pátek 3. srpna 2018

Čím více jsi pokrytcem, tím více jsi člověkem

Ano, z prachu, který leží všude na zemi, nikdo zlato neudělá. Z prachu vše vzniká a v prach se to zase navrací, vše je zde dočasně a zlato je zde trvale lakomcům vzácné, a tak po zlatu lakomci touží a tím se psychicky souží. Zlato je symbolem pro lidskou lakomost, opice se zlatou korunou na hlavě, ostatním dočasně kraluje, následkem blbá nálada zde je. 

Vše je zde o pokrytectví, čím více jsi pokrytcem, tím více jsi člověkem, kdo já jsem, si pokrytec říká, a nechce si přiznat to, že je pokrytec. Všechny ideologie co vznikli z naší touhy po ideálním světě, jsou postaveny na pokrytectví, a proto jsou zde dočasně, v principech a limitech není rozdíl mezi; náboženstvím, politikou, reklamou, pohádkou, vědou, atd. vždy zde jde jenom o snahu udělat z druhých lidí hlupáky a chudáky. 

Prý věda nechybuje, protože skeptická je, jenže věda existuje ve světě, kde pokrytectví kraluje, a následkem logicky i pokrytecká věda je, ve snaze být populární, podívejme se na to, co hlásala věda před sto lety a dojde nám pokrytectví vědy, vím to, že nic nevím, svět ve kterém existujeme je tak složitý, že můžeme vědecky poznat jenom povrch, a nic nevíme o tom, co je pod povrchem. Války v nahotě odhalují naše humanistické pokrytectví, najednou se z humanistů stávají egoisti, kterým jde jenom o výhody a jistoty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné