1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

pondělí 6. srpna 2018

Nediskriminujte zbytečné příživníky v EU

Vždyť je možné, dát v EU zbytečné příživníky do EU masových konzerv, společně s drůbežím separátem, je zbytečné je v EU diskriminovat. Nejsou v EU nepřizpůsobiví příživníci, tak logicky zde ani není jejich diskriminace, kdo chce ten si práci v EU najde, už bylo dost výmluv na to, že je zde bída na nezaměstnanost, snížíme počet obyvatel v EU natolik, že zde už nebude nezaměstnanost a bída, zavedeme kontrolní systémy a certifikace, lháři a zloději, skončí v EU jistě v masové konzervě, společně s drůbežím separátem.

Už zde nebude ekonomická migrace do EU, protože migrantům dojde, že zde skončí jistě a rychle v EU masové konzervě spolu s drůbežím separátem, život je programově řízený dočasný proces, o tom to je. Demokratický humanismus v EU je naivní utopie, realita je o tom že se nekvalitní jedinci násilně eliminují, lepší je prevence, než to řešit pomocí veliké války, ve které se zničí mnoho hodnot. Pomůžeme hladovým lidem mimo EU tím, že jim tam pošleme EU konzervy, ve kterých jsou nepřizpůsobiví příživníci společně s drůbežím separátem. Mnozí tvrdí že jsem cynik, já na to odpovídám, že jak jste si mě v EU vychovali, takový jsem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem