Prohledat tento blog

pondělí 23. července 2018

Ano, vysokoškoláci jsou idioti

V depresi je; evoluce, ekonomika, podnikání, obchod, filosofie, víra, umění, psychika, rodina, politika, spravedlnost, atd. jelikož vše zde řídí jenom vysokoškoláci, tak musím konstatovat to, že vysokoškoláci jsou idioti. Minulost naší kulturní civilizace, to jsou jenom amatérské chyby, co dělali lidi, co zde měli moc a bohatství, následkem byli krize a války, ryba smrdí od pyšné a lakomé hlavy, těch co jsou nahoře. 

Vědci a statistici se ptali vysokoškoláků, jaké mají priority, a dospěly k názoru, že to jsou idioti, tak ubohé priority může mít jenom idiot! Správnou prioritou je být tím čím jsem, a nehrát si na to co nejsem, takovou prioritu ale žádný vysokoškolák neměl, jak je to možné? Jablko nepadne daleko od stromu, pokud jsou rodiče vysokoškoláků idioti, tak i jejich děti jsou idioti, co si zde hrají na to, co ve skutečnosti nejsou. 

Pokrytectví má za následek plýtvání základními zdroji a následkem je blbá nálada, roste jenom to co má základní zdroje k růstu, nepotřebujeme zde; armádu, politiky, byrokraty, vězení, sport, umění, drogy, mafie, prostituci, antikoncepci, atd. to vše jsou jenom náhražky s nulovou hodnotou, hodnotu zde má jenom růst toho co má hodnotu! 

Je třeba začít dávat lidem do hlavy GVKB čipy, čip odpojí mozek od reality a vše zde bude řídit umělá inteligence, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání. Ten kdo bude pracovat pomalu díky stáří nebo nemoci, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, dobrota je přeci žebrota, nemůžeme krmit parazity a zalévat plevel. Když zde nebude pokušení, tak zde nebudou ani hříšníci, odstřihneme idioty od pokušení, být zde idioty, jak si to uděláme, takové to zde i budeme mít.