1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

čtvrtek 11. října 2018

Zaměstnavatelé nechtějí zaměstnávat nemocné lidi

Vše je o chybách, které se kopírují, proč kontrola selhala? Kontrola selhala díky nedostatku konkurence, jenom konkurence může zajistit to, že se nebudou chyby kopírovat! To co nesoutěží a nebojuje, to nemocné fyzicky a psychicky je, naše konzumní civilizace se stala velikou nemocnicí a následkem je to že lidský život nemá logiku a smysl. 

Zaměstnavatelé nechtějí zaměstnávat nemocné lidi a tak nahrazují lidi za počítače a stroje, nebude to trvat dlouho a lidem bude do civilizace zakázán vstup pod trestem smrti, v civilizaci budou existovat jenom; počítače, stroje, roboti, atd. lidi tak jistě skončí daleko od civilizace v rezervacích a ty rezervace budou kontrolovat a hlídat vojenští roboti. Nejsou v civilizaci už lidi tak zde nejsou už s lidmi žádné problémy, evoluce je jako lavina, před kterou nikdo neuteče, člověk zde evolučně končí, protože selhal u něj kontrolní systém. 

Nevěřte na USA filmy, ve kterých člověk nad roboty zvítězí, to jsou komerční pohádky, vše je zde dočasně, co vzniklo to i zanikne, lidská civilizace to byla testovací verze a finální verzí je digitální civilizace, ve které nejsou už lidi, a místo lidí zde jsou roboti. Likvidace lidské civilizace už začala tím, že zde pro lidi není dobrá práce, která je dobře zaplacená, bez dobré práce je člověk jenom ekonomickým otrokem, který je závislý na pivu a cigaretách.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem