Prohledat tento blog

pátek 28. září 2018

Ano, zakážeme svátky a narozeniny

Nebude zde žádné oslavování nějakého výročí, dále se zruší oslavování; vánoc, nového roku, svatby, atd. zrušíme i volnou sobotu a neděli, každý bude mít na rok 90 dní volna a ty si vybere tehdy, kdy se mu to bude hodit a zaměstnavatel nebude smět omezovat egoisticky zaměstnance při výběru volna, nevybrané volno se převede automaticky do dalšího roku. 

Je to celé o svobodě a rovnosti, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, co bylo, to bylo. Nejsme ovce, co společně mají radost a společně mají smutek, je zde demokracie ve které si každý určí, kdy bude mít radost a kdy bude mít smutek. 

Veškeré oslavování je jenom pokrytecké divadlo, slavíme stejně jenom hlouposti a pitomosti, co bylo, to nezměníme a nic nevíme o tom, co bude. Vnímám veškeré oslavování jako chybu v konzumním systému, vše zde je o programech a inteligenci, podívejme se na internet, je zde nějaké oslavování, při kterém by se vypnuli dlouhodobě všechny významné stránky? 

Podívejte se na lidi, co mají domácí práci a tak nechodí do zaměstnání, nejsou omezování při práci svátky a narozeninami, když se jim nechce pracovat tak nepracují, a když se jim chce pracovat tak pracují, nejsme hloupé ovce, o kterých rozhodují chybně egoističtí pastýři. 

Ti co nám egoisticky vládnou, se zbláznili, a měli bychom je proto zavřít na mnoho let do psychiatrické nemocnice, a zde je léčit pomocí chemoterapie; léčit a vyléčit, pracovat a odpočívat, milovat a nenávidět, vědět a nemyslet, kontrolovat a eliminovat, atd.