středa 18. července 2018

Pokrytectví je rakovina, díky které je ekonomika nemocná

Proč jsme ekonomicky sto let za opicemi? Jsme ekonomicky sto let za opicemi díky pokrytectví, naší národní prioritní vlastností je pokrytectví, logicky nám zde vládnou profesionální pokrytci. Máme už sto let blbou náladu díky našemu pokrytectví, je vrcholem pokrytectví nám mediálně slibovat že nám bude líp, díky pokryteckým politikům. Každý u nás neustále poukazuje na třísku v oku druhého, ale sám má ve svém oku veliký trám. 

Dokud zde nebyla televize a internet tak bylo snadné, dělat z lidí hlupáky a chudáky, pomocí dogmatické centrální humanistické diktatury, ryba smrdí od hlavy naší pokrytecké elity! Když se u nás bavím s prezidenty a politiky tak zjišťuji, že to jsou bezcharakterní pokrytci, z díla poznáme tvůrce. To ta minulá vláda byla špatná, to ten minulý prezident byl špatný, kopat mediálně do mrtvoly je vrcholem našeho pokrytectví. Vše zde jsou příčiny a následky, pokrytectví je rakovina, díky které je ekonomika nemocná. 

Pokrytectví je pro nás návykovou drogou, na které jsme existenčně závislí, statistiky jasně dokazují, že jsme největšími pokrytci na světě, naše pokrytecká vláda lže, jako když tiskne, o tom to zde už sto let je. Prý se u nás nemůžou zvednout ubohé platy, protože by to poškodilo naši ekonomiku, to je lež jako věž, otrokáři nechtějí, aby se měli otroci dobře, nadbytek je zde díky nedostatku, za vším jsou peníze a vše zde mohou vyřešit peníze, peníze otrokářům nesmrdí. 

Soudruzi a soudružky nám zde pořád vládnou, i když si hrají na podnikatele a politiky, jenže jde o pokrytectví. Je třeba nahradit lidi za GVKB roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, pokrytecký člověk to byla evoluční testovací verze, finální verzí je GVKB robot. Není to nic osobního jde jenom o evoluční proces, který nahradí pokrytecké kariéristy za roboty, co nelžou a nekradou, takto zde zvítězí pravda nad lží a láska nad nenávistí, uklidíme zde špínu, a místo špinavého konzumního pokryteckého pekla, zde bude čistý GVKB ráj.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné