neděle 5. srpna 2018

Pokrytectví stvořilo víru v zázraky

Život je programově řízený dočasný proces, pokud je inteligentní program v situaci kdy musí soutěžit a bojovat s konkurenčními inteligentními programy o existenční zdroje, tak se naučí díky inteligenci pokrytectví, následkem je to, že lhář honí lháře a zloděj honí zloděje, dokud jsme děti a neumíme mluvit tak v nás ještě není pokrytectví a jsme tím, čím jsme, jakmile se naučíme mluvit tak se i naučíme pokrytectví a jsme tím součástí globální pokrytecké hry, které se říká konzumní kultura. 

Pokrytci se rozdělují na ligy podle toho, jak jsou úspěšní ve svém pokrytectví, v první pokrytecké lize jsou; králové, šlechtici, milionáři, celebrity, prezidenti, ředitelé, podnikatelé, obchodníci, kněz, rabín, prorok, guru, atd. nadbytek zboží a služeb vedl k reklamě, která je dneska všude, reklama to je moderní víra v zázraky, utrácej svoje peníze za zboží a služby, abys byl šťastný a měl se zde dobře, jenže to nefunguje! 

Jak mají lidi utrácet, když mají veliké náklady na svojí existenci a mají malé platy, statistiky se neustále falšují a dělají se tak z lidí hlupáci, jenže lidi díky necenzurovanému internetu, už nejsou padlí na hlavu. Dogmatické dezinformace už na lidi nezabírají a stejně tak ani reklamy už na lidi nezabírají, mocní manipulátoři jsou z toho zoufalí a hledají si drahé specialisty, co jim dobře poradí. 

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je zde; optimalizace, automatizace, digitalizace, globalizace, kontejnerizace, atd. tak to znamená, že je zde i bída a nezaměstnanost, to co dříve dělalo sto lidí, to dneska dělá jeden člověk. Navíc počet lidí na světě velmi rychle narůstá a to obzvláště v místech kde rostou banány, následkem je veliká ekonomická migrace do míst, kde nerostou banány. 

Období altruistického humanismu právě skončilo, a nastane období pokryteckého egoismu, místo výpovědi, protože někdo pracuje pomalu, se pomalý zaměstnanec dá do masové konzervy, společně s drůbežím separátem, nejsou ubožáci, tak nejsou s ubožáky problémy. Stát nebude lidem vyplácet; důchody, podpory, sociální dávky, podporovat neziskovky, atd. 

Budou se státní náklady škrtat všude na kost, nebudou se už ani zadarmo v krematoriu spalovat mrtvoly ubožáků, ale mrtvoly ubožáků zahrabe buldozer na skládce odpadků do země. Miliarda mrtvých lidí ve zbytečné světové válce, to je statistika, smrt celebrity to je tragédie, o tom tento pokrytecký svět je. Poslední člověk na světě skončí za sklem v zoologické zahradě v pavilonu a opicemi a v naší civilizaci místo lidí budou jenom GVKB roboti, dálkově ovládaní globální GVKB umělou inteligencí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné