úterý 7. srpna 2018

Povolání budoucnosti je hodinový pomocný dělník

Práce u počítače a internetu nemá pro lidi budoucnost. Přichází umělá inteligence a veliké globální počítače, proč platit lidi za práci u počítače, když to zvládne umělá inteligence ve velikém počítači. Tak jako se optimalizuje výrobní proces a dopravní proces, tak se bude i optimalizovat logicky řídící proces, povolání budoucnosti je hodinový pomocný dělník. 

Bude to něco jako hodinový manžel, který přijde a udělá v domácnosti to, co manželka nezvládne, smontuje nábytek, opraví to, co se rozbilo, atd. lidi budou používat virtuální helmy, a ty jim pomohou ve složité situaci, dělat pomocného hodinového dělníka, to by bylo pro drahého GVKB robota plýtvání časem, on bude sedět v klimatizované kanceláři u počítače a internetu, aby zde vše řídil. 

Ten kdo bude jako hodinový pomocný dělník pracovat chybně nebo pomalu, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, množství lidí na světě se bude rychle zmenšovat, protože se zavedou roční certifikace kvality, a kdo při certifikaci každý rok neuspěje, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Zkrátí se průměrný lidský věk na 30 let, eliminuje se degenerace a nikde neuvidíte invalidy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné