Prohledat tento blog

čtvrtek 27. září 2018

Civilizace byla vybudována otroky

Štěstí pro ty nahoře je založeno na neštěstí pro ty dole, vše je hra o to jak být nahoře, dobrota je zde žebrota, peníze nám nesmrdí a za vším je toužení po penězích. Inteligence chce řídit, a nechce být řízená jinou inteligencí, proto ti co jsou dole a pracují rukama, mají deprese a konzumují drogy a léky na deprese, nestačí to, že se bude zde mít v EU 1% lidí dobře a 99% lidí se bude mít zle, bída je prioritní problém, který se v EU neřeší, a následkem je v EU deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, atd. 

Je třeba zavést v EU roční certifikaci zdraví tělesného a psychického od narození do smrti, ten kdo nebude mít platnou roční zdravotní certifikaci, ten bude eliminován na substrát, nejsou ubožáci tak nejsou s ubožáky problémy, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita. Vyčistíme EU od bídy, nároční zaměstnavatelé potřebují zdravé zaměstnance.

Ten kdo nepracuje za velikou mzdu, ten v EU parazituje a následkem zde deprese je. Podívejme se do minulosti, otrok který byl nemocný ten byl dozorcem eliminován, civilizace byla vybudována otroky, demokracie je utopie, realitou je zde dluhové otroctví, nemáš peníze, protože jsi nemocný nebo starý, tak budeš eliminován na substrát, nebudou zde žádné podpory pro ekonomické parazity.