pondělí 6. srpna 2018

Geniální definitivní řešení lidské otázky

Z díla poznám tvůrce, to je moje prioritní zkušenost, sport je čistě profesionální záležitost, buď na to fyzicky máš, nebo na to fyzicky nemáš, zde není možné pokrytecky podvádět, tak jako se to děje třeba v politice a podnikání, kdy je prezidentem nebo ředitelem, starý ubožák. 

Podívejme se na internet z hlediska profesionality, většina informací na internetu je ubohost nebo podvod, nejhorší je situace na sociálních sítích, kde je veliká koncentrace ubohého ksindlu. Nevěřte tomu že Wikipedie vám říká jako encyklopedie pravdu, podívejte se zde třeba na slovo Bůh, zde je jasná ukázka toho že obsah encyklopedie zde vytváří ksindl, který se snaží pomocí dogmatických dezinformací, dělat z návštěvníků hlupáky. 

Boha poznáváme podle jeho božských vlastností a tak zjišťujeme, že tyto vlastnosti má jenom energie a čas, každá nemoc je následkem nedostatku energie a času, opouští nás božskost a tak odcházíme do nicoty a prázdnoty na věčné časy. 

Ksindl na internetu je jako rakovina, která napadla internet, vše co je amatérské to je ksindl, krize a války jsou následkem amatérismu, pokud by zde nebyl amatérismus, tak by zde nebyli krize a války, podívejme se na to, jak vznikají dogmatické diktatury, ksindl se začne politicky nebo nábožensky organizovat, a násilím se zmocní vlády nad nějakým národem, následkem je trvale blbá nálada. 

Mám geniální definitivní řešení lidské otázky, nejsou pokrytci tak nejsou s pokrytci problémy, dáme pokrytce do masových konzerv společně s drůbežím separátem a místo pokrytců zde budou GVKB roboti napojení na GVKB globální umělou inteligenci, poslední pokrytecký ksindl skončí nahý v zoologické zahradě v pavilonu opic.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné