neděle 5. srpna 2018

Profesionální stránka s ubohou návštěvností

Mnoho naivních podnikatelů a obchodníků, investovalo mnoho času a peněz do profesionální stránky, a ta jejich stránka má mnoho let pořád velmi malou návštěvnost, kde je příčina malé návštěvnosti? Návštěvy přicházejí nejvíce přes vyhledávače jako je Google a Seznam, odkazy z katalogů a jiných stránek jsou dobré, ale velikou návštěvnost vám stejně neudělají. 

Vyhledávače pomocí programů neustále prohledávají internet a získané informace využívají k tomu, aby mohli nabídnout lidem to, co hledají na internetu, programy které prohledávají internet, se neustále optimalizují, a nikdo nezná jejich priority. Jsem na internetu od jeho začátku a tak mám i mnoho zkušeností s programy co prohledávají internet, základem je nákup domény s krátkým originálním názvem, dalším krokem je rychlost načítání stránky díky optimalizované stránce a rychlému hostingu. 

Dále následuje vzhled stránky, v jednoduchosti je dokonalost, nakonec následuje hodnotný obsah, který se každý den zvětšuje o nové příspěvky. Statistika stránek s ubohou návštěvností ukázala to, že z 99% je příčinou ubohé návštěvnosti špatný obsah, který se každý den nezvětšuje, já tomu říkám nepohnojené pole. Nepohnojíš pole, tak ti na poli nic nevyroste, nové hodnotné příspěvky, jsou hnůj, díky kterému roste návštěvnost. 

Stačí měsíc nedávat na stránku hodnotné příspěvky a návštěvnost stránky začne rychle upadat na minimum, nekopírujte na stránku cizí příspěvky, vyhledávače to poznají, a budou vás za to trestat malou návštěvností. Můžete si zaplatit specialisty, co budou, na vaši stánku, psát každý den, hodnotné příspěvky, a za rok se zvedne návštěvnost vaší stránky, ovšem to není levná záležitost, napsání jednoho hodnotného příspěvku zabere několik hodin, a takový příspěvek píše člověk s velikým vzděláním, a on nebude pracovat pro vás za minimální mzdu! 

Většina začátečníků si zaplatí drahou reklamu u Google a Seznamu, návštěvnost vám rychle naroste, ale návštěvníci rychle přišli a rychle odešli, když zjistili, že na vaší stránce není hodnotný obsah, třeba zpravodajské stránky, zavedli to, že můžete na této stránce mít blog, ale tento blog je pod dohledem profesionálního moderátora, a stačí málo a moderátor váš nehodnotný blog smaže, protože porušujete místní pravidla. 

Pokud chcete spatřit, co je to nehodnotný obsah podívejte se na stránku Lidé cz, zde je to veliká skládka psychického toxického odpadu, většina ubohého obsahu je zde vytvářená na mobilních telefonech v pracovní době u lidí co se v ubohém zaměstnání nudí. Období naivních lidí co dělali něco rádi zadarmo to skončilo, zadarmo je dneska jenom toxický psychický odpad.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné