pátek 10. srpna 2018

Nevěřte nikdy lidem

Rozděluji lidi podle míry čistoty, neuznávám jiná rozdělení podle; rasy, vzdělání, pohlaví, věku, vzhledu, popularity, bohatství, moci, svatosti, atd. to vše jsou jenom povrchní informace s nulovou hodnotou. Jenom z díla se pozná kdo je čistý a kdo je špinavý, tak jako je špinavý subjekt tak může být špinavý i objekt, je třeba nejprve pochopit vědecky objektivně co je to člověk? Člověk je programově řízený proces, který miluje výhody a jistoty. 

Z dálky čert vypadá jako anděl, to je princip, na kterém stojí naše pokrytecká civilizace, jde o to vypadat jako anděl a být čertem, čiň čertům dobře a peklem se ti odmění. Jsou v životě situace, kterým je se nejlepší vyhnout, anebo je ukončit, co nejrychleji, dokud to ještě jde. 

Já tomu říkám pro dobrotu na žebrotu, učiň dobrý skutek a brzo tě stihne spravedlivý trest, podívejme se na Nacismus, který vraždil v plynových komorách židy jako dobytek po milionech, zde je jasná ukázka selhání konzumního systému, člověk v současném egoistickém světě je jenom loutkou, se kterou si ti co jsou nahoře, mohou dělat, co chtějí. 

Když ve světové válce zemře miliarda lidí tak je to nudná statistika, když zemře nemocný starý prezident v nemocnici, tak je to tragédie, lidi zde mají hodnotu podle toho, jak vysoko jsou postavení. Vždy zde byla veliká snaha zabít; krále, císaře, šlechtice, prezidenta, ředitele, ministra, milionáře, celebritu, papeže, guru, rabína, proroka, kazatele, vůdce, pastýře, atd. problém je v tom že se tím nic nezmění, na uvolněné místo, nastoupí okamžitě jiný bezcharakterní kariérista. 

Byla zde snaha o sociální humanistickou společnost, ale tato snaha evolučně neuspěla, protože lidi jsou egoisti, naštěstí přichází doba robotů a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v masových konzervách společně s drůbežím separátem, pro roboty bude každý člověk jenom číslo ve statistice, a eliminovat globálně lidi to bude pro GVKB roboty jenom nudná statistika.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné