Prohledat tento blog

sobota 22. září 2018

Ano, kde je tvůj poklad, tam je tvoje myšlení

Jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme, hned zase půjdeme. Není minulost našeho národa o tom, že jsme sem pouštěli zlé jezinky, proč je zde takový problém se zlými jezinkami? Příčinou je naše naivita způsobená tím, že nemáme informace o konzumní realitě, ve které žijeme, vše je zde pokrytecké mediální divadlo, ve kterém si zlí lidé hrají na hodné lidi, po ovoci je poznáte. 

Dobrý strom má i dobré ovoce, a jaké bylo na stromu ovoce u zlých cizinců, co k nám přišli s velikou armádou, ukradli, co mohli, a potom od nás odešli domů, a dělali, že nás už neznají. Nestojíme zde o cizince, u kterých nejdou sejmout otisky prstů, protože na co šáhnou to i ukradnou, a tak stojí u nás často vlaky, protože cizinci ukradli měděné kabely. 

Nadbytek je zde díky nedostatku, proč je zde bohatý a chudý stát, proč je zde bohatý a chudý člověk, příčinou je zde parazitování, ti co jsou nahoře, parazitují na těch, co jsou dole. Podívejme se na to kde je dneska v trezorech hodně zlata, zlato je tam, kde k němu nemají možný přístup pracující chudáci, kde je tvůj poklad, tam je tvoje myšlení. 

Politici by chtěli sebrat zlato milionářům, aby vypadali mediálně hezky, tak to ale nefunguje! Milionáři nejsou hlupáci a tak zlato před politiky chytře schovají na tajná místa, statisticky je dokázáno to, že 1% elitních lidí na světě vlastní většinu světového bohatství, rovnost je zde jenom ve smrti.