pondělí 8. října 2018

Neplatit veliké daně bude horší zločin než vražda

Evoluce zmetky recykluje. Vše je o kontrole kvality, jakmile selže kontrola kvality, tak dojde k problémům, na které není řešení, proč se socialismus dostal do problémů, na které nebylo řešení, selhala zde kontrola kvality. Z kvalitního díla poznáme kvalitního tvůrce, současnost je o tom, že byla kvalita nahrazená zmetky, následkem bude zase válka, ve které se zmetci budou po milionech eliminovat, komu není rady, tomu není pomoci. 

Na pracovním trhu jsou už jenom zmetci, o které pracovní trh nestojí, ze zmetků se tak stávají zloději a podvodníci, náklady na boj se zloději a podvodníky rychle narůstají a tím i narůstají logicky cla a daně. Je třeba začít vyrábět policejní roboty a svěříme policejním robotům vládu nad naší vadnou konzumní civilizací.

Policejní roboti se vypořádají bez problémů se zmetky, a zajistí to, že se budou zmetci recyklovat globálně po milionech, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, vše bude monitorováno v reálném čase, chybu uděláš jenom jednou, nebudou zde už potřeba vězení a nemocnice, ten kdo nebude platit veliké daně, ten bude recyklován, protože je to zmetek. 

Neplatit veliké daně bude horší zločin než vražda, k čemu je společnosti člověk který neplatí veliké daně, je to jenom zmetek, který je třeba recyklovat. Za vším jsou veliké daně a pokud to zmetci nechápou, tak budou recyklováni, díky policejním robotům, bude to globální hon na zmetky, chceš žít v digitální civilizaci tak musíš platit veliké daně, jinak budeš recyklován, co bylo to bylo, teď všemu vládnou GVKB policejní roboti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné