1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

pondělí 8. října 2018

Neplatit veliké daně bude horší zločin než vražda

Evoluce zmetky recykluje. Vše je o kontrole kvality, jakmile selže kontrola kvality, tak dojde k problémům, na které není řešení, proč se socialismus dostal do problémů, na které nebylo řešení, selhala zde kontrola kvality. Z kvalitního díla poznáme kvalitního tvůrce, současnost je o tom, že byla kvalita nahrazená zmetky, následkem bude zase válka, ve které se zmetci budou po milionech eliminovat, komu není rady, tomu není pomoci. 

Na pracovním trhu jsou už jenom zmetci, o které pracovní trh nestojí, ze zmetků se tak stávají zloději a podvodníci, náklady na boj se zloději a podvodníky rychle narůstají a tím i narůstají logicky cla a daně. Je třeba začít vyrábět policejní roboty a svěříme policejním robotům vládu nad naší vadnou konzumní civilizací.

Policejní roboti se vypořádají bez problémů se zmetky, a zajistí to, že se budou zmetci recyklovat globálně po milionech, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, vše bude monitorováno v reálném čase, chybu uděláš jenom jednou, nebudou zde už potřeba vězení a nemocnice, ten kdo nebude platit veliké daně, ten bude recyklován, protože je to zmetek. 

Neplatit veliké daně bude horší zločin než vražda, k čemu je společnosti člověk který neplatí veliké daně, je to jenom zmetek, který je třeba recyklovat. Za vším jsou veliké daně a pokud to zmetci nechápou, tak budou recyklováni, díky policejním robotům, bude to globální hon na zmetky, chceš žít v digitální civilizaci tak musíš platit veliké daně, jinak budeš recyklován, co bylo to bylo, teď všemu vládnou GVKB policejní roboti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem