1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

čtvrtek 11. října 2018

Ano, nová doba si žádá nové řešení

Altruistická ekonomika? Egoistická ekonomika je v krizi, protože je založená na tom, že 1% elitních lidí, egoisticky parazituje na 99% procentech lidí, co jsou na tom ekonomicky zle, nadbytek pro egoistickou elitu, je zde díky nedostatku pro ty, co nejsou v elitě. V minulosti zde bylo mnoho pokusů o altruistickou ekonomiku, ale vždy tyto pokusy selhali, protože doba nebyla evolučně zralá, na altruistickou ekonomiku. 

Základem pro altruistickou ekonomiku jsou GVKB čipy, co se dají lidem do hlavy a GVKB čipy odříznou mozek od skutečné reality a skutečnou realitu všech lidí na světě bude řídit jenom GVKB umělá globální inteligence. Z lidí se stanou loutky na dálkové GVKB ovládání, geneticky vadné loutky se recyklují na substrát. Lidský mozek je plný egoistických virů a proto blokuje altruistickou ekonomiku.

Egoistické viry se musí proto odříznout od možností manipulace, jak si to uděláme, takové to budeme mít, zlý člověk je pod vlivem egoistických virů a jelikož zlé viry nejde z mozku nijak už eliminovat, tak je odřízneme od možnosti s člověkem egoisticky manipulovat. Podívejme se na převařování masa, díky tomu že maso tepelně upravujeme, tak jsme zdraví, stejně tak musíme i upravit náš egoistický mozek pomocí GVKB čipu, nová doba si žádá nové řešení, co bylo to bylo, nebudeme už k ničemu potřebovat elitu, co zde měla výhody a jistoty, takto zde konečně díky GVKB zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem