pátek 3. srpna 2018

Daň z hříšnosti

Pojem hříšnosti je pro mnoho pokrytců obtížně uchopitelný, a tak jej jednoduše vysvětlím, hříšné je to co je špinavé a svaté je to co je čisté, to je logické, pokud má člověk špinavé tělo a špinavou duši, tak je to hříšník, a musí jako hříšník zaplatit každý měsíc v EU velikou daň z hříšnosti, každému bude v EU dána možnost, aby se očistil od špíny, a stal se tak svatým. 

Metoda očištění je založena na čipu, který se dá do hlavy, čip odřízne špinavý mozek od EU špinavé reality a začne pracovat na tom, aby byl mozek psychicky čistý, když bude mozek čistý, tak bude i tělo čisté. Proces očištění bude trvat u každého jinou dobu, bude záležet na tom, jak silně je mozek znečištěný pokrytectvím a pyšností. 

Bude v EU každoroční certifikace na míru hříšnosti, čím více bude člověk hříšný, tím větší daně bude z hříšnosti i platit, daně z hříšnosti, se budou platit od 18 let do 70 let, pro nikoho nebudou výjimky a imunita. Budou zde vypracované metodické pokyny jak se očistit od špíny psychické a fyzické, jak si to každý udělá takové to i bude mít. 

Podívejte se na nemoci ve spojení se špínou, je vědecky a statisticky dokázáno to, že čistota je základem pro naše zdraví. Mnoho velikých hříšníků nebude chtít platit veliké daně z hříšnosti a tento problém se v EU vyřeší tím, že neplatící hříšníci dostanou do hlavy EU čip, který jejich mozek dokonale vyčistí od hříšnosti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné