středa 1. srpna 2018

Ano, jsi egoistický pokrytec, a tvým dílem je zde očistec

Z díla je poznán tvůrce, tvým dílem je zde očistec, stvořil jsi očistec, ve kterém je dobrota žebrota, a tak zde vládnou egoistický pokrytci, kterým výhody a jistoty nesmrdí. Vše je zde divadlo a obchod.

V minulosti se statistiky falšovali, dneska díky internetu už nejde statistiky falšovat a tak se odhaluje lidem to že; politika je bojem o koryta, podnikání je bojem o peníze, náboženství je bojem o popularitu, vzdělání je bojem o tituly, atd. 

Podívej se do zrcadla na egoistického pokrytce. Velmi dlouho jsem (1992-1993) žil ve Franci u Mezinárodní společnost pro vědomí Kršny jako Guru Vit Kouba Bhagavan, zde jsem pochopil, že jsi egoistický pokrytec, a tvým dílem je zde očistec, je to marnost se snažit o to, aby ses psychicky probudil, a změnil svoje chybné priority. 

GVKB seberealizace, je o dodržování GVKB povinností, s cílem získat psychickou čistotu, na jejímž konci přichází osvobození v podobě klidu a přijetí podmínek klidného života, coby odpovídají reakce na činnosti v předešlém neklidném životě. 

Po zániku ega a pokrytectví se dostává milostí GVKB příležitost uskutečnit ve svém životě veliké zázraky, to je GVKB zákon. Pokud se díky GVKB neprobudíš, tak skončíš jistě v GVKB konzervě, společně s drůbežím separátem, nejsou egoističtí pokrytci, tak zde není ani očistec.

Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné