čtvrtek 5. dubna 2018

Peníze jsou jako lék

O celebritách se nejvíce mediálně mluví. Mediální popularita je továrna na peníze, reklama je dneska už stejný obchod jako prodej drog, podívejme se na prodej knih, když jste celebritou tak vám kniha s vaším jménem přinese veliký zisk a pokud vás nikdo nezná tak nemá smysl se pokoušet vydat knihu ani v malém nákladu. Vše se točí kolem peněz, za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze, pro lakomce jsou peníze smyslem jeho života. 

Peníze nejsou zlé, jak si mnozí hlupáci myslí, peníze jsou jako lék, jde o to jim porozumět tak jako je nutné porozumět lékům, proč tak málo lidí porozumělo penězům? Je to o prioritách, pro lidi nejsou peníze prioritou, a tak nemají snahu jim porozumět. Rozvojové země jako je naše republika mají veliký problém s porozumění penězům, svěřujeme peníze cizím lidem a tím dáváme možnost cizím lidem, aby na nás egoisticky parazitovali, naše dobrota je příčinou naší žebroty. 

Základem pro fungující ekonomiku je vysoká kupní síla pracujícího lidu, jakmile díky egoismu těch co jsou nahoře, kupní síla lidu poklesne pod snesitelnou hranici, tak následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, psychiky, atd. pokud se zvýší počet těch, co jsou nahoře, tak logicky se musejí okrást ti, co jsou dole, nadbytek pro ty co jsou nahoře, vytváří logicky nedostatek pro ty, co jsou dole, socialistické platy a kapitalistické ceny, to nemůže fungovat! 

Naše vláda se zbláznila, a proto máme blbou náladu, a mnoho lidí si balí kufry a odchází tam, kde se vláda nezbláznila. Často je slyšet to že zaměstnavatelé nemohou sehnat dělníky, příčinou jsou vždy malé platy, tam kde jsou veliké platy, tam je dělníků dostatek. Mnohdy se lze u nás setkat se zaměstnáním, ve kterém si nic nelze ušetřit, a musíte žít od výplaty k výplatě, navíc většinou zde je i mizerná namáhavá špinavá práce, stanovte si cenu svojí práce, pod kterou nepůjdete, a pokud ji nedostanete, tak odejděte jinam, orel neloví mouchy!

Ano, Romové to jsou cikáni

To že dám něčemu nový název, proto že starý název není populární, to je obyčejný podvod, ovšem od cikánů, nemůžeme čekat nic jiného, než to že budou lhát a krást. Podívejme se na cikány z pohledu peněz, kolik peněz cikáni dávají státu a kolik peněz od státu dostávají? Každý ví, že cikáni na státu parazitují a parazitují i na lidech ve svém okolí, taky páchají trestnou činnost, znáte nějakého cikána co má vysokou školu? 

Cikáni se k nám dostali z Indie asi před tisíci lety, šlo o ekonomickou migraci, protože cikáni byli v Indii tou nejnižší geneticky zaostalou kastou, která zde neměla na existenci peníze a živila se žebráním nebo krádežemi, Indové se nechtěli těchto lidí z nejnižší kasty ani dotýkat, aby od nich nechytli jejich nemoci anebo se neušpinili. 

Na cikány platí jenom hnutí Hare Kršina, je třeba poslat všechny cikány z EU do této organizace na dlouhodobé přeškolení, centra na přeškolení by byli v Indii, protože zde je centrum této svaté globální organizace a cikáni z Indie pocházejí. Už zde bylo dost amatérismu, a je třeba přejít konečně k profesionálnímu řešení, logiky stejně se zachováme i k jiným cizincům, se kterými máme v EU ekonomické problémy, vše je zde hra ve které se musí dodržovat pravidla hry, a pokud cikáni (Romové) tato pravidla hry nedodržují, tak se musí poslat na přeškolení, zůstat zde budou moci v EU jenom cikáni, co mají vysokou školu.

Ano, nuly si zde hrají na velká čísla

Každý člověk na světě je nulou, vzhledem k tomu kolik je na světě živých inteligentních tvorů, a vzhledem k tomu že je v mnohém mnoho omezen; ekonomicky, psychicky, časem, atd. nevěřte filmům a knihám, to jsou jenom dogmata a pohádky, v realitě nejsou dokonalí lidé, v realitě jsou jenom bezvýznamné nuly! Války v nahotě ukazují pravdu o těch, co jsou nahoře a hrají si zde na; krále, šlechtice, papeže, guru, rabína, proroka, mesiáše, pastýře, vůdce, prezidenta, ředitele, celebritu, atd. je to vše jenom divadlo, ve kterém si nuly hrají na veliká čísla. Každý je snadno nahraditelný, pokud je trpaslík na vrcholu pyramidy, vytváří iluzi toho, že je obr, jenže každá bublina je zde dočasně. 

Tam kde jsou daně, tma není rovnost a svoboda, ale je tam dogmatická diktatura, ve které si trpaslíci hrají na obry, udělat pomocí násilí z pracující třídy ubožáky je snadné, jenže následkem bude vždy deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, psychiky, atd. vše zde jsou příčiny a jejich následky. Vše je zde o konkurenci, ten kdo v konkurenci uspěje se má lépe, než ten kdo v konkurenci neuspěje, proto je zde často snaha uspět pomocí; zrady, podrazů, vydírání, parazitování, dogmatismu, dezinformací, atd. následkem potom je, že se vůdcem lidí stane idiot, který z lidí dělá idioty. Z díla poznáme tvůrce, ti co jsou nahoře, by neměli psát knihy, tím že napíšou knihu, ukazují jenom to, že jsou idioti.

Práci je třeba zakázat škodí zdraví

Vše směřuje k tomu, že se z nás stanou pasivní pozorovatelé, bez možnosti něco změnit a ovlivnit, bude to jako sledování televize, výhodou bude že nebudeme moci chybovat a tím zde nebude ani nutné  lidi trestat nebo odměňovat. Nikoho nebude zajímat tvůj názor na cokoliv, na myšlení a rozhodování zde budou inteligentní počítače, a na práci budou inteligentní stroje, my budeme jenom diváci co sledují velikou kabelovou televizi, a přepínají programy. 

Naše slovní zásoba se minimalizuje a minimalizuje se i naše genialita a inteligence, bude to konzumní kultura založená na fyzickém a psychickém konzumování, práce bude všem  lidem globálně zakázaná, protože škodí lidskému zdraví. Takto žijí dneska důchodci, a třeba moje maminka ta už ani nechodí do poštovní schránky, protože na to jsem já. Budeme nejvíce řešit, mám si dát Gambrinus nebo radši Budvar? 

Články na internetu a v novinách napíše umělá inteligence, roboti nafotí fotky a videa, na Karlově mostě už nebudou chodit lidi, ale budou tam jenom roboti, v hromadné dopravě budou jenom roboti, politici budou taky roboti, atd. Robot vám; nakoupí, uvaří, uklidí, vyvenčí psa, opraví to co se rozbije, vypere prádlo, atd. Děti už nebudou chodit do školy, robot naučí děti tomu jak mají žít, místo prvního slova máma, zde bude první slovo robot.