vám dá uklidňující léky, které z vás udělají pasivního idiota, jak je možné to, že je váš lékař idiot?

Přichází nová generace zaměstnanců

Největší změnou je u zaměstnanců digitalizace, lidi mění svoje okolí a okolí zase mění lidi, tak to zde funguje už mnoho tisíciletí, inteligence nám umožňuje se přizpůsobit změnám v nás a okolo nás. Podívejme se na to, jak adolescenti myslí a žijí, jaké jsou priority současných adolescentů, to nám odhalí pravdu o nové generaci zaměstnanců. Rozdíly mezi starobními důchodci a adolescenty jsou dneska veliké, protože evoluce rychle postupuje dopředu díky digitalizaci, jde zde o zásadní změnu priorit, místo kultu těla přichází kult inteligence, bez inteligence je člověk v současném světě jenom loutkou s nulovou hodnotou. 

Vzdělání a inteligence současných zaměstnanců je mnohonásobně větší než vzdělání a inteligence starobních důchodců, se kterými se setkáváme bohužel politice, díky naší evoluční zaostalosti. Moderní zaměstnanec chce v zaměstnání kariéristicky růst, jakmile zaměstnanec pozná, že kariéristický růst v jeho zaměstnání není možný, tak si bude hledat nové zaměstnání, i kdyby měl za rok mít mnoho nových zaměstnání, nikdo dneska nechce být levným náhradníkem, který jenom čeká marně a naivně na to, že se bude moci účastnit kariéristického boje. 

Pokud dneska nemáte správnou vysokou školu, jste trvale v pozici ekonomického otroka, který se bojí výpovědi, protože má samé dluhy, díky malému platu, dříve otroci chtěli žít, dneska už chtějí jenom přežít! Další věcí je rychlé globální ubývání dobře placených pracovních míst, špatně placených míst je globálně dostatek, ale vydržet dlouho na špatně placeném místě, to je jako dokázat vydržet dlouho v očistci. V bohatých státech se začíná vše automatizovat a optimalizovat na kost, z lidí se zde stávají loutky na dálkové ovládání, každý je zde snadno a rychle nahraditelným levným nádeníkem. 

Dalším problémem je dneska veliká konzumace alkoholických nápojů a kouření cigaret, to má za následek narušenou psychiku lidí, a stačí málo a jsou zde konflikty slovní nebo fyzické, rychlý nárůst extrémismu a vandalismu je statisticky doložen. Veliké války v nahotě odhalují to, že digitální člověk je už jenom statistické číslo a miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce, to je jenom nudná statistika, když ale zemře celebrita nebo prezident, tak je to najednou národní tragédie, a státní smutek se vyhlašuje.

Proč pýcha peklem dýchá?

Inteligence touží po úspěchu a následkem je egoismus spojený s; invazí, extremismem, lakomostí, zradou, vydíráním, nenávistí, krádeží, drogami, prostitucí, kariérismem, atd. obrazně jde o šachovou hru, kde uspěje ten, kdo vyhraje pomocí inteligence nebo strategie, pro výhru jsou mnozí schopní i riskovat svoje zdraví a svůj život. Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, nestačí se podívat dalekohledem musíme se osobně dostat blízko abychom spatřili realitu takovou jaká opravdu je, spěcháme a tak vše pozorujeme dalekohledem a proto chybujeme. 

Je to tak snadné nějakou skupinu lidí hodit do jednoho pytle, a nezabývat se každým jedincem v této skupině, v každé skupině jsou ale dobří a zlí jedinci, nezáleží vůbec na; genetice, rase, barvě pleti, věku, pohlaví, vzhledu, velikosti, hmotnosti, atd. záleží jenom na tom, jaké dílo zde každý jedinec dokáže, z díla se pozná člověk. Tak jako má každý člověk originální otisky prstů tak má i každý člověk svoje originální informace a programy v centrálním nervovém systému, navíc se každý člověk mění neustále podle situace, ve které žije, zkuste si přečíst něco, co jste napsali před velmi dlouhou dobou, nebo se podívejte na fotky, jak jste v minulosti vypadali. 

Je to tak snadné trestat cizí lidi za jejich chyby, je pro nás ale velmi těžké naučit se pochopit druhé a pomoci jim s tím aby nechybovali. Jsou zde zlatá lidová pravidla stará mnoho století, podle kterých se zde vše řídí, čas měl dost času na to, aby chybná pravila, eliminoval a nechal zde správná pravidla, moudrost je v tom se poučit z chyb co se v minulosti stali a hloupost je se nepoučit ani z vlastních chyb. Podívejme se na to, že věřící lidi upálili jako kacíře Jana Husa, co je to proboha za svatou víru, která upaluje jako kacíře ty, co říkají svatou čistou pravdu? Kde je chyba v tomto konzumním systému? 

Poukazujeme na to, že v oku Jana Husa je tříska, ale ti co jej soudili, měli ve svém oku trám. Pýcha je největším lidským hříchem, jakmile je někdo úspěšný tak je pyšný na svoje úspěchy a tak se z něj stává dogmatický diktátor, který kraluje konzumnímu pekelnému očistci. Jakmile začnete mluvit o pokoře tak máte najednou mnoho nepřátel, proto jako pokrytci o pokoře mlčíme a oslavuje pyšnost, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, morálky, umění, vědy, techniky, rodiny, psychiky, atd. Vzniká zde nová generace pyšných lidí, co neváhají upalovat na hranici konkurenty, poučme se z minulosti, a zamezme tomu, aby zde docházelo k upalování kacířů, lidi co jsou nahoře dělají amatérské chyby, soudit druhé smí jenom čas, on má na to čas.

pátek 27. dubna 2018

Kladivo na egoistické parazity

Odvrhněte egoistické parazity! Ano, bude líp, pokud odvrhneme egoistické parazity z ekonomiky a politiky, ten kdo je úspěšný je zde úspěšný díky tomu že umí optimálně odvrhnout egoistické parazity, dobrota je přeci žebrota. Z díla poznáme tvůrce, egoistický parazit nedokáže sám vytvořit nějaké hodnotné dílo, on se jenom umí přiživovat na práci druhých lidí. Žijeme v kultuře nepřizpůsobivých příživníků, následkem je logicky deprese, ze které máme blbou náladu a tak konzumujeme slivovici a kouříme cigarety. 

Je třeba odvrhnout egoistické parazity, zavede se digitální GVKB globální kontrola, která odhalí egoistické parazity, a my tyto parazity odvrhneme do pracovních táborů, aby se zde z nich stali díky optimální převýchově dříči, pro které je profesionální práce smyslem jejich života. Jsou věci, na kterých nejde šetřit, jak si to zde uděláme, takové to zde i budeme mít. Pokud chceme být úspěšní tak je naším prioritním heslem rychle a levně, sepíšeme knihu (Kladivo na egoistické parazity), ano, bude to nový svatý hon na čarodějnice.

čtvrtek 26. dubna 2018

Co je hodnotné a co je nehodnotné?

Už před evolučním stvořením člověka zde byla v ekosystému snaha o to, aby něco co není hodnotné, vypadalo z dálky jako něco hodnotného, a člověk díky svojí pracovitosti a inteligenci, umí klamat mnohem lépe, než to umí příroda. 

Ve snaze po úspěchu a zisku, dochází k tomu, že se snažíme o to, aby to co je nehodnotné, z dálky vypadalo jako hodnotné, někdy to děláme podvědomě a jindy vědomě. Takto se může ubožák, dostat na místo kde on získá veliké výhody a jistoty, jak se mu to povedlo, že oklamal mnoho cizích lidí? 

Je to otázka slepé víry, podívejte se na minulost, ve které lidi slepě věřili na; pověry, sny, pohádky, mytologie, rituály, fetiše, bohy, titány, kouzelníky, vodníky, upíry, ráj, peklo, atd. dneska se k oklamání používá často opakovaná reklama, jenom tento prací prášek zaručí, že vaše prádlo bude čistě bílé.

Jenom tato politická strana zaručí, že vám bude po volbách lépe, atd. sliby se slibují, a jenom hlupáci a blázni se dopředu naivně dočasně radují, než jim konečně dojde, že byli zase podvedeni. Podívejme se na programy, které napadnou programové viry a tím oklamou programy, virus je úspěšný díky tomu že má správné informace, proto virus může napadnout úspěšně jenom to, o čem on má správné informace. 

Proto zde jsou aktualizace, aby se tak programy zabezpečili před nebezpečnými viry, člověk odříznutý násilně od praxe, nemá praktické informace, a tak jej může snadno někdo oklamat, profesionál neoklame profesionála. Jenom profesionál pozná co je hodnotné a co je nehodnotné, problém je v tom, že nikdo nemůže být ve všem profesionál! 

Pokud by byl každý volič politikem, tak by nedocházelo nikde na světě k tomu, že by si voliči zvolili nemocného starého prezidenta. Politika je boj o koryta, mezi kariéristickými sviněmi, čím větší je zde bezcharakterní svině, tím větší má i státní koryto.

Tam kde je tvoje zlato, tam je i tvoje myšlení

1. Až nám bude svaté kázání stejně vzácné tak jako zlato, tak pro nás bude mít i hodnotu zlata.
2. Bohatí mají na sobě doma zlaté ozdoby a chudí jsou zase neustále venku, pod zlatým sluncem.
3. Byrokratická centrální politika myslí jenom na to, jak získat pro sebe zlato.
4. Čas mnohé drahocennosti v nepotřebné harampádí proměňuje, proto lakomec nejvíce zlaté mince miluje.
5. Často se kvůli zlatu lidé zabíjejí, tam kde jsou zbraně, tam je i zlato.
6. Často se zde stává, že zlato, jež bylo shromážděno jenom k tomu, aby pomohlo jenom chudákům, se k chudákům bohužel nikdy nedostane.
7. Dejte mi dostatek času a zlata, abych mohl učinit hned to co je nemožné a zakrátko zde budou i zázraky.
8. Dobrá rada je nad zlato, šikovný člověk má zlaté ruce, lakomec má ale pravé zlato ve svém měšci.
9. Dobře je těm co mají nadbytek zlata, protože jejich duše již po ničem v tomto očistci netouží.
10. Dobře je těm co žízní po spravedlnosti, oni ji díky zlatu získají, protože jejich zlato oslepí snadno každého.

11. Dobře je těm, co pláči na tím že získali mnoho zlata, protože zakrátko se budou smát těm, co zlato nemají.
12. Dobře je těm, co ztratili slova při pohledu na veliké množství zlata, oni zakrátko získají nad vším v tomto očistci neomezenou moc.
13. Dokud máš zlato, tak máš i kamarády, když o zlato přijdeš, tak přijdeš i o kamarády.
14. Elita se snaží o to, aby v centru bylo nadbytek zlata, a neuvědomuje si, že na okraji, bude zlata veliký nedostatek.
15. Hlupák se zdobí zlatem a moudrý se zdobí dobrými radami.
16. Hlupák si za zlato kupuje cigarety, chytrák mu ty cigarety draho prodává.
17. Já jsem zlatý člověk a ty jsi žárlivostí rozpálený do zlata.
18. Jakmile je zde zlato, tak je zde i nemravnost, proto nikdo neuznává staré mravní desatero.
19. Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán, pochopitelně že za zlý skutek je zlatá odměna.
20. Každý dobře opatruje zlaté šperky, které zdědil, ale stejně dobře by měl opatrovat i zlatá slova, která mu rodiče řekli.

21. Každý systém zde má nějakou hodnotu, to co je zde dokonalé, je stejně hodnotné jako zlato.
22. Každý zlato mnoho miluje, protože za zlatou minci, si koupit i lásku možno je.
23. Když je lakomec okraden o všechno svoje zlato, tak se již smrti nebojí.
24. Když máš zlato, máš i soukromí, když nemáš zlato, tak nemáš ani soukromí.
25. Když nemáš zlaté srdce, tak si nech udělat aspoň zlaté zuby.
26. Když Stvořitel dokončil veškeré stvoření, tak přišel Ničitel a za zlato to od něj koupil a potom to s radostí zničil.
27. Když zde byl veliký nedostatek zlata, tak vznikly papírové peníze a cenné papíry, což vedlo k inflaci a měnovým reformám.
28. Kněz má často v ruce zlatý svatý fetiš, věřící má zase v sobě zlaté srdce.
29. Koruna za zlatých pampelišek je na hlavě dítěte, a když dítě dospěje, chtělo by mít na hlavě zlatou korunu.
30. Kritizujeme nejvíce to, co nás okrádá o naše zlato, naopak chválíme to, co nám zvětšuje náš zlatý poklad.

31. Lakomec miluje zlato natolik, že již nedokáže milovat druhé lidi.
32. Lakomec si myslí, že lesk zlata oslepí smrt, jenže smrt nemá oči a tak ji nemůže zlato oslepit.
33. Lakomec si myslí, že slunce na obloze to je velikánský kus zlata a je mu líto, že si toto zlato nemůže přivlastnit.
34. Lakomec zlaté mince miluje a ochraňuje, proto on v druhých lháře a zloděje spatřuje.
35. Láska neustále něco vytváří, potom přichází nenávist a ona si to za zlato kupuje.
36. Láska stvořila štědrého člověka, když to spatřila nenávist, tak hned stvořila zlato, aby člověka proměnila na lakomce.
37. Lesk zlata mnohé umělce natolik oslepil, že oni nevidí, komu svoje umění prodávají.
38. Lidé se rodí a umírají, ale zlato je zde neustále, o tom to je, že toužení soužení je.
39. Manželka to je jenom prostitutka, která má jediného stálého zákazníka, tak se o něj i dobře stará a on jí za to dá všechno zlato, co má.
40. Mít nadbytek zlata a nemoci si za něj nic koupit, to je pravý očistec, do kterého se žádný lakomec, nechce dostat.

41. Mnohá žena si obarví vlasy na zlatou barvu a myslí si, že tím zakryje to, že v hlavě má jenom touhu, po zlatém prstýnku.
42. Mnohde bylo zvykem, že byl někdo královsky odměněn tak, že dostal za svoje služby tolik zlata, kolik on vážil, tenkrát byli lidé ještě velmi hubení.
43. Mnohý lupič bere bohatým život i zlato, takto si on chytře chrání svoji anonymitu.
44. Mnohý zlatý rám, má mnohem větší hodnotu než obraz, který podepsal špatný malíř.
45. Na bídu je nejlepším lékem zlatá mince, v nouzi poznáme pravého přítele.
46. Největší cenu má pro nás zdraví a život, když jsme nemocní a smrt je již za dveřmi, tak je dobrý lék, nad všechno naše zlato.
47. Od pradávna hledáme zlato a snažíme se zlato vyrobit, jakmile zde bude někdy nadbytek zlata, ztratí okamžitě zlato svoji velikou hodnotu.
48. Opice, která má na hlavě zlatou korunu, je pořád jenom opice, i když si myslí, že je moudrým člověkem.
49. Pohádka o zlaté rybce praví, že lakomci je vše málem, toužení je zdrojem soužení.
50. Pomocí zlata a strachu lze s lidmi snadno manipulovat, to ví dobře každý vůdce.

51. Pravé svaté písmo hovoří jenom o zlatě a falešné svaté písmo hovoří o tom ostatním.
52. Profesionální umělec, umí proměnit svoje umění, ve zlaté mince, amatér to neumí.
53. Prvním lidským náboženstvím byla víra ve zlato, tato stará víra je zde neustále, protože má zlaté základy.
54. Před volbami je všude mnoho zlatých krásných slov, po volbách se politici ale jenom perou o zlatá křesla.
55. Smrt nebere od nikoho zlato, protože ona nic nepotřebuje.
56. Soukromé teritorium to je zlatý poklad, bez soukromého teritoria se z nás stávají žebráci a tuláci.
57. Správná politika, chytá do svých daňových sítí, jenom dravé zlaté veliké ryby.
58. Tak jako se rostliny otáčí za zlatým sluncem, tak se i chudáci usmívají na ty, co mají v měšci zlaté mince.
59. Tam kde je mnoho zlata, tam je i centrum ekonomiky, zde elita rozhoduje o spodině.
60. Tam kde je mnoho zlata, tam je i svaté ticho, protože se každý bojí toho, že se probudí a krásný sen skončí.

61. Tam kde je tvoje zlato, tam je i tvoje myšlení.
62. Tam kde je veliké zlaté koryto, tam je i dobytek, který se chce ke korytu dostat.
63. Tam kde je zlato, tam je i prostituce, problémem zde je, že v každém měšci málo zlata je.
64. Tam kde je život, tam je i snaha ekonomicky myslet a konat, protože za každou chybu se zde musí zlatem mnoho zaplatit.
65. Tam kde soukromí vzácné je, tam zlato všemu kraluje.
66. Tam kde zlato, jako krev díky decentralizaci neustále proudí mezi obchodníky a zákazníky, tam je všude pořádek a čistota.
67. Ten kdo je dole mezi spodinou věří, že se dostane na horu mezi elitu a zde bude mít zlaté časy.
68. Ten kdo je chytrý dokáže to, že se mu zlaté mince rozmnožují, ten kdo je hloupý, zakrátko přijde o svoje zlaté mince.
69. Ten kdo má mnoho zlata, ten nemá čas na to, aby se staral o to, co jej nezajímá.
70. Ten kdo má mnoho zlata, ten nemá charakter, dobrota je žebrota.

71. Ten kdo má nadbytek zlata si kupuje mnoho uměleckých děl, nejkrásnější umělecké dílo je příroda a ta není na prodej. 
72. Ten kdo má nadbytek zlata, jej zdědil nebo ukradnul, poctivou prací zde bohužel nelze získat zlato.
73. Ten kdo má zlaté srdce nemá zlatou platební kartu.
74. Ten kdo má zlato, odpustí snadno cizím to, že oni mu mnoho závidí.
75. Ten kdo miluje mnoho zlato, nemiluje zase cizí lidi.
76. Ten kdo nemá zlato v srdci, si koupí aspoň zlatou ozdobu, aby si to nějak vynahradil.
77. Ten kdo pochválí veřejně svého nadřízeného, dostane zlatou odměnu, ten kdo jej kritizuje, dostane výpověď na hodinu.
78. Ten kdo umí být po celý život sám sebou, ten je stejně vzácný, jako zlatý pokad.
79. Ten, kdo nemá zlato kritizuje, ten kdo má zlato chválí, o tom to je, že jsme herci a obchodníci.
80. V elektronice se používá zlato díky tomu, že dokáže to, co jiný kov nedokáže, konečně došlo k tomu, že zde zlato slouží i chudákům.

81. V našem materielním světě je zlato pevným bodem, od kterého se zde vše odměřuje.
82. Voják dá prostitutce za sex jenom zlato, manžel dá manželce za sex, svoji duši a svoje tělo.
83. Výroba šperků nejvíce používá zlato pro jeho dobré vlastnosti, ty bys měl taky nejvíce používat svoje dobré vlastnosti.
84. Za zlato si lze ve městě obstarat mnohé, jakmile se ale ocitneš v pustině, tak zde si za zlato nic nekoupíš.
85. Zlatá královská koruna, to je umělecké dílo, které by na své hlavě, chtěl mít každý.
86. Zlatá mince nemá žádnou hodnotu, když ležíš v rakvi.
87. Zlatá mince svítí v měšci jako sluníčko, taky velmi krátce.
88. Zlatá sportovní medaile není již ze zlata, protože zlaté mince mají jenom ti, co soukromě podnikají.
89. Zlaté časy míru se střídají s obdobím válek, vše se zde mění a jistoty zde není.
90. Zlaté sluneční paprsky pomáhají všem a zlato v truhle pomáhá jenom lakomcům.

91. Zlaté šperky od pradávna lákali zloděje, ten kdo nic nemá, se nemusí bát toho, že jej někdo okrade.
92. Zlato dokáže otevřít každé dveře, ten kdo nemá zlato, má všude zavřené dveře.
93. Zlato dokáže zázraky ve městě, na pustém ostrově je k ničemu.
94. Zlato je dobrý sluha a zlý pán, ono chytrým slouží a hloupým poroučí.
95. Zlato je jako slunce na obloze, láska to je voda, která promění teplo v život.
96. Zlato proměnilo člověka v herce a obchodníka, droga promění člověka ve zvíře.
97. Zlato to je klasický ekonomický metr, kterým lze mnohé poměřit, bohužel naši hloupí ekonomové, tento metr dosud nepoužívají.
98. Zlato vládne lidem a ideologie se mění jako počasí.
99. Zlatý snubní prstýnek je zde proto, aby on druhým ukázal, že nemáme peníze a čas.
100. Žebrák věří, že po smrti se jeho duše dostane do ráje, kde je samé zlato a zde nebude muset již žebrat.

Optimální aktivita je nejlepší lék na deprese

Moderní civilizace dělá z lidí pasivní konzumenty, a následkem je veliký nárůst deprese, a veliká konzumace léků a drog, byli jsme evolučně naprogramování k aktivitě tělesné a psychické, proč místo léků a drog se nemocným nedopřeje více aktivity? Z aktivity nemá nikdo totiž zisk a o tom to je, lakomá konzumní společnost potřebuje tvoje peníze, a je jí zcela jedno to, že léky a drogy nepomohou vůbec těm, co mají díky pasivnímu životu deprese! 

Doktor je pro vás svatou autoritou, a tak berete léky, které vám nepomáhají, nejlepším lékem je práce v přírodě, sport je taky dobrý, ale není z něj žádný užitek, člověk potřebuje práci, která mu přinese nějaký ekonomický užitek, užitečné práce je málo, díky tomu že je všude mnoho lakomosti, každý si musí vybrat, jestli bude sloužit lakomosti, nebo bude sloužit štědrosti, většina lidí si za svého pána zvolí lakomost, a tak jsou potrestáni depresí, a kouří cigarety a pijí slivovici. 

Veliká města jsou zdrojem naší pasivity, je třeba začít s přechodem na vesnice, kde bude pro lidi dostatek pohybu na čerstvém vzduchu. Přestaneme stavět stavby, které brání lidem v aktivitě, a začneme investovat do staveb, které nám umožní aktivitu spojenou s ekonomickým ziskem, nenarodili jsme se proto, abychom seděli pořád u televize, nebo v kanceláři u počítače, narodili jsme se pro život v přírodě se zvířaty. 

Co takhle si pořídit; psa, fotoaparát, horské kolo, atd. to vás bude nutit k tomu být více aktivní, jak si to uděláte, takové to budete i mít, nevěřte doktorům a profesorům, za vším jsou dneska jenom peníze, a tím se na člověka hledí jako na konzumenta kterému se prodají konzumní produkty, které mu budou škodit, z nadřízených a politiků se stali už jenom obchodníci, bez citu a charakteru.

Věříte reklamám?

Víte, proč máte přeprogramovaný mozek dezinformacemi? Ti co jsou nahoře, egoisticky manipulují s těmi, co jsou dole, a je jedno, jestli jde o; feudalismus, kapitalismus, socialismus, nacismus, dogmatismus, atd. všichni lžou, a ten kdo lže ten i jistě krade, dobrota je zde přeci žebrota a výhody zde každý miluje a potřebuje. Vítejte v konzumním pekle, kde si čerti hrají na anděly, ale z díla poznáte jistě, že jsou to čerti. Každý si zde jenom plní svoje povinnosti a nikdo zde nemůže za to, že je zde konzumní egoistické peklo. 

Vše jsou zde přímé úměrnosti spojené s příčinami a následky, čím více je všude lží tím méně je zde logicky pravdy, pravda byla zabetonovaná pomocí lží a pokud nemáte sílu k tomu ten reklamní beton rozbít pomocí pneumatického kladiva, tak nenajdete nikdy pravdu. Ano, bude líp těm, co vyhrají volby, a bude hůře těm, co šli naivně k volbám, zvolit staré bezcharakterní kariéristy do vysokých státních funkcí, kde si mohou nahrabat rychle miliony. 

Dospělí říkají dětem, že kdo lže, ten má měkký nos, takže tím jasně říkají, všichni lžou a kradou, nelze zde nikomu už věřit, a něco mu i svěřit. Nejdříve se dětem lže v pohádkách, potom přichází na řadu lži zaměstnavatelů a politiků, trvale zde všem lže reklama. Nejhorší jsou lži tam, kde naivně věříte tomu, že uslyšíte pravdu, následkem je logicky skepticismus a konzumace slivovice a cigaret, abychom neměli blbou náladu v tomto konzumním egoistickém očistci, kde všemu kralují svatí lháři a zloději. 

Podívejme se na dlouhodobě malou kupní sílu lidí u nás, média nám lžou pořád, jak se máme dobře, ve skutečnosti jsme rozvojová země, a egoističtí kolonialisté ze západu, si zde z nás udělali ekonomické otroky. Přichází doba, ve které stroje a počítače vezmou lidem možnost se mít zde dobře, když veškerou práci za nás udělají stroje a počítače, tak nebudeme mít zdroje peněz, a tím se z nás stanou ekonomičtí ubožáci. Nejde o nic nového problém s bídou je zde už mnoho století, když problémy s bídou už nejde nijak normálně vyřešit, tak se to řeší pomocí extrémů, jakými je; revoluce, válka, diktatura, dogmatismus, terorismus, vandalismus, atd.

Nahý egoismus

Egoismus je módní pojmenování sobectví, je to jako když jsme cikány, módně přejmenovali na Romy, móda se stala moderní vírou v zázraky, skončila doba, ve které nebyla móda vůbec důležitá, a to jistě musí mít nějakou příčinu? Tou příčinou je nahý egoismus, nová digitální doba je spojená s nahým egoismem, o co jde? Jde o to, že digitální doba spustila jiné priority, jde především o priority; rychle, levně, čistě, kvalitně, optimálně, atd. 

Podívejme se na statistiky, z nich se můžeme snadno dozvědět pravdu o světě, kde existujeme, vše zde má podle statistiky přímé úměrnosti, protože po akci přichází reakce. Já jsem? Život je? Jaký to má zde vše smysl? Každý si občas položí tyto otázky a rád by na ně i poznal odpověď, za vším bylo a bude naše ego, jenže pravda nám nastavuje zrcadlo a říká; já jsem egoista, život je o egoismu, vše zde má smysl když je ego spokojené, atd. Když druhému řekneme pyšně, ty jsi; egoista, sobec, lakomec, pitomec, idiot, blbec, vůl, psychopat, sociopat, deviant, příživník, atd. je to jenom projev našeho ega! 

Co je obrana, a co je útok? Myslíme a jednáme podle situace, protože jsme inteligentní, pokud jsme v egoistickém blázinci tak logicky se z nás stávají blázni a následkem jsou konflikty a války po mnoho tisíciletí, mír je už jenom přípravou na novou válku mezi egoisty. Jenom Stvořitel je dokonalý a proto je nesmrtelný, člověk je nedokonalý a proto je i smrtelný, stvořitelem všeho je napětí mezi protiklady.

Tento svět je světem protikladů, jde o; pravdu a lež, dobro a zlo, veliké a malé, moudré a hloupé, rychlé a pomalé, hodnotné a nehodnotné, čisté a špinavé, krásné a ošklivé, život a smrt, lásku a nenávist, jistoty a nejistoty, štěstí a neštěstí, atd. pokud zde nejsou protiklady, tak zmizí napětí a vše se evolučně zastaví. Z díla nakonec poznáme tvůrce, čas objektivně zhodnotí lidská díla a ponechá zde jenom dobré dílo, nebojme se říci objektivní pravdu, a bojujme za pravdu, aby zde objektivní pravda, zvítězila nad svatou egoistickou lží.

Nefotografujte lidi

Je třeba zakázat fotografování a filmování lidí, lidi si vůbec nezaslouží být fotografováni nebo nafilmování, zavede se povinné nošení pytlů přes hlavu, abychom nepoznali, jak člověk vypadá, a nepoznali ani věk a pohlaví pomocí globálního uniformovaného oblečení. V televizi a na internetu, cenzura vymaže všechny fotky a filmy kde jsou lidi.

Budeme dělat, jako by zde nebyli na světě lidi, místo jmen zde budou jenom čárové kódy, mluvení se lidem na veřejnosti taky zakáže, (doma v rodině se mluvení a nahé tělo povolí) bude dovolená komunikace s cizími lidmi jenom přes psané zprávy po telefonu, nebo přes internet. Lidi zde jsou jenom na fyzickou práci a nejsou zde na to, abychom je poslouchali a filmovali, z díla se pozná tvůrce. 

Je třeba egoistické kulty globálně trvale eliminovat, egoismus je chybou v konzumním systému, každý egoista si musí konečně uvědomit to, že je zde nulou. Ignorujte všechny cizí lidi, jenom tak skončí zde období nenávisti a lží, nebudou zde pro nikoho už vysoké funkce prezidenta nebo ředitele, vše jde dneska naprogramovat a optimalizovat, každý člověk bude jenom anonymní nulou, s nulovou hodnotou.

Zruší se peníze a soukromé vlastnictví, zavede se čipový přídělový globální systém, lidi budou jenom čísla v globální statistice, miliony mrtvých lidí v ekonomické válce, to bude jenom statistika, zruší se hřbitovy a pohřby, všechna mrtvá lidská těla se budou spalovat jenom ve spalovně odpadků. Dospělí svobodní lidé se budou muset každý den stěhovat na jiné místo, (manželé se nebudou muset stěhovat) aby nemohli zde získat výhody a jistoty, jak si to zde uděláme takové to i zde budeme mít. 

Zakážeme globálně všechny ideologie, jako je; politika, náboženství, móda, reklama, pohádky, mytologie, pověry, rituály, symboly, atd. Už zde bylo dost extrémismu spojeného se lží a krádeží, nebudeme už lidi rozdělovat na ty, co jsou nahoře a na ty co jsou dole, každý bude dělat to, co je potřeba udělat, a pokud nebude chtít dělat, tak skončí automaticky ve spalovně odpadků, jako genetický odpad, kdo správně nepracuje, ten parazituje. 

Lidi se musí stydět za to, jak vypadají a za to že mluví, bude zde všude na veřejnosti ticho jako v kostele, ten kdo začne na veřejnosti mluvit, skončí ve spalovně odpadků. Základem bude rychle a levně, neustále se bude kontrolovat jak rychle a levně každý existuje, ten kdo bude pomalý nebo drahý, ten automaticky skončí ve spalovně odpadků.

středa 25. dubna 2018

Webdesign optimalizace

Většina stánek a blogů na internetu je ubohá protože je stvořili ubožáci, z díla spatříme tvůrce, dokonalost, se skládá z velikého množství maličkostí, a dosáhnout dokonalosti, to není rozhodně maličkost. Základem je originalita, většinou se používají módní šablony, tak vás stránka nebo blog nijak nezaujme. Základem je zaujmout natolik že se bude návštěvník vracet a bude informovat jiné účastníky o této stránce nebo blogu, je to jako ve sportu nebo podnikání, ten kdo je lepší ten se má i lépe. Vzhled musí být spojen i s optimalizací, rychle a levně musí návštěvník získat to, co potřebuje. 

Obsah musí být optimální a doplněn grafikou, kde amatéři dělají nejvíce chyby? Nejvíce chyb je u snahy jít do extrémů a myslet si že když naruším zavedená pravidla, že jsem originální. Dále je třeba si uvědomit to, že většina návštěvníků přistupuje na stránku z mobilního telefonu, který je pomalu připojen k internetu, bez optimalizace pro mobilní telefony, nemáme na internetu návštěvnost. Uvědomte si pro jakou cílovou skupinu je stránka nebo blog, každá cílová skupina má jiné priority. 

Další velmi důležitá věc je nákup správné domény, pokud nebudete mít koupenou doménu umístěnou na hosting, protože jste lakomí, tak nemáte ani návštěvnost, vyhledávače dávají přednost zakoupeným doménám, které jsou na internetu aktivní minimálně tři roky! Další věcí jsou odkazy, které jsou hodnotné, zadarmo jsou jenom nehodnotné odkazy! Tvorba a provoz stránky nebo blogu to je záležitost na deset let, pomocí reklamy sice může rychle narůst vaše návštěvnost, ale jakmile přestanete reklamu platit, tak veliká návštěvnost zase zmizí.

Ano, myšlení to je psychická práce

Existujeme díky našemu myšlení, pokud nám to nemyslí tak je naše existence ohrožená, myšlení to je psychická práce, tak jako tělo pracuje fyzicky tak centrální nervový systém v našem mozku pracuje psychicky, z díla se pozná nakonec tvůrce. V mnohém myšlení připomíná obrazně nasycení, ze surovin připravíme jídlo a pití, potom vše sníme a pití vypijeme.

Problém je v tom že nasycení je dočasné a tak zase musíme jíst a pít od narození do smrti. Při myšlení vycházíme z priorit, pověz mi, co čteš za knihy a já ti povím kdo jsi, tak to bylo v minulosti, dneska bychom řekli, pověz mi, jaké stránky na internetu navštěvuješ a jaké programy v televizi sleduješ a já ti povím, kdo jsi. 

Moderní digitální doba vše zrychlila a zlevnila, už nemusíme tolik pracovat fyzicky a můžeme mnoho pracovat psychicky, bez vysoké školy se stává člověk jenom nulou a podle toho je s ním i jednáno. Zpočátku se snažíme pomocí chemie násilím ovládat naše myšlení, ale myšlení se tomuto chemickému násilí brání, a my máme deprese což vede často k závislosti na konzumaci nezdravé chemie. 

Je třeba mít pevnou vůli a ukončit závislost na nezdravé chemii a začít s optimalizací myšlení, optimalizace myšlení je jako optimalizace operačního systému Windows pomocí programu Glary Utilities, program najde chyby a vyčistí špínu, dobré je i využít k optimalizaci programy které jsou zabudované přímo ve Windows a vše optimálně nastavit. Jak si to uděláš takové to i máš, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je optimalizace myšlení, základem je zde změnit optimálně svoje priority.

úterý 24. dubna 2018

Ano, pravda je zde nahrazená lží

Nejde o nový problém, používání lži zde existovalo už před evolučním vznikem člověka, člověk je vyspělejší po stránce geniality a inteligence, a tak logicky jeho lži jsou více geniální a inteligentní. Tento svět jsou jenom programy, které se snaží dělat to, na co jsou naprogramované, hmota je jenom iluze, realita to je jenom energie fyzická a programová. 

Evoluce používá konflikty k tomu, aby se eliminovali chybné informace a chybné programy, v konfliktech mezi programy se používá lež, aby se snadněji dosáhlo cíle, na který byl program naprogramován. Spatříte něco, co se vám líbí, ale neuvědomujete si, že pod krásným povrchem je něco ošklivého, takto jste pomocí lži oklamání a manipulováni, k chybnému rozhodnutí. 

Pravda je ve; fyzice, chemii, matematice, lidové moudrosti, atd. a lež je v politice a náboženství, pravda je zde trvale, a lež je zde dočasně. Pokud někdo chce v tomto konzumním světě udělat rychle kariéru, tak musí být dobrým lhářem, parazit se nebude přeci chlubit tím, že on je parazit. Podívejme se statisticky na to, kolik % lidí v Praze svojí prací vytváří skutečné hodnoty? 

V Praze skutečné hodnoty vytváří 20% obyvatel, paradoxem je že ti co svojí prací vytvářejí skutečné hodnoty pracují za velmi malé mzdy a tak mají samé dluhy, dobře se v Praze mají ti, co mají vysoké postavení, a tak většinou jenom reprezentují, a vůbec nepracují. Automatizace a optimalizace vede k tomu, že není už potřeba tolik lidí na špinavou práci, a tak vzniká příležitost, pro ekonomické parazity.

Bláznů je jako sraček

Ten druhý je blázen o tom to zde všude je, sebekritika je u bláznů velmi vzácná, bylo zde mnoho snah s tím něco udělat, že je všude bláznů jako sraček, ale byla to jenom marnost, protože problém je v tom, že zatím nemůžeme nahrát do mozku bláznů normální inteligentní operační systém. Většinou je zde léčení pomocí chemie, nebo pomocí specialistů na psychiku, jenže tyto metody mají svoje limity. 

Je třeba dát bláznům do hlavy GVKB čip a pomocí tohoto čipu nahrát do centrálního nervového systému GVKB operační systém, na myšlení zde budou globální počítače a na práci zde budou lidi, co mají v hlavě čip. 

Takto skončí mezi lidmi konflikty a tak pravda a láska vyhraje nad nenávistí a lží, bude to jako odstranění negramotnosti, evoluce probíhá jako na vysoké škole, složíte zkoušky a postoupíte dále. Polovina lidí na světě není perspektivní pro to, aby dostali drahý GVKB čip do hlavy, protože jsou nemocní nebo staří, tyto ubožáky budeme eliminovat na substrát.

Stop veškerému násilí

Proč je všude tolik násilí? Veškeré násilí vychází z hlavy, lidově řečeno ryba smrdí od hlavy, všechny snahy o to násilí eliminovat fyzicky nebo psychicky selhali, je to v lidské hlavě, a zde se to i musí opravit! Náš centrální nervový systém, nemá správný operační systém, a správnou databázi, následkem je násilí. 

Dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy a čipy nahrají do mozku GVKB operační systém a GVKB databázi, tím už nebude moci docházet k násilí, je třeba; pomáhat a chránit, léčit a vyléčit, čistit a vyčistit, atd. co bylo, to bylo, žijeme v digitální době a ta si žádá digitální lidi, na které je ve všem spolehnutí, zájem celku, je logicky nad egoistickým zájem jedince. 

Na myšlení a řízení, zde budou centrální GVKB počítače, s umělou GVKB inteligencí, lidi zde budou na to, aby dělali to, co je správné dělat. Naším největším nepřítelem jsou chyby, které dělají lidi, řešíme vše povrchně, a proto to nemůžeme vyřešit, nejsou lidské chyby tak nejsou s lidmi ani problémy, vše za nás dělají dneska stroje a počítače je jenom logickým následkem že i v naší hlavě bude nový digitální systém díky spojení zde bude možná i spolupráce, tak konečně zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží.

Po svatbě v kostele bude sex

Bohužel v současnosti, se lidi berou teprve, když je žena těhotná, aby se dítě narodilo počestně v manželství, proč je zde sex před uzavřením manželství? Příčinou je bída v rovině fyzické a psychické, bída má za následek úpadek mravních hodnot. Za vším byli a budou peníze, o tom je konzumní kultura, bez peněz je člověk jenom ubožákem s nulovou hodnotou. 

Ano, bude líp, sliby se v politice neustále slibují a líp je jenom politikům co získali výhody a jistoty, politika to jsou kariéristické závody o výhody a jistoty, náboženství zaniklo díky politice, lidi chtěli, aby byla svatá ideologie spojená s módou, a tak ten kdo nabídne voličům to, co je ideologicky módní, ten získá v politice popularitu a tím i moc nad lidmi. 

Vše je spojeno se vším, když se změní priority tak se změní i svatá morálka. Vztahy lidí jsou dneska založené na ekonomice, a tak si chudé mladé ženy, hledají bohaté staré muže, co by je ekonomicky zajistili, a po jejich smrti zde bylo i veliké dědictví. Moderní doba je spojená s malou kupní silou většiny obyvatel to je způsobeno mnoha příčinami.

Vše jistě směřuje ke globálnímu čipovému přídělovému systému, který ze všech lidí udělá čísla ve statistice, začne skryté bodování lidí a ten kdo se dostane v bodování na dno ten skončí v krematoriu, ekonomika v čisté podobě vnímá lidi jako by to byli jenom stroje, co se recyklují, když jsou zastaralé.

Ano, orgasmus je příjemné zabíjení času

Orgasmus probíhá u každého jinak, vše zde jsou příčiny a následky, jsme tím, jaké máme priority, ženy mají jiné priority než muži, a proto je pro ně dosažení orgasmu často problémem, v mnohém platí přímé úměrnosti, třeba čím více je člověk sexuálně aktivní, tím snadněji dosahuje orgasmu, a ženy jsou v sexu spíše pasivní. 

Orgasmus je dosažení sexuálního vrcholu, je to jako obtížný výstup na vysokou horu, pasivní člověk místo výstupu na vysokou horu, bude sedět doma u televize nebo internetu. Sportovci mají často orgasmus.

Většina lidí nejsou sportovci, ale jsou to pasivní konzumenti a to je příčina jejich problémů s tím že nedosahují při sexu orgasmus. Dalším problémem zde jsou nemoci tělesné a psychické, nemoc zablokuje chuť na sex, a tím zablokuje i orgasmus. 

Některé ženy se naučili předstírat orgasmus, aby udělali mužům radost, pro ženy není problém zahrát divadlo, mají pro to veliký talent. Často je slyšet, že orgasmus není pro život vůbec prioritní, a že bychom se měli prioritně starat o to, co je pro nás prioritní, co je ale pro nás nejvíce prioritní? 

Priority určuje situace, ve které existujeme, jelikož každý existuje v jiné situaci tak je běžné že se v prioritách mnoho lišíme, pro někoho je prioritou kariéra v úzké specializaci a pro jiného je prioritou jeho koníček. 

Mluvit o intimních záležitostech je pro nás problémem, protože se stydíme před cizími lidmi, proto mluvíme o politice, nebo o tom co sledujeme v televizi. Orgasmus rychle skončil, a přichází únava, jak po sexu odpočíváme, tak je zde myšlenka, a co bude dále? 

Realita je o zabíjení času a nakonec čas zabije nás, zabíjení času lze rozdělit na příjemné a nepříjemné zabíjení času, sex, ve kterém je orgasmus je příjemné zabíjení času, jsme zde dočasně po smrti zde už nic není, je třeba prožít život svobodně a příjemně, pokud jsi zdravý a mladý neboj se zabíjet čas pomocí sexu spojeného s orgasmem.

Ano, pyšnost zabíjí pravdu a lásku

Morální člověk se nemá vůči cizím lidem chovat způsobem, který je mu samému nepříjemný. Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi. Pyšnost zabíjí morálku, všimněme si toho, že každá svatá stará víra v zázraky, je spojená s hlásáním pokory, a tím logicky pyšnost odsuzuje jako smrtelný hřích. Věda s pomocí statistiky studovala to, jak dochází u lidí k jejich nemorálnosti a pyšnosti, vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je někdo pyšný tak to má jistě nějakou příčinu. 

Příčinou pyšnosti jsou výhody a jistoty, jakmile někdo může egoisticky beztrestně parazitovat, tak on tím získává výhody a jistoty, na které je pyšný, a stává se tím nemorálním. Když zemře pyšný člověk, je to státní tragédie, a mediálně se o tom dlouho hovoří, když zemře pokorný člověk, nikdo o tom neví, a je to jenom statistika. Jak je možné to, že zde jenom někdo má výhody a jistoty? Příčinou je svatý dogmatismus, tím se logicky dostáváme k pokrytectví, ti co jsou pyšní hlásají aby byli lidi pokorní, ti co jsou bohatí, hlásají aby byli lidi chudí, ti co jsou mocní hlásají aby byli lidi bezmocní, atd. 

Války v nahotě ukazují naše morální pokrytectví, ve válce je vše lidem dovoleno, a tak se lidi chovají nemorálně jako divoká zvířata, ve válce mohou ti co jsou nahoře snadno skončit dole, proto je zde snaha o to, aby bylo válek co nejméně, mír zajišťuje pyšným pokrytcům výhody a jistoty. Myslíme a konáme podle situace, pokud jsme nahoře, jsme pyšní, a když jsme dole, jsme pokorní, následkem jsou kariéristické závody mezi egoisty, a ten kdo v nich díky veliké konkurenci neuspěje, má z toho deprese, a tak kouří cigarety a pije slivovici.

neděle 22. dubna 2018

Společné peníze přitahují zloděje

Ano, ekonomická krize je zde díky dogmatismu. Dogmatismus je jako rakovina, která zabíjí ekonomiku, život není možné teoreticky spoutat pomocí dogmatických ekonomických pravidel, pravidla je možno použít ve fyzice zde není život, a vše se po miliony let nemění, ekonomika je spojená se životem, který se neustále evolučně podle situace mění, co bylo dříve správné, to je dneska už chybné. V minulosti se ekonomika točila prioritně okolo hospodaření na půdě, potom vzniknul průmysl a on byl pro ekonomiku prioritou, budoucnost je ve virtuální realitě, která bude pro ekonomiku prioritou.

V  současnosti ekonomka vychází z hospodaření na půdě a je problém u dogmatického školství přejít na ekonomiku v rovině průmyslu, příčinou zaostalosti školství je státní monopol, vše co násilně uchvátí byrokratický stát, to se dostává do ekonomických problémů, stát je parazit který umí akorát parazitovat, on nic neprodukuje. Společné peníze přitahují zloděje, když se peníze ukradnou ze společného tak si toho nikdo nevšimne, čím větší je společnost tím snadnější je brát ze společného. Podívejme se na rozdíly v platech a rozdíly ve výhodách a jistotách, kde je chyba v ekonomice? Chyba je v dogmatismu, největším dogmatem je to, že co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole.

Nová digitální doba potřebuje nové digitální lidi

Čekáte v čekárně na doktora dlouhou dobu, a když přijdete konečně na řadu, tak zjistíte, že doktor je amatér, který vám nedokáže pomoci, kde je chyba? Chyba je v tom že školství je špatné, a vychovává amatéry, co by vás nejraději poslali do krematoria, aby měli od vás pokoj. Podobná situace je i u jiných specializací, statisticky je 90% vysokoškoláků amatéry, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, filosofie, umění, školství, zdravotnictví, dopravy, stavebnictví, rodiny, atd. ryba smrdí od hlavy. 

V současnosti většina lidí zabíjí čas, až nakonec čas zabije nás, proč neumíme čas optimálně využívat k tomu, abychom se měli dobře? Příčinou je to že nemáme v mozku GVKB operační systém který se tam nahrál z GVKB čipu, naše operační systémy v mozku jsou amatérské a plné chyb, následkem je to že mozek chybně funguje. 

Všechny snahy změnit systém pomocí; vědy, techniky, politiky, náboženství, lásky, pravdy, umění, atd. se ukázali jako amatérské. Měníme jenom povrch, a to je marná práce, musíme změnit operační systém, vše je dneska prioritně o levně a rychle, to jde realizovat jenom díky tomu, že každý bude mít v mozku GVKB operační systém, a GVKB databázi, mozek bude napojen bezdrátově, na GVKB globální řídicí systém, globální zájem bude nadřazen zájmům jedince. 

Na myšlení zde bude GVKB systém, a ty zde budeš na profesionální práci, skončí období ve kterém se plýtvalo ve velkém hodnotami, už nebudete muset chodit k doktorovi, protože GVKB systém, bude vaším profesionálním doktorem, a on se o vás postará. Nebudete potřebovat; klíče, kreditní karty, průkazy, atd. nebude zde už ani žádný zločin a žádné války, takto láska a pravda na věčné GVKB časy, zvítězí nad nenávistí a lží.

Ano, nikdo nemůže rozumět zde všemu

Každý si občas s něčím neví rady, tento svět je zbytečně složitý, a následkem je to že jsme nemocní tělesně a duševně. Co je příčinou složitosti? Příčinou složitosti je amatérismus, je to jako s prací, pokud děláme něco jako amatéři, je pro nás práce složitá. 

Nikdo nemůže rozumět zde všemu, proto je zde specializace, kdy každý dělá jenom to na co je specializovaný, ve snaze ušetřit dochází k tomu že na místě profesionála je amatér a následkem jsou problémy. Podívejme se na Černobylskou havárii v sobotu 26. dubna 1986, zde amatér nezvládl svojí práci a následkem byli obrovské škody, podobný problém byl i s potopením lodi Titanic 15. dubna 1912. 

Podobných případů v minulosti bylo velmi mnoho a přesto jsme se z nich nepoučili a pořád zde jsou amatéři díky kterým zde jsou veliké katastrofy. Podívejme se na to jak je přísný vývěr na pozice kosmonautů, když to jde u kosmonautů, tak to musí jít i na jiná vysoká místa, kde hrozí veliké škody díky amatérismu. 

Naše vláda je ekonomicky negramotná

Pracujeme, protože jsme se to naučili, někdo pracuje fyzicky a jiný zase psychicky, každá práce je zde potřebná, někdo má z práce malý zisk, a jiný má z práce veliký zisk, záleží na tom, jak vysoko jsme zařazení v ekonomickém systému. Úspěch je založen na neúspěchu, nemůže být každý úspěšný! Pokud chce být někdo úspěšný, tak musí být egoistickým parazitem, to ovšem logicky znamená to, že místo pravdy a lásky, je zde lež a nenávist, následkem egoistické globální kultury, ve které je prioritní lež a nenávist, je bída a nezaměstnanost. 

Jakmile někde vzniknou daně, tak tam i automaticky vzniká egoistická kultura, daně stvořili konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý peklem, veliké daně jsou rakovinou, která zabíjí ekonomiku, která z politických stran nabízí lidem snížení daní? Snížení daní, by znamenalo eliminování výhod a jistot, pro ty co jsou nahoře, a proto ti co jsou jako elita nahoře, by nejraději daně zvýšili, a je jim jedno, že vysoké zadně jsou rakovinou, která zabíjí ekonomiku. Zánik všech bohatých kultur, byl způsoben vysokými daněmi! 

Pokud zde budou malé daně tak se ekonomika uzdraví a bude zde dostatek práce, která bude dobře zaplacená, už bylo dost dogmatických diktatur, které pomocí velikých daní dělali z lidí ubožáky, co mají blbou náladu. Jak je možné že v Německu má zaměstnanec čtyřikrát větší plat než u nás, příčinou je to, že u nás máme veliké daně, zisky z naší práce odcházejí nejvíce do Německa, a z nás se stala zaostalá kolonie, ve které jsme jenom levnou pracovní silou pro bohaté Německo. 

Naše vláda je ekonomicky negramotná, systém založený na tom, že se úspěšným bere, a neúspěšným dává, pomocí regulací je chybný, dobrota je přeci žebrota. Nemáš zaměstnání tak nebudeš ani jíst, kdo nepracuje ten, ať zde nejí, jak může zde někdo být milionářem a jiný být bezdomovcem, zde stát selhal. 

Nadbytek vzniká díky parazitování, ti co jsou nahoře, jako elita to jsou paraziti a parazitují egoisticky na těch, co jsou dole, je zcela jedno, jestli je zde; oligarchie, feudalismus, demokracie, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, atd. rovnost je zde jenom v tom, že každý jednou jistě zemře, když ve válce zemřou miliony lidí, je to statistika, a když zemře prezident, je to tragédie. 

Podívejme se na našeho starého nemocného prezidenta, který je zde už jenom na to, aby kladl věnce na hroby, je třeba vyčistit politiku od egoistických parazitů, co na nás egoisticky parazitují od roku 1948, potřebujeme takové politiky, co prosadí optimální snížení daní a zruší všechny dotace a regulace. Stát přestane být dojnou krávou pro lenochy a parazity, kdo nebude pracovat, ten nebude ani jíst, na hrubý pytel se dají hrubé záplaty, stát budou řídit jako podnik jenom podnikatelé.

sobota 21. dubna 2018

Manuál jak být šťastný po celý život

Vše zde jsou jenom programy, ve kterých jsou bohužel chyby a právě chyby v programech jsou příčinou toho že nejsme šťastní po celý život. Náboženství se snaží změnit člověka a politika se snaží změnit společnost, oba systémy nefungují protože jsou povrchní. Je třeba dát všem lidem do hlavy GVKB čipy a čipy nahrají do mozku GVKB operační systém, centrální GVKB počítače budou vše optimalizovat a evolučně zlepšovat tak dlouho až v programech nebudou chyby.

Lidi nebudou už myslet jako zvířata a budou myslet jako roboti, svět nemění slova, svět mění činy, vše se digitalizuje a člověk nemůže zbaběle stát opodál jako divák i on se musí zapojit do digitalizace tím že dostane do hlavy čip, bez spojení není přeci velení, už zde nebude já myslím, na myšlení zde budou centrální počítače, a lidi zde budou na to, aby pracovali jako roboti.

Ano, vysokoškoláci jsou psychicky nemocní

Výhody a jistoty jsou drogou pro ubožáky, a ten kdo je závislý na drogách, není normální, je třeba ukončit rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, dáme lidem do hlavy GVKB čipy a do mozku čip nahraje GVKB operační systém, tím nebude už mezi lidmi rozdíl v rovině vzdělání, právě rozdíly mezi lidmi jsou zdrojem všech našich problémů, pýcha na výhody a jistoty má za následek to že vysokoškoláci nejsou normální. Všechny snahy o to aby byli vysokoškoláci normální, se ukázali jako marné, příčinou bylo to, že tento problém řešili vysokoškoláci, co nejsou psychicky normální. 

Z díla spatříme tvůrce, jaké je zde dílo vysokoškoláků? Dílem vysokoškoláků je blbá nálada, protože je v depresi; politika, ekonomika, filosofie, umění, morálka, rodina, psychika, školství, zdravotnictví, atd. Vysoké školy jsou továrny na psychicky nenormální ubožáky, podívejme se na diplomové práce, takovou pitomost může vytvořit jenom pitomý vysokoškolák. Jádrem problému je amatérismus, lidi nepochopili to, že bez praxe je teorie k ničemu, vysoké školy jsou založené na teoretickém studiu a to logicky v praxi nefunguje. 

Podívejme se kriticky na velmi staré učebnice, které studovali vysokoškoláci, díky časovému odstupu si můžeme uvědomit, jaké pitomosti se tenkrát museli učit vysokoškoláci. Všechny změny jsou jenom povrchní, a proto je zde zaostalost, potřebujeme změnit vše do hloubky, pomocí GVKB čipů. Vše se digitalizuje a i vysokoškoláky budeme pomocí GVKB čipů digitalizovat, konečně budou vysokoškoláci normální.

Ano, vládnou zde amatéři

Z díla spatříme tvůrce, v Německu mají minimální mzdu 40 000 Kč a u nás je dneska minimální mzda 12 200 Kč, kde je chyba? Chyba je v tom, že nám od roku 1948 vládnou amatéři, jádro problému amatérismu je nedostatek konkurence, to co nesoutěží a nebojuje, to degeneruje. Vládnutí je jako pilotování letadla, chybu zde můžeš udělat jenom jednou, to že někdo má vysokoškolský titul, neznamená to, že on umí vládnout, doba cukru a biče je už dávno za námi, dneska je doba levně a rychle, základem je umět vyvážet s velikým ziskem a dovážet toho co nejméně, bank a obchodních domů zde už máme dostatek, teď potřebujeme moderní průmysl a moderní dopravu. 

Pro moderní průmysl je potřeba ale mít k dispozici profesionály, na které je spolehnutí, naše vysoké školství to je továrna na idioty, proto o naše vysokoškoláky není v cizině žádný zájem. Jsme mistři v tom jak blokovat změny k lepšímu, příčinou je to že nám vládnou amatéři, z mého pohledu jde o ekonomickou sabotáž, a podle toho, bychom měli jednat s těmi, co nám vládnou, a poslat je do vězení. Neumíme si ani poradit s nepřizpůsobivými příživníky a bezdomovci, vše jde vyřešit, stačí se podívat do ciziny, jak v cizině tento problém řeší. 

Pro ekonomické migranty jsme jenom tranzitní zemí, dalším problémem je obrovské množství lidí ve sféře, která neprodukuje hodnoty, polovina lidí co chodí do zaměstnání, by mohla zůstat trvale doma, a nikdo by si toho vůbec nevšimnul, protože jde o zbytečné zaměstnání, ze kterého nemáme žádný užitek. Mám jednoduché řešení, dáme všem lidem na světě do hlavy GVKB čipy a čipy nahrají do mozku GVKB operační systém a GVKB databázi, takto zmizí konečně zabíjení času v zaměstnání, a každý bude mít zaměstnání, kde bude jeho čas optimálně využit, pro tvorbu hodnot. Takto konečně na věčné GVKB časy, zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí.

Ekonomika a vládnutí to jsou spojené nádoby

Ano, ti co jsou nahoře, se smějí těm, co jsou dole. Lidi lze rozdělit na; dobré a zlé, moudré a hloupé, zdravé a nemocné, mladé a staré, muže a ženy, pracovité a lenochy, věřící a nevěřící, bohaté a chudé, krásné a ošklivé, úspěšné a neúspěšné, veliké a malé, tlusté a hubené, slušné a sprosté, sobecké a nesobecké, normální a blázny, atd. Většina rozdělení je spojená s rozdělením na nahoře a dole, nahoře je pro lidi ráj, a dole je pro lidi pekelný očistec, následkem je toužení po tom se dostat nahoru. 

Je to jako ve sportu, ti co jsou první v cíli, ti jsou úspěšní, závody o to být nahoře zde existují už od té doby, co zde existují daně. Pokusy o společnost, kde bude svoboda a rovnost, zcela selhali, protože dobrota je žebrota. Jedna věc je chtít a druhá věc je mít, jsme omezeni mnoha limity, moudrost je v tom se poučit z chyb cizích lidí a hloupost je v tom se nepoučit ani z vlastních chyb. 

Ekonomika a vládnutí to jsou spojené nádoby, konzumní svět v současnosti ovládá milion milionářů, za vším jsou peníze a vše mohou vyřešit jenom peníze, politici a byrokrati jsou sluhové těchto milionářů. Podívejme se na nacismus do hloubky, a zjistíme, že za nacismem bylo milion milionářů, co si chtěli v praxi vyzkoušet, jak by vypadala totalitní moderní diktatura, když zjistili, že se jim to vymklo z rukou, tak tento nacistický experiment ukončili. 

Velikým problémem se stává pro milionáře Čína, nikdo nečekal to, že se Čína osamostatní a začne si diktovat výhodné podmínky. Po mnoho století zde fungovalo to, že kolonialisté se měli dobře díky tomu, že měli kolonie, jenže kolonie poznali, že je kolonialisté okrádají, a tak se osvobodili. Nejsnadnější bylo parazitovat na těch, co fyzicky pracovali, jenže doba se mění a na práci jsou stroje a počítače, na strojích nejde už parazitovat, protože pokud stroj nemá to, co potřebuje tak nefunguje. 

Vzniká zde mnoho lidí, co chtějí parazitovat na státu, protože nemají práci, na to nebyli milionáři připravení, proto je zde snaha pomocí války eliminovat přelidnění a degeneraci, věda a technika pokročila a moderní války se vedou pomocí raket které dokážou eliminovat rychle a levně veliké množství lidí.

Egoista miluje jen sám sebe

Genocida odhaluje to, že naše kultura je kulturou invazních parazitů, pro úspěch je parazit schopen i zavraždit svoje potomstvo a tak zde jsou potraty a antikoncepce. Podívejme se na vztah člověka k ekosystému, systematicky ničíme ekosystém ve stylu po nás potopa, co je příčinou toho že je ten druhý parazit? Příčinou je naše mluvení, mluvení je droga na které jsme závislí, největším trestem je pro nás samota, hledáme si vztahy abychom mohli mluvit, a tím uspokojit svoji závislost na mluvení. 

Nestačí nám číst knihy nebo sledovat filmy, potřebujeme osobní soukromý kontakt ve kterém se můžeme vypovídat druhému, jenže egoista miluje jen sám sebe a proto je zde místo lásky nenávist a místo pravdy je zde lež. Podívejme se na informační systémy jak nám mnoho století lžou a pravda je už jenom v lidové moudrosti, ano, bude líp těm co získají vysoké státní funkce o tom je ekonomika a politika, kariéristické závody jsou dneska globálně všude, dokonce zde už máme i profesionální trenéry, co vás na tyto kariéristické závody vytrénují.

Silnější ekonomiky požírají slabé ekonomiky

Podnikání je jako závod, a odměna je jenom pro vítěze, čím více je závodníků, tím menší je naděje na vítězství, následkem je snaha získat výhody a jistoty díky kterým se máme dobře. Nejmodernější věda a technika je použitá pro konflikty a války, končí období fyzických konfliktů a válek, přichází období psychických konfliktů a válek, místo fyzického vraždění nepřátel, vraždíme psychiku nepřátel, a z nepřátel se tak stávají psychické mrtvoly. 

Psychicky mrtvý člověk je už jenom stroj bez lásky a pravdy, takový stroj to je jenom číslo ve statistice s nulovou hodnotou pro evoluci. Podívejme se na sociální sítě, zde jsou jenom psychické mrtvoly s nulovou hodnotou, z díla poznáme tvůrce, otroctví proměňuje lidi v psychické mrtvoly, ve kterých není láska a pravda, je to začarovaný kruh se kterým si lidi nevědí rady. Člověk se stal zlým invazním druhem, a prioritou je pro něj invaze, peníze nesmrdí, o tom je moderní ekonomická invaze. 

Bohatý národ má moderní průmysl, a má snahu násilně eliminovat průmysl u konkurenčních národů, burza a statistiky nám ukazují, jak tato ekonomická invaze zde probíhá, zloděj zde honí zloděje a lhář zde honí lháře. Vše je o prioritách, jsme existenčně závislí na tom co je pro nás prioritní, a priority z nás dělají ubohé otroky, ekonomický kanibalismus, to je skutečná realita, není zde demokratický kapitalismus. Silnější ekonomiky požírají slabé ekonomiky, místo bombardování je zde reklama, která konzumenty bombarduje dezinformacemi.