Prohledat tento blog

úterý 24. července 2018

Kapitalistické ceny a socialistické platy

Proč černé opice, co umí sbírat jenom tropické ovoce, nechtějí do naší chudé České republiky? Jsme pro tyto opice z jihu jenom tranzitní zemí, do států kde jsou kapitalistické platy, za vším jsou v konzumní civilizaci peníze. 

Ať si někdo z politiků zkusí pracovat v kapitalistickém Amazonu jako skladník za socialistický plat pod neustálým psychickým tlakem, podívejte se na auto, nedáte mu palivo tak auto stojí, a můžete si kleknout, a prosit auto aby jelo bez paliva, bude to marné. 

Kapitalisté to na nás zkoušejí, co si necháme líbit, v Číně museli pod okna natáhnout sítě, aby jim zaměstnanci neskákali z oken díky depresi a stresu. Prý nejsou peníze na platy pro dělníky, to je lež jako věž, je zde přerozdělování založené na tom, že těm dole se vezme, a dá se to těm, co jsou nahoře, ti co jsou dole, existují v ekonomickém otroctví, a jako s otroky se zde s nimi i zachází. 

Mnoho států se naučilo, proměnit veliké množství vězňů v otroky, co pracují jenom za mizernou stravu a mizerné ubytování, to že toto týrání vězeň dlouho nevydrží, to nikoho nezajímá, peníze přeci elitě nesmrdí. Milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, tyto milionáře poznáte podle toho, že mají ochranku, která je chrání a chrání i jejich rodinu. 

Ekonomika a politika to jsou jenom bubliny, které praskají, na nic zde není spolehnutí, dneska už nepoznáte, kdo je jenom sluhou a kdo je pánem, vše je mediální divadlo za kterým jsou ukrytí milionáři, co ovládají prezidenty a ředitele jako loutky.