1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

pondělí 24. září 2018

Ano, jsi hloupá ovce

Jako hloupá ovce věříš tomu, že bude líp a mnohým jiným hloupostem, komu není rady, tomu není pomoci, dobrota je žebrota, dobře se zde mají jenom ti, co ovce pomocí daní mohou ostříhat, čím více je ovcí tím větší má z ovcí užitek jejich majitel a majitelem je stát. 

Prezident obklopený spolupracovníky, se stará prioritně o to aby byli ovce ostříhané, a nic jiného jej nezajímá. Jako ovce nemáš kam utéci všude tě pomocí daní pastýři a jejich spolupracovníci ostříhají, je jedno jestli je zde socialismus nebo kapitalismus, protože vždy tě pomocí daní pastýři a jejich spolupracovníci ostříhají dohola. 

Pokud by volby mohli něco změnit tak by se volby zakázali, ti co zde mají moc a bohatství dělají logicky vše pro to, aby se ovce měli zle, protože oni se tak mají dobře, nadbytek je zde díky nedostatku, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole, války v nahotě odhalují to, že lidi jsou jenom ovce, se kterými si mohou prezidenti a jejich spolupracovníci, dělat co je napadne. 

Současnost je o tom, že 1% elitních lidí vlastní většinu světového bohatství, rovnost je zde jenom ve smrti, doba se začala měnit díky automatizaci a optimalizaci, práce za dobrou mzdu zde už není, protože tuto práci zastanou počítače a stroje, začíná všude přibývat bezdomovců a to vše nakonec zase povede k válce, proto je třeba začít budovat veliké armády.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem