1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

pátek 14. září 2018

Optimální politická koncepce

Kontrolovat a recyklovat, to je optimální politická koncepce, místo opravování zde bude recyklování, náklady na opravování nám berou zdroje potřebné na investování. Zavede se u lidí každoroční certifikace kvality u těla a psychiky, nekvalitní lidé se budou recyklovat, zaměstnavatelé potřebují jenom kvalitní zaměstnance, nebudou zde výjimky a imunita. 

Narodí se dítě, komise dítě prohlédne a rozhodne se pro recyklování, nepotřebujeme zde k ničemu nekvalitní ubožáky, mnozí namítnou, že to je cynická globální totalita, jenže dobrota je žebrota, už zde bylo dost; terorismu, extrémismu, válek, revolucí, krizí, diskriminace, drog, mafie, oligarchie, prostituce, vandalismu, pokrytectví, příživnictví, atd. 

Život to je programově řízený proces, který je zde na to, aby zde optimálně sloužil, pokud zde něco neslouží, tak se to musí recyklovat, podívejme se do přírody, zde se neopravuje a jenom se recykluje. Díky modernizaci a optimalizaci už není k ničemu potřeba nadbytek zaměstnanců, na práci zde jsou počítače a stroje.

Nebude to trvat dlouho a zaměstnavatel zaměstnance nahradí za stroje a roboty, práce pro lidi se stane vzácností, a na to se musíme připravit tím, že recyklujeme zaostalé ubožáky, a na práci zde budou jenom kvalitní zaměstnanci, co pracují levně a rychle jako roboti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem