sobota 4. srpna 2018

Každé dogma je zde dočasně

Vše je zde v pohybu, aby mohla vzniknout nová dogmata tak musí stará dogmata zaniknout, klasickým dogmatem je dobrota, která z lidí dělá žebráky, ve jménu dobra se zde páchá nejvíce zla, pokud se zde elita má dobře tak se musí otroci mít zle, o tom je každá pokrytecká ideologie, jako je; dogmatismus, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, optimismus, humanismus, atd. nadbytek vytváří nedostatek, následkem jsou kariéristické závody mezi bezcharakterními pokrytci. 

Sundejme masky těm, co zde hrají hlavní role a pod maskami andělů se ukážou tváře čertů, z dálky čert může vypadat jako anděl, jsme klamáni více, než si to uvědomujeme, zloděj zde honí zloděje a lhář zde honí lháře, o tom konzumní kultura je. Změnit člověka nebo změnit pravidla a limity, to je naivní utopie, která nefunguje, je třeba nahradit lidi za GVKB roboty.

Člověk nemá co dělat ve světě GVKB umělé inteligence a světě GVKB robotů, naše evoluční možnosti jsou už vyčerpané, nemůžeme jít evolučně dále a budeme muset odejít z tohoto systému tak že nás roboti dají do masových konzerv společně s drůbežím separátem. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, a poslední člověk v EU, skončí v zoologické zahradě za sklem v pavilonu s opicemi.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné