pátek 13. července 2018

Ano, stát je nezisková organizace

Stát nepodniká ani neobchoduje, on existuje jenom z příspěvků od těch, co pracují, proto taky stát neplatí daně a clo, mnoho těch co pracují, se snaží vyhnout tomu, aby stát ekonomicky podporovali, a někteří se snaží zase na státu parazitovat. Dalším problémem je to, že stát nefunguje optimálně a plýtvá mnoho penězi a časem lidí. 

Z díla poznáme tvůrce, a dílem státu je blbá nálada, protože stát nefunguje profesionálně a optimálně, je nutné od základů stát restartovat, místo lidí zde budou roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět roboty, pro lidi už nebude žádné zaměstnání za mzdu, a tak se lidi v EU dají do masových konzerv společně s drůbežím separátem. 

Takto v EU zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, člověk to byla evoluční testovací verze a GVKB robot to je evoluční finální verze která nelže a nekrade, co bylo to bylo, dneska zde místo lidí jsou roboti na baterky. Bůh dal, Bůh vzal, o tom to je, vše je zde dočasně, jenom evoluční změny, zde jsou trvale. Nejsou lidi, nejsou problémy, o tom je GVKB politika a ekonomika.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné