neděle 8. dubna 2018

Malý levný počítač s Windows na moderní hry

  1. WD Blue EX - 1TB
  2. AMD Ryzen 3 1200
  3. MSI A320M PRO-VD/S - AMD A320
  4. Patriot Signature Line 4GB DDR4 2666
  5. XFX Radeon RX 550 2GB D5, 2GB GDDR5
  6. Zalman T5, černá
  7. Evolveo - 450W, bulk
  8. Microsoft Windows 10 Home CZ 64bit DVD OEM
  9. ASUS DRW-24D5MT, černá, bulk
  10. Současná cena kompletu je 12 334 Kč den 8.4.2018


Optimální sebekritika

Je snadné kritizovat druhé, ale je těžké kritizovat sebe, podívej se na sebe konečně kriticky, a uznej to, že jsi zde nulou, která je zde zcela na hovno. Když jednou zemřeš, co po tobě zde zůstane? Žil jsi jenom pro uspokojení svých hříšných závislostí, ano, jsi jenom pozemský hříšný červ, který je zde jenom na evoluční pokusy. 

Vše je zde jenom divadlo a pod maskou je schována jenom loutka ovládaná hříšnými závislostmi, není ti už pomoci, jsi v začarovaném kruhu hříšných závislostí, a nejlepší by bylo, pokud by ses nenarodil, tvoji rodiče měli použít antikoncepci, a tak zabránit tomu, aby se zde narodil ubohý hříšník, s nulovou evoluční hodnotou. 

Jsi natolik zbabělý, že nemáš ani odvahu zde svoji existenci předčasně ukončit, je mi tě líto, komu není rady tomu už ani není pomoci, jsi vlastně mrtvola na dočasné dovolené, nikdy jsi zde nežil jako svatý člověk a vždy jsi zde žil jako hříšný ubožák. Pravda je jako zrcadlo, ve kterém spatříš ubožáka, žiješ, a nevíš jaký to má smysl, pro hříšníka, nemůže mít jeho život zde smysl ani logiku. Bez optimální sebekritiky, nemůžeš postoupit na vyšší úroveň života, vše zde má svoje pravidla!

Moderní digitální člověk

Bída je jako rakovina. Příčinou bídy je sociální ideologie, v přírodě není sociální ideologie, proto v přírodě bída není problémem, jak si to každé zvíře udělá takové to i má, politika chléb a hry nemůže dlouho fungovat, protože to co nebojuje, degeneruje. Komu není dobré rady, tomu už ani není možno pomoci. 

Pořád platí to, že z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže, moderní věda a technika nám umožňuje pomocí statistiky získat objektivní informace o tom, jak ekonomika funguje, základním ukazatelem je zde to jak lidi bydlí a jakou mají lidi spotřebu u potravin a oblečení. 

Pokud je stavebnictví v krizi, je to jasným ukazatelem toho, že ekonomika nefunguje správně, nepotřebujeme stavět činžovní levné noclehárny, ve kterých vás ruší hlukem sousedi, potřebujeme stavět řadové rodinné domy s garážemi a zahradou. Je třeba skončit s amatérskými chybami, díky kterým je zde bída a tak je v depresi; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, umění, školství, rodina, psychika, atd. 

Jádrem problému je to, že je společnost uzavřená změnám, musí přijít válka, aby se konečně něco k lepšímu změnilo, války a revoluce to je následek toho že jsme uzavření změnám a tak zde jsou mučedníci, které násilně eliminujeme, abychom zabránili změnám u naší kultury. Nespoléhejte se na to, že vám pomůže Bůh nebo vláda, to co je vysoko nahoře, to z vysoka sere na to, co je dole, není zde demokracie je zde kleptokracie! 

Mnoho století, jsme žili zde jako chudí sluhové těch co byli nahoře, a egoisticky na nás parazitovali, potřebujeme restartovat naši kulturu pomocí čipů do hlavy, GVKB čipy nahrají do každé hlavy na světě GVKB operační systém a smáznou z hlavy všechny staré informace, co bylo to bylo, všude se do všeho dneska dávají čipy a je jenom logické že i ty dostaneš do hlavy GVKB čip a tím z tebe bude konečně moderní digitální člověk, který nelže a nekrade.

Egoista s maskou altruisty

Diktatura je továrna na smrt! Kde se to v lidech bere, že chtějí být diktátory, co dělají z lidí ubožáky, příčinou této nemoci je chybné vyrobení a nastavení genetického subjektu, zlý člověk je z pohledu morálky obyčejný evoluční zmetek, a podle toho by se mělo s ním i jednat. Války v nahotě odhalují to, že diktatury jsou továrny na smrt, proč se musíme zabíjet, stejně se nic nezmění k lepšímu, pokud hlásáme, že vražda je zločin tak nemůžeme požadovat od vojáků, aby zabíjeli nepřátele, protože tím z vojáků děláme zločince, jenže co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. 

Podívejme se statisticky objektivně na konzumní civilizaci a zjistíme, že za vším je parazitování, ten druhý je parazit, který lže a krade, a proto je nám ten druhý pekelným očistcem, kdo je to ten druhý? Zde se dostáváme k egoismu, který rozděluje lidi na ty druhé a na nás, já jsem dobrý a ten druhý je zlý, naše ego to je naše zlé podvědomí, které po nás chce, abychom se stali egoisty, co lžou a kradou. 

Egoismus je jako rakovina, musíme tento nádor odstranit pomocí operace, jde o to léčit egoisty tak, že je vyléčíme, moderní věda a technika, nám umožní dát všem egoistům do hlavy digitální kontrolní systém, který bude mít lidské ego pod optimální kontrolou, takto se z egoistů stanou svatí altruisti, tím láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné časy. Už zde nebudou; sprostá slova, prostituce, války, lháři, zloději, zrádci, alkoholici, kuřáci, teroristi, extrémisti, rasisti, vandalové, diktátoři, kariéristi, atd. 

Ten kdo bude silný a inteligentní, rád zadarmo pomůže těm, co jsou hloupí a slabí, ano, bude líp, jakmile bude zlé ego pod digitální kontrolou. Vše se dneska digitalizuje a člověk nemůže stát zbaběle opodál, i on musí být upraven tak, aby mohl optimálně sloužit konzumní kultuře, ve které nám už nebude ten druhých peklem. Pokud chceme ideální budoucnost, musíme pro to i něco udělat, co bylo to bylo, budoucnost bude o tom, že z egoistů uděláme svaté altruisty, nebudeme tak už potřebovat politiku a náboženství, budeme potřebovat už jenom čistotu a štěstí.