1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

sobota 21. července 2018

Mobilní prezidentská kancelář

Neustále zde jsou všude nabídky na mobilní kancelář, kdy bude ale kancelář prezidenta mobilní? A jsme u jádra problému, od těch co jsou dole, se vyžaduje mobilní kancelář, ale od těch co jsou nahoře, se to nevyžaduje, o tom to je, mobilní kancelář je jenom ubohá náhražka, za klasickou kancelář ve které máme k dispozici mnoho výhod a jistot. Je to zoufalství když slyšíte lidi všude na veřejnosti telefonovat, nebo je vidíte, jak koukají do mobilů nebo notebooků. 

Kancelář to je první liga a telefonování v autobuse to je čtvrtá liga, pro každou práci jsou nutné optimální podmínky, a pokud stojíte v autobuse, který často brzdí a drncá na dlažebních kostkách, tak to nejsou zrovna ideální podmínky, pro kancelářskou práci. Lidí je dneska všude jako much a klid pro práci se stal velikým problémem, všude dobře a v prezidentské kanceláři je nejlépe, ovšem nesmí jít o otevřenou kancelář, kde je na malém prostoru namačkáno mnoho lidí, co se navzájem ruší.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem