sobota 4. srpna 2018

Čistá pravda o štěstí a lásce

Vše zde jsou příčiny a následky, proč je současný svět plný neštěstí a nenávisti to musí mít nějakou skrytou příčinu? Tou příčinou je přelidnění a degenerace, vědci dělali pokusy u myší, a jakmile u myší došlo k přemnožení a degeneraci, tak byl jejich život plný neštěstí a nenávisti. 

Člověk je invazní druh něco jako medúzy, řídíme se heslem po nás potopa! Podívejme se na Nacismus, který začal lidem na ruku tetovat čísla, a zabíjel lidi po milionech, v plynových komorách bez soudu. Z lidí se začínají stávat díky dogmatické diktatuře stroje, které jsou centrálně ovládané, stroj je plný nenávisti a neštěstí, o tom to je, že nadbytek je zde díky nedostatku. 

Za padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil, paradoxem je že nejrychleji narůstá počet obyvatel tam, kde je bída a zaostalost, zde se vychází z toho, že život ubožáků je velmi nejistý, a tak je třeba mít více dětí, aby rodina geneticky nezanikla. 

Problém je v tom, že lidem schází existenční jistota, mocná a bohatá elita s chudými a bezmocnými lidmi zachází jako s otroky, a tak lidi umírají ve válkách, nebo jako otroci při těžké práci. Jakou šanci na dobrý život, má malé dítě narozené v chudé a zaostalé rodině, kde je velmi mnoho dětí? 

Současná pokrytecká egoistická společnost vás může zabít, i když jste nikomu nic neprovedli, tak jako Nacisti povraždili miliony lidí v plynových komorách jenom proto, že pro ně špinavá rasa, neměla žádnou hodnotu, prý práce v Nacistickém koncentráku osvobozuje vězně od existenčních starostí? 

Ano, smrt osvobozuje, proto dáme všechny lidi na světě do GVKB konzerv, společně s drůbežím separátem, a místo zlých Nacistů, zde bude hodná GVKB umělá inteligence a GVKB roboti, nejsou pokrytci tak nejsou s pokrytci problémy. GVKB robot na Karlově mostě v Praze se bude fotografovat fotoaparátem na dlouhé skládací tyčce, a fotku pošle na GVKB sociální síť na internetu, aby se pochlubil ostatním GVKB robotům, budoucnost tak bude plná štěstí a lásky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné