Prohledat tento blog

úterý 31. července 2018

Prezident, který se rouhá, ten bude mediálně ukřižován

Rouhání je neuctivé znevážení toho co je nám všem svaté, kde se v prezidentech vzala neuctivost k tomu co je ostatním svaté a tak se začali rouhat? Příčinou je chyba v programu, každý prezident to je program na vykonávání funkce prezidenta v nějakém národě a v programech jsou často chyby.

Mnohé chyby jsou ale dokonale ukryté a je obtížné je najít a opravit. Nejčastější chybou v programu u prezidentů je nedomyšlenost, je to jako u šachové hry kdy ten komu to už nemyslí ve vysokém věku díky kouření cigaret a pití slivovice, nedomyslí svůj politický tah, a následkem je to že dostane od protivníka kterému to myslí šach mat. 

Podívejme se třeba na to, že na vysoké státní funkce se díky prezidentovi dostávají lháři a zloději, následkem je ostuda, je třeba vybírat uchazeče o vysoké funkce podle díla, z díla se pozná tvůrce, rozhodně za dílo nelze považovat tunelování a korupci, díky které se kariéristé stávají milionáři. Dílem je podpora růstu, toho co je zde hodnotné, bez podpory růstu toho co je zde hodnotné, se nebudeme mít líp. 

Chybou je podporovat růst toho co je zde nehodnotné, dobrý hospodář nezalévá plevel a nekrmí parazity. Když se dívám na seznamy lidí, co nám zde z vysokých funkcí vládnou tak je mi do pláče, slepý nemůže vést přeci slepé! Čas má dost času na to, aby posoudil objektivně každého mrtvého prezidenta, a potom vynesl výrok o tom, že bude mediálně ukřižován, protože to byl egoistický hloupý pokrytec.