Prohledat tento blog

čtvrtek 26. července 2018

Nikdo neví jak správně žít a dobře se mít

Tam kde není láska a pravda, tam nikdo neví jak správně žít a dobře se mít, proč zde není láska a pravda? Díky kulturní civilizaci si můžeme hrát na to, co ve skutečnosti nejsme, a následkem je pokrytectví, které způsobilo to, že zde není láska a pravda. Všimněte si toho, že zde vládnou už velmi dlouho chytří pokrytci, co slibují zázraky a zapomínají je splnit, proto si pořizujeme psy a plyšové hračky, máme už dost lidského pokrytectví, které z nás dělá hlupáky a chudáky. 

Naše pokrytectví dospělo k tomu, že je zde běžný extremismus a vandalismus, v plynových komorách vraždíme nevinné civilisty po milionech, na veliká města házíme veliké bomby, vytváříme mocné ideologie plné svatého dogmatismu a fanatismu, a tyto ideologie z lidí dělají hloupé ubožáky, které ovládají mocní a bohatí idioti. 

Práce se zde stala trestem, pro ty co zde nemají jako elita výhody a jistoty, současnost je postavená na ekonomickém otroctví, dobrota je zde žebrota. Na dveře ale klepe optimalizace a automatizace, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou muset města přenechat inteligentním autonomním GVKB robotům na baterky, na lidi tak zbude jenom fyzická práce na vesnici, na duševní práci v kanceláři zde budou jenom roboti. 

Do města budou smět jenom lidi, co mají v hlavě GVKB čip, tento čip z lidí udělá loutky na dálkové ovládání, ten kdo nebude mít v hlavě GVKB čip, bude brán jenom jako ubohý dobytek s nulovou hodnotou. Jak si to uděláme takové to máme, chtěli jste žít ve světě iluzí, tak to dostanete, GVKB čipy vás odříznou od reality a vy budete žít na věčné časy jenom v Matrixu.