Ano, jsme si vzdálení a tak si konkurujeme

Co by chtěl každý mít? Toužení po tom něco mít je zdrojem soužení a tím i deprese a stresu, mnohé je nám nedosažitelné a my se s tím nedokážeme smířit. Většina lidí by chtěla mít; výhody, jistoty, bohatství, moc, popularitu, štěstí, zdraví, krásu, inteligenci, moudrost, genialitu, sílu, odvahu, sebevědomí, kamarády, lásku, sex, rodinu, psa, dům s garáží a bazénem, atd. 

Jenže to že vše máte, vám stejně nepřinese duševní uspokojení, čím více něčeho máte, tím více se o to musíte i starat, když se o mnohé staráte tak máte starosti a jste nespokojení. Kde je zakopaný pes? 

Zakopaný pes je v tom že jsme si vzdálení a tak si konkurujeme, sdílení je jediným možným řešením, podívejte se do přírody, zde je sdílení základem pro to aby zde vše optimálně fungovalo, moderní sociální sítě na internetu, jsou úspěšné, díky tomu že nabízejí sdílení. 

Ničemové myslí jenom na to, jak zde něco vandalsky zničit, a jsou zásadně proti sdílení hodnot, takový pokrytecký ničema nikdy nevstoupí do komunity věřících, aby zde žil jako pokorný věřící v komunitě, kde bude pokorně sdílet vše s ostatními. 

Nedávejme lidem testy inteligence, ale dávejme jim testy sdílení, za neochotou sdílet jsou drogy, drogy nabízejí svět iluzí ve kterém je nám dobře, a tím se vzdalujeme od reality, a snažíme se pomocí ničemností mít se zde dobře a je nám jedno, že se ti druzí budou mít zle, nadbytek pro ničemy první kategorie je postaven na nedostatku pro ničemy třetí kategorie, o tom tento konzumní ničemný svět je.